Heinrich Thiermann

Uchte

Heinrich Thiermann

Opinie o Heinrich Thiermann

Zadowolony

Ogólnie jest dobrze , jest praca i godziwe wynagrodzenie .Ci co przyjechali do pracy ze wsi to teraz żyja na wysokim poziomie .Juz nie noszą waciaków ani trampek do pracy .A po wypłacie zaglądaja do sklepów i węszą coby tu kupić , bo zaopatrzenie w Niemczech nie takie jak u nich na wsi że w sklepie jest łopata , grabie sól ......ocet i chabanina na mielone.. .Oby tak dalej to na wieś już nie wrócim ani do pługa ani do gnoja.

@Zadowolony 19.10.2018 09:53

Powtarzasz sie

Już nie narzekajta
@Justi 19.10.2018 15:46

Już tyle nie narzekajta. Tu macie wszystko , prace i pieniądze. Warunki pracy komfortowe , szatnia , umywalnia , kible że nawet w domu takiego nie masz, w domu walisz do wiadra , juz też zapomniales jak ci matka polewała plecy wiadrem z wodą przy kąpieli . A tu nauczyli cie obsługiwania kranu i zamiast chleba z łojem .....tu jesz szynke.

@Już nie narzekajta 22.10.2018 11:46

Ty jestes nienormalny lecz się czlowieku pozdrawiam

olka
@Zadowolony 19.10.2018 09:53

Juz od kilku miesiecy piszesz to samo stuknięty czlowieku ile mozna...znawca ktory zapewne za potrzebą lata za stodole bo nawet u Henia nie jest w stanie zarobic zeby sracz w koncu zrobic w domu bo to cienki bolek Do psychiatry won.

@olka 29.10.2018 20:22

Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. To ważne dla utrzymania poziomu dyskusji na forum. Komentarze wulgarne, zawierające treści niezgodne z regulaminem, mogą zostać usunięte przez administrację serwisu. Zapoznajcie się ponownie z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin

Zbigniew

Witam, czy w tym roku jest jeszcze wyjazd na folię?

@Zbigniew 23.10.2018 07:52

Dzwon do biura bo dopiero jest troche rumunii a folia dopiero sie zaczyna

Grupowy

Zbiory w tym roku były bardzo udane i wszyscy są zadowoleni ważne że jak co roku holota z wioch przyjechała do cywilizowanego kraju i poznała nie niewyobrażalne dla nich luksusy jak siadanie na sedesie i obsługe kranow dzięki temu będą nieść ten kaganek oswiaty do swoich dziur. Dzięki i zapraszam ponownie za rok.

@Grupowy 03.10.2018 17:41

Wiadomo po twoim pisaniu z kad jestes 8swiadectw 4klasy a tu ludzi obraza penile o sobie pisze. Ni Nie na wide takich ludzi. Napisz jaka grupe miales take Napisze tu Co ty za hrabia jestes

Biznesmen
@Jak 04.10.2018 10:11

Nie no każdy z was ma tu doktorat z fizyki jądrowej dlatego jedziecie kopać szparage u szkopa za 4 euro buhaha

DUX
@Grupowy 03.10.2018 17:41

O ile jestes grupowym chociaz w to watpie bo Nie wiesz I glupoty piszesz Jaki to grupowy . madry jestem tu na stale I z am prawie wszystkich papier toaletowy piora kubki plastykowe myja przywiezione z polski I wiele innych zeczy a ty o ludziach sie wysmiewasz to co piszesz to o sobie. Znam pare grupowych na poziomie a reszta to tacy jak ty

@DUX 08.10.2018 10:58

Gdyby nie grupowi to by farma poszła z torbami bo swołocz myśli tylko jak się przebujac do końca pracy i o chlaniu wódy na kampie. Dobry grupowy jest dla motłochu że wsi jak ojciec bo pokazał wam jak się siada na sedesie i wodę spuscza więc nie narzekacie na grupowych bo dzięki nim macie świetną pracę w Niemczech a nie pasanie świń i przerzucanie gnoja łopatą jak u was na wsi.

Grupowa
@Grupowy 03.10.2018 17:41

Panie grupowy, co pan wypisuje za brednie, aż zwymiotuję na pana posty ,masakra jakaś, że owe treści dopuszczalne są

Dux

Firma I własciciel na ogol to super tylko niemiecko-polskie kierownictwo to Nie odpowiedni ludzie na nie nie odpowiednich stanowiskach Moje sugestie dla Heinrich Thiermann: Wymiana kierownictwa Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Rozmawiac z zwyklymi pracownikami a Nie sluchac kierownictwo to ze oni mowia ze jest dobrze bo co rok jest gorzej

Buer

Thiermann ostatnio dużo pomaga pracownikom .Pensje za prace sa bardzo wysokie nawet chyba najwyższe w Niemczech. Praca nie jest ani trudna ani ciężka .Kobiety wykonuja prace mozna powiedziec na luzie a męzczyzni nawet nie czuja zmęczenia po zmianie .Efektem tego dobrego zamopoczucia na farmie jest fakt , że nikt niechce szukac innej pracy. Z okazji swiąt Thiermann dal premie pracownikom .Dbalośc Thiermanna o ludzi pracy jest na najwyższym poziomie .Dlatego wszyscy pracownicy oddawaja szacunek i najwyższe uznanie dla kierownictwa farmy .Robotnicy sa wdzięczni że maja prace i wysokie wynagrodzenie. Gdyby nie Thiermann toby większośc ludzi wrociła tam skąd przyszła czyli na wieś .Tam trudno byłoby sobie przypomnieć i trwać w prymitywnych warunkach , brak prądu , do sklepu po ocet trzeba jechac godzine rowerem , zamiast WC to beczka na odchody. Pomyślcie jak tu Thiermann wam pokazał cywilizacje i nowoczesnośc. Zamiast isc do obory zostawić kał , to tu idziesz do luxusowego WC.

xx
@Buer 24.07.2018 15:13

buer .ty jesteś glupi jak but

Och
@Buer 24.07.2018 15:13

Człowieku, ile Ci płacą za te brednie

anonymous
@Buer 24.07.2018 15:13

Czy ty masz wszystko po kolei w głowie

DUX
@Buer 24.07.2018 15:13

Powiem jedno zdanie sa ludzie I parapety

arek

jest możliwość rozliczenia z podatku jeśli się pracowało w tej firmie

Grupowy

Ogólnie jest dobrze , jest praca i godziwe wynagrodzenie .Ci co przyjechali do pracy ze wsi to teraz żyja na wysokim poziomie .Juz nie noszą waciaków ani trampek do pracy .A po wypłacie zaglądaja do sklepów i węszą coby tu kupić , bo zaopatrzenie jak w Ameryce nie takie jak u nich na wsi że w sklepie jest łopata , grabie sól ......ocet i chabanina na mielone.. .Oby tak dalej to na wieś już nie wrócim ani do pługa ani do gnoja.

Zn
@Grupowy 10.08.2018 09:56

Ciekawy jestem jaki to grupowy taki mądry sam oderwany siła i granatem od pluga . Jak sie ma stala pesje i to nie mala to mozna ludzi traktowac jak smieci.znam to od podszewki .A tu głupoty pisze

Józio
@Zn 19.08.2018 16:58

Nie narzekajcie tyle na grupowych, oni maja najbardziej odpowiedzialna pracę , widze jak oni stale obserwują czy praownik coś nie spier-olił , czy pracownik siedzi czy ma luzy , bo jak sie obija to mu trzeba roboty dołożyć .

@Józio 20.08.2018 15:30

Jozio taglupio piszesz pewnie tu nie byles

Niko
@Grupowy 10.08.2018 09:56

Witam mogla bym prosic nr kontaktu do tej firmy jestem chetny jechac .pozdrawiam

sarenka
@Niko 19.09.2018 12:13

+ 49 42739320970 prosze.

Grupowy

Robote macie , zarobiacie duzo . Ludzie przyjechaliscie ze wsi gdzie bieda i ciemnota, grupowy was nauczył wode spuszczac w kiblu , pokazał jak sie kran z wodą odkręca , niektorzy pierwszy razy widzieli czyste gacie z bliska. Powinniście całować brame przy wejsciu do na farme ze macie tak atrakcyjna prace .

Bauer

To prawda , że nauczyliśmy ludzi kultury , pierwszy raz jak weszli do ubikacji , to pytali sie mnnie , jak się wodę spuszcza. Ta ciemnota ze wsi potrzebują bata , nieroby wykolejone muszą się nauczyć dyscypliny , jak nie to na wiochę z powrotem i do pługa i do wideł , za bramę z kopniakiem w szmaty śmierdzące .

!!!!!!!
@Bauer 25.07.2018 17:18

Czy teraz dorwales się już do tego bata nad tzw.przez ciebie ''hołotą ze wsi"?Bo wygląda na to ,że nauczyłeś się już spuszczać wodę w kiblu ,zdjąleś kufajkę i porzucileś widły! Nie obrażaj ludzi cięzko tam pracujących ! Jadą tam ci co chcą pracowac i zarobić !

@!!!!!!! 31.07.2018 17:59

Grupowy ma odpowiedzialna prace , musi czuwać nad tokiem całej pracu. Robol ma klapy na oczach , stoi jak koń przy dyszlu , nawet nie wie co robi .A grupowy musi mysleć i organizować prace temu koniowi . Bez niego robota by leżała na łopatkach , bo robol ze wsi od gnoja musi mieć nad łbem bata.

???
@Bauer 25.07.2018 17:18

Ty nie jesteś Bauer tylko kodziarz, który obraża Polaków i Niemców. Myślę, że nie pracujesz w tej firmie, bo takich ludzi P. Thiermann nie zatrudnia a jeśli tam pracujesz to chyba przez pomyłkę.

@??? 01.08.2018 11:27

Robote macie , zarobiacie duzo . Ludzie przyjechaliscie ze wsi , grupowy was nauczył wode spuszczac w kiblu , pokazał jak sie kran z wodą odkręca , niektorzy pierwszy razy widzieli auto z bliska. Powinniście całować brame przy wejsciu do ze macie tak atrakcyjna prace .

@Grupowy 01.08.2018 13:54

Ty nawet pisać poprawnie nie potrafisz, a bierzesz się za obraźliwa ocen3 ludzi. Człowieku, ty piszesz z autopsji.

@II 01.08.2018 15:32

Robotnicy przyjechaliscie do Thiermanna w jednych gaciach i z walizką starych łachów . Nauczyłem was obslugiwac kran w umywalni i wodę spuszczac w kiblu , bo dla was to było obce . W domu u siebie chodziliscie do obory się zalatwiac a tutaj sa kraniki ,umywalka i ciepła woda.

@Grupowy 02.08.2018 12:37

Szkoda mi Ciebie

anonymous
@II 02.08.2018 17:53

"II"...nie przejmuj się tym co pisze "grupowy". Jest wykorzystywany seksualnie od najmłodszych lat i takie są tego skutki. Od lat był zamknięty w osobnym pokoju stąd tak ubogi zasób słów i ubliżanie wszystkim, poziom inteligencji rozgotowanej marchewki. To człowiek który nigdy nie pracował a jego ulubionym zadaniem jest szukanie własnego ego którego nie ma i nigdy nie będzie miał. To człowiek który głosował na PiS i dlatego jest jak jest teraz w tym kraju. Nie przeszedłby w polu jednej "rajki", jest za cienki bez względu na pieniądze. Nie ma jaj,rzeszkadza mu wszystko bo nic nie potrafi sam zrobić, a tak naprawdę nie ma znajomych bo nikt nie chciałby z nim w kiblu muchy ubić.

@anonymous 06.08.2018 21:05

Grupowy pilnuje swoich robotników na zmianie , aby pracowali wydajnie i dobrze. A jeżeli ktoś chce w pracy sie opier-al-ać , to zostanie przeniesiony do innej cięzkie pracy / za karę / tam juz nie będzie się smial i obijał . Grupowy na zmianie jest bardzo potrzebny , bez niego robota lezy na łopatkach . ROBOLE ze wsi potrzebują bata i surowej dyscypliny .

@Grupowy 06.08.2018 23:45

Kolego znam ten temat a nie pisz głupoty po pierwsze ile zapłaciłem frycowego by zostać grupowym i ile wódki stawiasz odpowiedniemu gościowi znam to dobrze. A tu moralny prawi i ludzi obraża

@Jak 26.08.2018 10:58

We Thiermannie nie jest żle , zarabiacie jak górnicy , bo gdyby było tak żle toby wszyscy pouciekali do pługa i do gnoja na wieś.

Pracownik w firmie.
@Bauer 25.07.2018 17:18

Nie mogę czytać tych obelg do ludzi, którzy przyjechali pracować. Kim Ty jesteś ,żeby oceniać . Pisać nawet nie umiesz, błędy , masakra!!! Nie będę więcej pisała, szkoda słów. Zastanów się nad sobą.

Już nie narzekajta
@Pracownik w firmie. 27.08.2018 20:38

Dobrze , już tak robotnicy nie narzekajcie , macie się za dobrze . jak Thiermann was kopnie w śmierdzące łachy , to pojedziecie kible myć u Żyda .

Truskawa
@Grupowy 26.08.2018 18:20

Ty to walnij się w 'łep' tak porządnie i może Ci pomoże. Na borówce i truskawce zarabia się akordowo więc ludzie pracują dla siebie i swojego zarobku, a grupowy może im pomóc a nie zmusić do zbierania jak błędnie myślisz. Nie jesteś panem a zwykłym wieśniakiem któremu udało się dostać do koryta. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś dostrzeże te twoje (usunięte przez administratora) tutaj i (usunięte przez administratora) cie na pług jak to pięknie napisałeś. Tacy ludzie jak ty właśnie odstraszają ludzi aby tam przyjechać, za co jestem Ci ogromnie wdzięczna.

@Truskawa 02.09.2018 21:27

Grupowy ciężko pracuje umyslowo , obserwuje pracę robotników i czuwa aby wszystkie zadania były dobrze wykonane. Po ciężkiej pracy pan grupowy idzie na zasłużony odpoczynek do domu . Grupowi są bardzo umęczeni po pracy .

@Grupowy 01.08.2018 09:39

Co ty tu ludziom ciemnoty opowiadasz po pierwsze kto organizuje pracę na pewno nie ty a jak zostałaś grupowym to był by ciekawy temat ile dałeś racinger'owi kasy zainteresowani wiedza o kogo chodzi być trzeba człowiekiem ty jesteś gorszy niż ludzie co przyjeżdżają Krótko mówiąc Leszczyńska (usunięte przez administratora) znam większość grupowych jak zostali

Truskawa

Tegoroczny sezon był po prostu cienki. Susza, susza i jeszcze raz susza, nie było po prostu co zbierać, jednak zaczynając od samego początku gdzie zamiast na borówkę dostaliśmy się na truskawko-borówkę. Nie rozumiem dlaczego wybierają sobie losowe osoby i wpychają tam gdzie ktoś nie chce. Wysyłałam umowę odnośnie borówki, a dostałam się do grupy truskawkowej, po pytaniu o przeniesienie dostaje się odpowiedz "nie podoba się to możesz zjechać do domu" coś jest jednak nie halo. Zarobki w porównianiu na poprzedni rok były szokujące. W tamtym za gorszy dzień miało się pięćdziesiąt na rękę, a w tym trzydzieści w LEPSZY dzień. Bywało także tak, że wychodziliśmy na dzień na czysto dwa czy trzy euro co jest dla mnie zupełnym nieporozumieniem. Szef zarządził koniec pracy i nie obchodzi go to, że jedziemy pracować, a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) i zarobić mniej niż gorsza robota za grosze w Polsce. Wybierając się na kolejne zbiory raczej obejdę Thiermanna szerokim łukiem. Pozdrawiam.

@Truskawa 19.08.2018 20:13

Zarobki sa wystarczajace , robotnicy robia jak woły dzięki dozorowi .Robotnik musi miec na łbem bata , wtedy nie obija sie i robi jak koń. A jak nie do paszoł wont , na wies do pługa.

aga
@Truskawa 19.08.2018 20:13

U nas tj.w fruechtehof schindler sezon jagodowy bardzo dobry, 100 euro za dzień to nie był problem, najlepsza Alina miala dużo więcej, reszta też.

Przypomnij sobie
@Truskawa 19.08.2018 20:13

Robotnik po podstawówce teraz masz samochod , zarobileś pracą na niego , a jak jedziesz na wieś w swoje strony to wiocha patrzy na ciebie jakbyś z Ameryki przyjechał . Pomyśl dawniej miałes rower stary po dziadku i stary łach na sobie po bracie . Więc nie biadol i nie stękaj jak stary sklerotyk .

Truskawka
@Grupowy 20.08.2018 15:44

Czy gdzieś w poście jest wzmianka o grupowych? Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie rozumiem po co komentujesz ten post, a w tym bardziej co robisz na stanowisku grupowego.

Truskawka
@Przypomnij sobie 20.08.2018 22:32

Rozumiem, że to kopiuj wklej z translatora? Nie widzę sensu w tej wypowiedzi Panie z AMERYKI.

Abc

Wiecie może czy zabierają 10% z wypłaty tym osobom, które szybciej zjezdzaja?

Gwiazda1
@Abc 27.07.2018 15:36

Tak, zabierają

@Gwiazda1 01.08.2018 09:44

Może zabierają ale poco zjeżdżać, jeden robol w tajmenicy mi powiedział, ze matula mu powiedziała synu, codziennie przed praca i po pracy całuj w gołą d Niemca dobrego pana i grupowego , ze jeszcze ci dają pracę , bo u nas, na wsi bieda , konie pozdychały a na traktor nie ma pieniedzy i pracuj nawet za 600 euro/mies to jest 10 razy wiecej niż na wsi,

@Grupowy 01.08.2018 13:37

Szkoda mi Ciebie, bo ratunku dla Ciebie już nie ma. Nawet ta robota za darmo nie jest w stanie Cię czegoś nauczyć. Poziom Twoich wpisów świadczy dobitnie o Tobie.

@II 01.08.2018 15:37

Gdyby nie Thiermann to większośc musiała by wracac na role i do lepianek .Robotnicy po zawodówce co przyjechali ze wsi tutaj do pracy teraz narzekaja że mało mają pieniedzy... .A na wsi byś mial więcej ? chyba przy wywożeniu gnoja albo koszeniu trawy kosą . Zjechali sie do pracy do miasta ludziska , zobaczyli cywilizacyjny tryb zycia , pokupowali sobie nowe łachy , telewizory i niektorzy nawet samochody. Pojechali do swoich rodzin na wieś i tam wszyscy niedowierzają , bo wyjechali szmaciarze obdarci z walzką pożyczoną od dziadka a przyjezdzaja juz nie w gumowcach tylko w adidasach. Także WIOCHA nie narzekajcie bo tu macie raj na ziemi , na wsi byś chodził nieogolony z łopatą i widłami caly dzien , a tu masz komfort .Łazienki , natryski , bufecik ...a na wsi bar jeden , i byś patrzył jak inni piją piwo , a ty byś sie wtedy drapał po łbie zawszonym.

@Abc 27.07.2018 15:36

Nic nie zabierają zjechać można w każdej chwili zgalaszasz wczesniej środa piątek zjazd by mogli przygotować kase

Weronika

@Bauer, @Grupowy, przypominam, że wypowiadacie się na forum publicznym. Kategoryzowanie ludzi pod względem pochodzenie jest nie tylko niestosowne ale i obraźliwe. Obrażanie innych użytkowników forum/osób trzecich jest niezgodne z regulaminem GoWork.pl i takie komentarze mogą zostać usunięte przez administratora serwisu. https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat warunków pracy w firmie, zróbcie to w kulturalny sposób.

Bauer

Niektorzy narzekają że im jest żle . THIERMANN dobrze płaci za prace , górnik pod ziemią ma dużo mniej i tak nie narzeka ja wy tutaj. Pamiętam dawno temu jak ktoś mial malucha to był bogaty , a teraz to golf już nie wystarcza marzy sie passat ....Nie narzekajcie ludzie , macie tu jak w raju , praca jest , warunki socjalne bardzo dobre , przewóz za darmo , premie. Naprawde nie ma nigdzie takich zarobków ani przywilejów . Thiermann ma dobrą zaloge , ludzie sa wyselekcjonowani , najlepsi zostali , obiboki , kombinatorzy i zlodzieje poszli na bruk . Tak samo lejby , nieroby i ślizgacze .Teraz każdy z was ma powody do dumy że ma prace i nie musi sie wałęsać po ulicach i szukac puszek na złom . Dzięki grupowym ktorzy was nauczyli dobrej roboty , dyscypliny bo zjechala sie szarańcza z wielu wioch do pracy , różne gamonie , nieuki i bezmózgowcy ..... .teraz macie prace, czyste gacie i pensje wiekszą niż górnicy. Nauczyliście sie obsługiwać krany z wodą i spuszczac w kiblu wode . Niektórzy pierwszy raz jechali autobusem , też tacy byli . Nie śmiejcie sie to święta prawda.

Ania

Witam wybieram się na rzepę czy ktoś wie jak wyglądają zarobki wiem że jest to akord ale ile się zarabia przeciętnie na miesiąc ?z góry dziękuję za odpowiedź

@Ania 07.08.2018 15:37

Odradzam pracę w tej firmie. Nie jest uczciwa. Przeczytaj wpisy Bauera i będziesz miała obraz tej firmy.

@Ania 07.08.2018 15:37

Aniu nie sluchaj zadnego bauera nie jest zle ja tam jezdze na kopanie szparaga juz osmy rok i jestem zadowona .Wiadomo ze na pierwszy rok nie zarobisz kokosow ale napewno wiecej niz tu w polsce.jedz jezeli bedzie ci zle to wrocisz

@II 08.08.2018 22:45

Ogólnie jest dobrze firma dobrze płaci tu jest cywilizacja robole że wsi mnie po rękach całowali że takie luxusowe umywalnie mają ja się patrzę a oni w kiblu łby myją. Także nie narzekaj tu masz kible prysznice bufecik a u ciebie na wsi obora i beczka na kał

@Bauer 09.08.2018 14:39

Nie obrazaj ludzi ze wsi to nie te czasy mysle ze my ludzie ze wsi wiecej kultury mamy niz ty a w beczki to ty chyba (usunięte przez administratora) bo tak ciagle o nich piszesz .czlowieku ogarnij sie za duze mniemanie masz o sobie

Weronika

Przypominam o zachowaniu zasad kultury wypowiedzi. @Manager IT, jaką informację do bieżącego wątku miał wnieść Twój komentarz? Przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym, na którym obrażanie innych użytkowników/osób trzecich jest niezgodne z regulaminem. @Cisza bo wrócisz do do pługa, czy możesz podzielić się z nami rzeczowymi i merytorycznymi informacjami na temat pracy w firmie?

Manager IT

Haha polaki cebulaki kopią sparage u Niemca co za lamusy przegrywy z wioch zawsze fajne polisz fajne haha

Cisza bo wrócisz do do pługa

Malgorzata

Ludzie nie przyjezdzajcie !!! Dzienny zarobek to max 30 euro ! Śmieszne pieniądze za taka prace. Za borowke płaci 1 euro za kg ale jest tak mała jak ziarenka pieprzu a na krzakach jest jej bardzo malo, wiec trochę schodzi by uzbierać kilogram.

grupowy za haracz
@Malgorzata 13.07.2018 21:06

to oszusci i kłamcy niema borówki chcą czyścić opla za darmo (usunięte przez administratora) a grupowi to czysci po 7 klasach nieuki

Thiermann uratował wam zycie

Re: Szmaciarstwo Ostatnio szwagra namawiałem tu do roboty, on na wsi biedę klepie , chodzi ubrany jak szmaciarz .We Thiermannie zarobi dobrze i nawet sie bardzo nie urobi . Dawają tu premie i można sporo odłożyć jak sie nie pije wódki .

Monika

Jest jeszcze Borówka?

Mania

Jedzie ktoś jutro (26.07) do Lehnina?

Thiermann uratował wam zycie

Polaczki, dziękujcie że macie pracę , bo wszędzie bieda i bezrobocie , a wy pracujecie i macie nie złą pensję . Każdy prawie pracownik ma auto , a werbusy z wiosek nauczyli się techniki np; spuszczać wodę w kiblu albo w ŁAZNI natrysk obsługiwać. Ludzie na kolanach idą do pracy z uciechą , bo na wsi szedł za pługiem i konia pchał pod górkę. Thiermann uratował temu motłochowi życie ))) Zgraja pachołków i śmierdzieli ze wsi , nauczy sie wreszcie żyć w warunkach komfortowych.

Kinga.....

Jak wygląda teraz praca w Lenin? Jest jeszcze dużo borówki?

Dominika
@Kinga..... 25.07.2018 16:35

Dla Ciebie nie ma borówki

Bauer

Zarobki sa bardzo dobre ,nie mozna narzekać , gdyby były niskie toby swołocz uciekła do swoich bliskich na wieś do pługa .Tam chodzili by w kufajce i filcach od rana do nocy. A tak maja pracę w luxusowych warunkach i godziwą pensję .

Weronika

@Buer, czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Heinrich Thiermann? Bo jak rozumiem jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? @niedoszły, czy zgłaszałeś swoje uwagi do osób odpowiedzialnych za zakwaterowanie jeśli nie czułeś się usatysfakcjonowany warunkami mieszkalnymi?

Bauer

Niektorzy narzekają że im jest żle . Thiermann dobrze płaci za prace , górnik pod ziemią ma dużo mniej i tak nie narzeka ja wy tutaj. Pamiętam dawno temu jak ktoś mial malucha to był bogaty , a teraz to golf już nie wystarcza marzy sie pasek.Nie narzekajcie ludzie , macie tu jak w raju , praca jest , warunki socjalne bardzo dobre i premie .Naprawde nie ma nigdzie takich zarobków ani przywilejów .Thierrman ma dobrą zaloge , ludzie sa wyselekcjonowani , najlepsi zostali , obiboki , kombinatorzy i zlodzieje poszli na bruk . Tak samo lejby , nieroby i ślizgacze .Teraz każdy z was ma powody do dumy że ma prace i nie musi sie wałęsać po ulicach i szukac puszek na złom . Dzięki Niemca ktorzy was nauczyli dobrej roboty i dyscypliny bo zjechala sie szarańcza z roznych dziur do pracy , różne gamonie , nieuki i bezmózgowcy ..... .teraz macie prace i pensje wiekszą niż górnicy. Nauczyliście sie obsługiwać krany z wodą i spuszczac w kiblu wode . Niektórzy pierwszy raz jechali autobusem , też tacy byli . Nie śmiejcie sie to święta prawda

niedoszły
@Bauer 16.07.2018 10:49

Warunki sanitarne bardzo dobre ? CIekawe gdzie chyba tylko na szariku i bahrenbostel.Chyba nie byłeś w "brimelo" lub Asendorfie.Tam to sie dzieje dopiero.Pokoje najmniejsze 6 osobowe z brudasami.CHyba jesteś na hali ze mowisz o premii dziwaku

Buer

Nie narzekajcie we Thiermannie, mozna pracować spokojnie do emerytury , zarobki sa wystarczające , każdy robotnik ma czyste gacie i mieszka w komfortowych warunkach , swołocz się nauczyła kultury i posługiwania kranem i spłuczką w kiblu , a pamietamy jak przyjechali do pracy , w kufajce i z walizką starych łachów

Bauer

Do Thiermanna przyjeżdża do pracy chołota , nieroby , nieuki i nawet lejby , chcieli sie nauczyć roboty i zarabiać pieniądze. Częśc zaraz wyrzucona za bramę , dla oszołomów tutaj miejsca nie ma. , lejby i obiboki i kombinatorzy , tez kopa dostali .Reszta nie moze narzekac , bo przyjechali w kufajkach , a Niemiec ich nauczyl siadania w WC na sedesie i jak sie obsługuje spłuczke i kran w umywalni. Swołocz jak teraz jedzie w rodzinne strony / już nie w kufajce i w starych trampkach / tylko jada autem .. .........wita ich sołtys i pospólstwo wiejskie.

Luba
@Bauer 15.07.2018 13:24

Jeśli nie chce Ci się pracować to przynajmniej nie obrażaj ludzi którzy tam jadą. Owszem niektórzy to naprawdę porażka ale niektórzy jada żeby zarobić np. na centralne ogrzewanie lub opał bo w Polsce mimo iż pracują to nie stać ich na to. Często są to ludzi wykształceni ale ze względu miejsca zamieszkania i sytuacji domowej nie mają możliwości wybicia się i godnego zarobku. Ogólnie praca jak praca sezonowa - na wolne nie liczcie, jedynie na luźniejszy piątek. Warunki ok...lepiej takie coś niż mieszkanie w jakiś kontenerach itp. Obiad się dostaje, lodówki w pokojach, dostęp do kuchni. Ale jak się pracować niektórym nie chce to i jak godzinę popracuję to narzekać będzie

Wiktoria

Jak jest na szparagach ktoś był? Byłam na borówce i fakt jest faktem że się pracowało po 15 godz dziennie (zdarzało się) . Kto jest grupową na Hali ? Pani Krystyna? Jak jest z Kobietami czy one też idą w pole i zbierają te szparagi? Słuchy mnie dochodziły że to jest praca tylko dla mężczyzn jeśli chodzi o zbiory. Proszę się więcej wypowiedzieć na ten temat

Fanatyk
@Wiktoria 01.02.2018 23:49

Na hali masz trzy grupowe nie jedna jeśli chodzi o półki. Tak szparag kopia również kobiety to jednak jest ciężka praca na akord indywidualny.

moni
@Fanatyk 02.02.2018 11:48

Na hali jest 9 grupowych

Nunu

Jeśli chodzi o Lenin to na borówka o na szparadze jest Kryska na 100 bo jeżdżę

Sona
@Wiktoria 01.02.2018 23:49

Byłam w tamtym roku na szparadze,a wcześniej na borówce więc mam porównanie... ogólne na szparadze gorzej,moim zdaniem, a zarobki te same (chyba że Ci się poszczęści i trafisz na dobrą grupę) Grupowymi są Marzena,Karolina i Baśka Barbara :D Jeśli miałabym Ci doradzić,to jedź na borówkę,mniej się narobisz a tak samo zarobisz.

megi
@Sona 01.04.2018 13:34

a jaka stawka jet na borówce? może ktoś udzielić uczciwej odpowiedzi?

Basia
@Nunu 04.02.2018 06:44

Czy możesz napisać coś o Kryśce z hali na borówkach?

Nunu
@Basia 16.07.2018 22:26

Pojedziesz to poczujesz na własnej skórze jaka jest

Zostaw opinię o Heinrich Thiermann - Uchte

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heinrich Thiermann