Opinie o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APT Agencja zatrudnienia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie APT Agencja zatrudnienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

zaciekawiona

Czy ktoś był teraz w Hamburgu na segregowaniu i pakowaniu artykułów spożywczych przez agencję APT i może coś napisać? To poważnie z tymi 4 - 4,50 euro za godzinę?

bialy

na tego pakowacza do hamburga to ciagle dawaja ogloszenie to pewnie szalu nie ma

marek

A jak jest teraz w hamburgu na pakowacz sortowacz? gdzie sie mieszka i pracuje itp.byl ktos?

trust

Kto jedzie do Wesseling jako pakowacz sortowacz owoców? Nawiąże kontakt 12881386 gg

Wer
@trust

Wesseling stratą czasu. Praca na dwa tygodnie lub mniej bo Sven będzie niezadowolony. poza tym godzin mało i gwizdanie jak na psy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w APT Agencja zatrudnienia odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
ed

to sie matoly zdecydujcie jaka jest stawka w koncu.Pisza ze byli i kazdy inaczej podaje

Maly
@ed

4,50 Matole !! nie rozumiesz jak pisza ? ja tez tam bylem to wiem.

@Maly

witam was wszystich.stwaka na reke to 4.5euro.praca niejest zla sama w sobie.pracownik jest tam na telefon idziesz do pracy albo nie.pani iwona jest widmem.zaliczki dostajesz tygodniowo tylko 50 euro.jesli chcesz sie dorobic w niemczech zapomnij o apt.ja bylem tam miesiac w ciagu tego miesiaca przyjechalo i zjechalo 15 osob. w apt tylko obiecuja duzo godzin i 6 na reke po wszystkich odliczeniach a realia sa inne.nikogo niezniechecam a niedowiarka polecam pojechac i samemu sie przekonac.

aru
@memet

a gdzie sie mieszka w hamburgu ?

@aru

w hamburgu niewiem ale mieszkania sa w jorku

@aru

mieszkania sa w jorku,

zainteresowana

Proszę o opinie na temat pracy w Hamburgu przy sortowaniu owoców, czy za tą stawkę da się normalnie żyć tam i coś odłożyć? Ponieważ czytałam wcześniej, że jak odbiją za mieszkanie wychodzi 4.5 euro na godz.

irena

Z 8.50 na czysto wychodzi 4.50 wiem bo byłam!!!

arek

jak wygląda praca na pakowaczy sortowaczy?był ktoś

lala

Dajcie spokoj z tym zakladem a raczej obozem pracy ! tam pracuja tylko zdesperowani ktorzy do innej roboty sie nie nadaja jak tylko do przebierania zgnilkow .Kto chociaz troche sie szanuje niech lepiej zostanie w domu.Dobre opinie wypisuja osoby z APT I niezrownowazona Pani koordynator ktora do niczego sie nie nadaje.Nie wierzcie w to co mowia !

zenek

ta jest do niemca

gosia

jest super kto chce pracować to będzie a i w polsce jak lecisz w balona to do widzenia płacą zaliczki ile chcesz i wypłata na czas,jak bym mogła znów bym tam pojechała ale ze względu na problemy zdrowotne moż4e troszkę póżniej

chlop

witam ja jade w tym miesiacu do hamburga jablka ile mozna sie tam zostac i pracowac 6 miesiecy czy rok czy wogole mozna na dluzej ?

xd

na pakowaczy sortowaczy itp.to cały czas przyjmują hehe

ed

Stawka jest około 8,50 to na czysto powinno być minimum 6.Ale czy opłata za mieszkanie i ubezpieczenie jest już wliczona czy trzeba jeszcze odliczyć sobie od wypłaty?

xxx

Biorą kobiety i facetów

dobra rada

Witam własnie wróciłem i obecnie wygląda to tak ze zarabia się 6e na godz.tylko jest problem żeby przepracować dużo godzi ja ci się uda przerobić 180 godzin to max wiec zarobisz w granicy 1000e niby fajnie ale nie do końca bo z tego musisz sobie opłacić pokój 300euro i nie ważne czy sam jesteś w pokoju czy 3 osoby 300e od łóżka mieszkania rożne zależy jak trafisz ludzie też rożni do tego dochodzi ci dojazd busem opłata zależy ile razy pojedziesz w granicy 150euro na miesiąc wyżywienie we własnym zakresie to już kto ile przeje i przepije :) oszczędnym możne zostanie 500euro z tej wypłaty a robota do lekkich nie należy a co do samych wypłat to bóg jeden wie kiedy dostaniesz opóźnienia albo kapanie po 100e to norma. Z mojego doświadczenia nie polecam ludziom którzy mają wyobrażenie ze w Niemczech się dorobią nie z firmą APT Korbielów każdy zarabia ale nie ty :( tobie zostaje marne 400-500e a jak poszalejesz to wydasz wszystko i do Polski wrócisz tak jak wyjechałeś .Moja rada jak masz zamiar pracować w Niemczech to nie przez agencje pracy bo tylko oni nabijają kieszenie kasą a ty robisz jak głupek po 10godz i zarabiasz mniej niż Rumuni których tam mnóstwo .

ed

A jak teraz tam wygląda,do czego teraz przyjmują?

angelac136

Hej ja tez sie wybieram na sortowanie do Hamburga niby 6 euro na reke ma byc.

anka2050

Witam ja dostałam propozycję wraz z chłopakiem wyjazdu albo na kwiaty albo na sortowanie jak teraz tam jest ile płacą bo mnie pani z biura powiedziała ze 8,5 brutto jak jest na tych kwiatach i czy idzie zarobić do kiedy jest tam praca itp. proszę o pomoc osoby które już tam były pozdrawiam

Pytam

Witam jedzie ktos z was moze na sortowanie do hamburga??wiecie jak wygląda sytuacja z wypłatą bo z tego co czytałem na forum to w tamtym roku płacili 4 euro za godzine a w tym roku na ich stronie można przeczytac ze dają min 8.5 euro

Zostaw merytoryczną opinię o APT Agencja zatrudnienia - Korbielów

• Jak się pracuje w APT Agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy APT Agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

APT Agencja zatrudnienia