Opinie o Centrum Medyczne Medicos S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Medyczne Medicos S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Medyczne Medicos S.A. o rekrutacji.


Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Medicos S.A. w Lublin

baner wywiady
Mikuś Nowy wpis
Pracownik

Najgorsza placówka w jakiej byłem miałem umówiony zabieg z dzieckiem na godzinę 13:30 od 7:00 nie mógł nic jeść od 10:00 nie mógł nic pić pojechałem tam aż 70 km byłem chwilę przed czasem wyszedł lekarz podpisałem tylko dokumenty zgodę na zabieg zapytałem grzecznie anestezjologa bądź lekarza nie wiem któryś z nich wyszedł jak długo mamy jeszcze czekać bo czekaliśmy ponad godzinę lekarz powiedział że jak skończymy to się wami zajmiemy ja mówię rozumiem ale chcę zapytać ile to jeszcze będzie trwało czy mam czekać pół godziny czy godzinę lekarz szyderczo się tylko uśmiechnął i poszedł . Po oczekiwaniu trzech godzin (usunięte przez administratora)zabrałem dziecko i wyszedłem stamtąd czekam teraz na kontakt z dyrekcją będę zgłaszał sprawę prawdopodobnie do nfz-u i do rzecznika praw pacjenta nie traktują pacjenta poważnie. Podejście tego pana było takie tak jakby mi z wielką łaską chciał się zająć dzieckiem zdecydowanie nie polecam wizyty w tej placówce strata czasu nerwów

Piotrso Nowy wpis
Klient

Nikomu nie polecamy tej placówki. "Kierownik" placówki ktory nie chce się przedstawić (za pewne ze strachu)(RESZTA PERSONELU RÓWNIEŻ SIĘ NIE PRZEDSTAWIŁA) odmowil umówionego zabiegu z powodu ze wszedłem do placówki za cienkiej maseczce. Wezwał na dodatek policje. Policja poinstruowała o tym z ustawa nie naklada minimulanej grubości maseczki, a w zemscie odmówili umownego zabiegu dziecku. Sprawę zgłaszamy do NFZ odraz do prokuratury. (usunięte przez administratora)

Barakuda24 Nowy wpis

Mialam robiona operacje plastyczna, u p.dr Chrominskiego, Wrazenia bardzo pozytywne, tak personel jak i lekarz. Godne polecenia. Lubię atmosferę w Centrum Medyczne Medicos S.A. za: Wszystko,

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czy są jakieś aktualne opinie o zatrudnieniu panujących w przedsiębiorstwie Centrum Medyczne Medicos S.A. w mieście Lublin?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Medicos S.A. - Lublin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Centrum Medyczne Medicos S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Medicos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Medicos S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medyczne Medicos S.A.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Onyksowa 12
  20-582 Lublin
 • NIP: 7122396037 REGON: 430975349 KRS: 0000476737
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Centrum Medyczne Medicos S.A.
Przejdź do nowych opinii