Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Kalisz

Opinie o Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Ciekawy

Czy ktoś coś może powiedzieć o mistrzu Tomaszu Reksie?

Maxnj

Czy Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spół‚ka Komandytowa ma jakieś nowe oferty które polecacie?

:-(

Odradzam pracy jako PH. Uważajcie co podpisujecie.

wyrzucony

Prawda jest taka, że wszyscy dobrzy pracownicy odchodzą z tej firmy po przejęciu władzy przez P&P. Wystarczy spojrzeć na OLX ile stanowisk jest wolnych. Bynajmniej nie jest to zapotrzebowanie na nowych pracowników. Wszyscy dobrzy odeszli lub zostali wyrzuceni przez pseudo dyrektorka, który nie ma zielonego pojęcia o tym co robi. Odradzam wszystkim jakiekolwiek kontakty z tą firmą.

KickofPula

Nie polecam,,, można spróbować....1 m-c i kickoff dyrektor handlowy kreuje swoja ekipę ... nie zapłacisz myta (wstep 1500 zł) nie pracujesz. ew. Pracujesz ino Ros\'a. Powodzenia

???

Witam, jestem swiezo po 2 spotkaniach na stanowisko PH do tej firmy....To co czytam, nie brzmi zachecajaco..Czy mozesz cos wiecej napisac? Dziekuje i pozdrawiam. i.

Nie polecam tej firmy nikomu no może najgorszemu wrogowi. [usunięte przez admina]Obiecują złote góry,premie,prowizje itp zwał jak zwał.a jak przychodzi co do czego to gołe 1000zł dostajesz i jeszcze powinieneś się cieszyć.....[usunięte przez admina]O szczerości zapomnijcie.Odradzam.....

Zostaw opinię o Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Produkcyjno Handlowa PAULA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa