Opinie o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brilliant Personaldienste GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brilliant Personaldienste GmbH w Jena

zenek

To, że masz umowe od 10 tego to nie znaczy, że pojedziesz 10 do pracy :-) mój kumpel 3 tygodnie czekał od podpisania umowy. a jak nie ma pracy to nie ma kasy :-(

kosmaty

ja im po Niemiecku piszę, znam dobrze język. ale zauważyłem, że jak znasz język zbyt dobrze, to też ...niedobrze. Bo o wszystko pytasz, a to niewygodne. ale przed 17 ta zadzwonił jakiś koleś z Niemiec i powiedział,że dostał moje papiery od Brillianta i że postara mi się coś znaleźć. No i ciekawostka. Po 15 minutach dostałem propozycję pracy jako technik instalacji klima i wentylacje przemysłowe, a ja nigdy w życiu tego nie robiłem!!! :-) (gdybym sam nie poszukał tej firmy na necie, to nawet nie wiedziałbym do jakiej konkretnie roboty mam jechać) no to piszę znów do Brilanta, że mogę przejechać 1 tys km a na miejscu okaże się , że nie nadaję się. Niech mi napiszą co ja tam mam konkretnie robić. No i (usunięte przez administratora) cisza.

john

Na maile to oni nie odpowiadają nawet po niemiecku. Czasami nawet nie wiedzą że mają w skrzynkach odbiorczych podpisane aneksy! ... albo mają bałagan albo są zarobieni i się nie wyrabiają

kosmaty

A nie wiecie, czy jesli ktoś podpisał z nimi umowę, a mimo to nadal nie ma pracy, to oni coś za ten okres bez pracy zapłacą? W umowie to tak jakoś enigmatycznie jest napisane, a jak pisałem maila z konkretnym zapytaniem to cisza.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brilliant Personaldienste GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik?
ostrozny

wyjeżdzam w sobote 10 listopada dokładnie jeszcze niewiem dokad w niemczech bedę miał wolne miejsca z Torunia

tom

... a może ktoś jedzie z Gniezna, Słupcy ewentualnie Wągrowiec, Oborniki, Szamotuły na 5 listopada?

jedzie ktos do pracy z brillianta z Konina lub okolic 05.11

Chyba tak jak mówisz 19%, dlatego mamy te diety netto

ostrozy

w sumie jaka jest stopa oprocentowania podatku w Niemczech np.10 EUR brutto - 19 CZY 30 PROCENT może ktoś wie .słyszałem że do 8000 tyś EURO 19 procent czy to prawda.

Wojtek

tom mam pytanie? Jaki jest system płatności, do 20 za dany miesiąc, czy od 20 do 20

tom

Witaj dawros! Ja jadę swoim autem, chyba sam. Podaj swojego maila

dawros

prawdopodobnie jade z kumplem, ale on nie ma jeszcze odpowiedzi. jedziesz swoim autem?

tom

Ja jadę ze Żnina. Co do firmy to trudno powiedzieć, zależy na jaką budowę się trafi. Kolega Pit99 z tego co opisuje to nie ma źle i nie narzeka. Jedziesz sam, czy z kimś?

dawros

witam tom ja jade z Konina w Wlkp. a ty skad? co myslisz o tej firmie? po niektorych komentarzach mozna miec zle przeczucia

dawros

tom a ty jedziesz z tej firmy brilliant personaldienste? ja wyjezdzam 5 listopada jeszcze dokladnie nie wiem gdzie, maila maja mi przyslac 2 listopada.

tom

tom - 2012-10-21 21:06:37 Ja miałem zacząć 22 października ale nie dostałem maila z miejscem pracy i kwatery. Teraz liczę na następny tydzień a możliwe że zejdzie to do 5 listopada tak ja ty "endru"... i zeszło do 5 listopada

endru

czy ktos zaczyna 5 listopad jade z katowic jeszcze niemam adres

pit99

ubranie mam swoje maska z firmy buty normalne sztalkapy kasku niemam nie potrzebuje rękawice też są na firmie [usunięte przez moderatora]

tom

Pit99 powiedz jeszcze jak to jest z odzieżą jakie buty musza być wysokie niskie wiazane albo nie, czy ekawice spawalnicze musisz miec swoje, co z kombinezonem maska, kolor kasku (mam niebieski)

Zostaw merytoryczną opinię o Brilliant Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Brilliant Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Brilliant Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilliant Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brilliant Personaldienste GmbH