Opinie o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ATALIAN POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATALIAN POLAND SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja pozostałych urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. w Kraków

ujamaj

Cześć. Rozważam podjęcie współpracy z firma Atalian i z tego tytułu mam kilka pytań.. Czy realnie może mi ktoś przedstawić "+" i "-" pray w tej firmie ? Czy Atalian ma jakieś obiekty w Poznaniu ? Jak wyglada kwestia świadczeń socjalnych . Pani Z HR która pisze odowiedzi w imieniu pracodawcy używa bardzo dużo górnolotnych sformułowań ..." Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby dbać przede wszystkim o komfort naszych Pracowników, bo oni stanowią siłę naszego zespołu... " Jakich ? proszę podać konkrety . ...." Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że Grupa Atalian opracowała procedury, które regulują czas pracy naszych pracowników ... " Myślałem ze uczynił to ustawodawca w kodeksie pracy , co jeszcze dodatkowego ma Atalian ?? ...." Naszą działalność opieramy na kodeksie etycznym, który jasno określa przyjęte przez nas standardy pracy...,." - Gdzie mogę dostać / przeczytać wasz kodeks ? Mój adres @ - dla Pani z HR . ujamaj@wp.pl

Kropka

Witajcie, Czy wśród osób obserwujących profil Firmy, jest ktoś, kto pracował/ pracuje w Koszalinie? Czy wiecie jakie tam są warunki, jak traktują pracowników? Czy jest to praca na stałe, czy jedynie dorywcza? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Nowy pracownik

Czy można dostać konkretnych informacji dlaczego pracownicy są zwalniani w Szczecin Ikea i co do atmosfery w pracy? A co z Ikea, czy ona akceptuje co tam się dzieje?

Ikea...
@Nowy pracownik

Brak umowy o pracę gdyż na umowie zlecenie ludzie muszą pracować 6 dni czas godzin przechodzi samego siebie, tam nie wolno zachorować z obawy o utratę pracy, obecnie pracują prawię Ukrainy to dla firmy tania siła robocza Ikea nie widzi tego co powinna dawno zobaczyć, obecnie podałem sprawę do kontroli tej firmy jak i do Ikea, osoba która nie potrafi szanować własnych rodaków brak szacunku Pani Ju.... zrobiła swój reżim i (usunięte przez administratora) na kuchni muszą pracować po 12 godzin czasem i więcej 6 dni w tygodniu, pracowałem tam i zostały osoby z którymi jestem w ciągłym kontakcie wiem dużo i wiele na temat tej Pani co kombinuję do tego mam wiele zebranych dowodów nie zostanie tego tak nie pozdrawiam

@Ikea...

Drogi użytkowniku, Bardzo nam przykro z powodu twoich doświadczeń. Musimy jednak odnieść się do zarzutów. Przede wszystkim pragniemy podkreślić, że w naszej firmie obowiązują procedury normalizujące czas pracy. Nie może on przekraczać: - maksymalnie 60 h pracy w tygodniu (w tym ewentualne nadgodziny, które są dobrowolnie wyrażane przez pracownika), bez stosowania przymusu, pod groźbą obniżenia pensji czy wydalenia z pracy; - jeden z siedmiu dni wolny od pracy; - co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku dobowego; - 30 min przerwy na każde 5 h pracy; - wynagrodzenie płatne na czas, co najmniej raz w miesiącu; - wynagrodzenie w wysokości płacy minimalnej bądź wyższe niezależnie od kraju, z którego pracownik pochodzi. Naszą działalność opieramy na kodeksie etycznym, który jasno określa przyjęte przez nas standardy pracy. Zapewniam, że wszelkie sytuację, które zostały opisane, nie mają już miejsca i problem ten został już dawno rozwiązany. Proszę skontaktuj się z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com, w celu dalszego wyjaśnienia opisywanych zdarzeń.

@Nowy pracownik

Drogi Użytkowniku, Pracownicy nie są zwalniani w Ikea Szczecin, jest naturalna rotacja pracowników, często wynikająca z przyczyn od firmy niezależnych. Z kolei poszukiwanie nowych osób do pracy jest związane z rozwojem firmy. Pracownicy serwisów technicznych otrzymują wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz zakresów realizowanych czynności oraz ich odpowiedzialności. W razie pytań proszę o kontakt z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Były wieloletni pracownik !
@ATALIAN POLAND SP. Z O.O.

Prawda tylko w tym że wypłaty są terminowe, a reszta BZDURY. Pracowałem niedawno i nic nie zostało zrobione aby poprawić warunki. Ikea pewnie czeka na koniec roku, aby ogłosić przetarg bo Atalian NIE powinien tam obecnie świadczyć usług, ponieważ łamie Standardy IWAY, które są ŚWIĘTE dla Ikea. Żenująca odpowiedź Pracodawcy, który łamie kodeks pracy, wie o tym, ale próbuje się wybielić.

@Były wieloletni pracownik !

Drogi były Pracowniku, Podejmując prace zostajesz przeszkolony jakie masz prawo i obowiązki. Jeśli zostajesz zmuszany do pracy ponad godzinowej, nie możesz skorzystać z przysługującej przerwy, nie masz jednego z siedmiu dni wolnego od pracy - musisz to zgłosić odpowiedniemu organowi w Naszej Organizacji - Pełnomocnik pracowników ds. mobbingu i dyskryminacji. Nie mamy możliwości monitorowania Waszej pracy w każdym z możliwych obiektów. Waszym obowiązkiem jest zgłaszanie takich nieprawidłowości, abyśmy mogli w jednoznaczny sposób zareagować na taką sytuację. Proszę skontaktuj się z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com, w celu dalszego wyjaśnienia opisywanych zdarzeń.

Drogi wieloletni Pracowniku, Z punku widzenia osoby, która odchodzi z firmy z różnych powodów, rozumiem, że masz prawo do merytorycznej wypowiedzi. Co więcej uważam, że krytyka jest niezbędna, ale uczciwa i konstruktywna. Jeśli komentarz jest oderwany od rzeczywistości, naszą rolą jest tę rzeczywistość przedstawić, wyjaśnić. W swojej wypowiedzi porusza Pan/Pani wiele kwestii, jednak są one zbyt ogólne, a przez to krzywdzące dla Naszej Firmy, bez żadnych potwierdzonych tez. Dodatkowo dotyczą jednej osoby, a całą organizację tworzy zespół, którzy wspólnie pracuje na osiągnięcie założonego celu. Jak każdy wie, nowe praca niesie za sobą ciężar i odpowiedzialność nowego stanowiska, które często obarczone jest schematami z lat poprzednich. Nowy Prezes to również zmiany. Czemu jednak niezmiennie i uparcie tkwimy w przekonaniu, że zmiany są zawsze złe? Zmiany są wpisane w ciąg naszej pracy, abyśmy wspólnie mogli iść do przodu i stale się rozwijać. Nie zmuszamy nikogo do pracy, a nieporozumienia wynikające z różnych sposobów rozwiazywania bieżących sytuacji są naturalnym zjawiskiem w każdym środowisku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważna jest satysfakcja naszych Klientów jak i Pracowników, dlatego staramy się stwarzać stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Jakakolwiek forma wspomnianego mobbingu jest bardzo poważnym zarzutem, które jest absolutnie niedopuszczalne w naszej organizacji. Nie mniej jednak dziękujemy za dotychczasowa współprace i życzymy sukcesów zawodowych w nowym miejscu pracy.

Niestety spotkałam się z bardzo nieprofesjonalnym potraktowaniem. Po pierwszym etapie rekrutacji chwilę później dostałam zaproszenie na kolejny etap, jakim miało być osobiste spotkanie 2 dni później. Niestety przebywałam wówczas poza miastem przez co poprosiłam o przeniesienie rozmowy na następny tydzień. Od pani prowadzącej rekrutację i jednocześnie tworzącej cały nowy zespół dostałam informację, że nie stanowi to problemu, natomiast musi w takim razie pozamieniać kilka rzeczy w kalendarzu i wróci do mnie z informacją. Niestety informacji zwrotnej nie dostałam już nigdy. Szczególnie uwzględniając fakt, że była to jak wyżej wspomniałam osoba odpowiedzialna za tworzenie pod sobą cały zespołu, takie potraktowanie kandydata uważam za wyjątkowo nieprofesjonalne i nie świadczące zbyt dobrze o firmie.

Opisanie doświadczenia, znajomość narzędzi, motywacja

Aktualność
Szanowni Państwo!

Cieszymy się, że wykorzystujecie kanał komunikacji dostępny w serwisie GoWork.

Z uwagą śledzimy wszystkie komentarze i jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.
Fundamentem naszej organizacji jest system wartości, oparty m.in. na: uczciwości, szacunku oraz konstruktywnym dialogu. Dlatego zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy.

Szanujemy w pełni wolność słowa i opinii – w tym wyrażanych anonimowo – i nie oczekujemy wyłącznie afirmacji,  jednakże każdy wpis powinna cechować rzetelna i poparta faktami ocena. Namawiamy zatem do wyrażania opinii pozbawionych osobistych złośliwości personalnych,
czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię itp.
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
W razie jakichkolwiek kwestii, pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym kontakt@atalianworld.com. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
byly pracownik

Prawo zabrania(usunięte przez administratora) pracowników i wykorzystanie pracowników z grupą niepelnosprawnosci.A to jest na porządku dziennym w tej firmie.

@byly pracownik

Drogi były Pracowniku, Masz rację. Prawo zabrania mobbingu. Również w naszej organizacji wszelkie przejawy mobbingu są surowo zabronione, a wszystko uregulowane jest w procedurze antymobbingowej, która zawiera cały opis procesu postępowania w przypadku skargi dot. mobbingu. Powołany jest także pełnomocnik pracowników ds. przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji, który z chęcią udzieli wszelkich informacji na ten temat. Bez względu na to czy jesteś osobą z niepełnosprawnościami lub nie, sposób postępowania wygląda tak samo. Grupa Atalian kategorycznie mówi NIE dla wszelkich przejawów mobbingu.

Aneta

Kolesiostwo i znajomości to ogólna norma w tej firmie. Nowy zarząd nieudolny z brakiem elementarnej wiedzy merytorycznej.Ogólnie firma już dogorywa, kolejne decyzje to totalna porażka. Z dobrze prosperującej firmy na rynku z dobra opinią klientów, obecnie na skraju funkcjonowania. Omijać z daleka bo to co mówią to tylko obiecanki cacanki.

@Aneta

Droga Aneto, Przykro Nam z powodu Twojej negatywnej opinii. Zarządzanie organizacją w każdym jej aspekcie nie należy do najprostszych rzeczy. Stąd Nasze działania wciąż ukierunkowane są na ciągły rozwój. Rozwój z kolei jest możliwy tylko z pomocą całego zespołu. Dlatego współpraca oraz komunikacja miedzy działami jest ogromnie ważna. Chcemy by każdy pracownik, był i czuł się częścią Naszego zespołu. Procedura postępowania w sprawie konfliktu interesów jest najlepszą formą, iż działania w kierunku zatrudniania "po znajomości" nie jest akceptowalna w naszej organizacji. Nie obiecujemy tego czego dać nie możemy. Transparentność i przejrzystość są również wpisane w politykę naszej organizacji. Może chciałabyś skontaktować się z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com, w celu wyjaśniania krzywdzących opinii na temat Naszej organizacji oraz Twoich negatywnych doświadczeń?

Tomik
@ATALIAN POLAND SP. Z O.O.

Прозорість чого? Все що знаєте це писати

Sebastian z wloclawka

Jeśli ktoś jest niepełnosprawny, lubi pracować za minimalną stawkę, jest ścigany przez komornika i nie chce być zarejestrowany to firma Aspen / Atalian przyjmie go do pracy od zaraz

@Sebastian z wloclawka

Drogi Sebastianie, Jesteśmy miejscem pracy chronionej, więc TAK, zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami. Co więcej, zatrudniamy wszystkich, którzy chcą świadczyć pracę na rzecz Grupy Atalian. Wynagrodzenie uzależnione jest od umiejętności i kompetencji pracownika, a także jego zaangażowania. W prosty i przejrzysty sposób określamy warunki, na których przyjmujemy pracowników. Podpisując umowę warto zapoznać się z jej treścią, by wszystko było jasne i transparentne. Komornik to już sprawy osobiste, nie wnikamy w życie osobiste naszych pracowników - to ich indywidualna sprawa. Nie mniej jednak, nie odrzucamy kandydatów właśnie z takiego powodu. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com.

@Sebastian z wloclawka

Drogi Sebastianie, Zatrudniamy wszystkich, którzy chcą dla Nas pracować i wywiązują się ze swoich obowiązków. Sprawy komornicze nie są naszą sprawą. Czemu szkalujesz Nas za komornika, który prawdopodobnie ściąga Twoje własne długi? Co złego robimy, że bez względu na Twoją sytuację, nie odwracamy się placami, tylko dajemy Ci możliwość wyjścia z tej sytuacji? Czy zastanawiałeś się kiedyś co jest przyczyną twoich problemów? Jeśli chciałbyś o tym porozmawiać od niedawna funkcjonuje u Nas Koordynator ds. osób z niepełnosprawnościami. Zapraszam do kontaktu: kontakt@atalianworld.com.

Wiola

firma poszukuje Specjalista ds. Zamówień Publicznych. Jakie są warunki, zasady, liczę, że forum się wypowie. Z góry dzięki

Krzysiek ten co ma komornika

Pracuje jak beduin we Włocławku jestem piesek na smyczy na usługach kierowniczki we Włocławku.Nie polecam tam pracy większość pensji zabiera mi komornik jak zyc

@Krzysiek ten co ma komornika

Panie Krzysztofie, Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie - czy jest Pan zmuszany do pracy czy chodzi Pan do niej, bo ma pewne zobowiązania wobec innych instytucji, na które Nasza firma nie ma wpływu?

@Krzysiek ten co ma komornika

Podszywając się tu pod kogoś i wypisując głupoty popełniasz przestępstwo.Akurat pracuje z własnej woli a komornik to przeszłość.Niejestem też na nikogo usługach.Radzil bym zająć się własnym życiem wziąsc się w garść i do roboty.A nie wypisywać bzdury .Niepozdrawiam.

@Krzysiek ten co ma komornika

Co do koordynatorki pani Ewy jest wspaniała osoba zawsze pomocna super przełożona niewyobrazam sobie pracy z kimś innym jako brygadzista na obiekcie Auchan Włocławek ..A ty człowieku wypisujący głupoty na jej temat weź się w garść i do roboty

Zawiedziony

Ja nie polecam pracy z „ szanowna panią” Marta (usunięte przez administratora). Do ostatniego dnia pracy byłem oszukiwany ze moja umowa zostanie przedłużona.( był to grudzień zeszłego roku). Kobieta bez wykształcenia, nie znająca się na rzeczy , udająca twarda kobietę, nie licząca się z drugim człowiekiem. Miałem również przyjemność współpracować z nią na poprzednich obiektach które to straciła.Wraz ze swoim przydupasem kierownikiem technicznym Arturem który to funkcje ta obiął na zasadzie zwykłego przypadku (nadęty egoista, z problemami emocjionalnym i rodzinnymi) oszukują zwykłych ludzi, kręcą z nadgodzinami, dodatkowo biorą wszystkie prace dodatkowe jak leci, bez uprzedniego przygotowania. Liczy się dla nich obojga zysk oraz słupki w exelu. Prawda jest taka ze mimo dobrego wyniku obiektu, toksyczność jest tam na codzień, oraz brak rozgraniczenia między życiem prywatnym a zawodowym. Nie polecam pracy.

@Zawiedziony

Drogi Zawiedziony Użytkowniku, Chyba nie ma w tym nic złego, że wymagamy od swoich pracowników profesjonalizmu oraz brania odpowiedzialności za prowadzone przez siebie działania. Rezultaty jakie osiągamy są wynikiem wszystkich pracowników, dzięki temu możemy pochwalić się wysoką jakością usług. Jednak firma to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą zespół. Jeśli ktoś nienależycie wykonuje swoje obowiązki, przekład się to na prace Nas wszystkich. Dlatego warto mieć to na uwadze podejmując prace w jakiejkolwiek organizacji. Jesteśmy zadowoleni z pracy naszych Kierowników/Dyrektorów a zespoły darzą Ich zaufaniem i pokazują to swoim zaangażowaniem w wykonywane obowiązki. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com.

Nie polecam tych oszustow za chorobowe z grudnia gdzie pierwszy miesiąc płaci pracodawca na umowie o prace Dostałem dopiero w lutym.Musiałem sprawe w styczniu zgłosić ich do inspekcji pracy w krakowie.To są (usunięte przez administratora) którzy nie szanują ludzi z grupa niepełnosprawności.Jest wyzysk i chamstwo.

Drogi były Pracowniku, Wynagrodzenie chorobowe płatne są przez 33 dni zwolnienia przez pracodawcę. I jest ono wypacane, gdy nowo przyjmowany pracownik, dostarczy świadectwa pracy, potwierdzające 10 lat stażu do wypłaty chorobowego. Taka sytuacja występuje, gdy pracownik rozchoruje się w ciągu pierwszego miesiąca pracy – ma okres wyczekiwania 30 dni niepłatnego zwolnienia lekarskiego. Kontrola PIP nie doszła do skutku, ponieważ wszystko jest zgodne z prawem. Jeśli jednak wciąż czujesz się pokrzywdzony proszę o kontakt z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com.

@ATALIAN POLAND SP. Z O.O.

Koń by się uśmiał.Co ma chorobowe do świadectw pracy???Świadectwa pracy potrzebne są do wyliczenia ale urlopu kłamiecie jak z nut.Jezeli osoba niepełnosprawna jest na chorobowym cały miesiąc to nie otrzymujecie dotacji z pfronu do wypłaty i dlatego chorobowe dostałem po miesiącu tak oszukujecie pracowników

Drogi Były Pracowniku, Powstały Kodeks Etyczny zobowiązuje Nas do transparentności & uczciwości także w kwestiach informacji finansowych. Zatem, aby w księgach rachunkowych wszystko się zgadzało potrzebna jest nasza wiarygodność finansowa, co udowadniamy pozytywnymi kontrolami PIP. Zapewniamy, że terminowość wypłat jest dla nas kluczowa, a występujące chorobowe nie wpływa na czas wypłacenia wynagrodzenia. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do indywidualnego kontaktu z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com.

Krzysiek 74

Maciek może powiesz jak byłeś zaangażowany w pracę.Slabe to bylo

Brak płatności wypłaty w terminie odradzam pracować tam(usunięte przez administratora) szkoda czasu na tą zalasna firemke.A jeszcze jedno przyjmują tylko ze znakiem 02 i 04 grupa niesprawności .Wtedy mają największe dofinansowanie z pfronu

Witam były pracowniku. Bardzo mi przykro z powodu twojej negatywnej oceny. Nie jest prawdą, że przyjmujemy do pracy tylko osoby z grupą. Nasza firma jest otwarta dla każdego kto chce pracować. Nie zgodzę się również z nieterminowością wypłat. Zawsze robimy to na czas. Koniec miesiąca jest czasem bardzo intensywnym dla działu kadr, który robi wszystko co w swojej mocy by każdy dostał wynagrodzenie w terminie. Jeśli chciałbyś o tym porozmawiać zapraszam do kontaktu z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com.

Bzdura , pieniądze są na czas.A co do osob z orzeczeniem teraz każda firma zatrudnia i szuka.Ja nie posiadam orzeczenia i pracuje i wiele innych osób .

Artur

Nadgodziny za normalną stawkę godzinową, serio? W ogóle często zdarzają się te nadgodziny czy są to raczej pojedyncze przypadki?

Ania była pracownica

Firma jest ok. Czepiacie się i nakręcacie, Pieniądze zawsze na czas ,zgłoszenie w zusie jest od faktycznej kwoty zarobionej. A jak ktoś chce więcej zarobić może więcej pracować. Ja wspominam dobrze pracę-chciałam dorobić i tyle.Do pracy idzie się pracować a pracodawca ma zapłacić i tak dokładnie jest w tej firmie.A jak komuś nie pasuje to przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma. Ja daje ????????????????????????????

@Ania była pracownica

A to jest praca na chwilę, by dorobić, jak w Twoim przypadku, czy na tyle dobre warunki oferują, że i na stałe można robić? Jaką dają stawkę godzinową i czy jest UoP na czas nieokreślony od razu?

Ania były pracownik
@Marek

Wiesz ja mam od lat stałą inna pracę i akurat w moim przypadku chciałam dorobić nawet .I jak znowu będę chciała podreperowaç budżet domowy napewno odezwę się do nich . Stawki są takie jakie rząd proponuje ,duzo firm ma taką samą stawkę.Dla mnie liczy się że na dokumencie mam faktyczną kwotę zarobku i ze kasa na czas na koncie a nie wszystkie firmy wywiązują się z tego.Wg.mnie to najbardziej narzekają ci co im się nie chce pracować. Nikt kasy za darmo nie daje tak było,jest i będzie.

@Ania była pracownica

Jak było tak dobrze to by ludzie w tej firmie nie zmieniało się jak rękawiczki.Dosyc że wymagają grupę niepełnosprawności za którą pobierają dofinansowanie z pfronu to wymagają rzeczy w pracy niemożliwych od osoby niepełnosprawności.Jak chcecie wylądować u psychologa lub psychiatry z silną nerwica to tylko w tej firmie

Ania była pracownica

Wiesz każda firma teraz wpisuje że szuka osób z orzeczeniem-przejrzyj ogłoszenia.W urzędach państwowych także . Czlowiek zgłasza się dostaje zgodę lekarza na daną pracę. Jeżeli ktoś nie może wykonywac danej pracy to po co zglasza się -żeby posiedzieć? To niech idzie do ochrony a nie firmy sprzątającej. Rotacja nie jest argumentem;wszędzie ludzie przychodzą i odchodzą. Nikt nikogo nigdzie na siłę nie trzyma.Nie rozumiem tego jadu ludzkiego.

Maria

Jestem byłym pracownikiem Atalian, praca jak większość innych, każda firma ma swoją specyfikę pracy. Nikt nikomu nie płaci za pracę, jeśli nie jest wykonana. Jesteś w porządku do pracodawcy to i on jest w porządku. Są wypłacalni. Zgadzam się z określeniem, że jak komuś nie odpowiada, to powinien odejść, a nie męczyć się w miejscu, które w jego ocenie jest okropne.

byly pracownik

Atalian Global Servicers zatrudnia niepełnosprawnych do (usunięte przez administratora).Nie polecam pracy tam

@byly pracownik

Jest tu mowa o licznych problemach zatrudnionych tam osób. Sam mam grupę i szukam rzetelnego pracodawcy. Co tam się dzieje, że zdecydowałeś się napisać? Chodzi o warunki pracy, o nieprawidłowości przy wypłatach pensji, chorobowego, czy o jeszcze o co innego?

Honorata
@byly pracownik

A z jakiegoś jeszcze powodu nie polecasz firmy? Czy to kwestia tematu głównie osób z niepełnosprawnością?

Mirek
@Marek

Ludzie przecież nikt was nie zmusi do pracy ponad czasowej, są odpowiednie kodeksy pracy i procedury wewnętrzne firmy do których każdy ma dostęp i może się odwołać, nawet jeśli kierownik mówi co innego. Jak już ktoś ma, ma grupę, to już oczekuje szczególnego traktowania. Ja mam szumy uszne od kilku lat i nikt za to grupy mi nie przyznał, a jest to duże obciążenie fizyczne i ciężko czasem funkcjonować.

@byly pracownik

Drogi Były Pracowniku, Bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com w celu wyjaśniania o jakie konkretne wydarzenia chodzi i kiedy one miały miejsce!? Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie zachowania mogące utrudniać pracę naszym pracownikom, zostają w możliwie najszybszy sposób rozwiązywane.

(usunięte przez administratora) dla ludzi niepełnosprawnych nie polecam tam pracy

Drogi Były Pracowniku, Bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com w celu wyjaśniania o jakie konkretne wydarzenia chodzi i kiedy one miały miejsce!? Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby dbać przede wszystkim o komfort naszych Pracowników, bo oni stanowią siłę naszego zespołu.

Kowalski

Nie polecam pracy w Szczecin Ike... ludzie czasem pracują 16 godzin a gdy chcesz wolne to Pani Jul.. i Pani Asiu... nie dają ludzią odpowiedź jest jedna nikt nie musi tu pracować na przymus to jest na porządku dziennym ,Pani Jul.. proszę bardziej się kontrolować z kim Pani rozmawia i co na temat firmy bo wszystko wychodzi po za obiekt i wiele jest na to dowodów, jak na razie to Pani zaczyna robić wszystko na szkodę firmy

@Kowalski

Dzień dobry Panie Kowalski. Niezmiernie nam przykro, że ma Pan takie negatywne doświadczenia związane z Naszą firmą. Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że Grupa Atalian opracowała procedury, które regulują czas pracy naszych pracowników i zapewniamy, że nie stosujemy żadnych praktyk tak długiego czasu pracy, a każda nadgodzina jest tylko dobrowolnie zgłaszana przez Pracownika. Jako firma staramy się dbać przede wszystkim o komfort naszych Pracowników, bo oni stanowią siłę naszego zespołu. Bardzo prosimy o podanie adresu e-mail lub zachęcamy do bezpośredniego kontaktu: kontakt@atalianworld.com, abyśmy mogli podjąć odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia zdarzenia. Pozdrawiamy

Honorata
@Kowalski

Jeśli rzeczywiście jest tak jak piszesz no to mega słabo. Coś może się poprawiło po tym wpisie? W sumie minęły dwa miesiące.

@Honorata

Drogi użytkowniku. Przede wszystkim chcemy podkreślić, że obowiązują Nas procedury normalizujące czas pracy. Nie może on przekraczać: - maksymalnie 60 h pracy w tygodniu (w tym ewentualne nadgodziny, które są dobrowolnie wyrażane przez pracownika), bez stosowania przymusu, pod groźbą obniżenia pensji czy wydalenia z pracy; odwołam się tutaj również do procedury antymobbingowej, która także ma u nas zastosowanie. - jeden z siedmiu dni wolny od pracy; - co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku dobowego; - 30 min przerwy na każde 5 h pracy; - wynagrodzenie płatne na czas, co najmniej raz w miesiącu; - wynagrodzenie w wysokości płacy minimalnej bądź wyższe niezależnie od kraju, z którego pracownik pochodzi. Naszą działalność opieramy na kodeksie etycznym, który jasno określa przyjęte przez nas standardy pracy. Zapewniam, że wszelkie sytuację, które zostały opisane, nie mają już miejsca i problem ten został już dawno rozwiązany.

Czy w mieście Szczecinek da się zarobić więcej niż 7500 pracując jako Kierownik Techniczny Obiektu?

Były Pracownik

Zbyt małe pieniądze nie polecam pracy w tej firmie, w innych miastach płacą więcej co chwilę firma szuka ludzi do pracy kierownika technicznego, kierownika kontraktu, czy oferta była z samochodem

@Były Pracownik

Drogi użytkowniku, Staramy się bardzo indywidualnie podchodzić do wynagrodzenia naszych pracowników. Miesięczne wynagrodzenie uzależnione jest od umiejętności i kompetencji pracownika, a także jego zaangażowania. Nasz rozwój jest wspólnym wysiłkiem całego zespołu. Bardzo prosimy o podanie adresu e-mail lub zachęcamy do bezpośredniego kontaktu: kontakt@atalianworld.com, abyśmy mogli podjąć odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia zdarzenia.

Jjj

Tal zarobisz 7500 małe ale za 3 miesiące pracy

@Jjj

@Były Pracownik

Drogi użytkowniku serwisu, Kierownicy techniczni, Kierownicy kontraktu otrzymują wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz zakresów realizowanych czynności. Jeśli poszukujemy pracowników na takie stanowiska to często jest to wynik naturalnej rotacji, wynikającej niejednokrotnie z przyczyn od firmy niezależnych. Po prostu ktoś zmienia pracę może na lepszą, może z innym zakresem odpowiedzialności. W razie pytań proszę o kontakt z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Brak odpowiedzi co do umowy o pracę, jedynie dostają osoby z jakimiś grupami, dziękuję Pani Jul..za dobre informacje co do Pani z firmy która przyjechała poprawiać wasze przekręty jakie robicie do tej pory , każda informacja jest dla mnie cenna gdyż będę obecny(a) podczas sprawdzenia od a do z jak bardzo oszukuję firma ludzi jak i samą Ikea na godzinach , ktoś za to musi odpowiedzieć a jest trochę osób które w to są zangarzowani, wasi ludzie mają z nami dobry kontakt i jaka jest sytuacja

Drogi użytkowniku, Twoje negatywne opinie są niekonstruktywne i dla osób, które korzystają z tego serwisu nie wnoszą konkretnych informacji. Opracowane przez nas procedury CSR służą nie tyle poprawie jakości świadczonych przez nas usług ale także poprawie sytuacji naszych pracowników. Służą temu wewnętrzne audyty, których celem jest usprawnienie operacyjne organizacji i wniesienie do niej wartości dodanej. Bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com w celu wyjaśniania o jakie konkretne wydarzenia chodzi i kiedy one miały miejsce!?

@ATALIAN POLAND SP. Z O.O.

Atalian Poland to firma z wysokiej półki nie wszyscy mają predyspozycje by tam pracować i proszę się nie dziwić ponieważ praca na obiektach wymaga znajomości przepisów prawa budowlanego , szeroki zakres wiedzy technicznej oraz olbrzymie doświadczenie i odporność na stres.. Kadrę cechuję wysoka kultura osobista wiedza z zakresu wykonywanych obowiązków w tym techniki, zarządzania miłą atmosfera i zawsze pomocni na każdym etapie rozwoju zawodowego . W okresie długoletniej pracy stwierdzam że mało na rynku jest firm które wynagrodzenia wypłacają rzetelnie do zawartej umowy, cieszę się że mogłem tam pracować i poszerzać swoją wiedzę ale również dzielić się nią. Dziękuję całemu zespołowi HR i współpracownikom za wile lat współpracy ;)

Łukasz
@Piotr

Fajnie czytać tak rzeczową opinię osobie aplikującej do tej firmy. Dzięki

A

Zgadzam się w 100%

@Piotr

A co ma prawo budowlane do sprzątania?Prawo budowlane jest stosowane na budowach i przeróżnych inwestycjach a nie w firmie która zajmuje sie sprzataniem i pchaniem wózków zakupowych z placu do marketu.Pracowałem w tej firmie jako osoba sprzatajaca i pchalem wózki na czas jak w akordzie.Ludzie zmieniają sie jak rękawiczki.Jak by było dobrze to ludzie by nie odchodzili a ogłoszenie by nie widniało na olx cały czas.

Zuzanna
@były pracownik

Właśnie się zastanawiam o co chodzi. Może Piotr pracował na innym stanowisku ?? Ty sprzątałeś i pchałeś wózki, a jakie jeszcze prace można w tej firmie dostać?

@Zuzanna

Dzień dobry, Grupa Atalian w Polsce jest dostawcą takich linii usługowych jak: sprzątanie, serwis techniczny, catering czy obsługa recepcji. Zatem poszukujemy osób do obsługi serwisu technicznego w tym: diagnostyka, przeglądy, konserwacja, bieżące naprawy instalacji np.: elektrycznych, elektroenergetycznych, wentylacji, klimatyzacji, systemów PPOŻ. Poszukujemy także osób do utrzymania czystości w obsługiwanych budynkach a charakter pracy zależy od konkretnych obiektów. Aktualnie poszukiwane miejsca pracy można znaleźć w serwisie bądź na naszej stronie www.atalian.pl. W razie pytań proszę o kontakt z naszym biurem: kontakt@atalianworld.com.

Zostaw merytoryczną opinię o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ATALIAN POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ATALIAN POLAND SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATALIAN POLAND SP. Z O.O.