violettas-pflegeagentur24h.de

Kaltenkirchen

Opinie o violettas-pflegeagentur24h.de

użytkownik zarejestrowany

@ela przeglądając niektóre ogłoszenia o pracę widzę, że wymagane są co najmniej podstawy/dobre podstawy języka niemieckiego. Może warto skontaktować się bezpośrednio z firmą? Kontakt znajdziesz na jej stronie internetowej. Daj znać, jeśli dowiesz się czegoś więcej.

ela

Witam serdecznie. Widze same pozytywne opinie o agencji .Czy z podstawa języka niemieckiego też przyjmujecie opiekunki do pracy ?? Prosze o kontakt na meila ela_p8@interia.pl

użytkownik zarejestrowany

@Luiza pracowałaś może za pośrednictwem innej agencji? Co wyróżnia tę na tle innych agencji z branży?

Szukasz pracy?

Luiza

Mogę szczerze polecić panią Violettę jako pracodawcę, od lat mamy świetny kontakt, współpraca bezproblemowa!

Bożena

Bardzo porządna firma, współpracujemy ze sobą już kilka dobrych lat i jestem bardzo zadowolona!

Jolanta

Współpracowałam z Panią Violettą kilka miesięcy i byłam bardzo zadowolona. Przemiły kontakt, praca również nie należy do ciężkich, wystarczą dobre chęci. Jestem bardzo zadowolona!

użytkownik zarejestrowany

Dużo z Was chwali sobie firmę jako pracodawcę. A jak ciężko dostać w niej pracę? Możecie też powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które są trafiły na ten wątek szukając informacji na temat potencjalnego miejsca pracy.

Marinta

Jeżeli chodzi o panią Violettę Koper, to uważam, że oferuje bardzo dobrą pracę. Bardzo dobre miejsce, więc myślę, również i was mogą zainteresować oferowane przez nich oferty.

Kamila Lila

Jest to moim zdaniem świetny pracodawca, zapewniający dobre zarobki i bezproblemowy kontakt. Jak najbardziej polecam wam ich ofertę.

Oliwia

Ja także mogę o tym miejscu powiedzieć same dobre słowa. Oferują bezproblemowy kontakt, szybko wyszukują zleceń dla zainteresowanych i oferują dobre zarobki. Jak najbardziej polecam tę agencję.

Malinka

Jest to dobra i profesjonalna agencja zapewniająca dobrą pracę i niezłe zarobki. Jak dla mnie to jest ona naprawdę godna polecenia.

Nikolla

Także uważam, że zarobki są dobre i wypłacane na czas, a dodatkowo agencja zapewnia łatwy kontakt. Sądzę, że są godni polecenia.

Karola

Ja pracę w tym miejscu znalazłam od ręki. Jestem bardzo zadowolona, bo wcześniej już wiele dobrego o tej agencji słyszałam i teraz się w tym przekonałam. Naprawdę warci polecenia.

Lusia

Ja uważam, że dużym atutem tej agencji jest bogata ilość ofert, czasami dostępne od ręki, a czasem oczekiwanie na pracę jest krótkie. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy za ich pośrednictwem i polecam.

Mariola

Kontakt z agencją jest naprawdę dobry, można bezproblemowo w każdej chwili skontaktować się z ich agentami telefonicznie, czy też przez e-mail. Jest wiele ofert od zaraz, więc myślę, że jest to duży plus dla tej agencji. Również koszty związane z przejazdem są zwracane. Uważam, że jest to solidna agencja, więc warto ją wybrać.

użytkownik zarejestrowany

@Kamila Irys @Mariolai wiele z Was pozytywnie wypowiada się na temat pracy w firmie. Chętnie jednak dowiemy się coś więcej na temat Waszych doświadczeń. Jak wygląda komunikacja z firmą? Jak długo od momentu aplikowania na ofertę pracy czeka się na rozpoczęcie pracy? W jakim zakresie można liczyć pomoc agencji? Wasze doświadczenia mogą być bardzo cenne dla osób, które właśnie szukają rzetelnej i sprawdzonej agencji pracy.

Martynika
@Joanna 30.05.2017, 10:19

Do komunkacjii z Agencja uzywane sa wszystkie mozliwe a przede wszystkim takie , ktore sa najbardziejj dogodne dla danej Opiekunki komunikatory: - SKYPE - WhatsApp - Email - Telefon Agencja odpowiada i pomaga bardzo szybko . Polecam Agencje , Martynika

Kamila Irys

Trzeba przyznać, że agencja dobra i sprawdzona. Szukając pracy zawsze przeglądam ich oferty.

Mariola

Pani Violetta to naprawdę dobry i rzetelny pracodawca i nie mogę narzekać na zarobki jak i na warunki pracy. Z pewnością warto przeglądać oferowane przez nich oferty, bo jest ich naprawdę sporo.

Karolina

Sądzę, że pracodawca godny polecenia. Praca na dobrych warunkach, no i fajne zarobki. Ja jak najbardziej jestem zadowolona z pracy jako opiekunka w Niemczech za ich pośrednictwem.

Zosia F

Praca w tym miejscu jest naprawdę bardzo dobra, więc jak najbardziej warto wybrać ich ofertę. Wymagane w tej pracy jest doświadczenie na stanowisku opiekunki oraz znajomość języka niemieckiego. Praca za dobre wynagrodzenie.

Pattka

Bardzo fajna agencja pracy. Jak najbardziej polecam ich oferty, dobre zarobki, więc sądzę, że się opłaca wyjechać.

Iwonka

Naprawdę dobra praca w Niemczech. Super zarobki, bardzo lubię wyjeżdżać do pracy w Niemczech za pośrednictwem tej agencji.

Witaminka

Moim zdanie godna polecenia firma oferująca pracę w Niemczech. Jak dla mnie się opłaca i sama korzystałam z ich ofert już kilkukrotnie.

Kasia

Sądzę, że praca w tym miejscu jest warta uwagi. Mają sporo ofert i oferują jasne warunki pracy i terminowe wypłaty. Zobaczcie sami.

Ewelina

Też sądzę, że jest to firma godna polecenia, ponieważ pracowałam już u nich kilkakrotnie. Wymagana jest znajomość języka Niemieckiego, a poza tym chyba każdy da sobie radę.

Emilka

Solidny i rzetelny pracodawca. Jak dla mnie najlepsza agencja oferująca pracę jako opiekunka w Niemczech. Możecie sami sprawdzić szczegóły ich oferty.

Samanta

Współpraca z agencją naprawdę dobra. Dobre warunki pracy, jak i wynagrodzenie. Jak dla mnie praca za pośrednictwem tej agencji jest naprawdę godna polecenia.

Mariolka

Ja także współpracowałam z nimi i wybrałam tę agencję dlatego, że posiada wiele dobrych opinii. Nie zawiodłam się, praca jest naprawdę dobra, na której można też nieźle zarobić.

użytkownik zarejestrowany

@Karolciarozumiem, że jesteś zadowolona ze współpracy z firmą. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń.

Karolcia

To bardzo dobra praca, więc uważam, że godna polecenia. O dobrą agencję ciężko, a ta jest sprawdzona i rzetelna.

Marlenka

Ja również uważam, że agencja jest warta polecenia. Zarobki są naprawdę dobre i według mnie warto wyjechać do takiej pracy.

Lusia

Jest to dobry i rzetelny pracodawca i nie zdarzyło mi się, aby mieć jakieś problemy z umową, dlatego też mogę polecić wam wszystkim tę agencję pracy.

Sabina Masny

Ja również jestem bardzo zadowolona z pracy w tym miejscu, więc mogę polecić wam tą agencję pracy.

Karola

Jak najbardziej polecam tę agencję pracy. Jest to dobra i rzetelna firma, a pieniądze zawsze wysyłane terminowo. Jeśli chodzi o pracę na stanowisku opiekunki osób starszych, to ciężko znaleźć lepszą ofertę.

Basia

Ja tez jestem zadowolona z pracy w tym miejscu i polecam.

Lena

Dobra i solidna firma. Jak najbardziej polecam dostępne u nich oferty pracy.

Lidia

Ja o pracy w agencji pani Violetty nie mogę powiedzieć nic złego. Dobre zarobki oraz bezproblemowy kontakt. Już kilka razy pracowałam w tym miejscu i zawsze wszystko było ok.

Klaudyna

Też jestem zadowolona z pracy w tym miejscy, więc zgadzam się z powyższymi opiniami. Według mnie warto korzystać, gdy pojawia się u nich jakaś oferta pracy.

Jolanta

Z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę. Bardzo miły kontakt, wypłaty na czas, praca również bardzo fajna. Jestem zadowolona, mam nadzieję, że nasza współpraca szybko się nie zakończy! :)

Vinly1985

Praca naprawdę okay, nie narzekałem na nią. Poleciłem paru znajomym, każdy był zadowolony. Jednak trzeba znać język i umieć pracować z ludźmi. Agencja pracy godna polecenia

KrystynJ
użytkownik zarejestrowany

Wyjątkowo uczciwa agencja pracy w niemczech, warunki które oferują potrafią spełnić. Praca dosyć łatwa jeśli ktoś lubi pracę z ludźmi i zna język. Naprawdę polecam wszystkim.

Irenkaaa

Sama pracowałam w tym miejscu kilka razy i nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy. Dobra i uczciwa agencja oferująca pracę jako opiekunka w Niemczech.

Darwina

Z pewnością jest to jedna z firm, które oferują rzetelną i uczciwą pracę. Uważam, że zarobki są naprawdę dobre, dlatego też wszystkim polecam korzystanie z wystawianych u nich ofert.

S Katarina

Z pewnością bardzo dobra i rzetelna firma. Jeśli szukacie dobrej pracy jako opiekunka w Niemczech, to mogę polecić wam właśnie to miejsce.

Janina G

Bardzo dobra praca, jeśli chodzi oczywiście o pracę na stanowisku opiekunki osób starszych. Zarobki dobre i jasna umowa. Według mnie praca w tym miejscu naprawdę jest godna polecenia.

Martynka67

Sądzę, że na tę agencję pracy nie można narzekać, jest to bardzo uczciwa agencja oferująca pracę na jasno określonych warunkach. Jeszcze nie zdarzyło mi się, aby coś było niezgodnego z umową.

Tereska

Praca godna polecenia i jest to sprawdzona agencja, dlatego też uważam, że szukając pracy jako opiekunka w Niemczech można ich ofertę przyjąć bez obaw.

AmandaAndzia

Ja też jestem zadowolona jeśli chodzi o pracę w tej agencji. Chcąc pracować jako opiekunka w Niemczech, z pewnością warto zapoznać się również z ich ofertą.

Amaria

Dobra i rzetelna agencja pracy. Dużo ofert pracy i jasne warunki umowy. Sądzę, że agencja jest jak najbardziej warta polecenia.

Julitta

Jestem bardzo zadowolona z pracy za pośrednictwem tej agencji. Naprawdę dobry i rzetelny pracodawca.

Zostaw opinię o violettas-pflegeagentur24h.de - Kaltenkirchen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie violettas-pflegeagentur24h.de