Opinie o Davi-Seniorenhilfe w Kaltenkirchen

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Davi-Seniorenhilfe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Davi-Seniorenhilfe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Davi-Seniorenhilfe w Kaltenkirchen

Amanda Nowy wpis

Polecam współpracę! Pieniądze na koncie na czas, wsparcie podczas trwania całej umowy i bardzo sprawny kontakt.

Jagoda Nowy wpis

Też sobie bardzo cenię współpracę z tą firmą! Jestem mega zadowolona z warunków, a jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości to zawsze uzyskałam od nich bardzo duże wsparcie. Jestem mega zadowolona! I gorąco polecam jeśli ktoś szuka właśnie firmy, aby nawiązać współpracę!

Hania Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Davi-Seniorenhilfe :) Zawsze każda współpraca jest dopracowana, a osoba do której trafiłam jest bardzo sympatyczna. Nie miałam żadnych problemów administracyjnych.

linea789 Nowy wpis

Polecam współpracę. Uczciwa agencja opiekunek, godziwe wynagrodzenie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Davi-Seniorenhilfe? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
AnetaRutnik

Współpracuję już kilka lat z tą agencją i jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś szuka pracy jako opiekunka to naprawdę warto. Jasne, przejrzyste zasady, płatność na czas.

Hanna
@AnetaRutnik

A można wiedzieć gdzie najczęściej wysyłają Cię do pracy? Czy tylko do jednego kraju jeździcie?

@Hanna

@Hanna Ja tylko do Niemiec

Gabriela
@AnetaRutnik

Konkretny land czy po całych Niemczech jeździsz?

@Gabriela

Trzymam się Hamburga i okolic :)

Gabriela
@AnetaRutnik

A z jakiego powodu? Są tam może jakieś lepsze warunki i jak już to lepiej również te okolice sobie wybierać? ;)

DominiMiki

Współpracuję z firmą Davi-Seniorenhilfe już kilka lat i jestem bardzo zadowolona oraz czuję się zaopiekowana. Zawsze chętnie wysłuchają i pomogą, płacą również uczciwie i na czas. Polecam.

Olina

Klarowne i przejrzyste warunki pracy. Mi firma dużo pomogła i jestem za to wdzięczna.

ulalala

Dobra praca, pracuję już jakiś czas i nie zdarzyły mi się żadne nieprzyjemne sytuacje. Ja tam jestem zadowolona.

iwa1688

Polecam współpracę. Najlepsza agencja opiekunek w Niemczech przez jaką miałam okazję pracować.

ZofiaKlodzka

Długo szukałam odpowiedniej agencji, ale w końcu trafiłam na Panią Violettę i polecam współpracę. Bardzo życzliwa osoba, wszystko dokładnie wyjaśniła, zawsze też służy chętnie dobrą radą i pomocą. Praca jako opiekunka z Davi-Seniorenhilfe to czysta przyjemność.

Tereska

Świetnie mi się współpracuje z davi-seniorenhilfe :) Wszystkie formalności są załatwione od razu. W razie pytań i wątpliwości, zawsze zostałam wysłuchana i wszelkie obawy zostały rozwiane. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy!

Paulina

Bardzo jasna i przyjemna współpraca! Umowa napisana w czytelny sposób i łatwa do zrozumienia :) Wypłaty na czas! A sama praca przyjemna :) Raz musiałam zmienić rodzinę, która się opiekowałam, ale agencja nie robiła mi przy tym żadnych problemów, co więcej bardzo pomogła żeby wszystko ogarnąć! Polecam zarówno dla doświadczonych osób w wyjazdach i dla takich, dla których jest to pierwszy wyjazd! :)

Kaśka

Zgadzam się z tymi opiniami! Bardzo pozytywna współpraca! Każde moje pytanie doczekało się odpowiedzi! Jestem mega zadowolona ze współpracy. Polecam każdej osobie, a szczególnym tym, które wyjeżdżają pierwszy raz, bo otrzymają w tej agencji faktyczną pomoc!

Janka

Miałam okazję z nimi współpracować :) W tym momencie wróciłam do Polski, ale za jakiś czas planuję znowu wyjazd i już wiem, że znowu zgłoszę się do Davi :) Otrzymywałam u nich wypłaty na czas, a nie zawsze się to zdarza. Pomogli mi też rozwijać wszystkie moje wątpliwości! :)

Sarka

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Davi-Seniorenhilfe :) Z ich pomocą udało mi się załatwić wszystkie formalności, a dodatkowo trafiłam do świetnej rodziny! :) Bardzo polecam współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Davi-Seniorenhilfe - Kaltenkirchen

• Jak się pracuje w Davi-Seniorenhilfe?

Zobacz opinie na temat firmy Davi-Seniorenhilfe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Davi-Seniorenhilfe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Davi-Seniorenhilfe