Opinie o philips.pl - Philips Electronics Nederland B.V.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philips. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Philips o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Kętrzyn

Aga

Najgorsza praca za 1.500 zł,i jeszcze normę trzeba wyrobić,żałosne! :-[

xvy
@Aga

Lepiej na telefonie popstrykać przez 8h i oczekiwać 5 tys.-co za Baran.

płotka

nie polecam ,praca za najnizszą stawke ,a jak chce sie zarobic pare zlotych wiecej to trzeba ryc w soboty i niedziele ,o ile ciebie zechcą ale to chyba tylko na malarnii ,ale ogolnie wyzysk

Hanna
@płotka

Praca w Philipsie w weekendy jest dodatkowo płatna do podstawy? Jest 100%? Czy jak to wygląda?

Elo

Najgorszy zakład w jakim pracowałem! Mówię to z ręką na sercu,zero poszanowania drugiego człowieka. Traktują jak psa!! nie polecam

antonioni@onet.pl
@Elo

a w Warmi pracowała-aa

Rysio

Korsze tez zabierają.Dziad,dziad nie firma.Premie zmniejszyc dla dyrektorow prezesow kierownikow,dla randstadu zmniejszyc prowizje i kasa bedzie na transport.Zacznijcie oszczednosci od gory,a nie od pracownikow ktorzy tyrają na tych darmozjadów.Jeszcze wam to sie czkawka odbije,ukraincy od 2020 roku LEGALNIE BEDA MOGLI W NIEMCZECH PRACOWAC.Zobaczymy jak i kim zalatacie dziury w zatrudnieniu po nich.Dziady jestescie nic wiecej !!!!

bylem zobaczylem
@Rysio

brawo Rysio pracowalem tam przed swietami. wykorzystuja ludzi do oporu .umowy tygodniowe ,idziesz do pracy i nie wiesz jak dlugo popracujesz ,no i zadna godzinowka -praktycznie na akord ,bo trzeba norme wyrobic zal ludzi ktorzy sie na to godza

@Rysio

Sensacji szukasz.Zabrali na jedną zmianę, jest możliwość przeniesienia sie do innego miatrza.

Dymam lise
@Lisa

Ty Lisa (usunięte przez administratora) zamknij 4 zabrali zmiany pustaku !!! Sensacji ?? Ktos 4 lata pracowal i mial dojazd a teraz nara ??? To jest zwykle'dziadostwo,daj namiar zdziro ustawie cie

@Dymam lise

No to pokazałeś klasę swoją wypowiedzią, brawo.Dojazdy są jakoś ok.2 lat,jak radziłes sobie wcześniej? I jeszcze jedno,nawet w internecie nie jestes anonimowy.Portal jest po to,żeby każdy kto chce mógł się wypowiedzieć.Jednak nikt nikogo nie powinien,a nawet nie może w żaden sposób obrażać.

Do Lisa
@Lisa

Widzisz lisa nawet nie masz bladego pojecia od kiedy sa dojazdy a swoje 5 groszy wciskasz.Nawet gdyby byly od pol roku,to nie ma prawa na takie traktowanie ludzi.Co to jest rzecz ??? Nie podoba sie,a cha no to przestawie to gdzie indziej,albo cos zabiore.Posluchaj ty i twoi przelozeni ten zakład od wielu lat ma problem z pracownikami,ma najgorsza opinie z zakladow w okolicy i zamiast zachecac ludzi do pracy w tym miejscu to oni jeszcze bardziej odpychaja.Nie wiem celowo jest to robione,czy macie tam takich gląbów zarzadzajacych tym zakładem nie wiem i szczerze wisi mi to.Szkoda tylko ludzi,a Ty lisa przymknij jadaczke skoro pracujesz na jedna zmiane i jestes z ketrzyna kretynko !!! Ten zakład to dno i kupa mułu,ukraincy zaraz sie zwinał do niemiec i tyle nafikacie pajace,szybko zwiniecie interes.

Do Lisa
@Lisa

Kretynko zabrali 4 zmiany,jak nie masz pojecia o czymś to najzwyczajniej nie wypowiadaj się bo idiotke z siebie robisz.Żal mi takich pustych i żałosnych ludzi jak ty.Nie ośmieszaj się i nie pisz jak nie masz zadnej wiedzy w tym temacie kretynko

@Do Lisa

Też dojeżdżam .Właśnie przenoszę się na inną zmianę żeby dojeżdżać busem,ale dla ciebie to pewnie zbyt trudne zadanie inteligencie. A może tobie już podziękowali,co?Żółć gdzieś musisz wylać, proszę bardzo....pisz.....pisz.... I pograzaj swoje ja. Mam pomysł. Jedź do Niemiec zanim Ukraińcy tam dotrą, miejsce dobie zaklep. Ha...Ha...Ha....Powodzenia,tylko jak będziesz się tam zatrudniał, to zapytaj o dojazdy, za chatę ci jeszcze zapłacą i obiad dadzą jak będziesz miał farta. ????

Ww
@Do Lisa

Tak pracuje pewnie na jedna zmiane lizus i sie madrzy a zadnego szacunku do ludzi w tej firmie

@Lisa

To podaj swoje prawdziwe imie i skąd dojezdzasz.Kazdy mądry bo anonimowy,gdybys pisala pod prawdziwym imieniem to bys nie gadala takich bzdur.Swoją drogą co za pustych ludzi zatrudnia ten philips,ani ladu ani skladu w twoich wypowiedziach.Po pracy zapisz sie do szkoly nawet zaocznie,ukoncz w koncu tą podstawówke bo zal czytac te twoje wypociny

@Lisa

To dla Ciebie takie proste i normalne przeniesc sie na inną zmiane ?? Ktos latami pracowal na swojej zmianie,mial transport zrzył się z ludzmi a teraz jak psa rzucają ? Tak się traktuje pracownika dobrego,moze Ty nie widzisz nic w tym dziwnego,ale wiekszosci pracownikow to sie nie podoba.Nie bron tego zakładu paniusiu z biura,od początku wiadomo kim jestes.Żałosna jesteś !!!

@Andrzej

Napisz jaką Ty skończyłeś,żebym tam nie trafiła przypadkiem,bo ciebie to nawet czytania ze zrozumieniem tam nie nauczyli,skoro nie rozumiesz moich wypocin.

Lucyna
@Lisa

Pustaczku szkoda mi takich smutnych ludzi jak Ty,nie wiem czy w Twoim przypadku ukonczenie szkoły pomoze w czymś.Inteligencji nie da się wyuczyć a jak widać Ty ani inteligencji ani szkoły ani perspektyw do bycia kimś nie posiadasz haha.Będziesz tyrała do końca zycia na taśmie w philipsie za grosze !

@Do Lisa

Ty masz cos z głową? bierz jakieś silne leki na nerwicę chłopcze. że 4lata pracujesz.. ? nie będziesz może teraz i fabryka się nie zawalibez ciebie. Ludzie dojeżdzaja od 20, 30 lat i nikt ich nie sponsoruje, ani Kętrzyniakom biletów na czerwoniak nie daje. Poprzyjmowali tych wiochmenów wyrwanych z kolejki do mops-u i maja się za bóg wie kogo.

Dymam cie w ryj yyy
@yyy

Ty yyy a skad ty (usunięte przez administratora) wiesz kto jest facet a kto baba haha.Nerwice ?? Haha ja olał ten zakład cieplym moczem mam breche z takiego nieudacznika jak ty,zero spiny pajacu Ty sie prujesz i chyba ząbki swędzą co ??? Znudzilo sie oddychac przez prosty nosek ?? Frajerku jak kazdy odejdzie tak jak ja to sam bedziesz tyral na tych (usunięte przez administratora) z biura.Smutna pizdeczka jestes,dawaj namiar a cie naprostuje haha.Ścierwo jestes jebiące tyrające za grosze za jaumuzne,twuu pluje ci w ryj

Były pracownim
@Lucyna

Witam. Czytam te wszystkie komentarze i brak słów. Pracowałam tam 3 lata i mogę stwierdzić że kolorowo nie było ale jeżeli komuś coś nie pasuje niech się zwolni jak cywilizowany człowiek. A nie wypisuje głupoty na przewoźników itp. Mi zaczęło przeszkadzać wiele rzeczy i podniesione normy i robienie za dwie osoby A wypłaty marne. Podziękowała im za współpracę i zegnam.

Małgorzata
@Były pracownim

Wydaje mi się, że takie zwalnianie się od razu z pracy, to nie jest zbyt dobry pomysł. Może warto najpierw zasygnalizować problemy i poczekać na poprawę. Co dokładnie robiłaś w Philips?

Taka prawda
@Małgorzata

Zgłoszenie problemu? Już sie na tym przejechałam. Każdy sobie rzepke skrobie. Zrobią z człowieka wariata prosto w oczy. Jeśli Ty zgłaszasz problem a 10 osób stanie naprzeciw. Problemu nie ma. Wychodzi na to że to Ty jesteś chory na głowę i masz urojenia. Z nimi nie wygrasz. Dziękuje, dowidzenia.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Philips? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R4
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
AAAA miły

Najgorsze dwie liderki to od zmiany Pana D . Z trankingu . Myślą , że są madre , a jest zupełnie na odwrót . Szkoda mi ich i ludzi, którzy są przez nich pogardzane. Spojrzcie na swoje zachowanie z boku !!!!

Klmno
@AAAA miły

Ciekawe które masz na myśli????????????

Nie interesuj sie
@Klmno

Bure jak nie wiesz które !!

@Nie interesuj sie

wiadomo, że justyna szur-szur do mistrza

Zgnębiona
@yyy

Odwal się od Justyny bardzo dobrze robi. To nie wina liderek jak same je chodzicie i obgadujecie w kółko, wymyślacie przezwiska bo zapyta dlaczego normy nie ma? Wielkie panie z wiosek. Tylko ploty umiecie rozpuszczać. Ludzi gnębicie, grupa najmadrzejszych pań z nitek co wszystko potrafią nawet grać na gitarze stopami. Gdy ktoś nie daje rady to zostaje mianowany gwiazda obgadywania za plecami. Żałosne. Jedyne na co się nadajecie to kręcenie lamp w Philips i na to może i nawet nie. Pozdrawiam...Zgnębiona ;)

Hej, czy w firmie Philips płacą za nadgodziny?

Xxx

Tak

Szymon

Wiecie czy w Philips uda się pogodzić pracę bądź staż ze studiami? Firma daje możliwości rozwoju dla młodych pracowników? Piszcie,będzie to pomocne.

Śmiechu warte

Co Wy teraz poczniecie pegerusy bez dojazdów do waszego kołchozu ?

Pegerus
@Śmiechu warte

Żeby nie te "pegerusy" to pracy byś nie miał. Nie będę pisać publicznie co o tobie uważam ale jednego jestem pewien. Jesteś gorszym czlowiekiem niż te "pegerusy" bo kultury u ciebie BRAK.

Pegerus
@Pegerus

Przeciez ja w tym chlewie nie pracuje(usunięte przez administratora)

Xanito

Cześć, Jak obecnie wygląda praca w działach konstrukcyjnych, produkcji? :)

Ogladaj sie za siebie

Ochroniarzu który chodzisz tylko na rano,tak to do Ciebie łysy pajacu.Nagrabiłeś sobie i teraz odpowiesz za to,dowiem sie gdzie mieszkasz i o ktorej konczysz.Pogadamy sobie,zobaczymy czy w 4 oczy poza philipsem tez bedziesz taki gieroy.Ciota pieprzona !!

@Ogladaj sie za siebie

W końcu to nastąpiło,i tak długo był tolerowany ten cham.To (usunięte przez administratora) jest nie ochroniaż,taki ktoś nie powinien pracować z ludzmi,bardzo chamsko i z góry traktuje kobiety służbista.Zapamiętaj jedno ochroniarzu z łysą głową przedewszystkim w pierwszej kolejnosci trzeba byc człowiekiem w kazdej sytuacji.Ty jestes (usunięte przez administratora) ale karma wroci do ciebie i mam nadzieje ze spotka cie kara.Masz ty szczescie ze pracujesz tylko na rano,bo mój mąz zająlby sie Tobą w nocy.

Mała
@Ogladaj sie za siebie

Chamska wypowiedź zero kultury. Najbardziej przeraża mnie ilość lajków. Jeszcze bardziej przeraża mnie ludzka głupota.

Justyna
@Mała

(usunięte przez administratora) z philipsa,połóż się do trumnny najlepiej skoro wszystko Cie przeraża :) :D.Nie znasz tematu to nie wypowiadaj się,smieszą mnie takie ułomy jak Ty,głupiomądre (usunięte przez administratora) w internecie bo anonimowe,a w zyciu szare (usunięte przez administratora) z kapturem na glowie i obawą przed zrobieniem kroka haha.Swoje wypociny i żale zostaw dla siebie !! (usunięte przez administratora) jest ten palant z ochrony nikt więcej.

@Mała

Tak, masz racje Mała. Bo to naprzyjmowali tych ludzi z prowincji skuszonych darmowymi dojazdami. Bez ogłady i wykształcenia - ale ciągle kozaczą w internecie bajkopisarze.

Prowincja
@yyy

Haha dobre dobre.Nie ma problemu,przeciez mogą zatrudniać wykształconych ludzi i tylko z kętrzyna.Jest tylko jedno ALE ,nikt o zdrowych zmysłach nie przyjdzie tyrać za grosze do tego PRLowskiego chlewu !!!

@Prowincja

Prowincja ale gdzie pójdziesz, chociaż masz zdrowe zmysły i ciało. Taki rynek pracy, takie miasto. Nie ma zbytniego wyboru, a lepiej pracować, niż jęczeć, że mops niski zasiłek daje.

Prowincja
@yyy

To dlaczego sapiesz ze naprzyjmowali ludzi z prowincji skuszonymi darmowymi dojazdami.To tacy sami ludzie jak Ty,i na pewno w duzo gorszej sytuacji bo w ich rejonach cięzko o prace i oni w ogóle nie mają wyboru.Postaw się w ich sytuacji,a nie tylko krytykujesz ich,i załoze sie ze w 4 oczy nie mialbys/mialabys odwagi im to powiedziec bo zwyczajnie strach by cie nie pozwolił.Kazdy gieroy w necie a w swiecie szara cicha myszka bojąca sie wlasnego cienia.

Mała
@yyy

Do yyy wykształcenie nie świadczy o kulurze człowieka. To się wynosi z domu. Natomiast straszenie i kładzenie kogoś do trumny to zwyczajne zastraszanie. Bez powodu oczywiście. Moja odpowiedz na chamski komentarz była oczywista. Natomiast odpowiedz to już inna sprawa. To zwyczajny hejt i zastraszenie. Ja na głupotę i (usunięte przez administratora) inaczej odpowiadam. Pozdrawiam hejtownisia i mam nadzieję, że dotarło jak nie....no cóż to już trumna zostaje.

Tu sie jebnij !!
@Mała

Pusta jestes,i masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.Napisal ktos ze jak sie tak wszystkiego boisz to poloz sie do trumny najlepiej.Czy to tak ciezko zalapac ? Jak widac brak ci inteligencji najwyrazniej

?????

A Co on takiego zrobil

?????

Co on takiego zrobił?

Uwolniona

Nie polecam,praca za najnizszą krajową a wymagania jakby conajmniej 5tys płacili.Zmuszanie do pracy w wekendy i odróbki sobotami jak była robota,ciągłe zakazy zastraszanie traktowanie pracownika jak psa.Co do randstadu to powiem jedno DNO !!! Umowa na tydzien,do tego nigdy wypłata sie nie zgadzala,bo to nie policzyli wekendow,urlopów itp jak sie dopatrzyles to ci laskawie zwrocili,a jak nie to kasa dla nich.Do tego ciągłe straszenie ze dojazdow nie bedzie itp.Nie pracuje pare tygodni mam czystą glowe i normalna prace gdzie szanuja pracownika.W philipsie nie jestes pracownikiem a numerkiem jak w (usunięte przez administratora),nikt tam nie placze za toba jak odchodzisz bo na twoje miejsce jest kolejny numer.Nigdy więcej !!

bezrobotny
@Uwolniona

szczera prawda wiem bo tez tam bylem

Randstad Aneta

Super toaleta z papierem , jak jakiś ukrainiec nie obsra Ci muszli.Polecam mieszanka 3 kultur,polaków ukraińców i tych kurwów z biura.Haha do pysia dla philipsa.Haha (usunięte przez administratora) !!!

Tonący statek opuszczam !!!!

TEN ZAKŁAD PO TYM CO TERAZ ZROBIĄ JAK DLA MNIE TO DNO.LIKWIDUJĄ 3 POŁĄCZENIA,ZABIERAJĄ 3 BUSY GIZYCKO,WEGORZEWO I BARCIANY.POWODZENIA WAM ZYCZE,ZADEN PRZEWOZNIK TAM NIE ZOSTANIE DLA PARU KURSOW W TAKICH GODZINACH.DOBRZE MÓWILI LUDZIE,80% UKRAINCOW A 20% POLAKOW BEDZIE TAM PRACOWALO.PO COS KTOS TEN HOTEL W WARMI WYBUDOWAŁ.TO JEST (usunięte przez administratora),TAK MA WYGLADAC POLSKA ? ZABIERA SIE PRACE POLAKOM NA RZECZ UKRAINCOW ???!!!! PIEPRZYC TEN ZAKŁAD !!!

nke
@Tonący statek opuszczam !!!!

ja juz dawno opuscilem ten statek i nie zaluje niech wogole sami obcokrajowcy tam robia albo pracownicy z biura placa grosze a wymagania jak by sie zarabioalo pare tysiecy

yyy
@Tonący statek opuszczam !!!!

A po co byłby 3ci kurs, jak będą dwie zmiany? Zeby jeździł na pusto, bez pasażerów?

Maciek

(usunięte przez administratora) zakład!Ludzie czy Philips to jedyny zakład pracy?nie dajcie się tak poniżać i wykorzystywać!!!!Chyba że pracują tam ludzie z grupą inwalidzką,no to sorry wasza sprawa.........jesteście nie świadomi swojego wyboru.Nie polecam tam pracy,omijajcie szerokim łukiem te miejsce.Jedyny plus to taki że mogę tam się wysrać pożądanie w ciepłym miejscu.

praca za grosze....
@Maciek

pracowalem tam jesienia masakra ,nie dziwie sie ze brakuje im ludzi do pracy .never again. w umowie niby stawka na godzine a wszyscy w stresie bo trzeba norme wyrobic ,liderem widac kazdy moze tam zostac i rozkazywac z rekoma w kieszeni niech panie i panowie z biura stana na lini 8 godzin i popracuja

Eldo

A najgorsze to konfidentki co chodzą tylko (usunięte przez administratora) A potem mordę cieszą . Pozdrowienia dla lpc.

Jeszcze te okulary wymyślili,masakra!

Iwona

Zakład pracy?(śmiech na sali)Obora dla roboli za śmieszne pieniądze.Praca na trzy zmiany,a zarobki PRL.Pracowałam to wiem,i żałuję.Znalazłam szybko inną i lepiej płatną pracę,idę do pracy teraz z uśmiechem na ustach,i to jest właśnie to co chce robić.Nie poddałam się i osiągnęłam cel,wy też możecie.Nie marnujcie się w tej oborze(Nazwa nie może przejść przez gardło)Pozdro ;-)

robol

totalny wyzysk praca za najnizsza ;praca ciezka i ciagle w biegu nie zycze nikomu niby taka porzadna firma ,ale tylko tak ludzie mysla ktorzy tam nie pracowali .

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Philips