Spółdzielnia ASPROD

Strzyżów

Opinie o Spółdzielnia ASPROD

były pracownik Sp-ni

Obecny Pan prezec naczelny Asprod.od momentu przejęcia głównej wladzy w Spóldzielni wykazal się nieudolnością w jej kierowaniu . Nie potrafił dotrzymać umowy danej pozostałym czlonkom S-pni- zadeklarowanej na WZ w 2010r. zapisanej w uchwale .Przekroczyl wyznaczonych dla siebie limit strat. No i wypadalo by dobrowolnie odszedl z tego stanowiska . Po 7-miu miesiącach zadeklarowal zminimalizowac straty do minimum,.Niestety ambicja być za wszelką prezesem go przerosla. Okazał się nieudolnością w kierowaniu firmą. Myślę. ze po17-stu miesiacach pracy na tym stołu zrezygnuje dobrowolnie z niego zrezygnuje i wyjdzie z twarzą. Chore ambicje jednak go przerosly .

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Spółdzielnia ASPROD - Strzyżów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia ASPROD