Opinie o Stowarzyszenie Dajan Taxi w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Dajan Taxi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Dajan Taxi o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Dajan Taxi w Gdańsk

Mądrzejszy

Ludzie oświecę Was. Ktoś się podszywa pod zarząd i wypisuje bzdury, a Wy łykacie wszystko jak młode pelikany. Naprawdę mi was szkoda. Ktoś sobie robi z was jaja, a wy podejmujecie dyskusję. Dyskusję- za dużo powiedziane. Umieszczacie swoje marne wpisy, które wymyśliliście po całej nocy spędzonej w samochodzie. Naprawdę mi was szkoda, ale po wpisach widzę, że na taxi będziecie jeździli do emerytury, bo nie umiecie się przebranżowić ( przebranżowić- czyli zmienić pracę na inną )

Kierowca Dajan
@Mądrzejszy

Ale ten nasx Zarząd taki jest że te wpisy są na jego poziomie. Ale to jest nasza wina my go wybraliśmy. Dajan jest już na dnie i upada przez ten Zarzàd.

Dragal
@Mądrzejszy

A ty taki kozak się przebranzowales na hostese w rozi i wypisujesz same bzdury

Mądrzejszy
@Dragal

Oj prawda zabolała.Szkoda tylko, że twój wpis jest bardzo słaby. Wszystko ci się kojarzy z rozi?

Dragal
@Mądrzejszy

Nie wszystko tylko Ty jak na rurce się obracasz na forum asa też wypisujesz bzdury padako

Zarząd

Ze statystyk wynika że przybyło nam ok 15 procent nowych klientów w 1 miesiącu trwania kampani po podpisaniu reszty umów opanojemy cały rynek trójmiejski

Zarząd

Kampania reklamowa trwa nie da się w miesiąc odwrócić całego bałaganu P Jens gundensen odwiedzi nas na koniec stycznia dajan nr 1 w 3 mieście

Kierowca

Stoje od 3 godziń bez kursu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@!!

As kierowca
@Kierowca

Nie pękaj ja od 21 do 6 117 zł u nas też kibel jak wszędzie ta cała taxi to (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stowarzyszenie Dajan Taxi? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Zleceń bardzo mało.

@Kierowca

Styczeń zawsze jest słaby do tego pandemia ale dajan w przeciwieństwie do innych firm nie śpi podpisane są potężne umowy na przewóz osób ale to musi wszystko potrwać

Robert
@Zarząd

Potężne umowy podpisane - nieprawdę piszecie. Zarząd tu na forum wypisuje nieprade. Wcxoraj jezdziłem.i miałem 2 kursy wciagu 8 godziń tak to wygląda

Zarząd

P Jens gundensen jest bardzo zadowolony z obsługi świąt i sylwestra przez naszych kierowców doszło dużo nowych zleceń z którymi się uporaliśmy my jako zarząd też dziękujemy i działamy dalej

Kirrowca
@Zarząd

Faktycznie zleceń było dużo myślę że styczeń będzie jeszcze gorszy a od lutego jak się wszystko uspokoi ruszymy niech zarząd dalej działa i pozyskuje nowych klientów tak trzymajcie

Kierowca

Może tak by Zarząd napisał bajeczke jak to pięknie zapowiada sie rok 2021.

@Kierowca

Rok 2021 będzie dla dajana owocny ruszy potężna kampania reklamowa odwiedzi nas P gundensen będziemy dalej realizować plany podjęte będziemy dalej nr 1 w 3 mieście

Darek byly kierowca Dajana

Ostrzegam przed wstàpieniem do Dajana. Tam dalej PRL Komuna. (usunięte przez administratora).

Zarząd

P gundensen jest zadowolony z przebiegu kampani Eko styl musimy dać z siebie wszystko co najlepsze a sukcesy przyjdą same

Zarząd

Nie trzeba było odchodzić a teraz płakać zostaw podanie w dziale rekrutacji na wiosnę je rozpatrzymy bo jest tylu chętnych po kampani Eko styl

Kierowca

Nie pozwole by z ludzi robili sobie jaja. Boli że prostule kłamstwa wypisywane przez Zarząd.

Jedna osoba wypisuje podająca się za zarzad nieprawde niby jak to dobrze jest. Bzdura , jest tragedia.

@Anonim

Dajan to najlepsza Korporacja posiadamy najwięcej klientów a niezadowolony zawsze się znajdzie

@Anonim

Tragedia gdzie chyba nie w dajanie posiadamy najwięcej klientów a co będzie po kampani jak otworzą hotele nawet nie staniesz

pawel

Dajeto na zleceeeeenire gdansk piotrkowsa ujescisko.Po 1 panie z infilioni sympstycztane znaja swoich klientow i obluga jest mila w dobrej atmosweze po 2 taksowkaze sa tez myli i mozna zawsze z nimi pokac;)

Zarząd

Teraz jus śmiało można powiedzieć że dajan stał się gigantem uskrzydlilismy nasze słabsze punkty żeby zapewnić klientowi dostatek jesteśmy nr 1 w 3 mieście na podstawie danych z vorbsa

Opio
@Zarząd

Faktycznie klientów przybywa jeździłem święta z dużo nowymi klientami aby tak dalej

Pila
@Opio

Coś się ruszyło szału jeszcze nie ma ale jak ruszy kampania to będzie szał tylko czy my obrobimy tyle zleceń potrzebnych więcej aut

@Zarząd

Wymyślacie zeczy ze to wanet nie śmieszne już jest. Dajan jedna z najgorszych korporacji albo jak to woli stowarzyszeń.

@Pila

Zleceń brakuje na tych co są. 10 godziń i 2 kursy tak wygląda w normalny dzień. A zarząd w Sylwestra napisze że jest ruch i coś ruszyło załosne jest to co zarząd wypisuje.

Z vorbsa a co to
@Zarząd

Chyba Forbesa, ale ktoś pod zarząd się podpina i pisze farmazony

Bartek

Zarząd wypisuje bzdure o kampani reklamowej. Miała być w listopadzie potem przesunięta na grudzień, styczeń a teraz piszą o marcu. Następnie wypisywsnie że to najlrpsza korporacja nieprawda - jest to jedna z najgorszych.

@Bartek

Kampania to nie reklama bilbordowa tylko poważna inwestycja finansowa P gundensen odwiedzi nas w styczniu przyleci prywatnym odrzutawcem na rozmowy i podpisanie umowy przedwstępnej później. Musi być wszystko zatwierdzone przez zarząd kampani reklamowej Jens gundensen

@Zarząd

Przyleci odrzutowcem:)))) ale głupoty wypisuje Zarząd

@Anonim

Tak prywatnym a po kampani my będziemy jeździć jak odrzutowce dajan nr 1 w 3 mieście

Zarząd

Z tego co piszecie to same kłamstwa od 3 lat dajan Upada a rzeczywistość jest inna jesteśmy nr 1 w 3 mieście zazdroac kierowców którzy odeszli

Dominika

Jak wam się teraz pracuje w Dajan? Coś się zmieniło z racji pandemii, jest mniej zleceń albo jakieś zmiany w wysokości wypłat? Napiszcie koniecznie.

Jakich wypłat?!
@Dominika

To stowarzyszenie, kierowcy na działalności jakich wpłat?!?!

Zarząd

Dajan od marca będzie potęga dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość

Pawel

Myślę że w dajanie nie jest tak źle jak piszecie 4 lata jeździłem w Asie i nie widzę różnicy wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Zarząd

Każdy chce jeździć w dajanie ale rekrutacja trwa musimy utworzyć grupę vip w pierwszej kolejności bo klientów przybywa reklama jest naszą wizytówką

Zarząd

Dajan jest korporacją nr 1 posiadamy najwięcej klientów a najlepsze przed nami takie pisanie byłych kierowców co proszą żeby wrócić i błagają po sparzeniu się w innych korporacjach

Dajan kierowca

Zaząd okłamuje.

@Dajan kierowca

Jesteśmy nr 1 w 3 mieście zazdrość kierowców z którymi rozwiązaliśmy umowy przykro

@Dajan kierowca

Zarząd pisze się przez Rz i z kim my pracowaliśmy

Zarząd

W struktorach przemyślanych co do wypowiedzi są to bzdury ruszenie kampani wiąże się z czasem i cierpliwością trzeba najpierw zbudować porządną flotę zaplecze oraz zaufanie a to wszystko po mału już skutkuje to że jesteśmy nr 1 w 3 mieście nie zwalnia nas z posiadania na laurach za dużo pracy i poświęcenia zostało włożone

@Zarząd

A czy ta kampania już ruszyła bo myślę że to świetny pomysł i myślę że wywieszenie bilbordow to już przeżytek tak jak piszecie lepsze media TVP TVN oraz selekcja aut typu standard vip bo po przejęciu hoteli itp musi być obsługa typu vip aby tak dalej trzymajcie tą firmę

@Nowy

W TVN pokażą ten nasz barak i zamarznięte telefonistki, bo nie ma pieniędzy na ogrzeeanie.

@Nowy

Zaczął bym od wysłania prezesa na kurs obsługi komputeta. On nie umnie napisać maila.

@Anonim

E-maila się pisze a ciebie wyślemy na kurs poprawnej pisowni wstyd za takiego kierowcę trzeba było podstawówkę skończyć chociażby chociażby

@Anonim

I napisz wszystkim co to jest komputet oj wstyd wstyd

Zarząd

Życie jedz do domu bo zamarzniesz ugrzejesz się i będzie lepiej opanuj emocje

Kierowca Dajan
@Zarząd

Piątek wieczór od 21 do 6. 2 kursy dziś na tą chwile od 20.00 do tetaz 3. I my jesteśmy nr1 w 3miescie. Od tyłu to się zgadza

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Dajan Taxi - Gdańsk

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Dajan Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 109 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stowarzyszenie Dajan Taxi
1.6/5 Na podstawie 102 ocen.

Stowarzyszenie Dajan Taxi