Opinie o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emerson Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emerson Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

ooooo

czy to prawda czy plotka, że częściowo firma przenosi się na Logistyczną ? Co do zmian w magazynie. Miejmy nadzieje, że wyjdą na lepsze bo magazyn na to zasługuje. Tam jest niezły "młyn". Jak mówią,że nie ma ludzi niezastąpionych to trochę cieżko z tym się zgodzić w sytuacji gdy (usunięte przez administratora). A niech próbują może coś z tego wyjdzie....

a dyskoteka jeszcze bedzie? jedyne miejsce gdzie mozna spojrzec na wspolpracownikow normalnie

coś słuchy chodzą, że na magazynie nowy kierownik... to już trzeci w tym roku. Tempo niezłe. Chyba szybko następnego z zewnątrz nie znajdą.

lepsze 5S niż (usunięte przez administratora) że nie da się przejść

logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Laborant
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
obserwator

Z nowym (usunięte przez administratora) na pewno nie bedzie lepiej,ale pewne jest jedno,bedzie śmieszniej

anonim1111111

(usunięte przez administratora)k i niema pojęcia o zarządzaniu każdy nowy dyrektor będzie lepszy, ludzie pokroju (usunięte przez administratora),

anonim - 2011-04-07 21:31:05Mówią ze prawdziwych (usunięte przez administratora) już nie ma jednak w tym przypadku są w Emersonie jeden jest (usunięte przez administratora)dbający tylko o siebie ładnie mówi tylko na początku pózniej już inaczej mówi ,,Dwie Twarze\\\Dajcie spokój (usunięte przez administratora) teraz dopiero zobaczycie na co stać nowego dyrektora jeszcze będziecie tęsknić za (usunięte przez administratora)

Mówią ze prawdziwych (usunięte przez administratora)już nie ma jednak w tym przypadku są w Emersonie jeden jest (usunięte przez administratora)dbający tylko o siebie ładnie mówi tylko na początku pózniej już inaczej mówi ,,Dwie Twarze\" tak dalej nie pojedziesz kolego życzę ci porażki w tej firmie nie ty powinieneś być na tym miejscu tylko ktoś kto pracuję od początku tej firmy wszystko na temat....]

były1

jak chodzą słuchy w firmie cały czas jakieś zmiany na stanowiskach. Rotacja, rotacja. Polityka kadrowa typu za dużo wie to trzeba się go pozbyć.....

zwolniona ....

szczerze są gorsze firmy pracowałam w jednej 8 m-cy co piatek listy czy zostajesz to jest dopiero presja kamery na każdym kroku w kieszeniach nic prócz chusteczek i np tabletek od bólu głowy rewizje osobiste trzeba sie rozebrać do bielizny stawka godzinna 6 złoty a i atmosfera nie za sympatyczna jeśli sie trafiło na zgraną grupe zaraz rozwalali bo za duża norma i za duża premia....

jajakobyły

(usunięte przez administratora) sobie Emersona i to jest niestety największą stratą dla pracujących tam ludzi. Powierzył zarządzanie firmy innym ludziom a ci mają inne standardy pracy i zarządzania. To, że wypłata jest na czas i jakiś tam socjal to jego zasługa a to co się dzieje poza to mam wrażenie, że on nie ma na to wpływu (bądź nie chce mieć). Stąd też te ciągłe czystki i roszady. w koło jakieś przetasowania i zmiany. Fachowcy awansują w dół (lub wylatują) a w górę pną się w większości (usunięte przez administratora)

glupi

poruchase.mowiac o trojce z przodu ,chodzi ci o to ze ktos sie stara i ma 3%premi?

EmersoNIE

(usunięte przez administratora), nie chciałem się ad personam wyrażać, ale jeśli sam uznałeś to za stosowne to trudno... Nie wiem czy jesteś płatnym agentem czy emersonowskim kierownikiem, jak sam to ująłeś, bez szkoły - bo sądząc po ich manierach, a zwłaszcza przerośniętym ego, ciężko uwierzyć aby przynajmniej 'zawodówkę' ukończyli. Oni owszem, wierzę że mogą po 2-3 tys. zarabiać bez żadnej szkoły, ale co do całej reszty, zwłaszcza pracujących na hali, to szczerze wątpię; zresztą, nawet jeśliby (teoretycznie) tyle zarabiali to praca pod batem takich (usunięte przez administratora)i rezygnacja z życia osobistego przez całkowite podporządkowanie swojego grafiku temu jak sobie firma życzy jest zbyt wysokim kosztem takich zarobków. Co do mnie to uwolniwszy się od Emersona znalazłem pracę w towarzystwie znacznie bardziej przyzwoitego szefostwa, zarabiam więcej niż tam, wykształcenie wreszcie, po latach, mi się do czegoś przydało, przynajmniej formalnie; nie płaczę po zawieszeniu mi renty (za dobre zarobki mam), a przełożeni, z firmowym (usunięte przez administratora)witają podwładnych słowem 'cześć' nawet jeśli ja do nich zawsze 'dzień dobry szefie'. A firmę-(usunięte przez administratora)z radością zostawiam (usunięte przez administratora) naiwniakom na których firma, w osobach kierowników, żeruje.

Bob Budowniczy

Nie ma idealnego pracodawcy, tak jak nie ma idealnego pracownika. Ludzie narzekają bo nie paniętają Swoich poprzednich prac lub nigdzie wcześniej nie pracowali. Ja wcześniej pracowałem na budowie, zarabiałem ok. 2 tys. pracowałem na czarno, można powiedzieć że praca idealna po za tym że pracowałem po 12 - 14 godz. dziennie, o Swoje pieniądze mysiałem się prosić i wypłacano mi je na raty. Nigdy nie usłyszałem od szefa żadnej pochwały a o premii dodatkowej mogłem tylko pomażyć. Teraz pracuję w waszej firmie i jak dla mnie jest wystarczająco dobrze. Wypłatę dostaję zawsze na czas, mam opłacone pełna składki, moja żona jest zadowolona jak dostaniemy talony na święta dla mnie i dla naszych dzieci. Mam drobną poredę dla tych co tak bardzo narzekają, jak wasze ambicje są dużo wyższe to idźcie do innych firm byście mogli się spełniać i realizować Swoje marzenia. Tylko Wy tego nie zrobicie, bo Wasze ambicje są dużo wyższe niż macie możliwości. I koło się zamyka, zostaniecie i będziecie dalej (usunięte przez administratora) te głupoty.

Poruchase

T(usunięte przez administratora)! Najbardziej mi sie podoba twoje stwierdzenie: " ale jeśli ktoś tak nisko się ceni to już jego strata - a firmy zysk"... Pracuje tam jakis czas i wiem ze jest w tej firmie kilkadziesiat osob na produkcji "bez szkoły" ( tak jak TY :) ), ktorzy zarabiaja grubo ponad 2 tys zł NETTO na miesiac, gdzie niejeden z nich na pasku widzi czesto trojke z przodu (netto) - jesli dla ciebie jest to mało ( bo pewnie przy inwentaryzacjach marketów wiecej zarabiales) to znajdz mi firme w piotrkowie gdzie dadza ci duzo wiecej, gdzie wyplate bedziesz mial na czas, a i jeszcze jedno wskaz mi firme gdzie kierownicy czy szefowie sa idealni dla swoich pracowników oraz gdzie sa te twoje cywilizowane warunki , bo ja o takiej nie słyszalem! A kierownictwo jakie jest takie jest, ja przychodze do pracy by zrobic swoje i wziasc za to wyplate - reszta (usunięte przez administratora)

EmersoNIE

I dzięki takim frajerom którzy ulegają szczuciu emersonowskich szefów-[usunięte przez moderatora] ta firma nadal prosperuje, zupełnie jakby ktoś, za przeproszeniem, nie miał jaj aby pracować w bardziej cywilizowanych warunkach. Nadziwić się nie mogę jak tam można pracować dłużej niż kilka tygodni, ale jeśli ktoś tak nisko się ceni to już jego strata - a firmy zysk. Mając rentę, głodową, ale jednak, i rodzinny dach nad głową mam to szczęście że na wszelkie groźby zwolnienia w tej firmie-dziad mogłem gwizdać sobie, mówić wprost to co myślę o takim obozie pracy i odpowiednio szybko, zanim się przyzwyczaiłem do takich warunków pracy półniewolniczej, zwolnić się.

EmersoNIE

Nie wiem czy to opinia kogoś z kadry zarządzającej tą firmą czy płatnego propagandysty, ale z doświadczenia wiem że z rzeczywistością ma jak najmniej wspólnego. Ja tam nie jestem żaden mgr_inż_prof, ot na hali produkcyjnej pracowałem, a że na prowincji jak byłem tak jestem to i nie wyobrażam sobie etatu na którym by się(usunięte przez administratora)przy np. wspomnianych 5 herbatkach, zwłaszcza że zawsze cieszy mnie widok ukończonej fizycznej pracy - ot, taka maniera, ale nawet tego Emerson nie potrafił docenić, w dodatku u osoby niepełnosprawnej jaką jestem. Miałem szczęście pracować wcześniej na umowach-zlecenie, głównie przy inwentaryzacjach marketów i dzięki temu wiem że jak szef jest ludzki to się chce pracować, ale jeśli się trafi na (usunięte przez administratora)a, a innych chyba w Emersonie nie mają, to... zresztą, tu już każdy może sobie sam dopowiedzieć.

ta firma dziaął tylko dizęi zdolnym ludziom,ktorzy mogli by zmienić cos w swim zyciu - na emersonie praca sie nie kończy - można zdobyć dośwaidcenie ale jak najszybciej uciekac))

kwach

P.prezesie i ty vice,nie idźcie tą drogą.

Haha dobre jak się setki robi to wypłata większa (usunięte przez administratora)zgadzam się z kolegą trzeba brać pod uwagę realną stawkę bez setek to całkiem inna rzeczywistość ja tam pracowałem to wiem co z tego że setki szkoda życia człowiek uwiązany tylko praca praca praca to nie jest normalne to [usunięte przez moderatora] w którym można stracić zdrowie i czas dla siebie i bliskich zdecydowanie odradzam tą firmę taka prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Emerson Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Emerson Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Emerson Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerson Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emerson Polska?

Kandydaci do pracy w Emerson Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emerson Polska