Opinie o Magazyn HDNL w Worcester

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Magazyn HDNL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magazyn HDNL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magazyn HDNL w Worcester

nana

no coż, ja rozmawiałam z dziewczyna ktora tam jest i mowila ze jezyk musi byc komunikatywny, zeby rozumiec polecenia przełożonych oraz ze samemu umawia sie w banku do zalozenia konta i ninu wlasnie przez tel... jak sie dzwoni do marcina czy darka to nie trzeba po angielsku

Misia

Witam proszę o kontakt z osobą, która więcej coś wie a najlepiej tam pracuje gg [usunięte przez moderatora], e mail [usunięte przez moderatora] Dzwoniłam tam dzisiaj ale nie mogę sie dodzwonić i czy trzeba mówić po angielsku w kontakcie telefonicznym? Proszę piszcie:)

dociekliwy

Patryk, a możesz mi powiedzieć jaki operator tak szybko udostepnił Ci internet? Poza tym jak mogłes legalnie rozpocząc pracę nie mając Insurance Number? No i najwazniejsze: jak nazywa się firma tego [usunięte przez moderatora] i gdzie sa na nia namiary? Pozdrowienia:)

PAWEŁ

WITAM WYBIERAM SIĘ TAM DO PRACY TYLKO Z ANGIELSKIM TO TAK ŚREDNIO WIECEJ ROZUMIE NIŻ MÓWIE. NAPISZCIE CZY TO WYSTRCZY BO NIEWIEM CO ROBICI. CZY KTOSI MI POMOŻE JAK CZEGOS NIE ZROZUMIE? PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZI.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Magazyn HDNL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
PATRYK

Do KUBY 27,przejrzalem twoje wpisy i widze ze jestes takim niedowiarkiem i bardzo ostrozna osoba.Odpowiem na twoje pytania,a wiec j.angielski komunikatywny jest wymagany,a co do osoby o ktorych pytasz to akurat odebral mnie p.[usunięte przez moderatora] z dworca,zawiozl na mieszkanie.Mieszkam z ludzmi ktorzy wczesniej przyjechali i pracuja tam i uwierz,ze nikt zlego slowa na niego nie powiedzial.Pomagal osobom ktore przyjechaly przy zalozeniu NIN,konta bankowego itd.Moja opinia o p.[usunięte przez moderatora]-bardzo spoko gosciu.

hej mam pytanko czy wybiera sie do pracy w tych magazynach jakaś dziewczyna\"?bo zastanawiam sie czy tam nie pojechać ale są różne opinie na temat tej pracy

kuba27

fajny wpis..tez mialem obawy ale jeszcze nie wyjechalem i sie zastanawiam... Patryk poweidz mi jak z jezykiem w pracy.. podobno wystarczy tylko komunikatywny...a jak odbierasz sama postac pana marcina czy darka.. z gory dzieki za odp

PATRYK

Ludzie!!!Jestem mile zaskoczony tym wszystkim.Mialem obawy przed wyjazdem,gdyz naczytalem sie na tym forum paru wpisow chyba od osob ktore tam nie pracuja.Przyjechalem w ta sobote,zaplacilem za mieszkanie,depozyt.Zakwaterowanie jest to dom 3-pokojowy,warunki normalne,ale co najwazniejsze juz chodze do pracy,dzisiaj bylem pierwszy dzien.Myslalem ze bedzie to dluzsze oczekiwanie na prace.Tak jak wspominalem przyjechalem w sobote,odebrali z dworca z Birmingham zawiezli na mieszkanie i dzisiaj wypelnic aplikacje i do pracy.Podzielam opinie LECHA niech wpisuja sie osoby,ktore tam pracuja.Nie wiem co te osoby ktore tam nie pracuja maja za cel,zeby takie bzdury pisac,chyba zeby odstraszyc ludzi przed wyjazdem tutaj i troche pieniedzy zarobili i zeby im sie lepiej zylo niz w tej Polsce.

Matt

Ja prawdopodobnie wybieram się z Bydgoszczy 7 lutego samolotem. Z Poznania bede dojezdzal PKSem.

kuba27

LECH odezwij sie do mnie na gg 4654143 chcialem zapytac o kszta wyjazdu..no i mamy nadzieje ze dasz znac jak tam jest

LECH

No widze wrescie,ze zaczynaja wpisywac sie osoby ktore tam pracuja.Przeanalizowalem wszyszystkie wpisy osob i mam jeden wniosek.Wszystkie zle opinie sa od osob ktore tam nie pracuja ani nie mieszkaja.Ja kupilem bilet i jade tam w srode,wydaje mi sie ze to nie zadna sciema.Dzwonilem do innych ogloszen i duzo chce wplaty pieniedzy przed wyjazdem.Odezwe sie

Bart

Ja tam nic nie moge powiedziec negatywnego na temat pracy, [usunięte przez admina].Jestem tu od sierpnia 2011 i jest mi dobrze.Jestem tu z ojcem i git.

Kris

Witam.Z tego co niektorzy pisza o [usunięte przez admina] jest to wszystko wyssane z palca totalna bzdura.Ja jestem tu od sierpnia 2011 i wszystko to co pisali w ogłoszeniu było prawda.Wypowiedzi niektórych ludzi ktorzy oczerniaja, jest to chec zemsty za to ze im sie nie powiodło i próbuja odbic sie na innych.[usunięte przez admina]

Lukasz83

jezeli ktos sie wybiera, byl lub jest to prosilbym o kontakt na gg 6675680

Lukasz83

hej ja wlasnie tez planuje jechac tylko tez jedne komentarze sa na plus drugie na minus moze wlasnie lepiej byloby poleciec razem;)) i sie przekonac

Wiatam też chba sie wybieram do tej fabryki ale zastanawiają mnie skrajne opinie na temat tych ludzi i faktycznie to ze ten gośc to ani sie nie przedstawil przez telefon a jaszcze powiedzial zeby mu kupic fajki... troche to nie powazne...bilet juz mam na jutro ale nie wiem czy polece...

Pawel

Ja juz bylem tutaj od wakacji, mialem najlepsza prace jak do tej pory w UK ale tam praca sie juz skonczyla, przylecialem w sobote po urlopie, mieszkam razem z Marianem w 5 pokojowym domu, docelowo ma tu mieszkac 7 osob i pracujemy na jednej zmianie, praca 40 godz zagwarantowane w kontrakcie. Polecam

Marian

Przylecialem w niedziele do UK , odebrano mnie z lotniska, we wtorek zaczolem prace. Bylem juz w uk 3 lata ale stracilem prace, usilnie szukalem pracy przez internet od grudnia az wreszcie natrafilem na ich ogloszenie. Do pracy na pieszo ode mnie 40 min autobusem 15 bilet 11 tygodniowo, mialem obawy ale jestem bardzo zadowolony, nie sadzilem ze tak szybko, Polecam

polak

jestem tutaj kilka tygodni zalatwialem wszystko z [usunięte przez admina]polecam wszystko ok.

Daniel

Zastanawiam się nad wyjazdem. Jeżeli jest ktoś z okolic śląska pisać! abx79@yahoo.co.uk

Zostaw merytoryczną opinię o Magazyn HDNL - Worcester

Magazyn HDNL