Opinie o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Violettas-Pflegeagentur24H.De. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Violettas-Pflegeagentur24H.De o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

BO EGATYWY SA USUWANE NA BIEŻĄCO

elwira

i pieniedzy ciagle nie mam,

elwira

mogę dostarczać tak jeszcze kilka,i moich pieniędzy nie mam ,musze zgłosic,te pania do prokuratora w Polsce,jako notoryczna oszystkę,przebywajaca obecnie w Niemczech.

elwira

Niestety,nic nie mogę Pani doradzić,każdy musi sam sie opażyć,żeby,mieć,poglad na sprawe,,ale dodam jeszcze że TA PANI AGENCJA,,MA AŻ TRZY,STRONY NA FACEBOOKU,A TO O CZYMŚ ŚWIADCZY,

elwira

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Violettas-Pflegeagentur24H.De spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
elwira

cytuje nastepna opiekunkę-------------już mam jedną opiekunke to jest Halina,,Uwaga na Violetta Koper Pflegeagentur24h !! Pani Koper jest nie uczciwa osoba nie wyplaca pieniędzy a jej firma to bzdura kaze pisac zostawiac CV na swojej stronie opiekunkom a wcale ich nie zatrzymuje bo jak od przypadku dostanie stelle to szuka po Internecie opiekunki można sprawdzic wpisując w googlach jej nazwisko.By otrzymac wynagrodzenie po miesiącu zwlekania kazala napisac tekst przepraszajacy / tresc była przeklamana/ na podanych przez nia stronach i mimo spełnienia warunkow nie otrzymalam pieniędzy po upływie 2 ga miesiąca stawila nastepne warunki by przesłać jej dokumenty o dzaialanosci bo pierwsze podarla to jej rytual nawet dokumenty jej dobrej koleżanki/ta napisala o niej na forach dobra opinie mysle ze po namowa p.Koper/podarla.Dokumenty były potrzebne niby na policje /mandaty/i przeslanie ich było warunkiem przeslania zaleglego wynagrodzenia dokumenty nie przeslalam i pieniędzy nie otrzymalam.Jest osoba zakłamana a daje slowo ze na pewno przesle ale to tylko puste slowa O podpiecznych wyraza się b.brzydko wrecz chamsko Tekst który podala i umieściłam by otrzymac wynagrodzenie po 2 miesiacach na niektórych stronach skasowala np. Facebooku w obawie przed konsekwencjami ale na niektórych nadal tkwi .Drogie panie proszę uważać nie nabierajcie się jej na słodkie słówka o stelle nie dba zostawia opiekunki samej sobie bez pomocy bez zadbania o podstawowe rzeczy dla opiekunki.Dba o Stelle która daje jej duze pieniadze.

elwira

Jest oszustka i to potwerdzam,podpisała ze mną umowe,dostarczyłam działalnośc,przed zakończeniem pracy,zarzadała A1 ,TEN DOKUMENT JEST ZAMIENNIKIEM DOKUMENTU 101,i wydaje się go ,kiedy firma deleguje pracownika do pracy za granice i osiąga ,odpowiednie przychody w Polsce,wyjaśniłam,cały czas przetrzymuje zarobione przeze mnie ,pieniądze,,potem zarządała,,potwierdzenia opłat do zusu,,wyjasniłam że emeryci ,mający niska emeryture,sa zwolnieni z opłat do zusu,zreszta wszelkie opłaty do zusu oprócz zdrowotnych,sa obecnie dobrowolne,,tego też ta pani ,nie wie,obecnie przetrzymuje moje pieniadze,,i nakazała mi ,natychmiastowe wycofanie złej opini,gdyz całkiem nie dostane moich pieniedzy.Mogłabym myslec że jestem wyjątkiem i ta aencja w cudzysłowiu,mnie nie lubi,ale natknełam sie na opinie i sytuacje zupełnie podobne do mojej,więc to jest stały proceder tej niby agencji,i zaraz je zacytuje

elwira

moja opinia jest taka ,pracowałam z Panią (usunięte przez administratora)jest oszustką,nie wypłaca pieniędzy na czas ,proszę wszystkie kobiety oszukane przez te firme o kontakt,pod moim adresem mailowym,eli71@poczta.onet.pl

lidka

PRACUJE WE FIRMIE PANI VIOLETTY [usunięte przez admina]JAKO OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZE WSPÓŁPRACY;;ZAWSZE MOGE LICZYC NA POMOC PANI VIOLETTY;W KAZDEJ SYTUACJI;JEST MIŁĄ I SYMPATYCZNĄ SZEFOWA;;POLECAM PRACE WE FIRMIE PANI VIOLETTY [usunięte przez admina],BO WARTO:)

wioletta
@lidka

Pracuję u Pani Violetty od 2011 roku i nigdy nie miałam z jej strony żadnych nieprzyjemności!!! Jest osobą bardzo ciepłą, pomocną w każdej sytuacji,uczciwą !!!Nie podobają mi się opinie pseudoopiekunek bo tak można nazwać niektóre PANIE OPIEKUNKI!!!Polecam współpracę z tą agencją!!!

opiekunka
@wioletta

Sama sobie pewnie taka opinie wystawiła. To osoba ordynarna wrecz chamska i nie wywiazuje sie ze swych obowiazkow. NIE PLACI NA CZAS!!!!! Czasem trzeba czekac miesiacami na swoje pieniadze, wysle wtedy ale nie wszystkie. NIE POLECAM TEJ AGENCJI!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Violettas-Pflegeagentur24H.De - Kaltenkirchen

• Jak się pracuje w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Zobacz opinie na temat firmy Violettas-Pflegeagentur24H.De tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Violettas-Pflegeagentur24H.De