Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska w Piotrków trybunalski

counter
2 2 17 5 1
Michał

Mam wrażenie, że osoby zostawiające na forum opinie nie są zwolennikami uczciwej pracy lecz ciągłego narzekania. Firma ok, pracuje się w dobrej atmosferze więc co jeszcze potrzeba?

Margarita86 Nowy wpis
Klient
@Michał

To jest szczera prawda. To nie jest narzekanie. Firma dziad. Atmosfera dobra? Chyba w snach. Chyba ,ze jesteś kims z rodziny i masz lepsze warunki niz ktokolwiek inny. Kazdy godnie pracowal i pracuje. Bez cwaniactwa. Ale ,ktos tu na kims dorabia i prowadzi lepiej niz ktokolwiek." A ,zebys Ty lepiej nie mial niz ja". Pozdrawiam.

Kiti76 Nowy wpis
@Michał

Chyba sobie żartujesz człowieku. Ludzie tam pracują, a raczej (usunięte przez administratora) Bez łyku wody i przerwy. Jeśli twierdzisz, że 'komuś się nie chce pracować' to wątpię, że znasz temat. Tam jest wyzysk i brak poszanowania człowieka. Chyba, że coś się zmieniło... Ale wątpię.

Zofia Nowy wpis
@Kiti76

A dawno pracowałeś w tym Przedsiębiorstwie? Wspomniałeś, że może coś się zmieniło więc może faktycznie teraz jest zupełnie inaczej? Może ktoś z aktualnych pracowników jeszcze się wypowie? Jak się pracuje? Coś się zmieniło na plus?

Majkel Nowy wpis
@Zofia

Uwaźam Ze nie powinnas sie sugerowac negatywnymi opiniami ja tam 4 miesiace pracuje i nie zgodze sie z zadna negatywna opinia Mowie tu o Stołòwce w Bełchatowie Szef absolutnie nie jest zły Atmosfera w pracy jest bardzo fajna Wiadomo sa minusy ale to jak w kazdej pracy Ja nie sugerowalem sie opiniami i moze dlatego nadal tam pracuje ! Mnie sie wszystko podoba ale wiadomo to zalezy od osoby Pozdrawiam i proponuje sprobowac na wlasnej skòrze ????

q007
Kandydat

Witam wszystkich byłych pracujących w tej fimie, miałem ostatnio mozliwość zatrudnienia w tej firmie ale coś mi nie pasowalo i dałem sobie spokój i chyba dobrze zrobiłem czytając te opinie . Szkoda tych wszystkich osób tam pracujących. Z drugiej strony jestem ciekaw jeżeli z tak tanich produktów było robione to jaka stawka jest w tych szpitalach że aż tak po taniości firma kupowała produkty . Pozdrawiam

Karol
@q007

Co konkretnie nie odpowiadało Ci podczas pracy w tym miejscu i jak długo tam pracowałeś? Mógłbyś podać nieco więcej szczegółów? Każdy szczery wpis wiele wnosi i pomaga innym potencjalnym kandydatom.

nick
@Karol

Zobacz inne wpisy, chyba nie ma ani jednej pozytywnej opinii...

Mateusz

To prawda że pensja jest ucinana? Z jakiego powodu?

Margarita86

Pracowalam u pana H. Swojego czasu. Szef (usunięte przez administratora) i burak. Pracy od groma a placa najnizsza i jeszcze zanizona do maksimum. Pracujac tam x czasu nikomu nie polecam. Bardzo duza rotacja. To sie tyczy na rowni stołówka w Bełchatowie i Ptb. Żywienie dzieci i na szpitale wola o pomste do nieba. Za grosze kupione marnej jakości produkty z promocji,badz tez nie nadaje się do spozycia. Sama widziałam. Wstret na sam widok. Rodzice placa sowite sumy za obiady dzieci ,ktorych nie do konca zjadaja? Jesli macie możliwości,wszędzie dobrze a nie u H. K. Zero szacunku,wyzysk, zapierdol bez lyku herbaty a co lepsza bez normalnej przerwy na cos do zjedzenia. Najlepiej ,jakby ktos nie palil,taki idealny profil pracownika a co w zamian od siebie przeszlo 168h przepracowanych za grosze. Pozdrawiam.

Kiti76
@Margarita86

(usunięte przez administratora)UCinanie pensji i darcie się na wszystkich na porządku dziennym. Bardzo szkoda nowych ludzi, którzy tam przychodzą. Szef powinien traktować każdego porowno, a nie ze ma się pupilków, a ktoś kozłem ofiarnym i (usunięte przez administratora) za grosze. Cóż... Po to są opinie, żeby się z nimi dzielić. Pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiktor

Podpowiedzcie czy w aktualnej sytuacji firma może prowadzić rekrutacje?

Anonim

Najgorszy pracodawca w regionie Piotrków Trybunalski. Po pierwsze zabieranie pieniędzy za wszystko co tylko się da. Brak szacunku do ludzi. Arogancja i (usunięte przez administratora) Narzucanie swojego zdania. Praca prawie codziennie po 10 godzin. Brak wolnego dnia gdy potrzeba - nie mówiąc już o urlopach. Wyzysk na pracowniku. Nie sprawiedliwie rozliczane pensje.

Firna
@Anonim

Osoba pisząca ten komentarz prawdopodobnie nie miała zielonego pojęcia o gastronomii. Szef chce zatrudnić osoby do pracy. Jeżeli ktoś ciągle robi coś źle to ma się takich osób dosyć. Jeżeli się nie potrafi pracy wykonywać dobrze i sprawnie to pracę którą się wykona w 8 godzin można wykonywać 10 albo i więcej. W żywieniu szpitali są zasady, których po prostu nie można łamać.

Firna
@Anonim

Jeżeli pracownik notorycznie dopuszcza do zepsucia się pożywienia. W takiej sytuacji pracodawca nie zamierza ponosić kosztów wyrządzonych przez to że pracownikowi się nie chce. W tym zakładzie się nie pali i to jest każdej osobie nowo zatrudnionej powtarzane i jak jest to łamane są konsekwencje finansowe.

Dariusz
@Anonim

Podpisując umowę o pracę miałeś w niej zawarty czas pracy i ewentualne kary finansowe. Czy realne zatrudnienie nie pokrywa się z ustaleniami zawartymi w kontrakcie?

Macie doświadczenie w pracz w firmie PPHU s.c. H. Kowalski, J. Kowalska ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska - Piotrków trybunalski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad