Heinrich Thiermann

Uchte

Heinrich Thiermann

Opinie o Heinrich Thiermann

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Truskawa

Tegoroczny sezon był po prostu cienki. Susza, susza i jeszcze raz susza, nie było po prostu co zbierać, jednak zaczynając od samego początku gdzie zamiast na borówkę dostaliśmy się na truskawko-borówkę. Nie rozumiem dlaczego wybierają sobie losowe osoby i wpychają tam gdzie ktoś nie chce. Wysyłałam umowę odnośnie borówki, a dostałam się do grupy truskawkowej, po pytaniu o przeniesienie dostaje się odpowiedz "nie podoba się to możesz zjechać do domu" coś jest jednak nie halo. Zarobki w porównianiu na poprzedni rok były szokujące. W tamtym za gorszy dzień miało się pięćdziesiąt na rękę, a w tym trzydzieści w LEPSZY dzień. Bywało także tak, że wychodziliśmy na dzień na czysto dwa czy trzy euro co jest dla mnie zupełnym nieporozumieniem. Szef zarządził koniec pracy i nie obchodzi go to, że jedziemy pracować, a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) i zarobić mniej niż gorsza robota za grosze w Polsce. Wybierając się na kolejne zbiory raczej obejdę Thiermanna szerokim łukiem. Pozdrawiam.

@Truskawa 19.08.2018 20:13

Zarobki sa wystarczajace , robotnicy robia jak woły dzięki dozorowi .Robotnik musi miec na łbem bata , wtedy nie obija sie i robi jak koń. A jak nie do paszoł wont , na wies do pługa.

Grupowy

Ogólnie jest dobrze , jest praca i godziwe wynagrodzenie .Ci co przyjechali do pracy ze wsi to teraz żyja na wysokim poziomie .Juz nie noszą waciaków ani trampek do pracy .A po wypłacie zaglądaja do sklepów i węszą coby tu kupić , bo zaopatrzenie jak w Ameryce nie takie jak u nich na wsi że w sklepie jest łopata , grabie sól ......ocet i chabanina na mielone.. .Oby tak dalej to na wieś już nie wrócim ani do pługa ani do gnoja.

Józio
@Zn 19.08.2018 16:58

Nie narzekajcie tyle na grupowych, oni maja najbardziej odpowiedzialna pracę , widze jak oni stale obserwują czy praownik coś nie spier-olił , czy pracownik siedzi czy ma luzy , bo jak sie obija to mu trzeba roboty dołożyć .

Weronika

@Bauer, @Grupowy, przypominam, że wypowiadacie się na forum publicznym. Kategoryzowanie ludzi pod względem pochodzenie jest nie tylko niestosowne ale i obraźliwe. Obrażanie innych użytkowników forum/osób trzecich jest niezgodne z regulaminem GoWork.pl i takie komentarze mogą zostać usunięte przez administratora serwisu. https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat warunków pracy w firmie, zróbcie to w kulturalny sposób.

Bauer

Niektorzy narzekają że im jest żle . THIERMANN dobrze płaci za prace , górnik pod ziemią ma dużo mniej i tak nie narzeka ja wy tutaj. Pamiętam dawno temu jak ktoś mial malucha to był bogaty , a teraz to golf już nie wystarcza marzy sie passat ....Nie narzekajcie ludzie , macie tu jak w raju , praca jest , warunki socjalne bardzo dobre , przewóz za darmo , premie. Naprawde nie ma nigdzie takich zarobków ani przywilejów . Thiermann ma dobrą zaloge , ludzie sa wyselekcjonowani , najlepsi zostali , obiboki , kombinatorzy i zlodzieje poszli na bruk . Tak samo lejby , nieroby i ślizgacze .Teraz każdy z was ma powody do dumy że ma prace i nie musi sie wałęsać po ulicach i szukac puszek na złom . Dzięki grupowym ktorzy was nauczyli dobrej roboty , dyscypliny bo zjechala sie szarańcza z wielu wioch do pracy , różne gamonie , nieuki i bezmózgowcy ..... .teraz macie prace, czyste gacie i pensje wiekszą niż górnicy. Nauczyliście sie obsługiwać krany z wodą i spuszczac w kiblu wode . Niektórzy pierwszy raz jechali autobusem , też tacy byli . Nie śmiejcie sie to święta prawda.

Ania

Witam wybieram się na rzepę czy ktoś wie jak wyglądają zarobki wiem że jest to akord ale ile się zarabia przeciętnie na miesiąc ?z góry dziękuję za odpowiedź

Justi
@Bauer 09.08.2018 14:39

Nie obrazaj ludzi ze wsi to nie te czasy mysle ze my ludzie ze wsi wiecej kultury mamy niz ty a w beczki to ty chyba (usunięte przez administratora) bo tak ciagle o nich piszesz .czlowieku ogarnij sie za duze mniemanie masz o sobie

Bauer

Już tyle nie narzekajta. Tu macie wszystko , prace i pieniądze. Warunki pracy komfortowe , szatnia , umywalnia , kible że nawet w domu takiego nie masz, w domu walisz do wiadra , juz też zapomniales jak ci matka polewała plecy wiadrem z wodą przy kąpieli . A tu nauczyli cie obsługiwania kranu i zamiast chleba z łojem .....tu jesz szynke.

Bauer

To prawda , że nauczyliśmy ludzi kultury , pierwszy raz jak weszli do ubikacji , to pytali sie mnnie , jak się wodę spuszcza. Ta ciemnota ze wsi potrzebują bata , nieroby wykolejone muszą się nauczyć dyscypliny , jak nie to na wiochę z powrotem i do pługa i do wideł , za bramę z kopniakiem w szmaty śmierdzące .

@anonymous 06.08.2018 21:05

Grupowy pilnuje swoich robotników na zmianie , aby pracowali wydajnie i dobrze. A jeżeli ktoś chce w pracy sie opier-al-ać , to zostanie przeniesiony do innej cięzkie pracy / za karę / tam juz nie będzie się smial i obijał . Grupowy na zmianie jest bardzo potrzebny , bez niego robota lezy na łopatkach . ROBOLE ze wsi potrzebują bata i surowej dyscypliny .

Weronika

Przypominam o zachowaniu zasad kultury wypowiedzi. @Manager IT, jaką informację do bieżącego wątku miał wnieść Twój komentarz? Przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym, na którym obrażanie innych użytkowników/osób trzecich jest niezgodne z regulaminem. @Cisza bo wrócisz do do pługa, czy możesz podzielić się z nami rzeczowymi i merytorycznymi informacjami na temat pracy w firmie?

Manager IT

Haha polaki cebulaki kopią sparage u Niemca co za lamusy przegrywy z wioch zawsze fajne polisz fajne haha

Cisza bo wrócisz do do pługa

We Thiermannie nie jest żle , zarabiacie jak górnicy , bo gdyby było tak żle toby wszyscy pouciekali do pługa i do gnoja na wieś.

Abc

Wiecie może czy zabierają 10% z wypłaty tym osobom, które szybciej zjezdzaja?

@II 01.08.2018 15:37

Gdyby nie Thiermann to większośc musiała by wracac na role i do lepianek .Robotnicy po zawodówce co przyjechali ze wsi tutaj do pracy teraz narzekaja że mało mają pieniedzy... .A na wsi byś mial więcej ? chyba przy wywożeniu gnoja albo koszeniu trawy kosą . Zjechali sie do pracy do miasta ludziska , zobaczyli cywilizacyjny tryb zycia , pokupowali sobie nowe łachy , telewizory i niektorzy nawet samochody. Pojechali do swoich rodzin na wieś i tam wszyscy niedowierzają , bo wyjechali szmaciarze obdarci z walzką pożyczoną od dziadka a przyjezdzaja juz nie w gumowcach tylko w adidasach. Także WIOCHA nie narzekajcie bo tu macie raj na ziemi , na wsi byś chodził nieogolony z łopatą i widłami caly dzien , a tu masz komfort .Łazienki , natryski , bufecik ...a na wsi bar jeden , i byś patrzył jak inni piją piwo , a ty byś sie wtedy drapał po łbie zawszonym.

Malgorzata

Ludzie nie przyjezdzajcie !!! Dzienny zarobek to max 30 euro ! Śmieszne pieniądze za taka prace. Za borowke płaci 1 euro za kg ale jest tak mała jak ziarenka pieprzu a na krzakach jest jej bardzo malo, wiec trochę schodzi by uzbierać kilogram.

grupowy za haracz
@Malgorzata 13.07.2018 21:06

to oszusci i kłamcy niema borówki chcą czyścić opla za darmo (usunięte przez administratora) a grupowi to czysci po 7 klasach nieuki

Thiermann uratował wam zycie

Re: Szmaciarstwo Ostatnio szwagra namawiałem tu do roboty, on na wsi biedę klepie , chodzi ubrany jak szmaciarz .We Thiermannie zarobi dobrze i nawet sie bardzo nie urobi . Dawają tu premie i można sporo odłożyć jak sie nie pije wódki .

Monika

Jest jeszcze Borówka?

Mania

Jedzie ktoś jutro (26.07) do Lehnina?

Thiermann uratował wam zycie

Polaczki, dziękujcie że macie pracę , bo wszędzie bieda i bezrobocie , a wy pracujecie i macie nie złą pensję . Każdy prawie pracownik ma auto , a werbusy z wiosek nauczyli się techniki np; spuszczać wodę w kiblu albo w ŁAZNI natrysk obsługiwać. Ludzie na kolanach idą do pracy z uciechą , bo na wsi szedł za pługiem i konia pchał pod górkę. Thiermann uratował temu motłochowi życie ))) Zgraja pachołków i śmierdzieli ze wsi , nauczy sie wreszcie żyć w warunkach komfortowych.

Kinga.....

Jak wygląda teraz praca w Lenin? Jest jeszcze dużo borówki?

Dominika
@Kinga..... 25.07.2018 16:35

Dla Ciebie nie ma borówki

Bauer

Zarobki sa bardzo dobre ,nie mozna narzekać , gdyby były niskie toby swołocz uciekła do swoich bliskich na wieś do pługa .Tam chodzili by w kufajce i filcach od rana do nocy. A tak maja pracę w luxusowych warunkach i godziwą pensję .

Buer

Thiermann ostatnio dużo pomaga pracownikom .Pensje za prace sa bardzo wysokie nawet chyba najwyższe w Niemczech. Praca nie jest ani trudna ani ciężka .Kobiety wykonuja prace mozna powiedziec na luzie a męzczyzni nawet nie czuja zmęczenia po zmianie .Efektem tego dobrego zamopoczucia na farmie jest fakt , że nikt niechce szukac innej pracy. Z okazji swiąt Thiermann dal premie pracownikom .Dbalośc Thiermanna o ludzi pracy jest na najwyższym poziomie .Dlatego wszyscy pracownicy oddawaja szacunek i najwyższe uznanie dla kierownictwa farmy .Robotnicy sa wdzięczni że maja prace i wysokie wynagrodzenie. Gdyby nie Thiermann toby większośc ludzi wrociła tam skąd przyszła czyli na wieś .Tam trudno byłoby sobie przypomnieć i trwać w prymitywnych warunkach , brak prądu , do sklepu po ocet trzeba jechac godzine rowerem , zamiast WC to beczka na odchody. Pomyślcie jak tu Thiermann wam pokazał cywilizacje i nowoczesnośc. Zamiast isc do obory zostawić kał , to tu idziesz do luxusowego WC.

Och
@Buer 24.07.2018 15:13

Człowieku, ile Ci płacą za te brednie

Weronika

@Buer, czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Heinrich Thiermann? Bo jak rozumiem jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? @niedoszły, czy zgłaszałeś swoje uwagi do osób odpowiedzialnych za zakwaterowanie jeśli nie czułeś się usatysfakcjonowany warunkami mieszkalnymi?

Bauer

Niektorzy narzekają że im jest żle . Thiermann dobrze płaci za prace , górnik pod ziemią ma dużo mniej i tak nie narzeka ja wy tutaj. Pamiętam dawno temu jak ktoś mial malucha to był bogaty , a teraz to golf już nie wystarcza marzy sie pasek.Nie narzekajcie ludzie , macie tu jak w raju , praca jest , warunki socjalne bardzo dobre i premie .Naprawde nie ma nigdzie takich zarobków ani przywilejów .Thierrman ma dobrą zaloge , ludzie sa wyselekcjonowani , najlepsi zostali , obiboki , kombinatorzy i zlodzieje poszli na bruk . Tak samo lejby , nieroby i ślizgacze .Teraz każdy z was ma powody do dumy że ma prace i nie musi sie wałęsać po ulicach i szukac puszek na złom . Dzięki Niemca ktorzy was nauczyli dobrej roboty i dyscypliny bo zjechala sie szarańcza z roznych dziur do pracy , różne gamonie , nieuki i bezmózgowcy ..... .teraz macie prace i pensje wiekszą niż górnicy. Nauczyliście sie obsługiwać krany z wodą i spuszczac w kiblu wode . Niektórzy pierwszy raz jechali autobusem , też tacy byli . Nie śmiejcie sie to święta prawda

niedoszły
@Bauer 16.07.2018 10:49

Warunki sanitarne bardzo dobre ? CIekawe gdzie chyba tylko na szariku i bahrenbostel.Chyba nie byłeś w "brimelo" lub Asendorfie.Tam to sie dzieje dopiero.Pokoje najmniejsze 6 osobowe z brudasami.CHyba jesteś na hali ze mowisz o premii dziwaku

Buer

Nie narzekajcie we Thiermannie, mozna pracować spokojnie do emerytury , zarobki sa wystarczające , każdy robotnik ma czyste gacie i mieszka w komfortowych warunkach , swołocz się nauczyła kultury i posługiwania kranem i spłuczką w kiblu , a pamietamy jak przyjechali do pracy , w kufajce i z walizką starych łachów

Bauer

Do Thiermanna przyjeżdża do pracy chołota , nieroby , nieuki i nawet lejby , chcieli sie nauczyć roboty i zarabiać pieniądze. Częśc zaraz wyrzucona za bramę , dla oszołomów tutaj miejsca nie ma. , lejby i obiboki i kombinatorzy , tez kopa dostali .Reszta nie moze narzekac , bo przyjechali w kufajkach , a Niemiec ich nauczyl siadania w WC na sedesie i jak sie obsługuje spłuczke i kran w umywalni. Swołocz jak teraz jedzie w rodzinne strony / już nie w kufajce i w starych trampkach / tylko jada autem .. .........wita ich sołtys i pospólstwo wiejskie.

Luba
@Bauer 15.07.2018 13:24

Jeśli nie chce Ci się pracować to przynajmniej nie obrażaj ludzi którzy tam jadą. Owszem niektórzy to naprawdę porażka ale niektórzy jada żeby zarobić np. na centralne ogrzewanie lub opał bo w Polsce mimo iż pracują to nie stać ich na to. Często są to ludzi wykształceni ale ze względu miejsca zamieszkania i sytuacji domowej nie mają możliwości wybicia się i godnego zarobku. Ogólnie praca jak praca sezonowa - na wolne nie liczcie, jedynie na luźniejszy piątek. Warunki ok...lepiej takie coś niż mieszkanie w jakiś kontenerach itp. Obiad się dostaje, lodówki w pokojach, dostęp do kuchni. Ale jak się pracować niektórym nie chce to i jak godzinę popracuję to narzekać będzie

Wiktoria

Jak jest na szparagach ktoś był? Byłam na borówce i fakt jest faktem że się pracowało po 15 godz dziennie (zdarzało się) . Kto jest grupową na Hali ? Pani Krystyna? Jak jest z Kobietami czy one też idą w pole i zbierają te szparagi? Słuchy mnie dochodziły że to jest praca tylko dla mężczyzn jeśli chodzi o zbiory. Proszę się więcej wypowiedzieć na ten temat

Nunu
@Basia 16.07.2018 22:26

Pojedziesz to poczujesz na własnej skórze jaka jest

Kundzio

W tym roku nie opłaca się przyjedzac ściągnęli za dużo ludzi i nie ma borówki

Kundzi
@Ola123 16.07.2018 19:16

Nie wiem Jak narazie jedziemy na borowke plewic bo nie ma borówki

Irek

Podpowiedzcie jak agencja organizuje warunki bytowe za granicą?

Tomek

Plewione są w tym roku szparagi???

Och

Byłam chwilę i doswiadczylam. Tam takie pojęcia jak godność, szacunek, uczciwość, normalność są nieznane. Tam masz tyrać na polu lub hali i cieszyć się, że możesz to robić. Zarobki inne niz te, o których mowa przed podpisaniem umowy, której nawet nie możesz przeczytać i oczywiście jej nie dostajesz. Warunki socjalno-bytowe oplakane. Za każdy drobny błąd jest awantura, jakbyś zrobił cos nieodwracalnego. Groźby pracy za free przy najmniejszej pomyłce. Ja jak Ci za dobrze i za szybki praca idzie, to wymyśla, żebys błędy , wysypia wszystko co w skrzynce żebyś jeszcze raz to wybierala - strata czasu i kasy i tak Już mocno oskubanej. Nigdy więcej tam pojadę, nawet w celach trursytycznych.

Taka tam

Totalna porażka , dniówka masakrycznie mała tak jak i borówka na krzaczkach. Nie polecam

Malgorzata

Ta firma to jedna wielka porażka , ludzi maja za nic. Grupowe zamiast po polsku czy niemiecku to mówią po rumuńsku, mimo tego ze są polkami. Przyjezdzasz pierwszy raz i nikt Ci nie wytłumaczy jak masz zbierać i co robić. Organizacja fatalna. Przechodzimy z jednego pola na drugie pieszo pol godziny. Na polu panuje chaos, nikt nie wie co ma robić.

Zostaw opinię o Heinrich Thiermann - Uchte

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heinrich Thiermann