Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

mom

nie twoja sprawa

ona11111

piszecie że kobiety się nie szanuja. A faceci to co ? laski same podchodza i prosza " czy moge isc z toba do lozka?" nie sadze ... faceci to tchórze, najpierw zawracaja d.... jakiejs kobiecie, ale od swojej nie odejda. Nie uklada Ci sie w zwiazku, malezenstwie zakoncz to a nie chcesz ciagnac dwie sroki za ogon ... panowie jestescie tyle samo warci co nic ... takie jest moje zdanie.

micki
@ona11111

o kim mowicie? interesuje mnie nocka 2ga hala , kto komu zawraca glowe?

Erykowa
@ona11111

Wokol jakich ludzi ty sie obracasz i gdzie pracujesz jak tak podchodza i cie prosza???? Buahaha

bene

A może Ty panie Janku coś pomożesz,o to o co proszę 2 wątki wcześniej!

janek

nie ..nie spotkala ale jak sie dowiem kim jestes i Cie spotkam to nie recze za siebie a zaufaj dowiem sie

bene

Mam delikatne takie pytanie?Jakie jest teraz zapotrzebowanie na ludzi do pracy, chodzi mi już o dni po Wielkanocy, linie 2,4,5,6,7,8,9 .Pracowałem tam w 2014r.Proszę o jakąś rzeczową,rzetelną info.

krinia

a my sie czasem nie znamy janek,moze i pracuje a co? ciebie tez przykra sytuacja spotkala

janek

krinia a pracujesz tam jeszcze?

Xxx

Zycze Ci kolego albys po kolejnym razie nie mial juz do czego wracac...

jacob

A co jesli to maz okazuje sie zdrajca nie mysli o dzieciach tylko o tym zeby pobzykac wciskajac kit swojej pani jaki to on jest nieszczesliwy w malzenstwie a taka naiwa wierzyy w kazde slowo nie ogladajac sie na innych popieram gdzie szacunek dla samej siebie facet po przejsciach jest gnida i wiem cos o tym pisze o sobie jestem gnida ale podoba mi sie jak moja malolata nadskakuje mi z (usunięte przez administratora) i wierzy w kazde slowa naiwna.Zakochala sie ale co mi do tego i tak ja zostawie i wroce do zony.Ludzie czasami potrzebuja odskoczni i dlatego zdradzamy zostawiamy i wracamy.

krinia

Zyczliwa nie odp tej patologi oni tym sie tylko karmia to lubia ile razy moga upasc by sie podniesc ,,nigdy juz sie nie podniosa,, ;))

Zyczliwa

Jesli to do mnie to pewnie ze gowno mnie obchodzi, a jak! Dla mnie mozesz bzykac sie nawet ze swoim bratem obys mego meza nie tykala! ;)))

krinia

znalam i znam takie one nawet soba nic nie reprezetuja zapatrzone w siebie dzieci juz na bok zaniedbywane bo taka wielce zakochana i zauroczona,angol nawinie makarony na uszy plus kolezana(ki) po takich wajnych przejsciach patologiczyn inaczej tego sie nie da nazwac i taka jest chepi a niezdaje sobie sprawy jak dzieci cierpia,zero totalne zera.Ze to takiej sumienie nie gryzie dziwi mnie to lecz taka to juz nie ma sumienia jak zero szacunku do swojego ciala no patologia nic wiecej.

@krinia

Ale czy ktos patrzy sie na dzieci ? Wazne ze one dadza(usunięte przez administratora) i po problemie , one zadowolone a reszta ich nie interesuje hehe , ale coz to duzo mowic, jak mowi prawo z fizyki cialo puszczone raz puszcza sie caly czas hahaha ...

Zyczliwa
@krinia

Takie nie maja sumienia. Nie obchodzi ich wlasna rodzina i ta potencjalna, ktora moga rozbic. Takie jak wymieniona kolezanka to jedna z tych pan na zetony! ;D;D

krinia

wiesniaki hahaha i byle jakimi mezami hahaha nie no nie moge to jak was nazwac ?? jak dla mnie to nie ma slow dla takich to juz sa totalne zera,zdradzila raz rodzina rozbita ,zdradzi i drugi co tu mowic i jak tu taka nazwac to juz chodzace,,nic,, o tak.

dfjshdfhsd

najwyrazniej jestescie byle jakimi mezami skoro wasze zony szukaja lepszych hahahaha wiesniaki

wiem swoje a wy swoje

Hehe tam to chyba co jedna lepsza od drugiej z tego co wiem ... i zgadzam sie z zyczliwa , mezow pod nosem maja a nogi innym rozkladaja hehe az zal mi tych pustych bab , ktore przylatuja tutaj i szukaja (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) bo im sie wlasny znudzil, albo juz taka przeorana ze ja juz nie zadowala hehe ... wstydzila by sie jedna z druga takir rzeczy wyprawiac ... pokazuja co to nie porzadne i kochajaca zonka i matka a po rogach daje(usunięte przez administratora) pierwszemu lepszemu haha ....zalosni ludzie ....

kfsf

to prawda jak facet zaliczy iles kobiet to jest "kozak" ale jak kobieta to dziw ... brak slow

ona

to kto z kim sypia to kazdego indywidualna sprawa . Ktos sie interesuje tym kogo ty (usunięte przez administratora) a wy co lepsi jestescie ? to dzieki wam facetom kobiety maja taka opinie bo chwalicie sie na prawo i lewo ile to lasek nie zaliczyliscie . skoro wg ciebie kobiety to (usunięte przez administratora) . to wy jestescie dziw .rze ...

krinia

a kim Ty ,,ona,, co? opinie sobie niezla wyrabiacie dziewczeta szacunek i jeszcze raz szacunek do samych siebie nie na tym zycie polega by sobie renome ku...w zakladowych wyrobic.A potem placz i lament bo stary angol lub ciapol popykal i wdodatku zapylil. Ku..a co za wstyd po zakladowych gamoniach latac Potem dochodzi do rejestracji dziecka i sie pytaja takiej poleczki ...ojciec? .. ona nieznany a hahaha dobre taka jest prawda!!

ona

skoro jakaś laska wg ciebie jest "puszczalska" to kim ty musisz byc ?

LLLLLL

Jak jest na dniowce jest praca ? Chodzi o 2 hale ? 15 jeszcze pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches