Dobra Praca sp. z o.o.

Końskie

Opinie o Dobra Praca sp. z o.o.

Bryne

pracowałem, nie polecam wyzysk daja ci 3dychy na godzine a trasy masz wyliczane i jezdzisz po 5-6h a płaca za 3;/ Jacuś tylko czeka zeby z czegos ci okroic wypłate, naprawde nie polecam, chyba ze przyjac sie i isc na L4

Gośc

Podzieli się ktoś informacjami czy warto aktualnie z nimi wyjechać?

whatgoes

Jestem dokładnie tego samego zdania @we. Jakbyś czytał mi w myślach, haha :D I fajną mają tą ofertę na malarza ciśnieniowego. Firma zapewnia załatwienie wszystkich formalności w celu podjęcia legalnej pracy, darmowe zakwaterowanie, darmowy transport do pracy na ternie Norwegii oraz transport z lotniska do mieszkań pracowniczych.

Witam! Czy ktoś pracował/pracuje przez tę agencję w Stavanger jako osoba sprzątająca? jakie tam są warunki mieszkania i w ogole pracy?

endru

Ja u nich pracowałem kilka miesięcy na produkcji. Wszystkie papiery załatwione były, mieszkanie w duzym domu z innymi ludzmi z firmy, kazdy mial swoj pokoj, w domu jakies 6-7 osob mieszkalo wiec spoko. Na miesiac uszlo odlozyc te 6-7tys PLN... jak nadgodziny byly to nawet 9. Na poczatek niezle, pensja zawsze na czas, nie mozna zlego slowa powiedziec..

mati9876

Firma jest ok, na start załatwiają wszystkie formalności i dają mieszkanie, pieniadze na polskie konto, zawsze na czas. W sumie kokosow nie ma ale w porownaniu z praca w PL to warunki super.

torrero

witam ,poprosze o wyrazenie opini o Dobra Praca z Końskich ,chcialbym wyjechac za ich posrednictwem do Norwegii ,czy ktos mial doczynienia z ta firma poprosze o szczere opinie .sredecznie pozdrawiam

czajeczka

właśnie otrzymałam ofertę pracy do nich do sprzątania w okolicy stavanger, mieszkałabym w naerbo..generalnie też dopiero sprawdzam tą firmę...napewno grubo nas kroją ale na początek żeby się zachaczyć w Norwegii... a Ty sie zdecydowałeś na współprace z nimi?? i jako kto miałbys pracować?

robal

ktoś zna tego pośrednika? jakaś sciema się wydaje- nie sa zarejstrowani w krajowym rejestre agencji pracy

Zostaw opinię o Dobra Praca sp. z o.o. - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dobra Praca sp. z o.o.