Opinie o Thiermann Gartenbaubetriebe GmbH w Scharringhausen

Thiermann Gartenbaubetriebe GmbH
3 16 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy można w Thiermann Gartenbaubetriebe GmbH liczyć na jakieś dodatki?

Kristofer Nowy wpis

Pracuje w firmie sezonowo jusz 10 lat przy zbiorze szparagów przez dwa miesiące na czysto mam 5000euro jeśli się chce pracować i pogoda dopisuje więc jeśli ktoś pisze że ciężko to prawda ale tak zarabia tylko około 30% pracowników ci najlepszi a ci co narzekają to lenie i mamisynki warunki są dobre obiad spanie kuchnia łazienka to około 6euro za dzień taka jest prawda

Administrator Nowy wpis

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Thiermann Gartenbaubetriebe GmbH? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

góra Nowy wpis

Fajnie, że jest normalnie z pracownikami umowa, bo przecież nikt nie chce grać na nieuczciwych warunkach. To zdecydowany plus, że dbają o pracowników, bo przecież stabilne zatrudneinei wiąże się dodatkowo z jakimiś socjalami, czyż nie? Dzięki za odpowiedź

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

DrAgStEr

MIle nie wspominam tej Firmy raz tam byłem i nigdy wiecej. Wiele obiecuja a jak przyjedziesz to juz jesteś białym murzynem najgorsi sa polowi czyli polacy zachorujesz to nawet do lekarza cie nie zawioza ja 3 dni czekalem i sie nie doczekalem pomocy medycznej musialem zjechac do polski po pomoc medyczna.Płacisz za kwatere czyli social a jestes traktowany jak smiec , grzejniki chowaja nie ma gdzie suszyc ubran warunki bytowe okropne grzmoty błyskawice a ty dalej zasuwasz w polu a Polowy siedzi sobie w Aucie juz nie jedna osobe tam wykonczyli powodzenia dla naiwnych

Tak2Nie

doda
@DrAgStEr

słusznie napisałaś do dałabym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak nic a w tym roku to katastrofa po 12 godzin sobota niedziela małe zarobki wyzysk jak nic

Zostaw opinię o Thiermann Gartenbaubetriebe GmbH - Scharringhausen

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Thiermann Gartenbaubetriebe GmbH