Opinie o SDS Optic Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SDS Optic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SDS Optic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SDS Optic Sp. z o.o. w Lublin

xyz

Oprócz zarzutów, które pojawiły się już poniżej (nagminne opóźnianie terminów wypłat; zarobki bez możliwości podwyżek; beznadziejna organizacja pracy pt. "jakoś to będzie, później będziemy się tym martwić", co później oznacza tylko zostawanie po godzinach pracy pracowników) dodać można brak premii jakichkolwiek, co przy ogłaszeniach @Pracodawca przez portale społecznościowe o osiągnięciu kolejnych kroków milowych jest co najmniej mało taktowne. Część kadry kierowniczej i srogo panująca w niej chęć (samo)zaistnienia nie oferuje szeroko głoszonej rodzinnej atmosfery, o której można poczytać w ogłoszeniach o pracę. Brak poszanowania prywatnego czasu pracownika i komentarze na ten temat głoszone także nie są atrybutem pracy w przyjaznym środowisku. Co więcej - pojawiały się niewybredne, włożone między wierszami opinie nie tylko o pracy czy kompetencji pracownika, ale również opisujące jego cechy. Praca w środowisku ściśle niezdecydowanym, bez jasnej i prostej komunikacji, co znacząco utrudnia wykonywanie swoich obowiązków. Możliwośc rozwoju na sprzątaczkę co najwyżej. Wielokrotne próby ukazywania swojej hierarchii w firmie przez osoby na różnych stanowiskach, próbujące za wszelką cenę udowodnić... chyba coś samemu sobie. Brak jasno sformułowanych obowiązków i wymagań, które zmieniają się z dnia na dzień (bez zmiany warunków finansowych oczywiście, bez finansowania odpowiednich [lub nawet jakichkolwiek] szkoleń), oby tylko mógł się zamknąć kolejny projekt. Brak podstawowych już w tych czasach benefitów, typu karta Multisport czy dodatkowe ubezpieczenie, w zamian za to problem z korzystania z ekspresu. Wieczne zbywanie obowiązków przez osoby, które powinny wykonywać swoją pracę. Podsumowując - firma nie istnieje bez pracowników i nawet najlepszy COO lub inny skrót tego nie zmieni. Warunki jak na firmę głoszącą liczne międzynarodowe i giełdowe sukcesy bardzo słabe.

Spóźnianie się z wypłatami, trzymanie w tajemnicy zarobków aż do ostatniego etapu rozmowy rekrutacyjnej, po czym zaproponowanie najniższej krajowej. Brak możliwości rozwoju, słaba organizacja pracy. Nieprzyjemna atmosfera od strony kadry kierowniczej.

Odpowiadam
@Pytam

Na każdym niższym stanowisku zaproponują ci najniższą i tak do końca pracy

zxcv Nowy wpis

Czy ktoś pracował na stanowisku Bioinformatyka i może wypowiedzieć się, czy warto aplikować? Jakich zarobków można spodziewać się na tym stanowisku?

Nick Nowy wpis
@zxcv

Nigdy nie było tego stanowiska szukają jelenia żeby pracował za pół darmo mając kompetencje na lepsze stanowiska Pewnie współpracę się nie udały i chcą komuś zaproponować najniższą krajową za programowanie xd

@pracownik Nowy wpis

Cała firma to firma (usunięte przez administratora), poważnie bym się zastanowił inwestując w takie coś pieniądze. Większość rzeczy jest udawane i na pokaz.

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Laborant. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Jak długo trwa proces awansu w SDS Optic Sp. z o.o.?

Odpowiadanie

Nie trwa w ogóle, mydlą oczy, chyba że awansem nazywasz narzucanie obowiązków bez twojej zgody i rekompensaty finansowej, to w takim razie dość szybko (jak zorientują się, że nie ma komu tego zlecić)

Awans, nie ma prawie możliwości awansu w tej firmie

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy SDS Optic Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Młodszy inżynier (produkcja biosensorów)? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jak bogaty jest pakiet benefitów ?

Podajdalej

Firma SDS Optic z zewnątrz wygląda na bardzo prężnie rozwijającą się firmę, która głosi międzynarodowe i giełdowe sukcesy. Jednak jeśli chodzi o to co się dzieje w środku- NIE POLECAM!! W ogłoszeniach o pracę można przeczytać wiele zachęcających opcji po to by zachęcić nas do wysłania CV, jednakże jak przyjdzie co do czego to żadna z obietnic przedstawiona w ogłoszeniu nie jest dotrzymana. Wręcz przeciwnie, zmniejszane są kwoty wynagrodzenia, brak możliwości awansu (chociaż takie obietnice są składane.) -Brak jakiej kolwiek organizacji pracy -Brak premii -Nie ma żadnych benefitow (Multisport) a o opiece zdrowotnej tylko na rozmowach się skończyło a i tak jej nikt nie dostał- RZUCANIE SLOW NA WIATR I OBIECYWANIE - Strasznie chaotyczna praca -Brak stabilności -najlepiej jakby osoby zatrudnione w tej firmie pracowały harytatywnie -Brak podwyżek -Umowa skonstruowana bardzo ogólnie, aby pracownik musiał robić wszystko Ludzie którzy obejmują wyższe i najwyższe stanowiska w.w firmie traktują ludzi jak osoby które są tylko do robienia czarnej roboty, bez szacunku!!!

xyz

Pytam

Hej. Pracowałeś w tej firmie? Możesz powiedzieć na jakim stanowisku? Jestem ciekawy i chciałbym kandydować do tej firmy. Twoja opinia na temat rozmowy kwalifikacyjnej jest taka sama jak opinia mojej znajomej, która wcześniej startowała. Mógłbyś powiedzieć ile proponują?

Odpowiadam
@Pytam

Na każdym niższym stanowisku zaproponują ci najniższą i tak do końca pracy

Firma szybko się rozwija i pozwala tez na rozwój pracownikow. Zarząd i dyrekcja bardzo rzetelna i merytoryczna. COO na samym początku stawia jasne wymagania. Praca przebiega zgodnie z ustalonymi w umowie warunkami. Bardzo ciekawy projekt i świetni ludzie w poszczególnych zespołach. Wynagrodzenie wyjątkowo atrakcyjne z wieloma możliwościami awansu w trakcie rozwoju projektów.

Xenomorph

Nie pracuje w firmie SDS Optic i znam ja tylko z informacji w internecie. Maja jednak oni u mnie GIGANTYCZNEGO plusa za swoje ogloszenia o pracy. Po pierwsze - bez skrepowania podali zakres zarobkow! (Oraz oferowali bardzo przyzwoite stawki.) Po drugie - mieli bardzo rozsadne wymagania. Po trzecie - brak typowej formulki typu "skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami". Brawo! Tak trzymac! Zainteresowany byl bym uslyszec od osob ktore zlozyly tam aplikacje, czy dalszy przebieg rozmowy byl rownie profesjonalny? Oraz od pracownikow - jak wygladaja warunki pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o SDS Optic Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w SDS Optic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SDS Optic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SDS Optic Sp. z o.o.?

SDS Optic Sp. z o.o.
  • Konstantynów 1F