Opinie o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

Magda

Absolutnie niewłaściwe przełożonych,(usunięte przez administratora) Stamtąd i ogromna rotacja! Nie kontaktować się w tej firmie, trzeba będzie trochę zapłacić, dzwonienie w twoje weekendy i szantażować wynagrodzeniem, jeśli nie zginęli lub nie jesteś chory - weekend u ciebie nie będzie w ogóle!

Zoja

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Idealnych firm nie ma i zawsze może zdarzyć się coś co nie odpowiada pracownikom.

Waldek
@Zoja

Pracuję w Aspen od niespełna trzech lat i jakoś nie narzekam. Być może dlatego, że wywiązuję się z powierzonych obowiązków. Oczywiście są wzloty i upadki. Jednak nie przypominam sobie sytuacji, które skłoniłyby mnie do negatywnych komentarzy.

Hanna
@Waldek

No skoro w Aspen pracujesz już od trzech lat, to faktycznie chyba jest to godny polecenia pracodawca. Widziałam, że firma w ostatnim czasie otworzyła kilka nowych biur, co świadczy o jej rozwoju. Nie wiesz może, czy w związku z tym będą tam potrzebować nowych pracowników?

Waldek
@Hanna

Rekrutacja nowych pracowników odbywa się na bieżąco. Poszukiwane są osoby nie tylko do sprzątania, ale również do obsługi technicznej obiektów. Wystarczy kontakt telefoniczny.

LETROL

ASPEN Sp.z. o.o a takze ASPEN SERVIS Sp.z o.o to jso firmy ktore N I E PLACO swoim kontragentom. (usunięte przez administratora)

Jerzy

Poważne oskarżenia zawarłeś w swoim komentarzu. Mógłbyś napisać dokładnie, w jaki sposób zostałeś rzekomo okradziony przez pracodawcę? Tego typu zarzut powinien być odpowiednio uzasadniony.

sprzątaczka

Od kiedy do Lajkonika wszedł Aspen wszystkie dodatki zniknęły, żadnej premii nie ma kasa zatrzymała sie na jednym poziomie od 3 lat. Pani Asia razem z Panem Sławkiem to krętacze nr 1. Kłamią w żywe oczy o wszystko pretensje i najlepiej ludziom nie płacić a wymagania coraz większe 16zł na godzinę to porażka za taką harówkę. Ludzi poniżać a jak o coś poprosisz to standardowy tekst"chyba ci swoje oddam" sprzętu nie ma bo ona wszystko za swoje kupuje bo firma nic nie da tak twierdzi. Sami tylko dla siebie stanowiska rozpisują a ludzie robią na nich a oni siedzą i tylko kawa i papieros całe 10h.

Barbara
@sprzątaczka

Słyszałam, że na GoWorku raczej nie należy używać żadnych danych osobowych. Stwierdziłaś, iż sytuacja w firmie ASPEN w ostatnim czasie nieco się pogorszyła, co rozumiem. Wspomniałaś też o obowiązującej tam stawce za godzinę. A jest to kwota brutto czy netto?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
gosc

Tragedia nenkanie ludzi nic wiecej.

Zuza

Jeśli ktoś ma sprawę do firmy to najlepiej pisać na ich adres natomiast tu jest forum pracownicze.

Nina

(usunięte przez administratora)Odpowiednie służby juz są o nich powiadomieni .Warszawa to nie wioska i tu służby raz dwa dzialaja

Xxxx

Ja bym poruszyła temat Gdańska, gdzie firma wykonuje usługi dla budynku OBC. Jeżeli chodzi o to miejsce, zdecydowanie odradzam. Naprawdę największemu wrogowi nie poleciłabym tam pracy. (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora)Dowody w postaci nagrań, pism też nie są przez firmę rozpatrywane. (usunięte przez administratora)NIC sobie z tym nie robią. Kultura osobista koordynatorów również jest na wielkim poziomie. (usunięte przez administratora) picie kawki, niezwracanie uwagi na problemy pracownika. Koordynatorka, która nigdy nie pracowała jako koordynatorka, przeklinająca do pracowników, nie potrafi zrobić NIC. Brak środków czystości, które trzeba samemu kupować. To tylko niektóre z rzeczy, jakie dzieją się w Gdańsku. (usunięte przez administratora), zastraszanie, poniżanie, a firma nic sobie z tym nie robi. NIE POLECAM I BARDZO MOCNO ODRADZAM.

kontrahent

Za opóźnienie w płatności o jeden tydzień wysyłają sprawę do sądu chyba znaleźli sobie taki sposób na podreperowanie budżetu, zdecydowanie odradzam robienia z nimi interesów.

Z czystym sercem nie polecam tej firmy sprzątającej. Pracuje się po 12 godzin tyra jak robotnik na folwarku a brygadzista jeszcze ma pretensje że wszystko źle zrobione. Zabierają godziny pracy żeby mniej zarobić dają je swoim. Do pracy chodzi się w kratkę kilka razy w miesiącu. Pracodawca stosuje mobbing, zastraszanie w stosunku do swoich pracowników żeby sami zrezygnowali. Płace bardzo marne za tyle godzin. Wszystko się psuje brak środków czystości, trzeba wykonywać pracę za innych jak zaniedbali swoje obowiązki. Praca tylko dla Ukraińców za marne grosze. Trzymać się z daleka od tej firmy.

magda1440

firma do kitu!!! brak środków czystości , brak szacunku do pracowników, P. kierownik ewa zwalnia za to że człowiek zachoruje, ale ci co alkoholu nadużywają w trakcie pracy to nie są zwalniani. ukracanie, pieniędzy, i godzin, kradzieże z półek pracowniczych, Nie polecam tej firmy

Sysia

Nienawidzę Pana (usunięte przez administratora) na Echo w Piotrze i Pawle nie chciał mnie zostawić sprzątaczka i Brygadzista rozpowiadali głupoty na mój temat z ich winy nie pracuje na echo Aspen nie zapłacił mi za 2 ostatnie tygodnie niech ta firma zniknie tak szybko jak się pojawiła a Koordynator Pan (usunięte przez administratora) niech skasuje mój numer telefonu i niech zginie w wypadku

Sylwia

Pracowałam w tej firmie najpierw na Echo w Piotrze i Pawle w Pabianicach Koordynator później mnie autem zawoził do Sieradza ale do domu mnie odwoził też 23.12.2016 rozwiązał ze mną umowe zlecenie nie wspominam miło współpracy z tą firma niech przegra ta firma przetarg nikomu jej nie polecam sprzątaczka koordynatorowi nagadała głupot że szyby myłam w Piotrze i Pawle brudną ścierką głupoty też (usunięte przez administratora)nagadał taki jeden Waldek co teraz jest brygadzistką bo tego sie od koleżanki dowiedziałam a sam mi mówił Pan(usunięte przez administratora) że na echo mnie nie chce bo to wyłącznie wina jego sprzątaczki i brygadzisty za to że na mnie koordynatorowi głupot nagadali omijajcie Aspena szerokim Łukiem

Pacjent

Jestem bardzo zniesmaczona zachowaniem p. Joanny C. -dietetyk, która pracuje dla szpitala Żeromskiego. Brak kultury osobistej, nieuprzejma, opryskliwa, brak szacunku do pacjentów. Nie wiem, jak taka osoba może prowadzić konsultacje dietetyczne, sama nie mając za grosz wstydu. Nie polecam !!!

Joanna

@Aaa, czy przypadek przez Ciebie opisany jest wyjątkiem w relacji pracownik-przełożony czy zdarza się częściej? Co musiałoby się zmienić w firmie ASPEN, żeby takie sytuacje nie powtarzały się w przyszłości? Jak myślicie, czy taka zmiana jest możliwa w najbliższej przyszłości?

patryk
@Joanna

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Pracuje się po 12 godzin dziennie praca harówka za marne grosze. Zabierają godziny pracy żeby mniej zarobić, z miesiąca na miesiąc podcinają godziny i dają dodatkowe swoim znajomym. Brygadzistka o wszystko ma pretensje, w pracy stosuje mobbing zastraszanie wobec pracowników. Wszystko się psuje, brak środków czystości. Jednym słowem wielkie (usunięte przez administratora)

Aaa

Nie polecam firmy Aspen umowy śmieci brak szacunku do pracowniki zawsze pretensje że coś źle zrobione. Do tego trzeba się prosić o środki czystości. L4 miałam ostanio to pisałam koordynatorowi że je mam i kolerzanki sobie poradzą to nawet nie raczyl odpisać. I miał później pretensje. I dostałam wypowiedzenie umowy ciekawe czy jakie kolwiek papiery dostanę bo dwa lata przepracowalam. Nie raz cały sklep robiłam i starałam się jak mogę ale i tak pretensje było. Maszyny non stop się psują to ciężko kupić. I do tego zimnom wodą trzeba myć normalnie brak słów

Joanna

@anonim, czy zgłaszałeś przełożonym brak odpowiedniej odzieży? Może pracownicy muszą we własnym zakresie się w nią zaopatrzyć, a pracodawca zwróci koszty zakupu? Warto o to zapytać. Czy poza tym masz jeszcze jakieś zastrzeżenia? Może dostrzegasz też jakieś pozytywne strony zatrudnienia w tym miejscu?

wypłaty w tej firmie są nędzne nisko płacone z powodu że podkładają za dużo wolnego a mało pracy żeby nic nie zarobić firma nie przyjmuje na etaty tylko na godziny ile godzin zrobisz tyle zarobisz to jest nie do pomyślenia nie polecam lepiej stamtąd się zwolnić i zabrać te grosiki szukać lepszej innej pracy i tyle

ta firma ASPEN każą ludziom pracować w chłodni i mroźni nie dają odpowiedniej odzieży roboczej rękawiczek specjalnych ani nic co to za pracodawca

bo są złodziejami

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.2/5 Na podstawie 170 ocen.

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością