Opinie o Dobra Praca sp. z o.o. w Końskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dobra Praca sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dobra Praca sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobra Praca sp. z o.o. w Końskie

Takie wychowanie na tej ulicy

I. IS

Dokładnie praca, praca i tylko praca... aby być zainteresowanym...

Chrystian

Praca, praca tylko praca

Praca

Rodzina jak ją masz to przede wszystkim

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dobra Praca sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Beata

ideał a nie praca

Ka

Mało komentarzy... macie jakieś (usunięte przez administratora)na sprzedasz (usunięte przez administratora)?

Igor

Firma ma wyróżnienie bardzo dobrego pracodawcy więc forum jedynie potwierdza fakty!!

Ohhh

Polecam się a co będzie w przyszłości. Lepiej gozej, cóż kasę cza ciągnąć. Chyba że ona to zrobi :P

Exworker

Firma jak najbardziej w porządku. To co jest oferowane, dokładnie tak wygląda w rzeczywistości. Nie ma koloryzowania i opowieści z zielonego lasu czego to się nie będzie miało. Wszystko czarno na białym. Bardzo dobry kontakt z szefostwem, pieniądze ZAWSZE na czas, zakwaterowanie oraz samochód służbowy do dojazdów do pracy. Opinie są różne bo ludzie są różni ale ja osobiście polecam. Na start w Norwegii idealnie.

Franciszek
@Exworker

Dziękuje za opinie. Jak rozumiem, w razie pytań i problemów można bezpośrednio zwrócić się do szefostwa w celu uzyskania podpowiedzi? Zechciej się z nami podzielić, co jeszcze powinni wiedzieć nowi pracownicy, którzy dopiero zaczynają przygodę z firmą? Jakie rodzaju wiedzę powinni posiadać na temat pracy w tym miejscu?

Karo

Mi zaoferowali pracę na sprzątaniu, udało mi się skontaktować z jedną z dziewczyn która pracuje tam od kilku lat na sprzątaniu domów jednorodzinnych. Twierdzi że praca męcząca na maxa ale warunki na poziomie, samochód służbowy się dostaje, pensja norweska, z pracodawcą idzie się dogadać. gdyby ktoś miał jeszcze jakieś info bardzo proszę o maila na ctjspu@gmail.com

bolek

Robiłem u nich ponad rok, firma w porządku, warunki przejrzyste, zakwaterowanie w domkach (u nas było w sumie 5 osób w domu na wsi, każdy miał swój własny pokój), pieniądze zawsze na czas, załatwiają wszelkie papiery, dojazd do pracy na miejscu samochodami firmowymi, spokojnie można kilka tys w miesiącu odłożyć.

Cezary

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc myślę, że warto z nimi pracować!

whatgoes

Jestem dokładnie tego samego zdania @we. Jakbyś czytał mi w myślach, haha :D I fajną mają tą ofertę na malarza ciśnieniowego. Firma zapewnia załatwienie wszystkich formalności w celu podjęcia legalnej pracy, darmowe zakwaterowanie, darmowy transport do pracy na ternie Norwegii oraz transport z lotniska do mieszkań pracowniczych.

Witam! Czy ktoś pracował/pracuje przez tę agencję w Stavanger jako osoba sprzątająca? jakie tam są warunki mieszkania i w ogole pracy?

endru

Ja u nich pracowałem kilka miesięcy na produkcji. Wszystkie papiery załatwione były, mieszkanie w duzym domu z innymi ludzmi z firmy, kazdy mial swoj pokoj, w domu jakies 6-7 osob mieszkalo wiec spoko. Na miesiac uszlo odlozyc te 6-7tys PLN... jak nadgodziny byly to nawet 9. Na poczatek niezle, pensja zawsze na czas, nie mozna zlego slowa powiedziec..

mati9876

Firma jest ok, na start załatwiają wszystkie formalności i dają mieszkanie, pieniadze na polskie konto, zawsze na czas. W sumie kokosow nie ma ale w porownaniu z praca w PL to warunki super.

torrero

witam ,poprosze o wyrazenie opini o Dobra Praca z Końskich ,chcialbym wyjechac za ich posrednictwem do Norwegii ,czy ktos mial doczynienia z ta firma poprosze o szczere opinie .sredecznie pozdrawiam

czajeczka

właśnie otrzymałam ofertę pracy do nich do sprzątania w okolicy stavanger, mieszkałabym w naerbo..generalnie też dopiero sprawdzam tą firmę...napewno grubo nas kroją ale na początek żeby się zachaczyć w Norwegii... a Ty sie zdecydowałeś na współprace z nimi?? i jako kto miałbys pracować?

robal

ktoś zna tego pośrednika? jakaś sciema się wydaje- nie sa zarejstrowani w krajowym rejestre agencji pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Dobra Praca sp. z o.o. - Końskie

• Jak się pracuje w Dobra Praca sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dobra Praca sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dobra Praca sp. z o.o.