Pol-K Atalian

Płock

Opinie o Pol-K Atalian

maniek

natknąłem się u nich na ciekawą oferte pracy - jako "Spawacz aluminium lub zwykły możliwość przyuczenia", wiec jest to bardzo dobra ofeta też dla osób, które stawiają tam swoje pierwsze kroki jak widze i to faktycznie może pomóc jak tak patrze na ich szkolenia.

matekkldz

Zarobki nie złe na początek 5000 tys brutto. Co drugi weekend pracujący, obsługa Makro M1 Echo, ogólnie trochę pracy jest.

True story

Suma sumarum jeden z gorszych pracodawców w dziedzinie utrzymania technicznego obiektów. podobno wywodzą się z firmy sprzątającej i widać takie standardy trzymają wyzysk pracownika i firmy która zleca wykonanie usług bo jak oszczędza na ludziach to i na sprzęcie i środkach pracy

gumis
@True story 02.06.2015 14:54

A czy pracowałeś w tej firmie? To co napisałeś jest nieprawdą, nie wywodzą sie ze sprzątania, a z resztą firma bardzo prężnie sie rozwija i takie komentarze są nie na miejscu. Sprzęt jest i to odpowiedni do wykonywania działań lecz jeśli ktoś chce aby za niego wszystko zrobiły maszyny to niech zajmie się robotyką.

prawda

Biuro w warszawie spisuje sie niezle, ale glowna siedziba czyli Zabierzow to istne pasmo porazek. Niekompetentni ludzie siedzacy na stolkach i nie potrafiacy nic zrobic MASAKRA. Pieniadze sa zawsze na czas ale trzeba pamietac, ze nadgodziny trzeba wyrabiac a nikt nie zaplaci 50-siatek lub 100-ek. Nastepny minus to brak socjalu znaczy jest ale pracownik sie go z rzeka na rzecz firmy. Ogolny brak organizacji jest w tej firmie znany kazdemu pracownikowi.

gumis

raczej nikogo nie powalisz na kolana, większość osób pracujących w biurze zna sie na rzeczy, a zarobki będą na pewno dobierane do Twoich kwalifikacji i jak na początku nie ustalisz wysokiej kwoty to później z podwyżkami jest różnie. Praca stabilna ale jeśli zapomnisz o wszystkim co jest poza nią.

Pracuje w METRO za chwile w ATALIANIE zarabiam 3900 brutto

lolo

Hmm, ciekawe rzeczy syszę, Pracuję w Metro, ale żeby tu specjaliści pracowali to lekka przesada. Owszem, wg. mnie Metro wśród firma facility na rynku wypada najlepiej-bije na łeb Hochtief (SPIE) i jest troszeczke bardziej kompetentna postawa regionalnych niż w Sodexo. Na tym tle Metro wypada nieźle. Atalian kupił Metro, niedługo się dowiem-y co reprezentuje Atalian. A to wszystko ma przecież związek z przejęciem przez Auchan sklepów Real, w których Metro obsługe techniczna świadczy. Umowa się kończy i Metro musiało się ratować. Ot tyle.

nikos

podobno teraz atalian zostanie wlascicielem metro-properties services tam zatrudniają profesjonalistów więc może zmoeni się trochę zarządzanie mniej presji???

technik

Ludzie , wszędzie jest kicha, w polce pracowałem i oprócz problemów generowanych z Krakowa nie ma sie czego czepiać. Kasa zawsze na koncie, jak była potrzebna pomoc zawsze ktoś z Warszawy pomagał, ludzie dość w porządku, Jedyne co mnie drażniło to wietrzna presja co nie zawsze pomaga.

Niezależny

Ciekawe co piszecie ,pracowałem z Pol-k kilkanaście miesięcy i nie mam nic do zarzucenia Dyrekcji w Warszawie . Wiedza na poziomie i przede wszystkim ludzkie podejście , gorzej z Zabierzowem. Co do postawy chyba rozumiem w pracy musi być podział praca - rodzina

gostek

Ta firma jeszcze zatrudnia bo chyba tylko znajomości ich trzymały , kierownictwo - dyrekcja z Warszawy to chyba nawet nie wie do czego śrubokręt służy a kultura osobista zerowa , nawet do swojej żony odzywa się tak że pracownicy nie wiedzą jak sie zachować, ludzi przyjmują i zwalniają jak na akord . Ludzie trzymajcie sie z dala od tej firmy

Bieda

Pracowałem w tej firmie zgadzam się w 100% z to co napisali wcześniej Kierownictwo bez żadnej wiedzy technicznej francuski [usunięte przez moderatora] polskich pracowników

To co kolega napisał to wszystko prawda. Duży plus za terminowe wypłaty. U( usunięte przez administratora ) pozdrowienia dla mobilnych.

Zostaw opinię o Pol-K Atalian - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-K Atalian