Mrówka

Końskie

Opinie o Mrówka

nick

nie polecam, szefostwo chamy z którymi się nie da dogadać a pracownicy się boją.

bola

Pracodawca z Mrówki w Końskich to oszust.Nie przyjmują zwolnień lekarskich a zamiast nich wpisują przymusowe urlopy. Nakazują pracownikom wykupywać towar który jest blisko końca terminu ważności.Jeśli pracownik odmówi to straszą zwolnieniem lub obniżeniem pensji. Ciągle straszą że zwolnią za drobnostki. Wyzywają pracowników.Wiele można jeszcze pisać. Szkoda że pracownicy w obawie przed utratą pracy nie mogą nawet się poskarżyć.

Zostaw opinię o Mrówka - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mrówka