ASPEN

Kraków

Opinie o ASPEN

ona

Pracowalam w aspen res aspen plus catering w krk na sniadeckich na szpitalu .drat firma nie dosc ze.ludzie. Okradali ciagle kubki z jednego wozka do swojego to brakowalo wszystkiego talerzy sztuccow galkownic chochelek. To lazilo sie po 2 czy 3 oddzialy. Niby nie akord a ludzie sie (usunięte przez administratora) jak xzlowiek sie na oddziale nie wyrobil , jak mi cos w pensji nie pasowalo pojechalam na bularnie to sie dowiedzialam ze im wiecej ribie tym ta mniejsza firma mi daje pensje bo nalezalam do 2 a ubezp mnie tylko.w jednej brygadzistki wrecz zmuszaly zebym robila po 14 godzin nie dajac wolnego. Nie mowiac ze falszywi ludzie .to tak przeklinali w palarni ze uszy wiedly .jedzenie powinno byc darmowe przy 14 godz pracy to jak nie chcialas krasc to bie dostalas . Podchodzac na kuxhnie i mowiac zeby dali zupy to sie darli. A sami jedli . Wozki byly ciezkie z rzywnoscia. A jak sie szlo samemu. To byl dramat stali sie w wodzie na zmywaku

zamojąkrzywdę

Firma przetargi wygrywała gdyż zaniżali stawki licząc na niepełnosprawnych. Obecnie stary zarząd wyleciał, gdyż kolejny raz firma zmieniła właścicieli-mistrzowski krok. Dyrektorów też coraz mniej. Po 20 latach kończy się sielanka.

Joanna

@Januszobecnie na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o rekrutacji do pracy na śląsku http://www.aspen.pl/osoba-sprzatajaca-slask Również zatrudniają osoby, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. Zamierzasz aplikować?

Janusz

Gdzie na slasku Aspen ma obiekty? Szukam pracy , czy zatrudniaja niepelnosprawnych? Jaki warunki?

Joanna

@Nikolamogłabyś powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Czy zgłaszałaś sytuacje, o których wspominasz przełożonym? Jak na to zareagowali?

jojojojojool

Moj mąż z wujkiem pracowali w Radomiu. umowy szkoda gadac bez pieczatek podpisow.... wypowiedzenie tez dali ale oczywiscie na swoja korzysc. mimo to pracowali w miesiacu ponad 400 godzin nawet spali tam, i co z tego jak na koniec potraktowali ich gorzej niz smiecie. Przyszła babka ksywka jej MINI Z radomia i wyrzucila wszystkich ludzi by swoich znajomych zatrudnic. a dodzwonic do nich nie idzie nawet zeby PIT11 wyslali. MASAKRA.

Nikola

Aspen Lublin Makro. No cóż nikomu nie polecam. Praca sama w sobie jest ok, ale Mężczyźni oczywiście nie wszyscy to Alkoholicy i Złodzieje. Niestety cierpi na tym cała Brygada.

Joanna

Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków pracy w firmie, jak i również benefitów oferowanych pracownikom. Jakie są plusy pracy w ASPEN?

Łukasz

Dno i nędza. Płacą grosze. Totalny wyzysk. Zgadzają się na stałe obniżki godzin na kontraktach. Ludzie harują ponad siły. Regionalny jak zjawia się to ucieka, a jak dopadną go pracownicy to norma ; KRZYK, poniżanie i udowadnianie że jesteśmy nierobami. Nie dociera do niego że sam nas katuje. Nie można inaczej określić sytuacji kiedy regionalny idzie do zleceniodawcy, tam zgadza się na to że będziemy darmowo wykonywać kolejne prace i ucieka. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TĄ FIRMĘ

21.10.2016

Zaskoczenie...co dziwne?jaki czas?jaki minął?.Chcesz komentarzy od odważnych osób?nie proś się bo Ci mogą oczy na wierzch wyjść..Nic nie przeszło i nic nie fajnie a kij rzeczywiście ma dwa końce. Świętochłowice

Zaskoczenie

Czas minął...dziwne...gdzie te odważne osoby które komentarze mają na juz... żeby opluwac... juź im przeszlo... fajnie... ale chyba nie mieli na uwadze że...kij ma dwa konce...oliwa sprawidłowa i krzywda wraca podwójnie.. Świętochłowice

sniezka

firma Aspen w swietochlowicach ok!!!!!!!!!!!!?????????? chyba nie pracowaliscie tam .... dziewczyny sa ponizane i nie tylko dziewczyny bo jeszcze pan od wynoszenia smieci ,biedny latal na posylki a kierownictwo pozal sie boze ...lubili tylko wybranych tzn.. takich co donosili na innych jedna wielka masakra .... obaj doslownie obaj zero szacunku i kultury

sniezka

A.B.C.D. itd.

Aspen... jak to było? Specjalnie przygotowanie spotkanie, żeby nastraszyć nas, że sprawdzicie kto wpisuje bzdury w gowork? Że będziecie wyciągać konsekwencje wobec tych osób, które obrażają obecnego koordynatora, brygadzistkę i kierownika, który podobno zastępuje pana Leszka? Jesteście obłudni. Pan koordynator (Adam) każe się przepraszać za wpisy na tej stronie? Wiecie co to mobbing? Na Waszej stronie są procedury antymobbingowe. To spotkanie piątkowe też do tych procedur należało? Może w końcu dyrekcja tej firmy się dowie, co odpieprzacie na obiektach. Ciekawie, że aż tak bardzo boicie się głosu salowych ze świętochłowic, że próbujecie nas zastraszać. Za pół roku Was tu nie będzie, a my zostaniemy. Aha i przypominamy, pan kierownik z Krakowa, zna choć jednego komornika ze śląska? pan koordynator adam, załatwił choć jedną umowę o pracę dla którejś z nas? Czy to wszytko była praca kogoś innego, a Wy teraz próbujecie zbić na tym kapitał? Pani brygadzistka może sie odezwie, dzięki komu jeszcze pracuje na naszym szpitalu? My w Świętochłowicach nie zmieniamy zdania, tylko spotkania, które mają nas zastraszyć, które mają pokazać, jak to teraz jest świetnie, pokazują Waszą słabość. Pielęgniarka epidemiologiczna już z Was panowie zarządzający, śmieje się wszem i wobec i oficjalnie mówi, że chce innej firmy. Szczerość to podstawa i naprawdę nie trzeba konfrontacji z pozycji siły. Nikt Was tego nie nauczył? Myśleliście, że "złoty człowiek" tak naprawdę nie jest "Bestią"? To myliliście się, tylko nikt już Wam nie ufa i nikt tego nie powie wprost i nie liczcie, że będziemy klakierować panu adamowi. Zresztą rok temu na tej stronie są wpisy o panu Adamie, wtedy jakoś nie przyjechaliscie rozmawiać, tylko załatwił wszystko nasz kierownik. Teraz nie wiecie jak postąpić.

zrezygnowany

Chciałem iść do nich na operatora maszyny sprzatającej ,ale chyba zrezygnujęskoro stawki marne i jeszcze poniżanie w pracy.

Smutek

@eh... nikt nikogo nie prosi o dobre rady ... praca jest ok. Tylko atmosfera i utrataku wartości człowieka jest od dłuższego czasu niszczone panie płaczą po kontach są rozźalone i nie mają wsparcia ze strony kadry kierowniczej to jest smutne... p. Koordynator jeżeli by miał trochę swojej godności męskiej odwagi i honoru to by sobie poszukam nowa prace... to jest Powód dlaczego się tak dzieje... (Świętochłowice )

Smutek

Odpowiedz dla "hmm" nikt tak poprostu z nudów i dla frajdy nie pisze na forum swoich żali a tym bardziej nie wyraża swojego rozgoryczenie na to że jest na skraju wytrzymałość i boi się co jutro dzień przyniesie... jeżeli nie zna się tematu to proszę nie komentować wpisów które piszą osoby co przechodzą piekło za życia...

Smutek

Jedna to prawda choć smutna jak ma się szczęście odwagę i możliwość to nie zwlekać tylko bez żadnych skrupułów uciekać z tej firmy bo lepiej nie będzie to przykre ze po tylu latach uczciwej pracy na starość trzeba szukać pracy... w godnych i spokojnych warunkach... (Świętochłowice ) tak się dzieje że już brak łez...

Salowa

Dużo myślałam o sytuacji panującej aktualnie na Świętochłowicach.... Pan Leszek to człowiek bardzo lojalny który co prawda był wymagający, ale potrafił nas zrozumieć i zapewne nie jedna z nas przekonała się iż może liczyć na jego pomoc nie tylko w sferze zawodowej, ale również w prywatnej. Potrafił słuchać i doradzić. Takich ludzi jak nasz pan Leszek rzadko się spotyka... A teraz przyszło nam współpracować z osobami które nie mają nic konkretnego do powiedzenia. Kontrole z Krakowa - ludzie którzy stracili szpitale w Krakowie przez brud, kiłe i nieudolne kierowanie personelem - uczą nas jak wykonywać swoją pracę.... Obecna kadra kierownicza używa hurtowo wazeliny aby pani epideniilog była zadowolona. Atmosfera w naszym szpitalu jest bardzo nieprzyjemna.... Ciągłe szukanie dziury w całym, poniżanie, chamstwo i dużo innych rzeczy które są nie zgodne z przepisami kodeksu pracy. Więc ja i wiele innych salowych czekamy na naszego Pana Leszka i mamy nadzieję, że szybko wróci spokój

szczera

Odpowiedz do p Smtek..z Świętochłowic Osoby na poziomie z klasą,pozostają na poziomie z klasą....tacy ludzie nie zatracaja swej godności i szacunku do samego siebie i otoczenia.Wychodzi na to że bestia była całe życie bestią...fałszywą i dwulicową a ten typ ludzi to najgorsze na co możemy trafić w życiu.A osoba która was broniła i posiadała wszystkie te zalety których brakuje waszej bestii na Świętochłowicach była widać niewygodna w waszej firmie a powinna być wizytówką tej firmy bo jaka opinia pracownika o szefostwie to taka opinia o firmie.....Walczcie o Tego co potrafił was docenić i traktować jako wartościowych ludzi....o ile macie na tyle odwagi.Powodzenia

szczera

Smutek

Co się stało że Panie płaczą i nie mogą spokojnie wypocząć po pracy. Jest to możliwe że człowiek który jest na poziomie z klasą wydawało się nawet źe jest brat nią duszą Przyjacielem nagle stał się Bestìą Dlaczego!!! Fakt są osoby które nie płaczą tz. LIZUSY!!! Jest nawet osoba która do dziś by broniła i nie pozwoliła źeby szarpać jego imię ale sama ugrzęzla w tym bagnie chociaż nie raz miała nie przestaną noc i nie jedna łzę wylała ale jest silna za pomocą jej anioła stróża który czuwa nad nią i daje siłę źeby nie zwariować . Boźe ty widzisz i nie grzmisz spraw źeby BestIa znikła a wrócił człowiek na poziomie z klasą który był wraźliwy i przyjazny dla każdego. Nadzieja umiera ostatnia

Naiwna

Do dziś miałam opory źeby napisać cokolwiek bo jestem ostatnią osobą źeby się wyźalać a tym bardziej komuś zaszkodzi ale bezsilność i utrataku godności mnie zabija chciałam bardzo podziękować p.Leszkowi za bardzo dobrą współpracę za cierpliwość wyrozumiałość i otwartość dlaczego GO nie ma? ? ? Teraz dopiero widać jak człowiek jest traktowany jako najgorsze zło. Panie salowe są poniźane wykorzystywane pomimo że mają grupy nawet cięźko usłyszeć słowo DZIĘKUJE. . Jest bardzo ciężko źle!!! Pytanie jak źyć jak funkcjowam w pracy w domu między ludźmi?? Jeszcze raz dziękuję p.Leszkowi za bardzo dobrą współpracę i źycze mu to co najlepsze. Rozźalone Panie salowe ze Świętochłowic. Atmosfera to Masakra.

e.f.g.h.

Jeśli chodzi o atmosferę na Świętochłowicach....masakra

e.f.g.h

Popieram A.B.C.D. To fakt pan kierownik ze Świętochłowic był człowiekiem wymagającym ale nie spotkałam się jeszcze z tym by ktokolwiek z kierownictwa szedł tak w obronie swych pracowników jak on.Teraz przyjeżdżają z Krakowa uczyć nas ślązaczek jak się sprząta a na swoich obiektach nie potrafili utrzymać porządku.Czyżby te obiekty padły????i teraz próbują schowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u nas na Świętochłowicach...Daje do myślenia. My salowe ze Świętochłowic nadal czekamy na naszego kierownika Pana Leszka mając nadzieję że jego brak to pomyłka

A.B.C.D. itd.

a my chcemy naszego pana kierownika z powrotem. kto mógł pomyśleć w tym Krakowie, że człowiek, który zawsze nas bronił przed ludźmi ze szpitala, jest nie na miejscu? potrafił opieprzyć, ale zawsze był po naszej stronie. A teraz przyjezdzaja jacys ludzie z krakowa i udowadniają że białe jest czarne, a czarne jest białe. jeszcze w tym roku niektóre z nas były na delegacji, żeby pomóc tym w krakowie na szpitalu i tam dopiero był syf... ślązaczek bedą uczyły porzadku. Paranoja. Panie Leszku czekamy na pana. Salowe ze Świętochłowic.

dydka

bardzo dobrze się dzieje.... super.... zachęcam do pracy....

dydka

Dodam tylko... żeby nie było ze jadę po Aspenie..... Jedyny "plus" tej firmy, to że płacą na czas... nie było problemu z wypłatą.... to jest ten jedyny "plus".... reszta to same "minusy"....

dydka

ASPEN.... masakra.... nigdy więcej nie chcę mieć z tym nic wspólnego! Złodziejstwo i wykorzystywanie.... Mało tego.... potrafią przy wypłacie odciąć z 10 godzin za rzekome papierosy....

dydka

Na kierownika możesz swobodnie iść... dobra robota.... jak będziesz palca trzymać (wiesz gdzie) to nic nie będziesz robić, a kasa na konto będzie wpływać. Wystarczy raz na jakiś czas upodlić kilku pracowników. Ni obrażam Cię oczywiście. Tak tam po prostu jest....

Sancziah
@dydka 15.09.2016 11:12

Kierownicy nie doskonalenie a zlecenie to wykonanie wskazanych czynności i nie 4 godziny bo to jest pół etatu.Beznadziejna firma i nie ma co u podlać się by dla nich pracowac

vice prezes ds. ordynarnych

I po przeczytaniu tych opinii nadal ludzie pytają o rekrutacje w tej firmie. Przecież to nie praca. To upodlenie!

Paula

Witam, jest tu ktoś kto pracuje albo pracował na sprzątaniu w markecie na al. Roździeńskiego w Katowicach i mógłby się wypowiedzieć na temat tej pracy?

Astarot

Kup sobie lepsze okulary bo źle widzisz

ochrona

Aspenowi.powinno.się zabrac.nazwę zakład.pracy.chronionej.gdyz.traktują.ludzi.niepełnosprawnych.za.roboli.to.co.się.działo.na.szpitalo.jana.Pawła.w.krakowie.to.było.szkandaliczne.zachowanie.kierowniczki.ziutki.tak.kazała.do.siebie.mówic. taka..osoba.powinna.pracowac.na.polu.

misiu

Firmie.Aspen.powinno.się.odebrac.ze jest,zakładem.pracy.chronionej.tam.jest.tski.wyzysk.ludzi.którzy.mają grupę niepełnosprawnosci.tratkują ich jak smieci Tak jak było na.szpitalu Jana.Pawła.w.krakowie.to.był.koszmar.jak.Pani.Ziutka.Kierowniczka pomiatała.mną.tego.nie.zapomnę.nigdy.

Paul43

Niestety ale to prawda i przykra prawda na poczatku daja umowe zlecenie a pozniej normalna umowe ale jestem osoba niepelnosprawna , czytajac powyzsze opinie mysle ze ta firma to jest duza bo dzialaja w calej Polsce ale jesli chodzi o proponowane warunki dla pracownokow to faktycznie proponuja stawki ktore byly dobre jakies 20 lat temu , firma zarabia na przetargach oferujac najnizsze koszty a takze placi chyba jedne z nizszych stawek godzinowych w Polsce , dlatego jej czas powoli dobiega konca gdyz od nowego 2017 beda musieli placic najnizsza krajowa przy umowie zlecenie .Zreszta nie dziwie sie takiej rotacji pracownikow bo juz nikt nie chce pracowac za mniej niz 10-8 netto na godzine w Polsce .Z czystym semieniem jednak odradzam kazdemu kto mysli o pracy w tej firmie gdyz niskie wynagrodzenia to nie jedyny problem bo dochodzi tez brak kompetencji od strony kadrowej problemy z umowami o prace bardzo dlugo sie czeka na podpisanie umowy , nie wiadomo kiedy sie ja dostanie co juz jest dowodem zlamania kodeksu pracy , Firma ta ma bardzo zawila biorukracje kierownicy zwalniaja sie po miesiacu pracy , stres , jesli chodzi o osoby z orzeczeniem traktuja je jak normalnych pracownikow i uwaga przy podjeciu pracy jeden dzien traktuja jako dzien probny bezplatny co calkowocie lamie przepisy prawa pracy gdyz nie ma czegos takiego jak praca prbna bez wynagrodzenia ...

zibi

Pierdoły piszecie u nas Aspen płaci 5zł na godz. za 140 godz. to ile dostane 700zł ,az wstyd komus gadac.A oni wielcy panstwo prezesowie furami jezdzą za naszą krwawicę.Nie polecam złodziejskiej firmy nikomu!!!!!!!!!!!!!

dino
@pracownica 21.02.2016 11:12
dwarf.... chyba jesteś z ekipy kierowniczej aspenu co? Że takie głupoty piszesz.... W Aspenie nawet najniższej krajowej nie zar...

DEBIL

Miki
@pracownica 21.02.2016 11:12

Non stop są oferty że kogoś szukają a ludzi niema i niebedzie za tą stawkę i ponizanie

nie

Firma Aspen w Szpitalu JP2 w Krakowie to masakra płacą 5,60 za godzinę a poniewieraja człowiekiem jak szmatą.Naprawdę nie polecam tej firmy to jakas porażka

Luft

Chciałem aplikować na to zaszczytne stanowisko w ASPEN ale jak przecztałem opinie jak płacą to dam sobie spokój. Grundo - ty chyba jesteś koordynatorem w ASPENie Dlaczego nikt nie napisał, że niepłacenie za nadgodziny to przestępstwo przeciw prawom każdego pracownika. Stawka za godzinę nadliczbową to 150% zwykłej stawki lub 200% za niedzielę i święto a tutaj czytam, że za 300 godzin ktoś dostał premii 370 zł. Został ograbiony bo powinien dostać do pensji przynajmniej 1000 zł na rękę i do tego jeszcze dodatek za nocki co najmniej po 2 zeta na godzinę. Czy wiecie jak was szef orżnął za cały rok? Przecież to 12 tysiaków. On te pieniądze kisi na swoim koncie bo nie uwierze że kadry o tym wiedzą to kryminał. Jedna firma już za to zbankrutowała a prezes gdzieś się ukrywa. Przeczytajcie kodeks pracy a się wam rozjaśni. Dziwi mnie że do tej pory żaden [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie meldował się w PIP za te nadużycia. W zębach przyniósłby pracownikowi zaległe pieniądze i całowałby go po piętach żeby został w pracy. No ale rzeczywiście w ASPEN pracują chyba niedojdy nie potrafiący zadbać o swoj interes. Może zacznijcie działać a nie psioczyć od kilku lat o tym samym. Tylu niezadowolonych gdy przyjdzie ze skargą to firmowe listy płac zostaną odrzucone jako dowód na to, że nie pracowaliście w nadgodzinach i w dniach świątecznych i nocnych. Czy tylko sprzątać umiecie?

Kamil
@Luft 13.02.2016 15:32

Ludzie nie będą odwiedzać PIPu gdyż w większości to ludzie chorzy,ktorzy nie znają swoich praw,nie wiedzą,ze za nocki należy im się dodatek,za pracę w święta przynajmniej 100% to samo w niedzielę,za sobotę 50% Aspen celowo zatrudnia ludzi ograniczonych umysłowo,aby nie robili szumu.Sa inne prace fizyczne ,jak ochrona ,produkcja gdzie na luzie można wyciągnąć najniższa krajowa,bo w Aspenie nawet o to trudno.Do pracy przychodzi się zarabiać,a nie utrzymywać firmę.

ja

Firma Aspen w Szpitalu JP2 w Krakowie to totalna porażka.Uważajcie szczególnie na kierowniczkę Irenę Siwek która stosuję mobbing wobec pracowników.

Gruby

As pen to dobrze zorganizowany [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w gdańsku jest to samo, już nikt nie chce pracować zostali sami emeryci i próbują zalepiać braki personalne pracownikami nie dając ani podwyżek ani premii

kasia

witam moja mama tam pracowala było wszystko dobrze dopóki nie przyszedł kierownik krystjan z warszawy zwolnil jo i jej kolezanke bez podstawnie a swiadectwo to dostala takie ze można sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wytrzeć nawet nie ma pieczotki a pracowala w auchan lomianki jakiś gowniarz awansowal na kierownika i myśli ze mu wszystko wolno ale zaimie się tym inspekcja pracy a pracowala tam ponad 2 lata jak wcześniej była firma kobex to było idealnie

czytelnik

To firma złodziejska.... Uciekajcie ludzie od nich,bo tylko oni nabijają kasę a Wam dają ochłapy. Warunki socjalne gorze niż w Harlemie. Mogłem się przekonać,bo pracowałem w "Realu",jak również na innej placówce. Nawet kazali nam oszczędzać na środkach czyszczących. Nie chcę nikogo obrażać ale to ludzie są sobie winni temu,że tak jest. Wspólny strajk i domaganie się tego co gwarantuje Kodeks Pracy. Wtedy firma "A S P E N" by sobie nie trafił do do d........ Zbuntowałem się i poj....... ta pracę.Teraz mam inną i jestem zadowolony. Zaznaczam,że nie oczerniam ASPEN-U ale napisałem prawdę o tej firmie.

morda

chyba że "Sobie" to kobieta.... i daje kierownikom za wyższą stawkę....

dart.1969
@morda 06.01.2016 19:47
ogarnij się Sobie..... zastanów się co wypisujesz..... 5-6 zeta to max co dostaniesz na godzinę w aspenie.... a stawki nocne???...

Dziś właśnie mnie zwolnili z pracy a mam.2 małych dzieci to firms Aspen sami oszuści kombinatorzy ze szkodą słów nie przejmujcie i nich pracy będziecie pomiatani wykorzystywani

monster

Ja dostałam cukierka w magazynie przy środkach czystości w Szpitalu Śląskim w Cieszynie!

ona

oszaleliście? co Wy chcecie coś na swięta od Aspenu??? No proszę Was... Najwyzej mogą Wam złotówkę ując ze stawki godzinowej..... żeby sami sobie porządne święta zrobili....

roko

Wiem kolego kim jesteś piszący ten post.Wiem o jakiego brygadzistę chodzi wszystko co piszesz jest prawdą.Ten koordynator i kierownik już nie pracują.Przyszła nowa miotła, ale nie umie zamiatać.Nie będę się ujawniał ale Ty też mnie znasz,chociaż pracuję w innej firmie.

enduro

Aspen Kraków... od pol roku pracuje w Aspenie w Krakowie a wlasciwie w Modlnicy w "Stonce" (wszyscy wiedzą, o jakiego owada tak naprawde chodzi)... niby firma daje hotel za darmo (bo jestem z innego miasta, niby niektorzy lidzie z "firmy" spoko, ale gdy sa braki kadrowe, to niestety koordynator z "firmy" nie ruszy tylka, zeby pomoc. chyba, ze na stonce ma byc audyt, albo zwyczajnie lipa z ludzmi... kolejny minus: leca w kulki w kwestii godzin (ja sobie na kompie notuje wszystkie godziny) i tylko raz mi sie zgadzaly (+/- godzina) a zwykle brakowalo 2-3 dni... mojego znajomego ostatnio brygadzista w pewnym sensie pobil, a koordynator jedyne co zrobil to, przezniosl tego znajomego do innej brygady.... ogolnie w skali od 1-10 to stawiam mocna 2

x

szczegolnie na plaza lublin - ludzi mają za nic, szmacą nas na kazdym kroku i maja za śmieci ...

Traktują ludzi jak smieci. Nie polecam!

Zostaw opinię o ASPEN - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASPEN