Opinie o Banaszek Nieruchomości w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Banaszek Nieruchomości. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Banaszek Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banaszek Nieruchomości w Nowy Dwór Mazowiecki

Ochrona

A ja pracuję w tej firmie i polecam jak najbardziej.Dobre zarobki jak na Nowy Dwor.Nie slyszalem nic co by mnie moglo sprowokowac do rezygnacji.Polecam

mieszkaniec
@Ochrona

kup w waszej firmie mieszkanie :)

lp

Pracodawca najgorszy z możliwych, pracowałem tam i nikomu nie polecam. Krzyki wyklinanie poniżanie na każdym kroku. Jaki pan Antoni chyba coś ci się kolego pomyliło.

Tak...Pracuje tam pan Antoni i on odpowiada za sprawy sprzedazy.Do niego się Pan zgłosi.Robilem z nimi kilka transakcji i polecam tą firme

Aneta

kupiłam mieszkanie wlasnie.Decyzja podjęta.Najlepsze mieszkania w powiecie na Dębowym i tyle.Bardzo nam sie podoba nowe osiedle.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Banaszek Nieruchomości? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
marek

Niech pan Pan Bóg błogosławi panie Dariuszu! Za to wszystkie dobro co to pan robi dla ludzi. A inni jeszcze szpilki pan wtykają - to nie ludzie, to wilki.

Nikita
@marek

Za co Bóg ma błogosławić?? człowieku zrób jeszcze ołtarzyk i się módl do niego!

znający temat

pozytywne opinie o firmie i deweloperze mają na tym forum tylko jego pracownicy ..... mający obowiązek napisać słodką opinię na temat poczynań szzefa

kasiak

no właśnie. słyszałam o tym przedszkolu. szczerze mówiąc wolałabym nie oddawać pod opiekę moich dzieci do osoby, która nie potrafi wywiazać się z umowy. ciągłe problemy z blokami, hotelem, restauracją i do tego jeszcze przedszkole?! moim zdaniem powinien skupić się na jednym, a pożądnie.

Jarek

Jakie to Poskie,widzę jednak że dużo dzieje się dzięki panu Darkowi w Nowym Dworze.oby tak dalej.

Daniel
@Jarek

To na pewno, o problemach klientów mozna poczytać było w gazetach.

Wojtek

Droga Jolu to przedszkole powstanie jak Twoje dziecko będzie szło na studia :P

Jola

Panie Dariuszu. Gratuluję decyzji budowy przedszkola.Super a jednak pan dopina i dotrzymuje słowa o przedszkolu na Dębowym Parku.Bede pierwszą klijentką .Cieszymy się

Dariusz
@Jola

Co to klijentka ? Wnuki nasze tam moze siebeda bawic hehehe

Jola

NIki

Odebrałam mieszkanko-jest ok, za miesiąc wprowadzam się

Zenon

Długo budują ale starają się.Pną się pomału do przodu.Pamiętam jak z 8 lat temu budowali blok na 20 mieszkań w Tarchominie a teraz takie osiedle w nowym dworze.

Janek

Nowy blok falowca powstał na Dębowym Parku.Ciekawe jaie ceny mieszkań ? nie byłem Zw Nowym Dworze z 2 lata .Szacun dla tej firmy Banaszek Nieruchomosci.

korczak

to nie jest firma czasem zajmująca nieruchomościami jak to jest w nazwie? po co im kucharz? (bo taka oferta do nich wisi)

Bożena

A ja już mieszkam w falowcu,budynku chyba najładniejszych w ndm.Jest naprawdę ok

Mirek

Jakich aktach, o co dokładnie chodzi? Możesz odpowiedzieć na pytanie powyzej, jeśli pracujesz w banaszku?

AAAA

Czy już w falowcu w C też jesteście po aktach?

Jerzy

czy ktoś wie czy są jeszcze mieszkania do sprzedania na Osiedlu Dębowy Park2.Jestem pod wrażeniem tego budynku

Paula

Ja też po akcie na falowcu i jestem naprawdę zadowolona.Wyszło super

Zostaw merytoryczną opinię o Banaszek Nieruchomości - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Banaszek Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Banaszek Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Banaszek Nieruchomości