Opinie o AK -TRANS Transport Międzynarodowy w Psary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AK -TRANS Transport Międzynarodowy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AK -TRANS Transport Międzynarodowy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AK -TRANS Transport Międzynarodowy w Psary

Karol Nowy wpis

Uwaga FIRMA NIE PŁACI NIE JEST WYPŁACALNA ( NA GIĘŁDZIE WIERZYTELNOŚCI

Julia Nowy wpis
@Karol

Hej, jak rozumiem jesteś byłym lub aktualnym pracownikiem, tak? Ile razy się zdarzyły takie sytuacje, że firma nie wypłaciła pieniędzy? Możesz powiedzieć trochę więcej?

Barry Nowy wpis
@Julia

Nieprawda, zawsze płacimy fv, są kłamcami, już 4 lata jesteśmy na rynku i na trans.ue gdyby to była prawda, już zostaliśmy skasowani na trans. To są ludzie o złych intencjach, którzy chcą po prostu kłamaćo nasz firma.

Barry Nowy wpis
@Karol

Jesteś tylko wielkim kłamcą. Możesz pisać co chcesz nie obchodzi mnie to, osoby, które znają naszą firmę oni to wiedzą, że jesteśmy poważni i zawsze płacimy fakturi możesz pisać swoje kłamstwa, jak chcesz

Gnf Express

FIRMA NIE PŁACI NIE JEST WYPŁACALNA ( NA GIĘŁDZIE WIERZYTELNOŚCI

Czy na rozmowie o prace dostaje się dokładne informacje o stawce godzinowej?

fik

mario, sytuacja na rynku jest na tyle dynamiczna że dobrze, że AK -trans jeszcze się trzyma. Mam nadzieję, że niedługo rzucą jakieś ogłoszenia tak aby można było do nich złożyć CV i gdzieś na europę jeździć. Pytanie - u nich trzeba mieć własną działalność czy nie ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w AK -TRANS Transport Międzynarodowy się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Jeżeli lubisz pracować za darmo, nie być ubezpieczonym, nie potrzebujesz świadectwa pracy, sprawia ci przyjemność wysłuchiwanie kłamstw i bzdur oraz inwektyw a także obcowanie z dennymi, bezczelnymi oszustami - PRACA U BAŁDYGÓW JEST DLA CIEBIE WYMARZONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ZATEM POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klaudiusz

Właściciele tej firmy, Agnieszka i Krzysztof, to OSZUŚCI.Przekonałem się na własnej skórze, że tak naprawdę to od początku planują oszukanie pracownika.Dodatkowo celowo tworzą konfliktowe sytuacje, by tym usprawiedliwić brak wyplaty.Wowczas też okazuje się, że to jednak firma żony, bo mąż karany

były

Witam. Chcę ostrzec wszystkich kierowców przed tą firmą!!!Praca jest na podstawie fikcyjnych umów o dzieło lub umów zlecenie [nie odprowadzane są żadne podatki},nie ma żadnego ubezpieczenia, nie dostaniesz żadnego PIT-u a o świadectwie pracy możesz sobie pomarzyć .Pan Krzysztof tylko obiecuje że za miesiąc będzie wszystko ok , i tak co miesiąc... Na koniec najlepsze...NIE WYPŁACA OSTATNIEJ PENSJI!!!! Znam kilka przypadków niewypłacenia ostatniej pensji przez tą śmieszną firmę.Pan Krzysztof okazał się totalnym zerem i dnem!!

Zostaw merytoryczną opinię o AK -TRANS Transport Międzynarodowy - Psary

AK -TRANS Transport Międzynarodowy