Opinie o Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w Kalisz

Aaa Nowy wpis

Czy Firma Paula w Kaliszu pracuje w Sylwestra?

dział handlowy Nowy wpis

"Sales Manager" działu Handlowego Agnieszka W, nie ma bladego pojęcia o zarządzaniu. Stosuje techniki sprzedaży aktualne 10 lat temu i tego samego wymaga od pracowników w swoim dziale (i przy okazji większej sprzedaży:D) Faworyzowanie ulubionych pracowników jest u niej na porządku dziennym. Jeżeli ktoś ma czelność radzić sobie sprzedażowo lepiej od wielebnej Agi, niestety idzie do odstrzału, bo przecież nikt nie może chwalić szarego pracownika, tylko panią menadżer. Wypłata - ile wynegocjujesz, tyle dostaniesz. na okresie próbnym Aga W obiecuje, że będzie podwyżka przy przedłużaniu umowy, po czym jak przychodzi co do czego nie ma mowy o podwyżce, a przy szefostwie wypiera się swoich słów. Szkoda, że jedna osoba tak psuje wizerunek firmy, bo Pani Paulina naprawdę bardzo angażuje się w pracę i rozwój firmy, a przez takich ludzi jak Agnieszka W. PAULA traci dobrych pracowników, którzy mogliby zapewnić większą sprzedaż firmie.

Iwo Nowy wpis

Myślę, że dobrze pracuje się tym którym chce się pracować i robią to dobrze!!

Biri Nowy wpis

A ja tam pracowałam mowa o Parzewie i z chęcią bym wróciła ludzie bardzo w porządku chodzi o ludzi na produkcji bo kierownik zawsze ma racje chociaz jej nie ma :) ktoś wie czy nie potrzebują ludzi na produkcji ??

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
Marcel

Największy problem jest wtedy jak komuś jest pod górę do pracy, wszystko przeszkadza!

ambitny
@Marcel

Mądrym nie przeszkadza, kierownik ma zawsze rację spróbował by nie mieć to się leczyć powinno.....

Nie zainteresowany

Jeden wielki (usunięte przez administratora) mobing na każdym miejcu, towar zbiera się z podłogi i na taśme , kierownik to poprostu kompletny (usunięte przez administratora) ale musi tam dobrze szefostwu wchodzić w (usunięte przez administratora) bo nadal jest kierownikiem.

Maxnj

Czy Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spół‚ka Komandytowa ma jakieś nowe oferty które polecacie?

:-(

Odradzam pracy jako PH. Uważajcie co podpisujecie.

wyrzucony

Prawda jest taka, że wszyscy dobrzy pracownicy odchodzą z tej firmy po przejęciu władzy przez P&P. Wystarczy spojrzeć na OLX ile stanowisk jest wolnych. Bynajmniej nie jest to zapotrzebowanie na nowych pracowników. Wszyscy dobrzy odeszli lub zostali wyrzuceni przez pseudo dyrektorka, który nie ma zielonego pojęcia o tym co robi. Odradzam wszystkim jakiekolwiek kontakty z tą firmą.

KickofPula

Nie polecam,,, można spróbować....1 m-c i kickoff dyrektor handlowy kreuje swoja ekipę ... nie zapłacisz myta (wstep 1500 zł) nie pracujesz. ew. Pracujesz ino Ros\'a. Powodzenia

???

Witam, jestem swiezo po 2 spotkaniach na stanowisko PH do tej firmy....To co czytam, nie brzmi zachecajaco..Czy mozesz cos wiecej napisac? Dziekuje i pozdrawiam. i.

Nie polecam tej firmy nikomu no może najgorszemu wrogowi. [usunięte przez admina]Obiecują złote góry,premie,prowizje itp zwał jak zwał.a jak przychodzi co do czego to gołe 1000zł dostajesz i jeszcze powinieneś się cieszyć.....[usunięte przez admina]O szczerości zapomnijcie.Odradzam.....

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - Kalisz

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.

Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa