LION-MET OY

Finlandia

Opinie o LION-MET OY

R....

Nie polecam rowienz problem z płatnościami brak narzędzi nie miła atmosfera. ..

piekny

nie polecam tej firmy wlasciciel zeruje na ludzkiej krzywdzie .daje marne stawki w ten sposob dorabia sie stawka dwa razy nizsza niz wyplaca mu zleceniodawca wyplat nie ma na czas trzeba sie prosic o swoje pieniadze zatrudnia ludzi bez zadnych rozmow tylko jak ktos zadzwoni to juz wysyla do pracy nie wazne jakie ma kfalifikacje byle tylko kase z niego miec poprostu szok .Bardzo nie zyczliwy lubi sensacje no i oczywiscie jak ktos robi tak jak on chce to przez moment jest ok .zastanawiam sie jak taka firma wogole moze jeszcze byc

Edyta

@gold a możesz napisać coś więcej - dlaczego odradzasz pracę w LION-MET OY? Gdzie dokładnie byłeś? Na rozmowie rekrutacyjnej? Jak przebiegała? Dokładny opis sytuacji jest w stanie pomóc osobom, które szukają ofert pracy, w podjęciu decyzji zawodowych.

gold

byłem sprawdziłem moja ocena to 0/10 odradam panowie szkoda zachodu i czasu.

Edyta

Oprócz zarobków @E..... co jeszcze było złego w firmie? Samo nie polecam, nie wystarczy, a przecież pracodawca również ma dostęp do tego forum więc może wykorzysta w jakiś sposób merytoryczne uwagi dotyczące warunków pracy. Pamiętajmy, że forum służy głównie komunikacji między pracownikami a pracodawcą więc trzeba to wykorzystywać w 100%.

E........

Klamcy slaba kasiora, zdecydowanie nie oplaca się tracić czasu

Grzybu

ŻENADA NIE FIRMA BRAK POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKÓW NIE POLECAM! !!

Mar....

Jeźdze 16 lat po kontraktach a ten to najwieksza żenada, oczywiscie podpisuje się pod innymi NIE POLECAM!!!

adreyo

Niestety już nic się tam nie dzieje, ps również nie polecam

ziomek

sami wazeliniarze dostali bilety powrotne do Turku wiec nie polecam tego syfu.

ENVIA

NIE POLECAM KTO BYŁ TEN WIE SAM .POZDRO

yeti

niedawno jeszcze pracowalem u pawla b ,poprostu smiech na sali

zimniok

z tego co wiem to ostatnio szukali znowu spawaczy, takie mnie doszły plotki, ale nie wiem gdzie to sprawdzić - wiecie może jakie są namiary na stronkę tej firmy w sieci?

Długi

pracowałem w tej firmie kilka tygodni, problem jest z robotą u pana Pawła b kasa słaba a nawet bardzo kiepska ponieważ podobne pieniądze idzie zarobić w Polsce, nie wspomnę o warunkach mieszkalnych tzw mordowania umowy zaniżone, kasa w ratach wiec sorry ale również nie polecam

Długi

wikt

Pracowałem u tego ( usunięte przez administratora ) i nie polecam

zielony

a ma ktos jakis mail do tej firmy

stoplion

$ Zgadzam się powyższymi wpisami, nie polecam tej firmy no chyba ze ma ktoś na czole napisane de.bił i wół to niech jedzie wieczny problem z pieniędzmi kwatery zajechane śmierdzące i najlepiej po 10 osób NIE POLECAM!!!

Robert

Warunki mieszkalnej bardzo kiepskie o kase trzeba się prosić a ostatnio w ogóle jej nie ma umowy smieciowe na najnizsza krajową masakra nie polecam innym te same pieniądze można zarobić w pl

Darek

również nie polecam tej firmy oszust i nie wypłaca pieniędzy

dupa

podpisz z z nim smieciowa umowe a bedziesz w czarnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

trarara

ZADNA sciema moronie

tralalalaa

podzielam opinie jedych i drugich , jest krętacz i złodziej , ale zakwaterowanie było wporzadku , wypłaty raz bły na czas a nieraz nie , a japonia to nie zadna sciema tylko normalny kontrakt kasa dobra tylko upały straszne dochodzące do 45 stopni

odyn ile trwa rotacja?

ted

ODYN TO WEDKA I NA RYBY, W JAKIEJ MIEJCOWOSCI JESTES?

ted

odyn co tam robiles? czemu paskudne zarcie ile jurkow na godzine?

odyn

Do faks Japonia to nie żadna ściema byłem robiłem i wracam na drugą rotację .Kasa jest konkretna firma płaci wszystko jest ok poza upałami i paskudnym żarciem .Jaki prokurator człowieku ogarnij się teraz wszystko załatwia sie przez neta Ty chyba żyjesz jeszcze w epoce papierowego dowodu osobistego

faks

japonia to sciema , to wyłudzacz danych osobowych prokurator sie klania, kaze kserowac paszporty i wysylac dane a potem nic z tego nie wynika, sprawa dla prokuratora o wyłudzanie tak ciekawych dokumentow

L.

Też dołącze się ze swoimi 5 groszami. Pracowałem i pracuje u pana B. i powiem tyle , że temat firmy "Loipart" już dawno jest zamknięty. Niewypłacalność w tamtym okresie była poprzez firmę ponad panem B i nie była to jego wina. Nie każdego stać na to żeby wypłacać zaległości z Funduszu Gwarancyjnego a on to zrobił i poniósł podwójne koszty. Co do kwestii mieszkań to wszystko zależy od zapotrzebowania ludzi. Im więcej osób tym mogą byc gorsze warunki. No niestety nie jest to nasza własność, i tu sprawdza się powiedzenie, że w domu najlepiej. Mi udało się i miałem dobre warunki mieszkalne, a w kilku miejscach już byłem. Pieniądze - ah temat rzeka - ja nie narzekam. Wszystko wypłacone na czas, a jak trzeba jakąś zaliczkę to też nie było problemu. Zjazdy do "bazy" - wszystko na koszt pracodawcy :D, no chyba że ktoś ma zamiar latać do domku co tydzień to już na własny koszt. Tyle z mojej strony. Pozdrowienia dla wytrwałych w FIN :D

greg greg

Potwierdzam co pisze Ogór! Była chwilowa zwłoka z wypłatą kasy , ale to nie wina pana Pawła B., tylko firmy Loypart. Pracodawca słowny i dostępny telefonicznie .

faks

JAKIE ZAROBKI są w tej firmie co to za facet ? wszystkich kantuje czy to wpisy jakichs niedojebow co nic nie robia?

MICHAŁ

Niedoszły, okantowany pracownik--- Kolego właśnie zastanawiałem sie nad tym wyjazdem do Japonii czemu mówisz ze to lipa? WYJAZD DO JAPONII NA WENTYLACJE

ogór

Witam.Nie zgodzę się z powyższymi opiniami ,pracowałem przez firmę Lion-Met OY ładnych kilka lat .Warunki zakwaterowania są dobre mieszkania dobrze wyposażoneNiektórzy chyba oczekują ,że jak przyjadą do Finlandii to dostaną do zakwaterowania domek Fiński na własność..Wypłaty zawsze były na czas z wyjątkiem jednego kontraktu gdzie główny zleceniodawca Pana B.nie wywiązywał sie z terminowych wypłat dla Pana.B.Nie zgadzam się również z tym ,że właściciel firmy nie ma czasu dla pracowników jest praktycznie 24 h pod telefonem tak że nie wiem skąd takie zarzuty.Polecam firmę dla ludzi ogarniętych którzy wiedzą jak pracuję się na kontrakcie .Pozdrawiam

Lmg
@ogór 26.05.2015 15:03

Przyjezdza 2 panów jeden latem w czarnym prochowcu do kolan drugi w garniturze . Pytam do pracy stoczniowej czy do kościoła . To ze PiS wygrał uwierzcie nie ma wpływu na zatrudnienie w Finlandii

Niedoszły, okantowany pracownik

Absolutnie nie polecam. Pan B. mówi prawdę tylko kiedy się zapomni. Zakwaterowanie które zapewnia jest poniżej dna. Z trzech pokoi dostępnych w mieszkaniu, dwa zajmowane przez nieprzyjaznych estońców i jeden około 10m2 zajmowany przez bułgara. Dla dwóch przybyłych osób dostępne jedno łóżko w pokoju bułgara.NIE WIERZYĆ W ANI JEDNO SŁOWO PANA PAWŁA B. !!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dać się nabierać na stały brak czasu tego pana, to jedynie wybieg aby skrócić do minimum czas przebywania z pracownikami tym samym pozostają wciąż niedopowiedzenia. Firma nie warta jakiegokolwiek zainteresowania!!! Nie dać się nabierać na potencjalny wyjazd do Japonii.

Lew
@Niedoszły, okantowany pracownik 20.05.2015 23:05

Przyjeżdża facet co weekend sra i szcza w łóżko to co dobrego może powiedzieć !

leszek

Firma nie wypłacalna winien mi jest 3500e od pół roku i nie dostałem nic innym też kilka tysięcy jezdzi białym land rowerem robi przekręty z firma loipart uważajcie paweł.b że słupska wyjątkowy złodziej nie jedzcie z tej firmy chłopaki siedzą kilka miesięcy bez pracy !!!!! Uważajcie chyba że chcecie pracować za darmo.

Zostaw opinię o LION-MET OY - Finlandia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LION-MET OY