Opinie o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Violettas-Pflegeagentur24H.De
4 48 225 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Ida Nowy wpis

Rzetelna agencja, dobre wynagrodzenie, nigdy nie było opóźnień w płatności.

katarzynaa Nowy wpis

Mogę szczerze polecić panią Violettę jako pracodawcę, praca jest świetna, bardzo dobre warunki . Współpraca bezproblemowa!

Grażyna Nowy wpis

Warunki pracy są ściśle określone w umowie, oraz na rozmowie wstępnej. Ja ze współpracy z tą agencją jestem bardzo zadowolona. Jest to dobry i rzetelny pracodawca i nie zdarzyło mi się, aby mieć jakieś problemy. Z czystym sumieniem mogę polecić.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anne-Dana

Proszę poczytać.....to jedyny Pracodawca który uznaje naszą pracę....i zostawia nas samych sobie.....TO WAŻNE FRAU VIOLETTO......tutaj zapewne też to wpływa nie jedną psychikę........pozdrawiam gorąco wszystkich którzy są tu i teraz z nami.......

mariolka

Polecam tę agencję pracy ! Świetna firma , rzetelny pracodawca . Polecam wszystkim!

Anne-Dana

Witam...........a ja powiem krótko......ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU.......FRAU..VIOLETTO JESTEŚ WIELKA......

Violettas-Pflegeagentur24h.de
@Anne-Dana

Danusiu, dziekuje za WIELKIE SLOWA... milo sie z Toba pracuje poniewaz prac z bardzo dobrymi Opiekunkami zawsze sprawia przyjenosc :) Wlasnie na TAKIE OPIEKUNKI CZEKAM . Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do wspolpracy. Violetta Koper

Anna G.

Mają sporo ofert i oferują jasne warunki pracy i terminowe wypłaty. Współpracowałam kilka miesięcy i byłam bardzo zadowolona Jak najbardziej polecam wam ich ofertę.

Ritaaa

Mogę szczerze polecić panią Violettę jako pracodawcę, mamy świetny kontakt, współpraca przebiega jak najbardziej pomyślnie ! Polecam

Elżbieta

Pracowałam u Pani Violetty i bardzo sobie chwalę. Jestem bardzo zadowolona z pracy . Polecam!

Magdalenaa

Dobra i rzetelna agencja pracy. Co do pracy jako opiekunka w Niemczech to u Pani Violetty można znaleźć największy wybór ofert.Polecam!

Anne-Dana

Witam....współpracuję z tą Firmą wiele lat......jest dla mnie jedyna wiarygodna Firma.....którą z pełną odpowiedzialnością polecam innym zainteresowanym Paniom....Frau (usunięte przez administratora)nie zwykle pomocna osoba....cierpliwa nawet podczas naszych narzekań.....choć sztelle są sprawdzone przez Frau...w związku z czym nie ma tego (biadolenia)..z tą Firmą współpracując nie chce się nawet do kraju........jest to osoba która zna w życiu swój cel......walką do tego dąży....dlatego z tą Firmą pracować to RELAKS..........

halinaR

Bardzo porządna i godna polecenia firma, współpracujemy ze sobą od bardzo dawna i jestem bardzo zadowolona! Polecam!

Danutaa

Jak najbardziej polecam tę agencję ! Oferują bezproblemowy kontakt, szybko wyszukują zleceń dla zainteresowanych i oferują dobre zarobki, Jestem bardzo zadowolona z pracy! Polecam!

Grażynka

świetny pracodawca, zapewniający dobre zarobki i bezproblemowy kontakt i godziwe miejsce pracy . Jak najbardziej polecam wam ich ofertę. Pracowałam w tym miejscu i jestem bardzo zadowolona.

Polina

Bardzo dobra i profesjonalna agencja pracy. Polecam ich wszystkim, którzy szukają pracy właśnie jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Olena

Dzięki Pani Violettcie znalazłam super pracę w Niemczech!

Mirka

Pracowałam u Pani Violetty kilka miesięcy - bardzo sobie chwalę. Jeśli jeszcze kiedyś wrócę do Niemiec to zapewne właśnie do pracy u niej

AlicjaK

Dobre warunki pracy i płacy. Polecam

Lena

Uważam, że agencja naprawdę godna polecenia, dlatego też szukając pracy w Niemczech, warto przejrzeć sobie dostępne u nich oferty.

Olena

Korzystałam z ich oferty już parę razy i jestem naprawdę bardzo zadowolona z pracy za ich pośrednictwem. Jeśli szukacie pracy jako opiekunka w Niemczech, to jak najbardziej polecam tego pośrednika.

Diana

Praca naprawdę dobra, a znajomość języka niemieckiego jest wymagana. Uważam, że szukając pracy w Niemczech warto sprawdzić tę agencję.

Joanna

@ela przeglądając niektóre ogłoszenia o pracę widzę, że wymagane są co najmniej podstawy/dobre podstawy języka niemieckiego. Może warto skontaktować się bezpośrednio z firmą? Kontakt znajdziesz na jej stronie internetowej. Daj znać, jeśli dowiesz się czegoś więcej.

ela

Witam serdecznie. Widze same pozytywne opinie o agencji .Czy z podstawa języka niemieckiego też przyjmujecie opiekunki do pracy ?? Prosze o kontakt na meila ela_p8@interia.pl

Joanna

@Luiza pracowałaś może za pośrednictwem innej agencji? Co wyróżnia tę na tle innych agencji z branży?

Luiza

Mogę szczerze polecić panią Violettę jako pracodawcę, od lat mamy świetny kontakt, współpraca bezproblemowa!

Bożena

Bardzo porządna firma, współpracujemy ze sobą już kilka dobrych lat i jestem bardzo zadowolona!

Jolanta

Współpracowałam z Panią Violettą kilka miesięcy i byłam bardzo zadowolona. Przemiły kontakt, praca również nie należy do ciężkich, wystarczą dobre chęci. Jestem bardzo zadowolona!

Joanna

Dużo z Was chwali sobie firmę jako pracodawcę. A jak ciężko dostać w niej pracę? Możecie też powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które są trafiły na ten wątek szukając informacji na temat potencjalnego miejsca pracy.

Marinta

Jeżeli chodzi o panią Violettę Koper, to uważam, że oferuje bardzo dobrą pracę. Bardzo dobre miejsce, więc myślę, również i was mogą zainteresować oferowane przez nich oferty.

Zostaw opinię o Violettas-Pflegeagentur24H.De - Kaltenkirchen

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Violettas-Pflegeagentur24H.De