Opinie o Magazyn HDNL w Worcester

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Magazyn HDNL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magazyn HDNL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magazyn HDNL w Worcester

Witam, wybieram się tam 11 kwietnia z Katowic. Czy jest ktoś jeszcze kto planuje wyjazd w tym terminie? Zawsze we dwóch raźniej.

papkin

Witam, czy są jeszcze jakieś wolne miejsca w tej firmie?

Painted Man

To jest jakieś (usunięte przez administratora) enie. Ciekawe z ilu adresów IP oni piszą, bo to można łatwo sprawdzić przecież wystarczy zawiadomic prokuraturę i finał.

Tomy

Ty lolo jaki ty biedny jestes, myslales ze ci (usunięte przez administratora) ke beda podcierac??? Pewnie dopiero z pod spodniczki mamusi wyszedles co??? Ludzie nie dajcie sie zwarjowac... Na NIN sie czeka 5-6 dni,po otrzymaniu na drugi dzien Marcin zawiozl mnie pokazac gdzie jest praca i gdzie mam sie zglosic na drugi dzien na 5.30 rano do pracy, jezdze z kierowca i rozwozimy przesylki. O takiej pracy nawet mi sie nie snilo. Mamisynki niech siedza w domu i niech nie placza.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Magazyn HDNL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
ZENO

lolek - 2012-03-28 15:26:14 Nie jedz tutaj ja jestem oni robia kase na mieskzaniu roboty nie zalatwiaja. ja juz szukam na wlasna reke. i w niczym nie pomagaja!!!!;/ sam musisz zalozyc konto w banku isc po nin dobrze ze sa jescze w tym miescie dobrzy ludzie polacy i mi z tym pomogli nie jedzcie do nich ostrzegam!!! chcesz cos wiecej wiedziec pisz ja mam 20£ i nie wiem co robic nie moge sie zarejestrowac w agencji bo nie mam jescze numeru nin a na niego tzreba czekac do 2 tygodni bez niego nigdzie Cie do pracy nie przyjmia;/Lolek ja czekalem 6 dni,moi znajomi z domu tez 6 dni,dlaczego ty 2 tyg.Mnie i moich kumpli do jobcenter po nin zawiozl marcin,do pracy tez.Dlaczego z toba inacze,napisz czy u nich mieszkasz.

ZENO

Ja tam wiem,ze na nin czekalem dokladnie 6 dni.Dostalem go i na drugi dzien poszedlem do pracy.Pracuje po 7-8 godzin dziennie,wczoraj pracowalem 10 godzin i pracuje w Yodlu w Worcester.

Painted Man

Chcę tam jechać poszukać pracy na własną ręke. Siedząc w domu i polegając na "agencjach" niczego sie nie wymysli to tylko strata czasu.

ktos kto tam byl

Ale sciema widze ze (usunięte przez administratora)nie odpuszczaja ! Ale co tam siedza w domu to sobie wymyslaja SLIMAKI.

lolek

Painted Man

Siema odezwij sie do mnie ja tez jestem ze słupska i tez chce jechac, czekam na maila(usunięte przez administratora)pojedziemy razem moze??

Kolo

praca faktycznie jest pracuje 2 tygodnie lekko nie ale w Polsce mialem podobna wszyscy jakos rade daja wyplata na konto ponad 200 chyba ze robisz nadgodziny czyli po odliczeniu mieszkania i jedzenia 100 idzie odlozyc na tydzien dom mamy duzy 5 pokoi salon jest nas 7 fajny dom tylko posciel trzeba sobie kupic my tu jestesmy zadowoleni 6 pracuje 1 nowy czeka na insuranse number

papkin

Słuchajcie, niech ktoś napisze prawdę o tej pracy, najlepiej ten co tam pracuje. Co tam trzeba robić? Czy ciężko czy nie. Dokładny zakres obowiązków. Jakie faktycznie pieniążki na ręke. Warunki mieszkalne. Jak z dojazdem do pracy. Itp.

siema

Jedziesz jakiej firmy autokarem??

SIEMA

Ja lece z Gdanska w poniedzialek.Tylko,ze ja nie mam zadnych obaw,gdyz moj kuzyn tam pracuje.Jezeli ktos tez sie wybiera,to piszcie,ja wyjezdzam ze Slupska.

JANOSIK

ciekawy - 2012-03-26 16:53:22 To ty podaj adres Janosik ? ;> skoro mieszkasz tam pare lat to chyba nie bedzie problem :)Ja mam podac adres???Ja sie pytam OGARNIETEGO gdzie sa te baraki i zeby podal adres dla uwiarogodnienia jego wypowiedzi o barakach.A ty CIEKAWY jestes OGARNIETEGO jakas przyjaciolka czy ta sama osoba.

Ogarniety

O to chodzi ze nie mozna!!! Bo tutaj wlasnie chodzi o kase z tych mieszkan. Zastanowcie sie po co Ci dwaj to robia?tak za darmo ?przeciez musza cos z tego miec ze daja te ogloszenia i sciagaja tam ludzi.Kasa za te pozal sie boze baraki i jeszcze raz powtarzam BARAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez admina]

!!!

Ludzie dajcie se spokój. Jak można tyle płacić za zakwaterowanie 65 funtów tygodniowo? Ja płacę 45. Lepiej samemu się wybrać i samemu szukać pracy. Znaleźć sobie można dużo tańsze zakwaterowanie.

Painted Man

Co to znowu ta sama ściema? To w końcu jest tam praca czy jej nie ma???? napisze ktoś kto juz tam jest, bo nie wiem czy jechać czy nie???

lolo

Nick - 2012-03-12 23:49:01 Ja przyjechalem tydzien temu w tym tygodniu idziemy do yodla na tydzien a pozniej ma byc praca w fabryce ciastek na stale takze zobaczymyNapisz jak jest?????????

lolo

Czesiek - 2012-03-14 23:41:34 my we trzech jutro lecimy,opinie sa rozne ale na ktorych forach pisza dobrze.W Aglii to ja juz bylem nie raz zawsze z jakiegos ogloszenia takze sie okaze jak jest naprawde. Od poniedzialku ma byc robota dam znacI jak tam pracujecie,mieliscie napisac!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Magazyn HDNL - Worcester

Magazyn HDNL