Opinie o Stowarzyszenie Dajan Taxi w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Dajan Taxi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Dajan Taxi o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Dajan Taxi w Gdańsk

Jaca

Gdzie kursy bo zamarznę!

@Jaca

Poczytaj jakie brednie pisze Zarząd to się rozgrzejesz.

Waldek

W grudniu reklama :))) w Świętego Mikołaja nie wierze. Jest gorzej niż zle z zleceniami. Poprostu ich nie ma.

@Waldek

Grudzień czy styczeń nie można niektórych rzeczy przeskoczyć pracę trwają a takie pisanie że źle a gdzie jest dobrze teraz dajan i tak jest nr 1 w 3 miescie

@Zarzad

Ha ha ha teraz już blisko grudzień to piszesz że w styczniu reklama . Ale wy kłamiecie. W pazdzierniku pisaliście że w grudniu. Przyłapani na kłsmstwiw. Czekam na info że jednak w lutym.

@Anonim

Reklama Eko styl to najlepszą reklama trzeba doszlifowac szczegóły i ruszyć a czy będzie to styczeń a tobie jak nie chce się czekać to do widzenia dajan nr 1 w 3 miescie

@Zarzad

Już styczeń a niedługo Zarząd napisze ze w lutym. I jak tu wam wierzyć.

@Anonim

Trzeba zwiększyć najpierw zaplecze firmy umocnić pozycję na rynku ustabilizować przyjęcia kierowców podzielonych na zlecenia norma standard i Vip a to trochę musi potrwać żeby nie popełnić żadnego błędu musi to być zrobione precyzyjnie DAJN nr 1 w 3 miescie

@Zarzad

W Zarząd nie macie pojęcia co się dzieje. Wypisujecie bzdury jesteście oderwani od zeczywistości.

@Robert

Wiemy i dla tego działamy myślimy z przyszłością zbrojny działa by nie długo wystrzelić i pozostawić wszystkich z tyłu dajan nr 1 w 3 mieście

Chyba wystrzelić w wszechświat
@Zarzad

To jest poważne pisać na forum. Zamiast zarząd porozmawiać z kierowcami prowadzi dyskusje na forum To świadczy o braku profesjonalizmu.. Pisanie tu jak to jest wspaniałe ma jedno na celu nagonić nowych bo nie ma kasy, a reklama jest bujda, pracowałem długo i pamietam tylko reklamę na Garncarskiej i to dzięki jednemu z kierowców, i w jakiejś tam gazetce, to cała reklama była w ciągu 20 lat istnienia Dajan

@Chyba wystrzelić w wszechświat

Chętnych kierowców jest dużo trwa selekcja a dajan nr 1 w 3 mieście

@Chyba wystrzelić w wszechświat

A gdzie masz ruch teraz w asie czy City ten sam kibel co w dajanie a co do zarządu to dobrze że coś próbują bo w innych korpo żadnej reklamy też nie widać

Zarząd

Przyjecie większej ilości kierowców jest nie uniknione po przeanalizowaniu ilości zleceń są braki i wolne rejony a przed nami kampania reklamowa i do czasu rekrutacji musimy sobie jakoś radzić

Zarząd

I cisza do czasu stabilizacji i umiarkowanego wzrostu podjętych działań czyli rozpoczęcia kampani Eko styl musimy podwoić ilość kierowców rekrutacja trwa

@Zarząd

Dla nas nie ma kursów. A zarząd werbuje kierowców. Czy wy oszaleliście.

Do Zarządu
@Zarząd

Co wy robicie? Co za farmmazony wypisujecie. Dziś zarobiłem 90zł A wy o podwojenie ilości kierowców. Jaki ma cel pisanie tu głupot.

Nie ma komu
@Kierowca

Potrzebują nowych do płacenia składek i wpisowego, nowy kierowca to wpisowe... Lepiej nawijać makaron na uszy nowemu niż tym.co pracują tyle lat i wiedza jak jest, ktos pod nickem zarząd wypisuje takie bzdury by przyszli nowi którzy nie mają pojęcia jaka jest prawda. To jest ta kampania, znaleźć naiwnych! A to że stoją bez kursów kogo to obchodzi.

@Nie ma komu

Kampania dopiero ruszy i co wtedy zrobimy jak będą braki kierowców najpierw trzeba się uzbroić a potem uderzyć i zjadać złote gruszki a dajan wciąż nr 1 w 3 miescie

@Zarzad

Przyjmować kierowców i miesiàc mają czekać na kampanie reklamową. Pierwsze wzmianki Zarząd pisał 2 miesiące temu. Ale tu bajki sprzedajecie.Niepowaxni jesteście.

Podobno nr 1
@Zarząd

A piszecie o przyszłej stabilizacji... Sami sobie zaprzeczacie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stowarzyszenie Dajan Taxi? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
kierowca

Przed pandemią nie było kursów i teraz niema. No ale zarząd pisze ze są CUDA w dajanie.

@kierowca

Cuda nie Ale grupa dajan jest dalej na 1 miejscu w 3 mieście pod względem ilości zleceń kampania reklamowa trwa i już niedługo dajan będzie jeszcze mocniejszy

@Zarzad

Jak dajan był na 1 miejscu to ja bym nie odchodził. Mam 2 -3 razy więcej kursów teraz. Trwa agonia dajan i juź niedługo zdechnie.

@Zarzad

Zapłacie dziewczyną zaległe wynagrodzenie. Zalą się na miescie. Tak finansoeo dobrze stoicie że nie macie za wypłate dla dziewczyn

@Były kierowca

Dajan tworzy coś zupełnie nowego a takich jak Ty to się pozbywamy bo psules wizerunek firmy

@kierowca

Potwierdzam czekanie 5 godziń na kurs to standard. Przed pandemią to w 10 godzin srednio 5 kursów

Ja z Dajan
@Anonim

Niezadowolonych zapraszam do współpracy. Cel pogonić zarząd i dyspozytorki. Pytajcie się innych kierowców a dotrzecie domnie. Jest już nas 12 niezdowolonych z pracy ww osób. Oni nie dbają o nas tylko o siebie. Doprowadzili stowarzyszenie do stany upadającego. Jak nić nie zrobimy to nowy rok to będzie koniec.

@Ja z Dajan

To może nową korporacja 12 wspaniałych a Ty na czele jako manager

Stefan

To Ty naprawdę masz problem 2 kursy to chyba stoisz w Tczewie

kierowca
@Stefan

Ja teraz od 21 stoje w Gdańsku bez kursu. Jest godzina 00.15 Stefan a może Ty Zarządu i dostajesz kursy pod stałem.

Stefan
@kierowca

Bo przed wyjazdem trzeba się nastawić że zrobię 300 zł w nockę a nie wyjeżdżać na pałę

@kierowca

Dajan nie potrzebuje cudów a zleceń wystarczy dla 500 aut przypominam posiadamy największą ilość klientów

Dajan
@Zarzad

Zarząd ale wy brednie wpisujcie. Zrobiłem skrina i wysłsłem chłopakom wszyscy mają ubaw.

@Dajan

Ubaw to mają z ciebie jakim nieudaczników jesteś życiowym jedyne na co Cię stać to na zrobienie skrina

Nr 1?! Zawsze była tam gdzie
@Zarzad

Zawsze była na samym dole w rankingu, na równi z komfortem

Teraz nie ma nawet 10
@Zarzad

Teraz chociaż zarząd ma na co zrzucić winę... Pandemia... Kiedyś winę zrzucali na kierowców i dyspozytorki,byle by nie przyznać się do swoich bezsensownych dzialan

Józef

Stanie godzinami bez kursu to normalne. Przed pandemią też mało kursów. Ja mam rente tylko dorabiam ale kto ma wyzywić rodzine to współczuje.

Hary
@Józef

Józek to ile Ty masz tej renty 4 tyś że wszystkim wspolczujesz to ja tobie współczuję że na rencie musisz orac na taxi bo ja bym wolał iść posiedzieć na cieciowce

Zarząd

Jest tylu chętnych trwa selekcja proszę nie pisać głupot dajan dalej nr 1 w 3 mieście zazdrość kierowców którzy odeszli

Zazdrość??!
@Zarząd

Dobra firma nie musi się reklamować...

Nr1 w 3 mieście buahhh. Stoje 2 godziny i 20 minut bez kursu

@Robert

2 godziny teraz jest wszystko pozamykane wiadomo ruch jest słaby jak ruszy kampania Eko styl nie Bedzie czasu na pisanie głupot tylko jazda cierpliwości

@Zazdrość??!

Jest nadwyżka dlatego finanse przeznaczone zostały na kampanię reklamową Eko styl ... jeans gundensen następny etap reklamy to media .. TVP TVN reklama musi dotrzeć do społeczeństwa a wtedy tylko uśmiech i zadowolenie

Zarząd

Takie pisanie o dajanie o długach bazie po prostu zazdrość kierowców którzy odeszli a teraz niema powrotu zaznaczamy dajan nie przyjmuję byłych kierowców którzy się sparzyli w innych korporacjach a teraz proszą o przyjęcie do grupy dajan

Odwrotnie
@Zarząd

Przyjmujecie wszystkich, nawet tych wyrzuconych z innych firm, (usunięte przez administratora) się pali i chwytacie się brzytwy drogi zarzadzie

@Odwrotnie

Jest dobrze

@Odwrotnie

Chętnych jest dużo będzie selekcja

Zarząd

Dajan jako jedyna jedyna firma w 3 mieście posiada rezerwy zleceń jest wyniki klasycznego podejścia klientów oraz znakomitej polityce osób zarządzających podzielonych na podzespoły co daje nam 1 miejsce w 3 mieście

@Zarząd

Zarząd chyba jara zioło. Takie głupoty wypisuje.

Zarządzająch z nazwiskiem na j

I krewnych

Zarząd

W związku z utrzymującym się potężnym ruchem prosimy kierowców o zorazaangażowanie oraz wykonywanie kursów z najwyższą precyzją

Proszę
@Zarząd

Proszę zarząd o wykonywanie obowiązków z najwyższa precyzja i nie działanie na szkodę kierowców!

@Proszę

Zarząd wybiera się na lata nie można w tak krótkim czasie stworzyć czegoś wielkiego wszystko idzie w dobrym kierunku czyli kampania es utrzymywanie poziomu równowagi firmy oraz zniwelowanie dystansu konkurencji do przebiegu rzeczywistego

Były kierowca

Uwaga nowi chętni kierowcy. Dajan ma długi i upada. Wstępujàc do Dajan bierzesz na siebie odpowiedzialność finansową za Dajan. Jak Dajan padni ty i pozostali kierowcy płacisz długi Dajana. Dlatego ja uciekłem.

@Były kierowca

Tylko dajan ma nadwyżkę finansową i z tej nadwyżki jest prowadzona potężna kampania reklamowa a więc bez obaw kolego i życzymy Ci powodzenia w tej nowej korporacji

Do Zarxądu
@Zarzad

Jak prowadzimy potęzną kampanie reklamową to prosze napisać co to za reklama. Bo.ja nic nie wiem o tej kampani. Kierowca

@Do Zarxądu

Kampania Eko styl taxi jest to najlepszą reklama w tych czasach wspierana z UE przy użyciu jednocześnie zasobów finansowych i wsparcie firm z tej działalności

Diuk
@Zarzad

Słyszałem o tym myślę że to strzał w 10 w Warszawie też jedną korporacją na tym skorzystała a teraz śmiga tam ponad 400 aut trzeba trochę czasu

Janek
@Były kierowca

Pewnie do asa a tam taki ogień że zleceniami buuuhaaa

Gdzie znajde
@Diuk

Gdzie znajdę informacje o tej kampanii... Kim jest junas gundensen?!

@Gdzie znajde

Szefem kampani reklamowej prowadzonej w restrykcyjnych podmiotach działalności uks i ukształtowanej strukturze małych firm cierpliwości niedługo pierwsze efekty

Kierowca

Zarząd potrafi tylko pisać tu bzdury. Zarząd doprowadził dajana do nieuniknionego upadku. Tytanik tonie a zarząd dalej gra :)))))

Jac

Płaczecie to zmiencie korporacji.Sa takie gdzie się zarobi. Jeździeckie w smierdacym Dajan czy Super Hallo to macie jak macie czyli słabo.Nic nie zwojujecie przychodzi kres korporacji po czasie. Ze starych to tylko Neptun. Polecam As i City Drivers. Odradzam mytaxi i itaxi. Dodam że pracowałem w mytaxi niepolecam.Kolega pracuje na lotnisko w Neptun taxi ma dobrze,jak komuś pasuje wpisowe i okres czekania to polecam neptun. Komfort znowu to totalna patologia, dyspozytornie i syn szefa półgłówek. Jeżdżę teraz nie napisze gdzie bo za dużo kierowców już w korporacji robi się a każdy kierowca to konkurent.Pochwale się 9000zł na czysto mam zawsze.

taxi

Najarałeś się czegoś ?

Adrian

a powiedz mi ile to ty godzin dziennie spedzasz ze zarabiasz 9000 na czysto

Robiłem jestes

Pedro
@Jac

9000 tyś na czysto to obrotu jakieś 13 14 tyś to ci powiem to 500 zł dniowki i powiem Ci też że jesteś i diotom totalnym nawet w najlepszych czasach tyle się nie zarabiali

9000 tysi długu chyba
@Jac

Co za bzdury wypisuje ktoś pod nickem zarząd...

@9000 tysi długu chyba

To nie zarząd to jakiś prymityw z innej firmy co podobno zarabia 9tyś na czysto

Zarząd

W mc grudniu odwiedzi nas p junas gundensen cały założyciel kampani reklamowej Eko styl do dyspozycji p junasa będą tylko auta typu vip z pominięciem kolejki kierowców oczekujących na zlecenia standard

Kierowca Dajan
@Zarząd

Chłop jak zobaczy bude w której mamy biuro to się załamie. Moze zamówcie program Nasz Nowy Dom :))))) A tak pozatym to za co ta reklama jak pieniedzy nie ma na dysppzytorki.

@Kierowca Dajan

To będzie spotkanie biznesowe bez obaw na wszystko przyjdzie czas proszę o zastosowanie odpowiednich norm

Hahahha
@Zarząd

A kto to nie ma. O nim nic

@Hahahha

Szef i dyrektor Es

Kto to jest
@Zarząd

Nawet Google go nie zna a o kampanii też zero infirmacji

Klient

Czytając to forum to dobrze że dajan się rozwija w tych trudnych czasach dużo taksówkarzy narzeka Ale widać dajan idzie do przodu najważniejsze jest porządne zarządzanie i reklama tak trzymajcie

Zarząd

W niedługim czasie odwiedzi nas szef kampani reklamowej proszę zadbać o czystość aut

obiecanki cacanki Zarządu
@Zarząd

jak zostało kilka gruchotów, wszyscy odchodzą da as lub city driverów. To trzeba już ostatni dzwonek robić, a nie w niedługim czasie. Pisałem rok temu żeby działać z reklamą, a wy jeszcze taraż w niedługim czasie. Robimy zebranie i nowe porządki, bo mnie już (usunięte przez administratora) bieże jacy wy powolni.

Dajan
@Zarząd

Niedługim to komornik przejmnie dajan. Tak jak komfort ten ssm schemat upadania.

@obiecanki cacanki Zarządu

Troszkę cierpliwości kampania reklamowa już wystartowała musimy podejść do tego obiektywne teraz trwa rekrutacja kierowców żebyśmy mogli obsłużyć tyle zleceń niema co się spieszyć działamy i jesteśmy nr 1 w 3 mieście

@obiecanki cacanki Zarządu

Jak się zająć spieszy to się diabeł cieszy niektórych rzeczy Nie da się przyspieszyć kampania reklamowa jest w toku musimy przygotować odpowiednią ilość kierowców do obsługi zleceń zaznaczamy dużej ilości zleceń i prośba o rzetelną i racjonalną obsługę wykonywanych zleceń

@Zarząd

Do Zarządu to jaka to reklama??????? Okłamujecie wszystkich.

@Robert

Kampania Eko styl jest najlepszą reklamą

@Zarzad

Zarzad to bajkopisarze. (usunięte przez administratora) i okradają nas z kursów. Zmuszają dyspozytorki do dawania im lepsych kursów.

@Kierowca

Żeby nie zarząd i nasze starania to dajan by był na dnie trwa nową kampania reklamowa proszę utrzymywać status zleceń i umocnić podejście do klienta a wszystko przyjdzie samo

Kamil

W dajanie jeżdżę 5 rok i wydaje mi się że dajan idzie w dobrym kierunku takie narzekania kierowców w asie czy City też jest nędza Ale zawsze możecie sobie polepszyć i przejść tam skoro twierdzicie jakie tam są kokosy rozmawiałem z kolegą z asa w dwa dni jeżdżenia w sumie 17 H zarobił 239 zł

Co za mlot

Co za młot pisze pod nickem zarząd.... Koleś nie ogarnia rzeczywistości, albo trudno mu się z nią pogodzić

@Co za mlot

Rzeczywistość jest ponagleniem twojej depresji i chęci zarobku Ale na siłę nic nie zrobisz jest pandemia a dajan i tak jest nr 1 3 miescie

@Zarzad

Młot poszedł na taxi i myśli że jest panem a jest zdepresionowanym trolem ktory narzeka może rozmowa z psychologiem coś pomoże

Ja z Dajan

Dajanek to stare stowarzyszenie niereformowalnych taksówkarzy taka prawda. Nie ma tam mądrej głowy od zarządzania, podpowiem a może zatrudnić managera. Podnieś składke z 450zł na 500zł i znajdą się pieniądze na zatrudnienie człowieka co uporzadkuje wszystko. Naatępna sprawa brak reklamy. Do dziś nie widzisłem nie słyszałe o reklamie. Dlaczego nikt nie pomyśli wykupić np. reklama RMF FM najlepsze radio najwięcej ludzi słucha. Takie proste porady jak polepszyć sytacje, od tej co mamy. Dziś sobota w 8 godziń 2 kursy utarg 32 zł . To brak słów.

@Ja z Dajan

Pewnie jak piszesz to chcesz zostać managerem czy może magazynierem reklama w radiu Maryja to na co Cię stać by było stać

Darek

Słyszałem że po nowym roku nową siedziba daje na Bedzie na ul Norwida garnizon czy ktoś słyszał bo coraz więcej kierowców to potwierdza

@Darek

Też to słyszałem myślę że zarząd wziął się do roboty i będzie ok

@Darek

Nowa siedziba to pod mostem. Z kad pieniądze wezniecie. Jak was pozostała garstka. Prosicie i zaczepiacie by nowi kierowcy do was przyśli bo brakuje składek, by przezyć. Wstydu nie macie i honoru, bo proponujęcie powrót nanet kierowcom co usyneliście z dajana.

@Były kierowca

Nic nie zrozumiem tyle błędów dobrze że tacy (usunięte przez administratora) już nie jeżdżą w grupie dajan bo wstyd przed klientami tam pewnie gdzie jeździsz to się dogagujesz z klientami

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Dajan Taxi - Gdańsk

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Dajan Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 109 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stowarzyszenie Dajan Taxi
1.6/5 Na podstawie 102 ocen.

Stowarzyszenie Dajan Taxi