Thiermann Gartenbaubetriebe GmbH

Scharringhausen

Opinie o Thiermann Gartenbaubetriebe GmbH

góra

Fajnie, że jest normalnie z pracownikami umowa, bo przecież nikt nie chce grać na nieuczciwych warunkach. To zdecydowany plus, że dbają o pracowników, bo przecież stabilne zatrudneinei wiąże się dodatkowo z jakimiś socjalami, czyż nie? Dzięki za odpowiedź

DrAgStEr

MIle nie wspominam tej Firmy raz tam byłem i nigdy wiecej. Wiele obiecuja a jak przyjedziesz to juz jesteś białym murzynem najgorsi sa polowi czyli polacy zachorujesz to nawet do lekarza cie nie zawioza ja 3 dni czekalem i sie nie doczekalem pomocy medycznej musialem zjechac do polski po pomoc medyczna.Płacisz za kwatere czyli social a jestes traktowany jak smiec , grzejniki chowaja nie ma gdzie suszyc ubran warunki bytowe okropne grzmoty błyskawice a ty dalej zasuwasz w polu a Polowy siedzi sobie w Aucie juz nie jedna osobe tam wykonczyli powodzenia dla naiwnych

doda
@DrAgStEr 06.09.2011 11:00

słusznie napisałaś do dałabym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak nic a w tym roku to katastrofa po 12 godzin sobota niedziela małe zarobki wyzysk jak nic

Zostaw opinię o Thiermann Gartenbaubetriebe GmbH - Scharringhausen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thiermann Gartenbaubetriebe GmbH