Leiter Polska

Michałowice

Opinie o Leiter Polska

Iwona

@misiao widzę, że jest w upadłości w KRS tak jak napisałeś, ale czy jakiś pracownik może to potwierdzić? Ważne, żeby takie informacje były pewne na wątku Leiter Polska.

misiao

a dlaczego uważasz, ze można na taką aż nibby stabilną liczyć? rozwiń proszę przyjacielu swoją wypowiedź jeśli możesz, ie krępuj się. a ta firma w ogóle działa jeszcze na rynku dalej? bo jakiś leter wiem że w krsie jest napisane że jest już w upadłości

Ja

Czy ktoś wie czy ta firma dalej tak oszukuje pracowników? Są oferty pracy i zastanawiam się czy aplikować? Praca w Dublinie

mariobros

pracowałem też w Semi Polska Sp Zoo.Pieniązki to dostaniesz tyle ile wyliczysz, ale ile sie mósisz nadzwonić żeby zapłacili bo kasa ma być między dziesiątym a piętnastym a dostaje sie dudziesty piąty Ja tak dostałem a na koniec musiałem kupić bilet żeby wrócić do Polski .krzysiek jest bardzo fałszwy chodzaca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za pienieniądze robi sobie wakacje bóg sam wie gdzie . odradzam prace w tej firmie

oszukany

Semi Polska Sp. Z o.o. firma która obiecuje krocie nowym pracownikom, płacą grosze, za urlop wcale rzadnych diet, dyrektor czy koordynator Krzysztof Stępczyński kłamca i obłudnik. Kłamie w oczy i mysli że każdy ma tak niski poziom inteligencji jak on

fritz

Jak chcesz kontakt to wpisz sobie SEMI POLSKA POZNAŃ UL. ZACISZE bo ta firma tak sie teraz nazywa

info

PILNE! Czy ktoś w Was ma numer kontaktowy do siedziby Leiter w Poznaniu? Sprawa jest bardzo pilna!

Adwokat

Należy pamiętać ze kraj jak Hiszpania nadal jest i pozostaje krajem faszystowskim pomimo jakichś tam doktryn demokratycznych czy ekonomicznych, jest to nadal kraj faszystowski który nie musi ale i tak eliminuje skutecznie prawa pracownika choćby z polski wywodząc sie z pojęcia, że Polacy to to samo co Romowie. 10 lat życia w tym kraju wystarczyło by ocenić półwysep Iberyjski. Żaden tam raj.

pedro

pisze jako byly pracownik aby przestrzec przed leiterem a co pracujesz jako koordynator to tez jestes dobta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak oni wszyscy

oszukany przez leiter Polska w Madrycie

dajcie sobie ludzie spokoj z Leiter Polska to sa oszusci ze sprawami w sadach Hiszpanskich(usunięte przez administratora) dyrektor personalny uciekl do Polski tez dobry (usunięte przez administratora) ale w lodzi tez go ludzie dopadna ,bo to wsza leiterowska tu w Madrycie tez bedzie mial sprawe w sadzie bedzie poszukiwany listem gonczym nie dajcie sie ludzie nabrac na obiecywanki na poczatku bo potem wydacie pieniadze na adwokata jak 11 osob w Madrycie pozdrawiam i ostrzegam przed leiterem(usunięte przez administratora)

podwykonawca

UWAGA !!!!!! (usunięte przez administratora) brak kontaktu z szefostwem kilkanaście skierowanych spraw do sądu

pedro

Ta firma to jest jedno wielkie oszóstwo nie dajcie sie nabrac(usunięte przez administratora)

Cesarz

Firma przestala juz zatrudniac, konkurencja ukrucila lapy. jak i firma dala sie poznac na rynku z dobrej strony ale tylko dzieki pracownikom bo dzialaniami biora czy koordynatorow po prostu tylko z tej zlej juz strony.

madrileno

nie szukajcie sobie problemuw , z ta firma sa ciagle..

Zostaw opinię o Leiter Polska - Michałowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leiter Polska