Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska w Piotrków Trybunalski

Gastroo52

Bardzo, bardzo nie polecam pracy w Bełchatowie. Zakres obowiązków dla jednej osoby jest za duży, człowiek nie jest w stanie wyrobić się. Nerwówka, wyścig z czasem! O przerwie na kanapkę (oczywiście swoją przyniesiona z domu) można zapomnieć, wypiciu ciepłej herbaty również. Żałowana miska zupy. Sporo jedzenia, które zostaje laduje w koszu. Brak poszanowania, obgadywanie za plecami, atmosfera okropna. Nikt normalny tam nie wytrzyma.

Kluska332
@Gastroo52

Tak samo jest w piotrkowie. Szef porażka. Krzyczy i ma swoich pupilków. Straszy ucinaniem pensji. Mnóstwo obowiązków to fakt. Plus obgadywanie. Komentowanie, że ktoś jest na przerwie, albo jak jest pełno roboty nie masz prawa na nią iść. Ale praca to jedno. Moim zdaniem najgorsza jest załoga drą ryje, obgadują wyżej(usunięte przez administratora) (mówię tu o starych pracownikach). Ale wątpię by ktoś tam wytrzymał. Nigdy w życiu nie poleciłabym roboty tam...

Zofia

Za wszystko? A mogłabyś podać jakieś przykłady? Bo podejrzewam, że jest jakiś zawężony zakres powodów, za które pensja może zostać w firmie państwa Kowalskich... Jak to wygląda faktycznie? I o ile jest ucinana?

Mam wrażenie, że osoby zostawiające na forum opinie nie są zwolennikami uczciwej pracy lecz ciągłego narzekania. Firma ok, pracuje się w dobrej atmosferze więc co jeszcze potrzeba?

Zofia

A dawno pracowałeś w tym Przedsiębiorstwie? Wspomniałeś, że może coś się zmieniło więc może faktycznie teraz jest zupełnie inaczej? Może ktoś z aktualnych pracowników jeszcze się wypowie? Jak się pracuje? Coś się zmieniło na plus?

Majkel
@Zofia

Uwaźam Ze nie powinnas sie sugerowac negatywnymi opiniami ja tam 4 miesiace pracuje i nie zgodze sie z zadna negatywna opinia Mowie tu o Stołòwce w Bełchatowie Szef absolutnie nie jest zły Atmosfera w pracy jest bardzo fajna Wiadomo sa minusy ale to jak w kazdej pracy Ja nie sugerowalem sie opiniami i moze dlatego nadal tam pracuje ! Mnie sie wszystko podoba ale wiadomo to zalezy od osoby Pozdrawiam i proponuje sprobowac na wlasnej skòrze ????

Karol

Co konkretnie nie odpowiadało Ci podczas pracy w tym miejscu i jak długo tam pracowałeś? Mógłbyś podać nieco więcej szczegółów? Każdy szczery wpis wiele wnosi i pomaga innym potencjalnym kandydatom.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Margarita86

Pracowalam u pana H. Swojego czasu.(usunięte przez administratora) Pracy od groma a placa najnizsza i jeszcze zanizona do maksimum. Pracujac tam x czasu nikomu nie polecam. Bardzo duza rotacja. To sie tyczy na rowni stołówka w Bełchatowie i Ptb. Żywienie dzieci i na szpitale wola o pomste do nieba.(usunięte przez administratora) Jesli macie możliwości,wszędzie dobrze a nie u H. K. Zero szacunku,wyzysk, (usunięte przez administratora)bez lyku herbaty a co lepsza bez normalnej przerwy na cos do zjedzenia. Najlepiej ,jakby ktos nie palil,taki idealny profil pracownika a co w zamian od siebie przeszlo 168h przepracowanych za grosze. Pozdrawiam.

Kiti76
@Margarita86

(usunięte przez administratora)UCinanie pensji i darcie się na wszystkich na porządku dziennym. Bardzo szkoda nowych ludzi, którzy tam przychodzą. Szef powinien traktować każdego porowno, a nie ze ma się pupilków, a ktoś kozłem ofiarnym i (usunięte przez administratora) za grosze. Cóż... Po to są opinie, żeby się z nimi dzielić. Pozdrawiam

Wiktor

Podpowiedzcie czy w aktualnej sytuacji firma może prowadzić rekrutacje?

Najgorszy pracodawca w regionie Piotrków Trybunalski. Po pierwsze zabieranie pieniędzy za wszystko co tylko się da. Brak szacunku do ludzi. Arogancja i chamstwo. Narzucanie swojego zdania. Praca prawie codziennie po 10 godzin. Brak wolnego dnia gdy potrzeba - nie mówiąc już o urlopach. Wyzysk na pracowniku. Nie sprawiedliwie rozliczane pensje.

Firna
@Anonim

Osoba pisząca ten komentarz prawdopodobnie nie miała zielonego pojęcia o gastronomii. Szef chce zatrudnić osoby do pracy. Jeżeli ktoś ciągle robi coś źle to ma się takich osób dosyć. Jeżeli się nie potrafi pracy wykonywać dobrze i sprawnie to pracę którą się wykona w 8 godzin można wykonywać 10 albo i więcej. W żywieniu szpitali są zasady, których po prostu nie można łamać.

Firna
@Anonim

Jeżeli pracownik notorycznie dopuszcza do zepsucia się pożywienia. W takiej sytuacji pracodawca nie zamierza ponosić kosztów wyrządzonych przez to że pracownikowi się nie chce. W tym zakładzie się nie pali i to jest każdej osobie nowo zatrudnionej powtarzane i jak jest to łamane są konsekwencje finansowe.

Dariusz
@Anonim

Podpisując umowę o pracę miałeś w niej zawarty czas pracy i ewentualne kary finansowe. Czy realne zatrudnienie nie pokrywa się z ustaleniami zawartymi w kontrakcie?

admin

Macie doświadczenie w pracz w firmie PPHU s.c. H. Kowalski, J. Kowalska ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

• Sienkiewicza 25
    97-400 Piotrków Trybunalski