Opinie o LION-MET OY w Finlandia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LION-MET OY. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie LION-MET OY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LION-MET OY w Finlandia

Odradzam Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej robiłem (usunięte przez administratora) , wieczna bieda i nigdy nie wiesz ile zarobisz. Niestety większość firm z Finlandii to dramat Nie pracujecie u Finów bo to (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie, zanizone stawki nawet dla fachoco max 10 euro. Właściciel podaje stawkę po 3 tyg pracy, umowę dostajesz po kilku miesiącach. Płaci w ratach, odciąga pieniądze za wszystko. Płatność od przepracowanej godziny (święta, szkolenia) itp nie płaci. (usunięte przez administratora)

jcvk Nowy wpis

witam dostalem propozycje pracy monter, spawacz 21 lat w zawodzie. moze ma ktoś świeże informacje na temat firmy i liudzi w niej nie pracujących kierownictwo ,prowadzacy itp

Edward Nowy wpis
@jcvk

Firma reklamuje się, że zatrudnia tylko pracowników o odpowiednich kompetencjach i inwestuje w ich rozwój i szkolenia. Byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej, czy dopiero dostałeś propozycję pracy i będziesz jeszcze rozmawiał o warunkach zatrudnienia? Jeśli się czegoś dowiesz odnośnie pensji i godzin pracy napisz o tym na forum.

Niedoszły, okantowany pracownik

Absolutnie nie polecam. Pan B. mówi prawdę tylko kiedy się zapomni. Zakwaterowanie które zapewnia jest poniżej dna. Z trzech pokoi dostępnych w mieszkaniu, dwa zajmowane przez nieprzyjaznych estońców i jeden około 10m2 zajmowany przez bułgara. Dla dwóch przybyłych osób dostępne jedno łóżko w pokoju bułgara.NIE WIERZYĆ W ANI JEDNO SŁOWO PANA PAWŁA B. !!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dać się nabierać na stały brak czasu tego pana, to jedynie wybieg aby skrócić do minimum czas przebywania z pracownikami tym samym pozostają wciąż niedopowiedzenia. Firma nie warta jakiegokolwiek zainteresowania!!! Nie dać się nabierać na potencjalny wyjazd do Japonii.

Lew
@Niedoszły, okantowany pracownik

Przyjeżdża facet co weekend sra i szcza w łóżko to co dobrego może powiedzieć !

Konkurent.
@Lew

Mówisz że zaworki póścily.A u alkoholików to normalne.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie LION-MET OY? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
R....

Nie polecam rowienz problem z płatnościami brak narzędzi nie miła atmosfera. ..

piekny

nie polecam tej firmy wlasciciel zeruje na ludzkiej krzywdzie .daje marne stawki w ten sposob dorabia sie stawka dwa razy nizsza niz wyplaca mu zleceniodawca wyplat nie ma na czas trzeba sie prosic o swoje pieniadze zatrudnia ludzi bez zadnych rozmow tylko jak ktos zadzwoni to juz wysyla do pracy nie wazne jakie ma kfalifikacje byle tylko kase z niego miec poprostu szok .Bardzo nie zyczliwy lubi sensacje no i oczywiscie jak ktos robi tak jak on chce to przez moment jest ok .zastanawiam sie jak taka firma wogole moze jeszcze byc

Edyta

@gold a możesz napisać coś więcej - dlaczego odradzasz pracę w LION-MET OY? Gdzie dokładnie byłeś? Na rozmowie rekrutacyjnej? Jak przebiegała? Dokładny opis sytuacji jest w stanie pomóc osobom, które szukają ofert pracy, w podjęciu decyzji zawodowych.

gold

byłem sprawdziłem moja ocena to 0/10 odradam panowie szkoda zachodu i czasu.

Edyta

Oprócz zarobków @E..... co jeszcze było złego w firmie? Samo nie polecam, nie wystarczy, a przecież pracodawca również ma dostęp do tego forum więc może wykorzysta w jakiś sposób merytoryczne uwagi dotyczące warunków pracy. Pamiętajmy, że forum służy głównie komunikacji między pracownikami a pracodawcą więc trzeba to wykorzystywać w 100%.

E........

Klamcy slaba kasiora, zdecydowanie nie oplaca się tracić czasu

Grzybu

ŻENADA NIE FIRMA BRAK POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKÓW NIE POLECAM! !!

Mar....

Jeźdze 16 lat po kontraktach a ten to najwieksza żenada, oczywiscie podpisuje się pod innymi NIE POLECAM!!!

adreyo

Niestety już nic się tam nie dzieje, ps również nie polecam

ziomek

sami wazeliniarze dostali bilety powrotne do Turku wiec nie polecam tego syfu.

ENVIA

NIE POLECAM KTO BYŁ TEN WIE SAM .POZDRO

yeti

niedawno jeszcze pracowalem u pawla b ,poprostu smiech na sali

zimniok

z tego co wiem to ostatnio szukali znowu spawaczy, takie mnie doszły plotki, ale nie wiem gdzie to sprawdzić - wiecie może jakie są namiary na stronkę tej firmy w sieci?

Długi

pracowałem w tej firmie kilka tygodni, problem jest z robotą u pana Pawła b kasa słaba a nawet bardzo kiepska ponieważ podobne pieniądze idzie zarobić w Polsce, nie wspomnę o warunkach mieszkalnych tzw mordowania umowy zaniżone, kasa w ratach wiec sorry ale również nie polecam

Długi

wikt

Pracowałem u tego (usunięte przez administratora) i nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o LION-MET OY - Finlandia

• Jak się pracuje w LION-MET OY?

Zobacz opinie na temat firmy LION-MET OY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LION-MET OY