Aspen Polska Sp z o.o.

Aspen Polska Sp z o.o.

Opinie o Aspen Polska Sp z o.o.

dziewczyna

Pracowałam pod Aspen w stołówce w 2016 roku i wszystko było w porządku, wypłata na czas itd. Ważni też jacy są pracownicy i szefostwo a to już kwestia ludzi, nie tyle firmy. Chociaż stawka nie była duża, patrząc na aktualna minimalną to dość daleko było do niej.. Nie wiem jak jest teraz.

Edyta

Od dawna nie było nowych opinii w temacie firmy Aspen Polska, dlatego zapraszam was do podzielenia się z nami świeżymi wpisami dotyczącymi pracy w tej firmie! Z wielką ochotą poznamy obecny rozwój tego pracodawcy, wiadomości dotyczące nowych miejsc pracy oraz aktualnej atmosfery w firmie również będą tu bardzo pomocne dla wielu osób!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Aspen Polska Sp z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

miki

arek, chyba temat jest o Grupie Aspen, która świadczy usługi w zakresie sprzątania, żywienia zbiorowego, pełen zakres usług porządkowych oraz sprzątania. Na ich stronie www sa ogłoszenia na stanowisko Pracownik dystrybucji – roznoszenie posiłków to oczekuja tu łatwości przyswajania nowych sposobów pracy (środki, sprzęt), czy zaangażowania i sumienności.

zone

poprostu kompletna porazka.bardzo sie tutaj zmienilo po tylu latach pracy z fraxy stwierdzam, ze czas zmienic firme. bo tutaj bedzie nowy generyk na polskim rynku.

rob dyrdek

właśnie pojawiło się ogłoszenie na teren małopolski. spotykam Repa z Aspenu na chirurgii, ludzie są tam dojechani i zestresowani, moze ktos z aspenowiczów wypowie sie na ten temat? warto aplikowac? i do jakiej linii jest rekrytacja?

ketonal

zgadzam się z powyższą opinią, dodam, że tergety są nieosiągalne. Brak porozumienia między biurem a ludźmi z pola. Regionalni zbierają papiery na swoich PN, tyrania. praca w terenie po 10 godzin + minimum 2-3 przy komputerze.

tudor
@ketonal 31.03.2015 21:49

a jakie są pensje? czy samochody mają gps i czy można z nich korzystać w celach prywatnych? jakie mają preparaty? specjalistyka czy POZ? Będę wdzięczny za odpowiedź

Zostaw opinię o Aspen Polska Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspen Polska Sp z o.o.