Aspen Polska Sp z o.o.

Opinie o Aspen Polska Sp z o.o.

miki

arek, chyba temat jest o Grupie Aspen, która świadczy usługi w zakresie sprzątania, żywienia zbiorowego, pełen zakres usług porządkowych oraz sprzątania. Na ich stronie www sa ogłoszenia na stanowisko Pracownik dystrybucji – roznoszenie posiłków to oczekuja tu łatwości przyswajania nowych sposobów pracy (środki, sprzęt), czy zaangażowania i sumienności.

zone

poprostu kompletna porazka.bardzo sie tutaj zmienilo po tylu latach pracy z fraxy stwierdzam, ze czas zmienic firme. bo tutaj bedzie nowy generyk na polskim rynku.

rob dyrdek

właśnie pojawiło się ogłoszenie na teren małopolski. spotykam Repa z Aspenu na chirurgii, ludzie są tam dojechani i zestresowani, moze ktos z aspenowiczów wypowie sie na ten temat? warto aplikowac? i do jakiej linii jest rekrytacja?

ketonal

zgadzam się z powyższą opinią, dodam, że tergety są nieosiągalne. Brak porozumienia między biurem a ludźmi z pola. Regionalni zbierają papiery na swoich PN, tyrania. praca w terenie po 10 godzin + minimum 2-3 przy komputerze.

tudor
@ketonal 31.03.2015 21:49

a jakie są pensje? czy samochody mają gps i czy można z nich korzystać w celach prywatnych? jakie mają preparaty? specjalistyka czy POZ? Będę wdzięczny za odpowiedź

Zostaw opinię o Aspen Polska Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspen Polska Sp z o.o.