Heinrich Thiermann

Uchte

na podstawie 2098 ocen.

Opinie o Heinrich Thiermann

Zainteresowany

Czy możecie podpowiedzieć jak to jest z tą firmą? Sporo jest negatywnych opinii a wyjechać za granicę chciałbym spokojnie!

Patryk

Wiatam państwa bardzo serdecznie ! Czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile można zarobić na szparadach w ciągu 6 tygodni ? Z góry dziękuje za odpowiedź

hapacz
@Patryk 12.11.2017 11:06

okolo 2 tysiace euro bo pewnie pierwszy rok

Obywatel Polski

To miejsce to tragedia! Obóz pracy! Wykorzystywanie ludzi za marne grosze w porównaniu za tyle godzi (nie raz po 18h pracy) z godzina na obiad i druga przerwa 30 minutowa gdzie samo dojście na hotel zajmuje najwięcej . Traktują nas jak maszyny. Ludzie płaczą z bolu, Robia w amoku. Osobiście nie polecam i żałuję wydanych pieniędzy na sama drogę.. Nie pakujcie się tam. Szkoda zdrowia . Pozdrawiam serdecznie!

jest ok
@Obywatel Polski 29.10.2017 22:08

bo taki pracownik z ciebie ja siedem lat tam jezdze i nie narzekam

Klark

Witam wszystkich jeżdżę na folię od 5 lat na jesień praca 6 tygodni bardzo ciężka płaca bardzo mała na folię płacą od hektara czarnej foli 100euro biała 90 euro a druty co według mnie jest pracą naj miebezpieczna płacą 80euro oczywiście jest to kwota od jednego hektara na 33 osoby czyli niecałe 2.5 euro na osobę jest stawka bardzo niska w poruwnaniu z niebezpieczęstwem straty oczów ale jeż jeżeli przetrwasz 6 tygodni w deszczu lub mrozie to zarobisz Max 1600 euro odjeżdżają do domu . Jeżeli nie pracujesz fizycznie w Polsce to nie przyjeżdżaj . Jeżeli lubisz alkohol nie przyjeżdżaj ponieważnikt nie będzie na Ciebie robił ponieważ jest to akord grupowy

Adi

Czy teraz jesienia i zima jest tam praca? Jesli tak to przy czym?

Weronika

@sarenka - dziękuję za informację. Zatem na co Heinrich Thiermann zwraca uwagę zatrudniając nowych pracowników? Czy możesz też napisać o warunkach pracy, jakie oferuje pracodawca? Jak je oceniasz? Czy firma zapewnia zakwaterowanie? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

sarenka
@Weronika 12.09.2017 13:20

zapewnia zakwaterowanie, dowoz na pole, obiad. nie ma wymagan przy podjeciu tam pracy , nawet wiek nie ma znaczenia. bylebys Ty miała zdrowie i siłe do pracy bo tam nie ma ze boli :) słonce czy deszcz w pole trzeba iść.

Jowitka6661

Czy ktoś mi powie czy jeszcze tam pracuje Sven ?

:::::::
@Jowitka6661 27.08.2017 04:16
Czy ktoś mi powie czy jeszcze tam pracuje Sven ?

Tak pracuje jest szefem na lehninie

jm
@::::::: 27.08.2017 12:46
Tak pracuje jest szefem na lehninie

napiszcie jak zarobki w tym roku

Bywalec

czy to prawda że Ania jest rumuńską grupową?

Weronika

Czy aplikując na oferty pracy od Heinrich Thiermann musimy posługiwać się językiem niemieckim na określonym poziomie? Jak pod tym względem przebiega proces rekrutacyjny? Pracodawca podczas rozmowy przeprowadza test językowy, czy może wymagany jest specjalny certyfikat potwierdzający nasze umiejętności?

sarenka
@Weronika 13.08.2017 19:06

nie musisz znac wcale jezyka niemieckiego . Nikt na to nie zwraca uwagi .

Dejvv

A jakie macie opinie o zbiorach Rzepy?Jaka stawka dzienna,po ile godz?

nunu

jedzie ktos w tym tyg na hale

Byłam

Ja mogę się wypowiedzieć więc byłam tam tydzień ogółem miałam fajną grupową fajną grupę,oprócz Ukrainek praca nie jest ciężka nikt Cię nie pogania każdy jest miły dla siebie i motywuje Cię do pracy ale jest jeden problem zarobki jeśli jedziesz pierwszy raz na borówki to żadnych "kokosów" się nie spodziewaj pracujesz po 11h za niewelką stawkę

margolka
@Byłam 25.07.2017 12:26

Mamy z koleżanką być w sobotę - pierwszy raz w tej firmie interesują mnie zarobki jak i atmosfera w pracy.

Ja

Prosiłbym o kontakt do kogoś z biura.

@świezakjakichmało

Do kogo mamy się zgłosić na zakwaterowanie? Dotrzemy w późnych godzinach nocnych. Dziękuję z góry z pomoc.

@świezakjakichmało
@z 18.07.2017 20:59
W pierwszej kolejności biuro i rejestracja a dopiero potem zakwaterowanie.

Czyli pozna pora to nie problem i ktoś nas na pewno przyjmie?

z
@@świezakjakichmało 18.07.2017 21:04
Czyli pozna pora to nie problem i ktoś nas na pewno przyjmie?

tak ! poczekalnia przed biurem:)

ona

Może i borówka jest,ale Rumunii są okropni. Rwą jak chcą, skaczą po rajach,zawyżają poziom, są jakieś limity limity, które trzeba wyrobić!!! Także ciekawie w tym roku się zapowiada. Z jednej grupy są już zjazdy, bo ludzie nie dają rady. Wyjechali 10 i jutro już zjeżdżają !!!

ja

Obecnie wchodzi ok 60 ton borwki ,wiec jest wysyp i czas na dobre zarobki. Placi 1 euro i nie zejdzie nizej. Warto przyjechac.

adela

hej czy jest ktoś z tereminem na 19 lipca z zachodniopomorskiego ? Krucho z dojazdem mam. I też lipca, że jade sama, bo mój chłopak nadal nie dostał odpowiedzi.

Andrzej

Jest ktos na borowce w Kirchdorf i moze dac znac jak to wyglada? Duzo borowki? Bo mamy termin na srode i noe wiemy czy jechac czy isc na magazyn ze stala stawka

świeżakjakichmało

Mam pytanie do osób będących na miejscu lub dobrze znających realia rzeczonej firmy. Mianowicie, czy opłaca się przyjeżdżać teraz na borówkę? Poza tym byłbym wdzięczny za podanie dokładnego adresu. Pozdrawiam.

@agnieszka 14.07.2017 11:29
no a co,jesli każa mi przyjechać bez umowy,czy ktoś miał taką sytuację?

Jeśli do Ciebie dzwonili i każą przyjechać, to jedź!!Robert pisze , ze jest borówka, więc zarabiaj:)

@kaska 15.07.2017 18:42

Umowę dostaniesz na miejscu,tylko musisz mieć tel.,że masz przyjeżdzać

natalka

powiedzcie mi ile borówki rwiecie w godzinę ,tak srednio

Rwaczka

Ile placą obecnie za kg ?Borowki

Robert
@Rwaczka 13.07.2017 10:33
Ile placą obecnie za kg ?Borowki

1 Euro za Kg i poniżej tej ceny nie zejdą.

kaska

jaki jest aktualny numer bo na ten z koncówką 970 nikt nie odbiera i tylko kase zrzera

J.

Nie wiem jak wyglada sytuacja na borowce, ale wiem ze sporo osob sciagaja na srode i na piatek, wiec chyba jest co zbierac. Sprobuj sam do nich zadzwonic :)

Dylemat

Co sie dzieje w firmie Thiermann ? Kiedy zbior borowki sie rozkreci ? Czekam z terminem poczatek lipca i co dalej ?Czekać czy szukac innej roboty ?

Xymox

Ma ktoś jakieś aktualne info jakie teraz obowiązują stawki za kg ile za socjal i czy istnieje możliwość zakwaterowania małżeństw razem

Nick

Łoooo . To bardzo szybko dali znać .. Nie wiem kto w tym biurze pracuje ale nikt normalny ... Żeby dzwonić 2 dni wcześniej . Ja do tej pory nie dostałem telefonu i raczej nie licze juz na to zeby dostać .

Xyz
@Nick 06.07.2017 22:29

Przecież do środy jeszcze 6 dni, nie 2 :)

Nick

Czy do kogos z was dzwonili juz w sprawie borowki i na kiedy. ? Bo ja mialem jechac na lipiec/sierpien ale do tej pory nie dostalem telefonu .

Swoja
@KamilzPodlasia 06.07.2017 22:21
Do mnie dzwonili dzisiaj i kazali byc na srode

Na szarik jedziesz czy motzow ?

KamilzPodlasia
@Swoja 07.07.2017 07:55
Na szarik jedziesz czy motzow ?

Na szarik :-)

Julka

Czy miał ktoś termin na 3 lipca i nadal nie dostał telefonu? Zaczynam się obawiać że wcale nie zadzwonią i tyle z roboty

,,,

Czy wyjazdu z terminami poczatek lipca są opoznione ? Ktos coś wie ?

Rodzinka5

Hej czy mialt tel ze na 5 lipca ni przyjezdzac

Czy ma ktoś jakieś namiary do przewoźników z lubuskiego lub wielkopolskiego? Muszę przyjechać na piątek i nie mam jak :(

Kielce

Ma ktos na 10 do Kirdchoff na borowke?

Dawidzik

Swoja
@Dawidzik 03.07.2017 19:52
6,20 w tym roku za cosjal.Piszę o Scharinghausen ;d

Czy wiesz jaka obecnie stawka za kg czy na godziny?

ibanez
@Dawidzik 03.07.2017 19:52
6,20 w tym roku za cosjal.Piszę o Scharinghausen ;d

Ja pracowalem 6 sezonow na szparagach...mialem 4,5 socjal....nie marudz!!!

J.

Ile w tym roku wynosi oplata za socjal i na jakie srednie dzienne zarobki mozna liczyc?

dejwidzik

Borowka juz jest i nie trzeba jej szukac.Jest tam juz 300 osob i jutro kolejne 200 przyjedzie.Internet jest w hotelach co jest nowoscia :)

Rwaczka
@dejwidzik 03.07.2017 09:11

O jakiej miejscowosci piszesz Scharinghausen czy motzow i czy nie podniesli za socjal ?

aneta
@dejwidzik 03.07.2017 09:11

hej a jak tam z laptopem można wziasc czy nie bo kradna

zbieracz12

witam,orientuje sie ktos jak wyglada teraz sytuacja na borowce,mam niby termin na 3lipca ale jak narazie cisza,chyba trzeba sie bedzie do nich odezwac,napiszcie po ile kg zbieracie i za jaka stawke

abc
@Paweł 01.07.2017 22:26
Sytuacja wygląda tak ze ściągnęli prawie 250 Rumunów, sam nie wiem po co i zbierają a właściwie szukają borówki. Proponuję pocz...

A ty u kogo jestes w grupie i czy zbieracie borowke?

rwaczka
@zbieracz12 01.07.2017 19:33

Czy dostales jakieś info w sprawie wyjazdu,ja tez mam na 3 lipca i cisza ,do jakiej miejscowosci masz ?

mmmm

Witam! Jeśli ktoś jedzie na środę to thiermanna z Podkarpacia lub Małopolski to mam wolne miejsce w prywatnym aucie i mogę zabrać osobę lub dwie

Piotr

Witam wszystkich, czy wiecie jak najskuteczniej skontaktować się z firmą i czy jest jeszcze możliwość zjechania do Uchte w tym sezonie?

PatrykJessy

Mam pytanie dotyczace borowki. Poniewaz wybieramy sie tam grupa znajomych i nie mamy pojecia czy faktycznie mozna zarobic konkretna kase. Nie chodzi mi o to czy jest ciezka czy mieszka sie zle czy dobrze ale glownie o prace. Chcialbym jqkas odpowiedz od osoby ktora tam byla, ile wynosi mniej wiecej za caly dzien przy solidnej pracy i czy faktycznie trzeba byc tam 6 tygodni? Prosze o pomoc

zzzzzz
@PatrykJessy 28.06.2017 12:35

Na hali masz akord grupowy

bórkwa
@PatrykJessy 28.06.2017 12:35

Nie musisz być 6 TYgodnie u tThierman to jest czas jaki może być u jego maksymalnie A co do kasy to myśle że można zarobić od 50 euro do chyba 100 dziennie

Kasia24

Kto z was wyjezdza jutro z rana do scharrinhausen ?

swoja

lie obecnie za socjal ?

nunu

ma ktos dokladny caly adres i nr tel do Scharinhausen.

gosia

jakie sa stawki na hali za godzine

zzzzzz
@gosia 27.06.2017 11:31
jakie sa stawki na hali za godzine

Na hali masz akord grupowy

DawidBP

Ja mam termin na 3 lipca. Jadę z okolic Białej Podlaskiej do Scharinhausen.

xyz

Ja mam przyjechać na środe

xyz
@Paweł 25.06.2017 15:48
Część! Ja też jadę na środę, mam wolne miejsce skąd jedziesz z Polski ? Z jakiego województwa jedziesz ?...

Malopolska, jedziesz samochodem?

Paweł
@xyz 25.06.2017 15:55
Malopolska, jedziesz samochodem?

Tak jade swoim autem. Jesteś gdzieś z okolic Tarnowa?

Natala

Hej czy dostał ktoś telefon ze w piątek 30.06 ma być rano w pracy na barowce?? Może mógłby ktoś powiedzieć jak tam jest?? Jedziemy z koleżanką po raz pierwsz :) z góry dzięki

aaasia
@Natala 24.06.2017 22:07

hej tak ja dostałam z kolezanka i tez pierwszy raz jedziemy :)

hmm

Jedzie ktoś na środe?

nu nu
@Kasia24 24.06.2017 14:57
ja jade, niedawno dzwonili

na borowke i gdzie

@nu nu 24.06.2017 19:31
na borowke i gdzie

Na borowke , kazali przyjechac do scharinnhausen do biura a gdzie dokladnie to powiedza na miejscu

Beniu

Witam, czy można prosić o numer kontaktowy, żeby można było się umówić do pracy przy borówkach? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

ghj

Wiadomo już coś kiedy się bedzie zaczynała borówka?

Kasia24

A czy mozna sie dostac do pracy na produkcji przy borowce jezeli jedzie sie pierwszy raz ?

Zostaw opinię o Heinrich Thiermann - Uchte

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heinrich Thiermann