Opinie o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Violettas-Pflegeagentur24H.De. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Violettas-Pflegeagentur24H.De o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Violettas-Pflegeagentur24H.De w Kaltenkirchen

Magdalenaa

Dobra i rzetelna agencja pracy. Co do pracy jako opiekunka w Niemczech to u Pani Violetty można znaleźć największy wybór ofert.Polecam!

Anne-Dana

Witam....współpracuję z tą Firmą wiele lat......jest dla mnie jedyna wiarygodna Firma.....którą z pełną odpowiedzialnością polecam innym zainteresowanym Paniom....Frau (usunięte przez administratora)nie zwykle pomocna osoba....cierpliwa nawet podczas naszych narzekań.....choć sztelle są sprawdzone przez Frau...w związku z czym nie ma tego (biadolenia)..z tą Firmą współpracując nie chce się nawet do kraju........jest to osoba która zna w życiu swój cel......walką do tego dąży....dlatego z tą Firmą pracować to RELAKS..........

halinaR

Bardzo porządna i godna polecenia firma, współpracujemy ze sobą od bardzo dawna i jestem bardzo zadowolona! Polecam!

Danutaa

Jak najbardziej polecam tę agencję ! Oferują bezproblemowy kontakt, szybko wyszukują zleceń dla zainteresowanych i oferują dobre zarobki, Jestem bardzo zadowolona z pracy! Polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Violettas-Pflegeagentur24H.De spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Grażynka

świetny pracodawca, zapewniający dobre zarobki i bezproblemowy kontakt i godziwe miejsce pracy . Jak najbardziej polecam wam ich ofertę. Pracowałam w tym miejscu i jestem bardzo zadowolona.

Polina

Bardzo dobra i profesjonalna agencja pracy. Polecam ich wszystkim, którzy szukają pracy właśnie jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Olena

Dzięki Pani Violettcie znalazłam super pracę w Niemczech!

Mirka

Pracowałam u Pani Violetty kilka miesięcy - bardzo sobie chwalę. Jeśli jeszcze kiedyś wrócę do Niemiec to zapewne właśnie do pracy u niej

AlicjaK

Dobre warunki pracy i płacy. Polecam

Lena

Uważam, że agencja naprawdę godna polecenia, dlatego też szukając pracy w Niemczech, warto przejrzeć sobie dostępne u nich oferty.

Olena

Korzystałam z ich oferty już parę razy i jestem naprawdę bardzo zadowolona z pracy za ich pośrednictwem. Jeśli szukacie pracy jako opiekunka w Niemczech, to jak najbardziej polecam tego pośrednika.

Diana

Praca naprawdę dobra, a znajomość języka niemieckiego jest wymagana. Uważam, że szukając pracy w Niemczech warto sprawdzić tę agencję.

Joanna

@ela przeglądając niektóre ogłoszenia o pracę widzę, że wymagane są co najmniej podstawy/dobre podstawy języka niemieckiego. Może warto skontaktować się bezpośrednio z firmą? Kontakt znajdziesz na jej stronie internetowej. Daj znać, jeśli dowiesz się czegoś więcej.

ela

Witam serdecznie. Widze same pozytywne opinie o agencji .Czy z podstawa języka niemieckiego też przyjmujecie opiekunki do pracy ?? Prosze o kontakt na meila ela_p8@interia.pl

Joanna

@Luiza pracowałaś może za pośrednictwem innej agencji? Co wyróżnia tę na tle innych agencji z branży?

Luiza

Mogę szczerze polecić panią Violettę jako pracodawcę, od lat mamy świetny kontakt, współpraca bezproblemowa!

Bożena

Bardzo porządna firma, współpracujemy ze sobą już kilka dobrych lat i jestem bardzo zadowolona!

Jolanta

Współpracowałam z Panią Violettą kilka miesięcy i byłam bardzo zadowolona. Przemiły kontakt, praca również nie należy do ciężkich, wystarczą dobre chęci. Jestem bardzo zadowolona!

Joanna

Dużo z Was chwali sobie firmę jako pracodawcę. A jak ciężko dostać w niej pracę? Możecie też powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które są trafiły na ten wątek szukając informacji na temat potencjalnego miejsca pracy.

Marinta

Jeżeli chodzi o panią Violettę Koper, to uważam, że oferuje bardzo dobrą pracę. Bardzo dobre miejsce, więc myślę, również i was mogą zainteresować oferowane przez nich oferty.

Zostaw merytoryczną opinię o Violettas-Pflegeagentur24H.De - Kaltenkirchen

• Jak się pracuje w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Zobacz opinie na temat firmy Violettas-Pflegeagentur24H.De tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Violettas-Pflegeagentur24H.De?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Violettas-Pflegeagentur24H.De