Opinie o Uni-Projekt w Jadowniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uni-Projekt. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Uni-Projekt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uni-Projekt w Jadowniki

Łukasz Nowy wpis

Polecam Gości. Zgrany i dobrze koordynowany zespół. Z wypłatami zero problemów. Robota bez stresu. Najważniejsze, że sprzęt sprawny i kasa się zgadza. Jeżeli chodzi o nasz rynek śmiało polecam.

@Łukasz

Każdy dostaje w tym samym terminie pensje czy może jest opcja dogadać się na inny dzień? Ile osób liczą zespoły, jest jakieś maksimum? A tak w ogóle to idą pracownikom na rękę jak ktoś poprosi o płacenie tygodniówek lub zaliczek?

Grażyna Nowy wpis

W jednym komentarzu czytam zapewnienie, że pieniądze są na czas i jest umowa. Mogę prosić jeszcze o parę szczegółów? Jaki rodzaj umowy proponują początkującym, na co mogę liczyć?

Administracja Nowy wpis

Artykuł 216 Kodeksu Karnego – Znieważanie osoby Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku

Zbych

Kasa jest na czas Praca jest cały rok Szkolenia są Umowa jest Tylko chęci niektórym brak i narzekają

@Zbych

Super. A jakiego tylu szkolenia? Opiszesz?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Uni-Projekt? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Dorota

A czemu tak negatywnie się o nim wypowiadasz? Co takiego zrobił?

Dorota

No i co było taką kropką nad i, że zdecydowałeś, że odchodzisz? Bo rozumiem, że już tam nie pracujesz?

Eu staszek

Kontakt Jesteś tutaj: GoWork.pl Kontakt Warszawa ul. Prosta 69, 00-838 Warszawa Dział Opinii o Pracodawcach tel.: 22 299 27 17 tel. kom.: 795 116 179 Kontakt do administratora strony: admin@gowork.pl Szkoła Policealna Oddziały: Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Lublin, Białystok tel.: 690 898 761 tel. kom.: 570 005 431 e-mail: policealna@gowork.pl Warszawa ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa Centrala tel.: 22 622 13 09 fax.: 22 622 13 09 (wew. 0) Szkoła policealna tel.: 22 622 13 09 tel. kom.: 797 898 767 www.policealna.gowork.pl Warszawa ul. Modlińska 184 B, 03-120 Warszawa Dział niemiecki tel.: 22 622 14 30 Kursy i szkolenia tel.: 22 622 14 33 tel.: 22 622 14 47 Kraków ul. Wielopole 18b, piętro II 31-072 Kraków Szkoła Policealna Kraków - czesne 0zł! Katowice ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10) 40-096 Katowice Szkoła Policealna Katowice - ostatnie wolne miejsca! Wrocław ul. Ruska 51 B 50-079 Wrocław Szkoła Policealna Wrocław - nauka za 0zł! Poznań ul. Św. Marcin 66/72, piętro 11 61-807 Poznań Szkoła Policealna Poznań - 100 kierunków za 0zł! Lublin ul. Marii Curie-Skłodowskiej 36/10, 20-029 Lublin Szkoła Policealna Lublin - brak ukrytych kosztów! Białystok ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat 15-428 Białystok Szkoła Policealna Białystok - wpisowe 0zł! Kontakt do administratora strony: admin@gowork.pl Kontakt dla partnerów: wspolpraca@gowork.pl Kontakt w sprawie płatności: platnosci@gowork.pl Kontakt dla partnerów w sprawie szkoleń: wspolpraca.szkolenia@gowork.pl Kontakt w sprawie danych osobowych - GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o. o.: Angelika Wielochowska iod@gowork.pl Kontakt w sprawie danych osobowych - GoWork.pl Andrzej Kosieradzki: Kamila Gajo iodgw@gowork.pl O nas Mapa strony Dołącz do nas Forum Subskrypcje es.gowork.com gowork.fr Regulamin i polityka prywatności Kontakt

GW

W skrócie: Kierownictwo: rzeczowe, Sprzęt: mają do małych i dużych robót, Jakość robót: b. dobra, Czas realizacji: w terminie, Opis: widać że 10 lat doświadczenia na rynku procentuje Polecam współpracę ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Projekt - Jadowniki

• Jak się pracuje w Uni-Projekt?

Zobacz opinie na temat firmy Uni-Projekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uni-Projekt?

Uni-Projekt