Opinie o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APT Agencja zatrudnienia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie APT Agencja zatrudnienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

polak

witam wszystkich ludzie jesteście niepoważni piszecie głupoty ja pracuje ponad rok tylko z przerwami i nie narzekam oczywiscie nie jest lekko ale nie praca jest problemem tylko my Polacy jesli chcemy dobre warunki mieszkalne to dbajmy o to ja trafilem do mieszkania spoko czysto i ludzie ok a ci co pija i bawia sie zamiast pracowac i dbać o porządek to maja syf Orhan non stop inwestuje w mieszkania malowanie i itp a ludzie maja to w dupie jak kogoś złapie na pijanstwie to wyjazd do polski i co taka osoba ma zrobić wkurzona pisze opinie wyssane z palca co do kasy zawsze jest na czas firma apt przyjezdrza do (usunięte przez administratora) burga i wypłaca osobiście ludzia kasę jesli maja bo niektórzy wybieraja zaliczki co tydzien i chleja lub na balety do kasablanki jest tam kilka osob które psuja opinie firmie apt (usunięte przez administratora)jesli chodzi o dojazdy do pracy to jestesmy doworzeni autami firmowymi

xxx

wiesz ja jak jechalam to byl tylko jeden wpis i tez tak mowilam jak ty nawet pytalam w biurze powiedzieli mi ze to napewno zrobil im naylosc ktos kogo wyrzucili za pijanstwo pojechalam przekonalam sie na wlasnej skorze wiec ty tez mozesz jechac i przekonac sie wiesz to zalezy od twojej osobowosci icharakteru czy sie zaklimatyzujesz w takim otoczeniu dla mnie to bylo niemozliwe ,mi ciocia tak powiedziala swiat nalezy do odwarznych .ja bylam juz w holandii niemczech 2 razy a teraz jestemm w anglii .wiec jesli nie masz nic do stracenia to jedz.

ela

no spoko ale skoro tam tak jest to dla czego ludzie cały czas tam wyjeżdzają jedni sobie chwalą drudzy trochę mniej z tego co wiem to jak by w razie czego to przecież dają numery na które można dzwonić jak by się coś działo już sama z tego nic nie wiem

xxx

mialam umowe na 3 miesiace ale zrezygnowalam bo mialam dosyc,i dlatego mowie ze sa problemy jak chcesz wczesniej wyjechac wtedy najlepiej rozmawiac z orhanem to jest turek caly szef u ktorego zatrudniani sa polacy wlasnie z agencji w korbielowie,my przyjechalismy pod koniec miesiaca a za caly miesiac nam policzyli niewazne czy jestes tydzien na mieszkaniu czy miesiac i tak placisz 50 euro.czutalas opinie innych oni pisza prawde .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w APT Agencja zatrudnienia odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
ela

a tak apropo jeszcze jednego ty muwiłaś że byłaś miesiąc a z tego co ja wiem to można umowę podpisać najmniej na 2

ela

to znaczy że może być nawet tak że nie będzie wogule pracy a tak apropo co do tego mieszkania nam mówili że dopiero płaci się po pierwszym miesiącu pobytu i że wolno wziąść zaliczkę tylko raz na miesiąc a ty mówisz że co tydzień

ela

no dobrze ale skoro nam proponują prace na taśmie przy segregacji a nie wykładanie jakiś dziwnych skrzynek to powinna być praca dla mężczyzn a zarobki jakieś możliwie do zniesienia ile można przywieść do polski za 2 miesiące

xxx

warunki mieszkaniowe takie sobie zalezy gdzie cie dadza lazienka jest i kuchnia ale w mieszkaniu mieszka czasem 9 10 osob wiec jest ciezko i niekture osoby maja wszedzie pierwszenstwo wiesz to wszystko zalezy gdzie cie przydziela (usunięte przez administratora)

xxx

sprobowac zawsze mozesz pieniadze ci musza wyplacic bo to jest praca na umowe mi wyplacili dopiero jak pojechalam do polski ale ja nie bylam dlugo tylko miesiac to juz jest twoja decyzja jesli ci sie nie bedzie podobac to mozesz napisac wypowiedzenie tygodniowe albo jak pojedziesz to nie podpisuj umowy na trzy miesiace tylko np na miesiac powiedz ze chcesz sprubowac bo wiesz jak podpiszesz na 3 miesiace to potem ciezko jest zrezygnowac powiedza ci ze na twoje miejsce nie ma ludzi i musisz pracowac.Ja juz bym 2 raz tam nie wrucila ale wybor nalezy do ciebie.

ela

to znaczy praca jaką proponują jest ale warunki trudne z tego co pani opisuje to w miarę nie najgorzej tylko właśnie w tym problem bo po co tam jechać skoro póżniej może nie być pracy. a tak wogule to warunki mieszkalne jakie czy łazienka, kuchnia jest czy raczej ciężko.i czy wogule są wypłacalni co do pracowników polskich

kasienka28l

witam jak mysle wyjechac do tej firmy ale po przeczytaniu tego juz zwatpilam sama...?powie mi ktos jak jest naprawde?bo zawsze sie znajdzie ktos komu sie nie spodoba, ludziom sie nie dogodzi jedni jada zarobic, drudzy sie bawic...wiec jaki z tego moral to wiadomo...prosze o kontakt na maila kasienka259@wp.pl, moze ktos wybiera sie wiec razem moglobysmy jechac?

Zostaw merytoryczną opinię o APT Agencja zatrudnienia - Korbielów

• Jak się pracuje w APT Agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy APT Agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

APT Agencja zatrudnienia