Opinie o Banaszek Nieruchomości w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Banaszek Nieruchomości. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Banaszek Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banaszek Nieruchomości w Nowy Dwór Mazowiecki

Zdziwiony

Ludzie co wy chceta ,miesiąc temu tu byłem i różnica kolosalna.Roboty idą jak ta lala.Przecież to nie jest bloczek 20 mieszkaniowy ale chyba największa budowa w tym mieście,,Mnie się podoba

Bogdan

Zawsze się jacyś niezadowoleni trafią ,co za żenada.Pewnie zaraz ktoś napisze że pracownik Banaszka to napisał.Otóż nie, jestem po podpisaniu umowy w B2 i wczoraj i dziś byłem na budowie i rozmawiałem z kierownikiem budowy.Otóż drodzy państwo wszystko idzie w dobrym kierunku bo z tego co mi ten pan mówił to budynek c4 będzie oddany do końca roku z kolei mój do końca stycznia a falowiec czyli dębowy 2 do końca marca.A więc sceptycy do góry głowa.Banaszek jak zwykle da radę.A na falowcu na 130 mieszkań sprzedanych jest 9 a nie jak piszecie 100 procent

Artur

Dziś byłem budynku na budowie i na budynku C4 pracuje z 10 ekip czyli walcza i zapier,,Będzie w terminie na moje oko

Andriu

Byłem,widziałem i jestem w szoku,,,,totalnie najlepsza w Nowym Dworze.Super atmosfera i klimat a te wszystkie inne chowają sie . Andrzej

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Banaszek Nieruchomości? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Agata

Ja się właśnie do tej restauracji w środę wybieram,,już legendy o niej chodzą i zobaczymy czy na miarę Nowego Dworu ?

ola3001

NA budowie cały czas są prace nie wiem skąd takie opinie że od maja się nic tu nie dzieje , mieszkam tu i codziennie rano od 7 zaczynają się prace

Panie banaszek pan się nie przejmuje tymi wpisami tylko do przodu i tak dalej.Widać dokładnie co pan robi dla naszego miasta.Tu niedawno było ściernisko i drewniane kamienice śmierdzące.Wpisują się tu ludzie zazdrośni i zawistni więc niech sobie piszą .A pan robi swoje bo naszemu miastu potrzeba takich ludzi jak pan

marek
@Piotr

hmmm a co ma budowanie bloków wspólnego z dobrem dla miasta????????? :P

Jerzy

Dobrze budują ,sam jestem mieszkańcem.Polecam.Niedowiarkom polecam JW construction to się przekonacie.Przypomnijcie sobie Nowy Dwor 10 lat temu bo tyle już Banaszek chyba buduje.

Joanna Małek

[usunięte przez moderatora] poki co Pan Banaszek zbudował perłę na skalę naszego powiatu najładniejszą i szacunek dla niego.

Daniel

Czemu z grzybem, macie problemy z wilgocia ?

Andrzej Baranski

Kupiłem mieszkanie na kameralnym i jest ok.Prace opóżnione są owszem ale nie z winy developera tylko WODKINA czyli miejskiej spolki Wodno kanalizacyjnej .Byłem tam aby się coś dowiedzieć i owszem poczuwają się do winy .Ale osiedle będzie super.

anon

Firma Inżbud Błonie też jest bardzo dobra!!!!

Mieszkanka

Ja miałam początkowo obawy ale jak najbardziej również polecam Dębowy Park w Nowym Dworze Mieszkanka

Bartek

Wy chyba ludzie w JW Construction nie kupiliście mieszkania .Banaszek tak trzymaj .Ja kupiłem tu i tu .

Rafał

KAPICA ty jesteś KAPLICA .Super mieszkanie mam kupione i polecam firme Banaszaka

Janusz C5

Ja rownież sprawdziłem firmę w KRD i jak najbardziej wszystko jest ok.Firma solidna i nigdy w historii tej firmy nie było żadnych wpisów i roszczeń .Jestem czy bede mieszkańcem C5 którego jeszcze nie ma a umowę podpisałem

Mieszkaniec

Polecam Dębowy Park w Nowym Dworze Mazowieckim

Małgorzata

Nie wiem nic O kłopotach finansowych Pana Banaszaka. Patrząc na to co się dzieje na budowach Dębowych Parków i Osiedla Kameralne, ......no to chciałaby mieć takie" kłopoty "..kochani z nadwyżką Kasy!! Myślę , że "ktoś" tu uprawi a ....."Czarny public relations" Kupiłam mieszkanie od Pana Banaszaka i należę do Zadowolonych. Małgorzata

Małgorzata

...Spokojnie czekaj.Na budowie robota wre!! Zapraszam na osiedle, zaglądaj raz w tygodniu....a zobaczysz jakie zmiany . Zobacz parking za blokiem 46. Trochę optymizmu ! Dadzą radę!!! Mieszkanka jak cacuszka super się tu mieszka. do zobaczenia w przyszłości... pozdrawiam zadowolonych

Rafi

Cieszę się że kupiłem mieszkanie od Banaszka na Dębowym Parku a jak widzę jak się teraz zmienia tu infrastruktura plac zabaw ,parkingi to wiem podjąłem słuszną decyzję .Pozdrawiam mieszkańców bloku C4

Nowy Dwor

Firma Banaszek się rozrasta,widać to po wszystkim parkingach ,budowach etc.Nowy Dwór się super rozwija teraz .Oby tak dalej

Zostaw merytoryczną opinię o Banaszek Nieruchomości - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Banaszek Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Banaszek Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Banaszek Nieruchomości