Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Dana

na odpowiedz lechia -- dflaczego wszystkich traktujesz ze sa pijakami i ze im sie nie chce pracowac to jestes w bledzie bo ja i wiele innych osob pojechalo uczciwie zarabiac a tam sie nie dalo za duzy stres z tymi kreskami powinni placic tyle ile kto uzbiera to ma za to zaplacone tak jak w innych firmach Ty jestes dziewczyno w bledzie i sama chyba jestes alkocholiczka a piszesz na innych

Dana

ludzie jesli macie inna prace to nie jedzcie do Thiermana tam jest (usunięte przez administratora) gdy nie uzbieracie 50 kg to macie tak zwana ;kreske ; i od 5 - 10 takich kresek zjezdzacie do Polski Ja bylam w ubieglym roku b.mi sie podobalo ale byla borowka a w tym roku to przeszlam horror borowki nie bylo i dostalam 9 kresek a brygadzistka P. (usunięte przez administratora)mowila ze mi sie niechce pracowac zarabialam od 20 do 40 euro dziennie i zjechalam do Polski po 2,5 tygodniu zarobilam marne grosze Mieszkalam na Varrel gospodazem domu jest P. Zuza bardzo nie przyjemna osoba i ludzie mowia ze w tym budynku straszy Wiecej tam nie pojade

jowita
@Dana

tak mam inna prace Dana wraz z ilona jezdzimy z tej samej firmy do holandi tylko oni zawsze latem zatrudniaja studentow wiec pierwszy i ostatni raz pojechalysmy do tak renomowanej firmy mieszkalysmy w Burchorst do P.gospodarz nie mam nic inteligentna kobieta grupowa ok.cala reszta to jedno wielkie nieporozumienie ale jak to mowia co nas nie zabije to nas wzmocni przynajmniej zobaczylam jak wyglada (usunięte przez administratora) w 21 wieku i jak niska maja samoocene polacy dajac sie tak wyzyskiwac i godzic na wszystko

nu nu

Kobieto ja tam bylam 4 raz tylko chce wiedziec gdzie ten syf co piszesz w ktorej miejscowości

@nu nu

skoro bylas 4 razy to nie zgrywaj sie gdzie ten syf doskonale wiesz jak wyglada poczekalnia i kantyna na ktorej siedzisz w czasie przerwy jedzac sniadanie mysle ze ze na takich samych warunkach zyjesz w kraju jestes zalosna nie bylas gdzie indziej i nie wiesz jakie stawki sa na godzine i warunki socjalne to czysty wyzysk jak sie szanujecie tak was szanuja dla mnie ta firma i ten temat jest zamkniety

nu nu

Ilona i Jowita w jakiej miejscowości byliście

@nu nu

czy to jest wazne to nie miejscowosci ale wsie chodzi o warunki zarobki i traktowanie konkretnie o firme jesli nie wierzysz to jedz i sie przekonaj moze ci to odpowiada normalny czas pracy to 10 godzin i normalne zycie po pracy a nie zap...... po 16 godzin jak robot w polsce tak bys nie charowalcos mi sie wydaje ze jestes podstawiony aby mnie zlokalizowac i tak nigdy w zyciu tam nie pojade moja intuicja mnie nie myli zycze powodzenia

Serwisant

OK

Różne

ilona

zgadzam sie z opinia jowity tez bylam pokoje 8 osobowe karaluchy skorki i inne robactwo 90 ludzi 2 prysznice praca na akord 0.75 centow za kg borowki kombajnistki zbieraja z wierzchu a nowicjuszki czyszcza srodki konskie muchy pokuta do krwi pogryziona ze porobily mi sie ropnie biegam po lekarzach i to lecze wracajac do akordu jedzenie mycie spanie i zakupy 2 razy w tygodniu tez na akord nie jestem paniusia ale cywilizowanym czlowiekiem tam gdzie pracuje sa kantyny ina przerwie moge usiasc zjesc inapic sie co chce z automatu wmagaja placa dbaja i szanuja czlowieka bylam pierwszy i ostatni raz grupowa Hanna to wspanialy czlowiek bziaczki dla niej koncze bo ksiazke mozna by napisac ilona

maria

jedzie ktos teraz 14.08 do motzow. Do mnie dzwonili, szukaja kobiet. Ja na rzepke. Pozdrawiam.

@maria

Na co ty jedziesz na rzepe chyba zartujesz dawno nie ma chyba ze maja jakies puzne odmiany a rzepa byla od maja

jowita
@maria

wlasnie z tamtad wrocilysmy alstar przywiozl nas pod bioro o3 rano wsadzili nas i kazali czekac w tak zwanej poczekalni do otwarcia biura pomieszczenie po swiniarni szczury oswojone spaceruja jak koty jak nie ma sie doswiadczenia na borowce zarabia sie okolo 25 euro dziennie minus socjal na hali pracuje sie od 7 do 22 15 minutowe przerwy siedzac na betonie nawet nie ma lawek godzina przerwy na obiad zywia dobrze mosi byc sila bo by im niewolnicy mdleli jedynym plusem ze to sie przetrwalo bylo wsparcie grupowej hanny czlowiek o golebim sercu niech ja bog ma w swojej opiece malo zbierasz 7 minusow i polska na hali 16 godzin pracy izarabiasz od 48 euro do 70 pszeszlam pieklo na tej ziemi nawet wyjechac nie mozna kiedy sie chce tylko sroda i sobota jeden wielki s.... a jak slyszalam ale obiady sa pyszne to myslalam ze mnie trafi nie pojechalam na obiady ale do pracy od lat jezdze za granice pracuje po 10 godzin mam godne wynagrodzenie iwarunki mieszkanioweza ktore place czas na odpoczynek trafilam przez przypadek zpolecenia czuje sie przez ta osobe ktora mi to polecila oszukanajesli komus to odpowiada to niech jezdzi reasumujac to byl dzin ktory zmienil moje zcie jowita

ramona

cześć drugi raz byłam u Thirmana i nie moge narzekac na warunki socjalne są ok. praca cieżka ale gdzie jest lekko. z rumunkami można się dogadać niektóre są nawet fajne. to prawda że mało płacą ale w polsce tego nie zarobie. jedna rzecz mnie tylko wkurza grupowe: są fajne jak Hania czy Grażyna ale nie chce więcej trafić do Anki to prawdziwa plotkara i nie ma szacunku do kobiet starszych od siebie dla niej liczą się tylko rumunki bo polki ma głęboko w d...

lutek

hej..wlasnie wocilem ze zbiorw borowki..wszystkim odradzam..wynagrodzenie za caaaly dzien pracy wynosi ok.40 euro minus socjal 6 euro.W polsce za zbiory placa tyle samo..trzeba zrobic minimum 70% naljepszego zbieracza a wiadomo ze w kazdej grupie trafi sie kombajnista ktory eliminuje slabszych..zrobisz mniej niz 70% najlepszego zbieracza i dostajesz minus..thierman tylko dla rumunow niestety

M.
@lutek

Nie wiem gdzie ty płaciłaś, aż 6 Euro socjalu jeśli jest to niecałe 5€ za obiad, mieszkanie, wodę, prąd, dojazd do pola itp.. 40€ dziennie musiałaś zarabiać jeśli Ci się nie chciało zbierać. Byłam i wiem jak to wszystko wygląda. W Polsce nie przemczam się ale zbieranie borówki to naprawdę lekka praca i można zarobić jeśli się tylko chce.

arekte

O ZNOWU NACIĄGARA NA HOSTA SIE ODEZWAŁA - prawda_ona - TO OSZUST.NIE WYSYŁAJCIE SMSA ,NIE USŁYSZYCIE ŻADNEJ ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ TYLKO Z KONTA WAM POBIEŻE NIEZŁA KASE . NO U HENKA NIE MA ROZMÓW KWALIFIKACYJNYCH IDZ UCZCIWIE POPRACOAWC !! NIE NACIAGAC LUDZI KTÓRZY ZAROBKU SZUKAJĄ

arekte

nie nabieraj ludzi na platne smsy . a tak wogóle to nie ma u tiermanna czegoś takiego jak rozmowa kwalifikacyjna !!! LUDKI NIE DAJCIE SIE OKRASC ,WYSYŁAJAC SMSA:)

noo

warunki tragiczne, wyzysk w czystej postaci, jeżeli nie masz znajomości nic nie osiągniesz. mieszkania z Rumunami, grupy mieszane również z nimi a nawet z przewagą rumunów, którzy kantują cały czas a winę grupowe zrzucają na polaków i wręcz karzą poprawiać pracę po rumunach, praca w warunkach tragicznych - 7/7 i nawet gdy jest ulewa i burza nie ma że boli , grupowe zachowują się jakby zapomniały języka polskiego a rumunom prawie w dupę wchodzą, grupowych nie spotka się na polu gdy leje albo jest gorąco - są w busach ale gdy tylko zrobi się w miarę ok można spotkać je na rajkach z szyderczymi uśmiechami i bezczelnymi wypowiedziami. Można powiedzieć że Rumuni są tam na pierwszym miejscu, zarobki za cały dzień harówy marne i nieopłacalne... Nie polecam !!!

teodor
@noo

potwierdzam .bylismy wraz z zona w kwietniu gdy szparagi sie wycinalo i obrabialo,koszmar.tez nie polcamy .

masz racje katastrofa
@teodor

katastrofa warunki gorzej niz w budzie u psa takie samo traktowanie zadnego ubespieczenia po przewruceniu sie nawed do mnie nikt nie podszedl wstac i dalej do haruwy a za co za 0.80 centuw za kilogram hamstwo jakiego nikt sobie nie wyobraza pracujemy po 12 godzin czasami to za23 euro na dzien bo nie ma boruwki tak tlumacza no i jak nie zrobisz normy to dostajesz czerwony minus po 7 minusach wypiepszasz do domu bo jestes nieproduktywna ludziska jak najdalej z tego miejsca a grupowi to naprawde grupowi z obozu koncentracyjnego wstydze sie za nich bo sa naszymi rodakami a zachowuja sie jak skur.......yny z piekla rodem w pokoju mieszka 8 osub w tym 5 rumunek schacki i swawole i na koniec praca na akord sranie i sikanie na akord i spanie tez na akord za to bez pryerwy sniadaniowej

nie warto zwłaszcza do Heinrich Thiermann borówki

nie warto zwłaszcza do Heinrich Thiermann borówki

no

nie polecam znajoma z dziewczyną są i po 2 tygodniach przyjeżdżają raz że warunki mieszkalne to masakra zwierzęta lepiej mają a dwa to nawet się jej ten wyjazd nie zwróci oczywiście polskie kierowniczki zachowujące się jak kapo bo tak to można nazwać i tyranko od rana do wieczora za marne grosze mówię tu o borówkach odradzam sam niech szkop sobie tyra za tą kasę

time
@no

to ja już nic nie rozumiem -jedni sobie chwalą drudzy narzekają -nie wiem co robić

ewa
@time

dziwie sie ze ktos pisze o kierowniczkach polskich ze sa jak kapo .one sa tak fajne ze takie osoby przydałoby sie miec w polsce ,wtedy nie trzeba bybyło wyjezdzac za granice .szefostwo jest tam super.

optymista
@ewa

wez skrzynke wodki na rozgrzanie i przetrwanie :)

zuza
@ewa

Zgadzam sie z Toba jak najbardziej.Brygadzistki rzeczywiscie bardzo fajne kobiety,z malym wyjatkiem,pamietasz taka pania Kasie-mila to prawda,ale tak upirdliwa przepraszam za to okreslenie,ze glowa mala,nadgorliwosc owej pani byla nie do zniesienia,a wiesz jest takie powiedzenie nadgorliwosc gorsza od faszyzum,pozatym ok,praca jak praca pojechalo sie tam poto aby zarabiac a nie hulanki swawole jak co niektorzy-ale kazdy jest dorosly i odpowiada za siebie,wiec nie ma co wytykac palcem i tutaj laski obgadywac to nie nasza sprawa

time

Witam!Ja własnie dostałam dzisiaj papiery {umowa}a miałam datę na 7 .07.-jestem ciekawa czy zadzwonią

Nika 29

Hmm tak od czasu wglądam na opinie o firmie Thiermann i przykro mi gdy czytam posty osób obrażający ta firmę. Jężdzę do tej firmy od 8 lat mój facet od ponad 20 stu i oboje sobie chwalimy to miejsce. Owszem ja sama mam nerwy czasem na niektóre rzeczy tam....ale byłam w rożnych innych miejscach i zawsze było gorzej. Firma ma swoje zalety i wady jak każda inna!! Ale przede wszystkim jest wypłacalna.

mała

Nie mogę się do nich dodzwonić czy to znaczy że już w tym sezonie nie będą potrzebować ludzi.

pele
@mała

nie mogę już tego czytać właśnie z tamtąd wróciłam tam od tygodnia są już komplety są grupy porobione i w polu i na hali widać nie jesteś KUZYNECZKĄ żadnego grupowego skoro dalej czekasz POWODZENIA jest jeszcze szansa może któraś LALA zasłabnie albo jej się znudzi ta praca to firma będzie tarabanić po każdego komu wysłali umowe a takich ludzi mają w huk może szczęście padnie na Ciebie i będą dzwonić POWODZENIA

man is obsolete

Wbijam tam na weekendzie,jak pod kosz lebron.

Proszę o podanie numeru telefonu bo za cholerę nie mogę się dodzwonić na ten podany w umowie...

man is obsolete

Dzwonic nie trzeba codziennie tylko 2-3 razy w tyg.... Mnie osobiscie już kurwica brała bo zamiast rozmawiac o pracy to w słuchawce telefonu gra muzyczka za której słuchanie płaci się jak za Audiotele, (usunięte przez administratora)ponad 3 zł za minutę... Może człowiek zwątpic, ale załapac sie można, ja i qmpel jesteśmy tego żywym przykładem... A jak będzie??? Czas pokaże!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG