Opinie o Magazyn HDNL w Worcester

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Magazyn HDNL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magazyn HDNL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magazyn HDNL w Worcester

krisiek

chyba lepiej pracować u nich niż w Polsce w firmie gdzie ja pracuje:)

Daniel

HaHa Cypa , pracujesz tam a nie wiesz czy jest tam praca hehe śmieszny jesteś. Bzdury .

CYPA

I jeszcze raz ja,bylem u sasiadow,mieszkaja na przeciwko pytalem i tez ida na nocke.

CYPA

Jak to nie ma pracy???z tego co wiem ludzie pracuja przynajmniej z mojego domku!!!! Ide dzisiaj na nocke i zorietuje sie czy ludzie pracuja,ale raczej tak.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Magazyn HDNL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Daniel

A i jeszcze jedno , forum zostało założone 10 stycznia 2012 r a są tu odpowiedzi ludzi pracujących w worcester z przed 10 stycznia , czy to tylko mi sie wydaje dziwne hmm ???

Daniel

Czytam te wszystkie opinie i zapytanie apropos wyjazdu zastanawia mnie jedno że odpisują tu ludzie którzy pracuja w Worcester od 2011 roku, że oni zajmuja sie takimi rzeczami jak odpisywanie na forum. i cały czas są aktywni dla mnie to jest bynajmniej dziwne ???

Ryszard

Prosze o wpisy ludzi ktorzy tam sa i pracuja a nie o debaty ludzi ktorzy polemizuja czy praca jest , czy nie czy drogo czy tanio. Bylem w UK w zeszlym roku takze wiem jak to wszystko wyglada cenowo.Prosze opisac jak sytuacja w tej chwili wyglada z praca. Pozdrawiam

Roman

Sluchaj NICK ja przyjechalem tutaj z bratem,tez nas odebrali z lotniska zaplacilismy raptem 25 funtow.Czy ty NICK pojechalbys za 25 funtow,50 mil w jedna i 50 mil w druga strone???Najlepiej wszystko za darmo mieszkanie,odebranie z lotniska to bedzie wtedy ok.

Ci goscie sa na tyle beszczelni ze juz odbierajac z dworca kasuja za podwozke tyle , ze mozna sie przejechac do Manchester i spowrotem .A ty nie masz wyjscia i placisz .

POSTRONNA

Jak czytam niektore wpisy to smiac mi sie chce,mieszkam w Anglii pare lat i nikt nikomu mieszkania za darmo nie da,koszt wynajecia domu to 700-900 plus tyle samo depozyt,plus ra (usunięte przez administratora) nki to daje okolo2000-2300 funtow i do tego jeszcze trzeba miec referencje,potwierdzenie zarobkow itd.Ludzie mysla ze przyjada i za darmo wszystko.

Butcher

325 bo biora z gory za dwa pierwsze tyg i 3 tyg kaucji zeby czegos nie zepsuc SMIECH!!!

Butcher

jak ja bym zyl zbierajac taka kase za mieszkania to tez bym mial czas siedziec i wypisywac te piekne komentarze.Lekka praca chlopcy no nie?325 funtow od osoby gdzie na jeden "dom" wrzucaja siedem, osiem osob .Ludzie kto taka kase kasuje za jeden lokal i to taka dziure?325 razy 8 , umiecie liczyc?to w Beverly Hills byloby taniej wynajac .MASAKRA!!!! juz po takim obliczeniu mozna wysnuc wnioski

Lech w - 2012-02-28 01:49:39 Baraki brud i syf !!! to sa te mieszkania .Nie wierzycie? przekonajcie sieJeżeli był tam jakiś pewniak, to powinien tu napisać, czy nazwiska osób wcześniej wymienionych są zgodne. Druga rzecz, to ktoś kto tam był i został oszukany powinien pochwalić się zdjęciami pracy w takich warunkach, ale poparte dowodem, co do lokalizacji. Byle jakie zdjęcia nędznych mieszkań można ściągnąć z netu... No i zastanawia mnie, czy o tego typu działalności wie już coś Policja zarówno Polska jak i Angielska.

Lech w

Baraki brud i syf !!! to sa te mieszkania .Nie wierzycie? przekonajcie sie

sem

jesli czyta ktos to z tych ludzi ktorzy sa tam wycyckani z kasy lub maja jeszcze troche kasy chetnie pomoge w znalezieniu pokoju i dam namiar na agencje ktora daje gwarantowane 37,5 godziny tygodniowo prace. Sam wachalem sie codo tej pracy poznalem Krisa telefonicznie ktory nieco wczesniej nosil sie zamiarem ze jedzie... a ja w ostatniej chwili pojechalem na wlasna reke jestem tu od tygodnia i juz mam prace... i nie przez takich ludzi gdzie trzeba odrazu kupe kasy wybecalowac... z tip topa wynajelem okuj i to za 50 funi bez depozytu.... a od dzis juz deptam do pracy. Trzeba wiary w siebie i checi to glowny motor. I nie dac sie koledzy robic w bambuko!!!!! podam info na tel. 07933 946 686 Wiesiek

Hubert

Brdzobym prosił o Kontakt e-mail z osobą lub osobami pracującymi w Yodel. chciałym dowiedziec sie czegos więcej ale juz nie przez forum:) moj e mail: hubertnwe@wp.pl dzięki i pozdrawiam:)!!

Hubert

Witaj Norbert! mam na imie hubert i jestem bardzo zainteresowany praca w Yodel! Mógłbys m cos wiecej o tej pracy napisac? widze ze tam jestes i chwalisz sobie:) ja tez jestem tym zainteresowany ale sam widzisz kazdy tutaj pisze inaczej. chce wyjechac do anglii na dluzszy czas dlatego szukam stałej pracy. gdybys mógł więcej napisac byłbym wdzięczny! moj mail: hubertnwe@wp.pl pozdrawiam!!

FILIP

Oj ale tu tego,jacy panowie zdenerwowani.Nie dostali pracy bo moze nie chcialo sie pracowac albo z jezykiem cos nie tegez.My tutaj pracujemy w firmie Yodel i nie narzekamy,prawda w ten tydzien bedzie delikatny przestuj.Wszystko pelna para rusza od marca.Ludzie bez napinki,napiszcie uczciwie dlaczego nie dostaliscie pracy i gdzie sa te rudery.Nie wprowadzajcie ludzi w blad i nie obrazajcie ludzi tutaj pracujacych.

Patryk

Ja przez caly swoj pobyt pracowalem dwa dni i wali ich szczerze ile chcesz tu zostac nie zadaja takich pytan .Oni chca ludzi z polski bo z takimi moga robic co chca 2 dni popracujesz albo i wogole jak jest im potrzebny jakis kmiot. Ja jestem po liceum jezykowym i co? [usunięte przez moderatora]

TED

A JA WAM MOWIE,ZE TO NIE JEST ZADNA SCIEMA PRACUJE TUTAJ JUZ 3 MIESIACE I JAKOS DAJE RADE,TO NIE SA ZADNE BARAKI TYLKO NORMALNE DOMY,A ANGIELSKI JEST WYMAGANY W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM.BYLEM SWIADKIEM NA SPOTKANIU JAK JEDEN NOWY PRZYJECHAL Z POLSKI I PYTAJA SIE JEGO W BIURZE JAK DLUGO MA ZAMIAR ZOSTAC W ANGLII,TO ON ODPOWIEDZIAL- ZE MA NA IMIE ADAM!!!!POTEM SIE NIE DZIWIE ZE TAKIE BARANIE LBY,PRZYJEZDZAJA MOWIA,ZE ZNAJA ANGIELSKI,A POTEM SIE OKAZUJE ZE NIE MAJA ZADNEGO POJECIA O JEZYKU ANG.I ZLI I ZDENERWOWANI NIE WIADOMO NA KOGO-TAKIE BZDURY WYPISUJA.

Zostaw merytoryczną opinię o Magazyn HDNL - Worcester

Magazyn HDNL