Opinie o LION-MET OY w Finlandia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LION-MET OY. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie LION-MET OY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LION-MET OY w Finlandia

zielony

a ma ktos jakis mail do tej firmy

stoplion

$ Zgadzam się powyższymi wpisami, nie polecam tej firmy no chyba ze ma ktoś na czole napisane de.bił i wół to niech jedzie wieczny problem z pieniędzmi kwatery zajechane śmierdzące i najlepiej po 10 osób NIE POLECAM!!!

Robert

Warunki mieszkalnej bardzo kiepskie o kase trzeba się prosić a ostatnio w ogóle jej nie ma umowy smieciowe na najnizsza krajową masakra nie polecam innym te same pieniądze można zarobić w pl

Darek

również nie polecam tej firmy oszust i nie wypłaca pieniędzy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie LION-MET OY? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
dupa

podpisz z z nim smieciowa umowe a bedziesz w czarnej (usunięte przez administratora)

trarara

ZADNA sciema moronie

tralalalaa

podzielam opinie jedych i drugich , jest krętacz i złodziej , ale zakwaterowanie było wporzadku , wypłaty raz bły na czas a nieraz nie , a japonia to nie zadna sciema tylko normalny kontrakt kasa dobra tylko upały straszne dochodzące do 45 stopni

odyn ile trwa rotacja?

ted

ODYN TO WEDKA I NA RYBY, W JAKIEJ MIEJCOWOSCI JESTES?

ted

odyn co tam robiles? czemu paskudne zarcie ile jurkow na godzine?

odyn

Do faks Japonia to nie żadna ściema byłem robiłem i wracam na drugą rotację .Kasa jest konkretna firma płaci wszystko jest ok poza upałami i paskudnym żarciem .Jaki prokurator człowieku ogarnij się teraz wszystko załatwia sie przez neta Ty chyba żyjesz jeszcze w epoce papierowego dowodu osobistego

faks

japonia to sciema , to wyłudzacz danych osobowych prokurator sie klania, kaze kserowac paszporty i wysylac dane a potem nic z tego nie wynika, sprawa dla prokuratora o wyłudzanie tak ciekawych dokumentow

L.

Też dołącze się ze swoimi 5 groszami. Pracowałem i pracuje u pana B. i powiem tyle , że temat firmy "Loipart" już dawno jest zamknięty. Niewypłacalność w tamtym okresie była poprzez firmę ponad panem B i nie była to jego wina. Nie każdego stać na to żeby wypłacać zaległości z Funduszu Gwarancyjnego a on to zrobił i poniósł podwójne koszty. Co do kwestii mieszkań to wszystko zależy od zapotrzebowania ludzi. Im więcej osób tym mogą byc gorsze warunki. No niestety nie jest to nasza własność, i tu sprawdza się powiedzenie, że w domu najlepiej. Mi udało się i miałem dobre warunki mieszkalne, a w kilku miejscach już byłem. Pieniądze - ah temat rzeka - ja nie narzekam. Wszystko wypłacone na czas, a jak trzeba jakąś zaliczkę to też nie było problemu. Zjazdy do "bazy" - wszystko na koszt pracodawcy :D, no chyba że ktoś ma zamiar latać do domku co tydzień to już na własny koszt. Tyle z mojej strony. Pozdrowienia dla wytrwałych w FIN :D

greg greg

Potwierdzam co pisze Ogór! Była chwilowa zwłoka z wypłatą kasy , ale to nie wina pana Pawła B., tylko firmy Loypart. Pracodawca słowny i dostępny telefonicznie .

faks

JAKIE ZAROBKI są w tej firmie co to za facet ? wszystkich kantuje czy to wpisy jakichs niedojebow co nic nie robia?

MICHAŁ

Niedoszły, okantowany pracownik--- Kolego właśnie zastanawiałem sie nad tym wyjazdem do Japonii czemu mówisz ze to lipa? WYJAZD DO JAPONII NA WENTYLACJE

ogór

Witam.Nie zgodzę się z powyższymi opiniami ,pracowałem przez firmę Lion-Met OY ładnych kilka lat .Warunki zakwaterowania są dobre mieszkania dobrze wyposażoneNiektórzy chyba oczekują ,że jak przyjadą do Finlandii to dostaną do zakwaterowania domek Fiński na własność..Wypłaty zawsze były na czas z wyjątkiem jednego kontraktu gdzie główny zleceniodawca Pana B.nie wywiązywał sie z terminowych wypłat dla Pana.B.Nie zgadzam się również z tym ,że właściciel firmy nie ma czasu dla pracowników jest praktycznie 24 h pod telefonem tak że nie wiem skąd takie zarzuty.Polecam firmę dla ludzi ogarniętych którzy wiedzą jak pracuję się na kontrakcie .Pozdrawiam

Lmg
@ogór

Przyjezdza 2 panów jeden latem w czarnym prochowcu do kolan drugi w garniturze . Pytam do pracy stoczniowej czy do kościoła . To ze PiS wygrał uwierzcie nie ma wpływu na zatrudnienie w Finlandii

leszek

Firma nie wypłacalna winien mi jest 3500e od pół roku i nie dostałem nic innym też kilka tysięcy jezdzi białym land rowerem robi przekręty z firma loipart uważajcie paweł.b że słupska wyjątkowy złodziej nie jedzcie z tej firmy chłopaki siedzą kilka miesięcy bez pracy !!!!! Uważajcie chyba że chcecie pracować za darmo.

Zostaw merytoryczną opinię o LION-MET OY - Finlandia

• Jak się pracuje w LION-MET OY?

Zobacz opinie na temat firmy LION-MET OY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LION-MET OY