Opinie o Stowarzyszenie Dajan Taxi w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Dajan Taxi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Dajan Taxi o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Dajan Taxi w Gdańsk

Zarząd

Że względu na duże zainteresowanie pracy w dajan Prestige trwa selekcja nowych kierowców

Sławek
@Zarząd

Mam Passata B5. Może być? A i jaka składka i wpisowe?

Zarząd

Dajan Prestige nr 1 w Polsce Panowie poprosimy o wykonywanie zleceń z najwyższą precyzją

@Zarząd

Do póki nie zwiększymy ilości kierowców nie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkich zleceń zaznaczamy kierowców przynajmniej z jednym językiem i autem od rocznika chociaż 2016

@Zarząd

Wykonuję zlecenia z najwyższą precyzyjną precyzją, ale muszę je celebrować, bo jest ich trochę mało.

@132

Mało będzie coraz więcej przejęliśmy cały rynek trójmiejski podejście kierowców musi być bardziej zachowawcze do realnej sytuacji

Zarząd

Dajan Prestige VIP wyróżniony przez klientów vip dziękujemy za rzetelną obsługę

Zarząd

Dajan jako jedyna korporacją w 3 mieście posiada certyfikat ISO 20045 dający na przewagę nad konkurencją dlatego zostaliśmy grupą nr 1 w Polsce

@Zarząd

Jako jedyna korporacja taxi chyba nawet na świecie. Bo to jest certyfikat wydawany przy ekologicznej produkcji rolnej.. Ha Ha Ha Ha. Jaki zarząd taka korporacja. Musicie sobie jeszcze wyrobić ISO na ekologiczny chów kurcząt. To dopiero wtedy zacznie się ruch. Normalnie będzie kurs za kursem. A i co z tym Jensenem ?? Skąd on leci, że jeszcze nie doleciał. Chyba z marsa helikopterem. Dajan grupą nr 1 na świecie. Zarządzie, wasze wysunięte założone założenia są super.

@125

Kurczaki to masz na podwórzu w domu P jens w związku z pandemia nie mógł przylecic Ale cały czas realizujemy przyjęte założenia podpisywane są kolejne umowy a tobie radzimy nie przekarm drobiu dajan nr 1 w 3 mieście

@125

Ty chyba nie wiesz co to jest certyfikat jakości zajmij się kurczkami w domu a sprawy biznesowe zostaw zarządowi bo jest ok

@Janek

To może mi wyjaśnisz po co certyfikat jakości korporacji taxi? Kto go przyznał i na jakiej podstawie.

Do Zarządu
@Zarząd

Jesteś nudny. Daj sobie spokój z powtarzaniem tych głupoty. Piszmy jak poprawidz sytacje Dajana. Jest zle trzeba z tym coś zrobić.

@125

Zapraszamy na centralę bazę ram się dowiesz szczegółów wątpię czy coś zrozumiesz dajan to teraz inną korporacją posiadająca najwięcej klientów dlatego jesteśmy nr 1 w 3 mieście

@Zarząd

O. Mam zaproszenie na centralę. To muszę się ciepło ubrać, bo ponoć w tym baraku nie macie ogrzewania. Pewnie dlatego też Jensen czeka do wiosny.

Jazzo
@125

Podobno u Ciebie w aucie jest zimno i śmierdzi skarpetami zarząd zrobił kawał dobrej roboty

@Jazzo

No widzisz. A i tak jeżdżę. Jem jeszcze czosnek i cebulę na odporność, a zarząd mnie nie wywala. Mogę jeszcze (usunięte przez administratora) przy klientach, ale przy takiej ilości kierowców w dajanie każda składka się przyda.

Jazzo
@125

To super widać nawyki przeniosles z domu

Daro
@125

To ci współczuję siedzieć w tym smrodzie pal licho klientów Ale o higienę warto zadbać dla najbliższych i samego siebie capie

Kiler
@125

Ilosc kierowców nie ma znaczenie a tobie powinno być wstyd że smierdzisz

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stowarzyszenie Dajan Taxi? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Zarząd

W dajanie nawet podczas lockdawnu jest ruch dobry gdzie inne korporacją ledwie dysza jesteśmy potęgą nr 1 w 3 mieście

Zarząd

W związku z utrzymującym się potężnym ruchem zostaną przyjęci kierownicy ok 60 przeważnie kierowcy typu vip bo takich klientów oraz firm pozyskaliśmy najwięcej życzymy owocnej pracy dajan nr 1 w 3 mieście

@Zarząd

Ha ha ha. Zarząd zatrudnia 60 kierowników. Do czego. Do 30 samochodów na mieście? Dwóch kierowników na jednego kierowcę. Ha Ha Ha. Ale numer. W stoczni nie ma tylu kierowników co ma być w dajanie.

@125

W stoczni to twoja partnerka na suwnicy orze a my jesteśmy korporacją nr 1 w Polsce

Daro
@125

Nowi kierowcy są potrzebni jest za duży Ruch a Ty dołącz do partnerski do stoczni

@Daro

Jak jest taki duży RUCH to pewnie dużo zarabiasz. Proponuję żebyś zainwestował ( w tłumaczeniu- kupił ) słownik poprawnej polszczyzny. Twój wpis jest na bardzo słabym poziomie. Mam nadzieję, że nie jesteś kierowcą vip, bo zaczniemy tracić klientów jak zaczniesz z nimi prowadzić konwersację ( czyli rozmowę ). Przetłumaczyłem ci te dwa trudne słowa, żebyś nie musiał tracić czasu, bo przecież jest duży RUCH.

@Zarząd

Jakby nawet pracowała na suwnicy w stoczni, to i tak zarobiłaby trzy razy tyle co w dajanie. Taka prawda zarządzie. Pozdrówcie Jensena I Jensa i dalej realizujcie swoje słuszne stacjonarne założone założenia.

@125

Chcecie zatrudnić 60 kierowników? Do czego? Nie wystarczy dwóch, którzy mogą zostać wybrani z tych co jeżdżą?

Jacek

No właśnie.

@125

Ok pozdrowimy i dalej działamy by utrzymać założenia przyjete przy jednoczesnym podpisaniu umow na przejazdy by utrzymać 1 miejsce w 3 mieście

@Michał

Ok 60 kierowców a docelowo ok 500 bo musimy przy tych umowach podpisanych wywiazywac się z jak najlepszej strony by być dalej korporacją nr 1 w polsce

Gruby
@Zarząd

To będziemy jeździli po Polsce? Jeśli tak to muszę kupić nawigację i lepsze opony.

Dajan kierowca

Nie kłamcie. Jest tragedia. Brak zleceń. Czekanie rodzinami na kurs.

@Dajan kierowca

Dajan stworzył własną strukturę która Wysuwa nas na pierwsze miejsce w 3 mieście a porównania strategiczne idą w parze z myślącym tokiem przemian dlatego jesteśmy nr1

Darek
@Dajan kierowca

Nie narzekaj ty z rodziną czekasz na kurs hhhhhaaaa

Grzesiek
@Zarząd

Ta struktura, która nas wysuwa jest super. Zarząd namber łan.

@Grzesiek

Dziękujemy i działamy dalej dajan nr 1 w 3 mieście

Rodzinami napewno nie
@Dajan kierowca

no rodzina prezesa jeździ, reszta to nie wazne

Zarząd

Pan Jensen zasugerował zmianę lokalizacji naszej firmy na jakąś bardziej prestiżową. Co o tym myślicie?

BMW
@Zarząd

Na wysypisku na Szadułkach tam proponuje.

Zarząd

Dajan nr 1 w 3 mieście dzięki wam i nam podpisane zostały kolejne umowy na przejazdy stacjonarne

Romek

No to teraz się zacznie. Ruch jeszcze się zwiększy, a kierowców brak.

Passat

Dzisiaj widziałem Pana Jensena. Zarządzie czemu się nie chwalisz, że przyleciał?

Zarząd

P Jensen przyleci prywatnym odrzutowcem wraz z 8 osobową delegacja dopiero po 18 lutym z tym że umowy dotyczące przewozu zostaną podpisane ok 15 stycznia proszę przygotować się na potężny ruch dajan nr 1 w 3 mieście

@Zarząd

Mam już kartę VIP. Czy mam wyrabiać nową przed przylotem delegacji, czy ta co już mam może być?

@36

Po pierwsze najpierw zmień auto po drugie zainwestuj w siebie a zleceniami typu vip się nie interesuj

boże co za ciemnota
@Zarząd

Dziwne ze firma trzyma się tyle lat

Zarzad
@boże co za ciemnota

Faktycznie problemy były Ale teraz jesteśmy nr 1 w 3 mieście finanse na dużym pulsie klientów przybywa z dnia dzień do podpisania zostało dużo umów i wtedy będziemy korporacją nr 1 w polsce

@Zarząd

To teraz już nie może być Renault Thalia do obsługi vip?? Przecież mam przyciemniane szyby z tyłu.

Mały
@Zarzad

Korporacją nr 1 w Polsce, a później nr 1 na świecie i w Europie. Brawo Zarząd.

@Mały

Na podziękowania przyjdzie czas wystarczy nam że jesteśmy nr 1 w 3 mieście realizujemy dalej założenia które założyliśmy i to nas umacnia z dnia na dzień

@36

To super kup sobie jeszcze okulary słoneczne

@Kierowca

Słoneczne?? Nie słyszałem o takich. Ale mam przeciw słoneczne, takie czarne. To takie mogą być? Bo takie to mam.

Mały
@Zarząd

Wasze założone założenia są super. Oby tak dalej Wielki Zarządzie.

@36

To świadczy że jesteś i diotom skoro nie słyszałeś o słonecznych rada dla Ciebie lepiej nic nie pisz tutaj bo się osmieszasz lepiej przyciemni sobie przednią szybę

@36

To super jedź na molo na spacer

@Kierowca

Przecież jak przyciemnię przednią to nic nie będę widział w nocy. Robisz ze mnie durnia? Jesteś niekoleżeński.

@36

Z ciebie nie trzeba robić (usunięte przez administratora)Ty nim jesteś

@Janek

Za to ty jesteś inteligent. Pięć dni myślałeś na słupku nad odpowiedzią.

Edward

Jest za mało kierowców. Klienci za długo czekają. A co dopiero będzie jak przyleci pan Jensen? Zarządzie działaj!

Tomasz

Ja nie narzekam jeżdżę ok 10 h i 300 zł mam zawsze : to po co zmieniać firmę wszędzie dobrze tam gdzie nas niema

Zero kursów. Nic się nie dzieje. Odradzam

@Były kierowca

A czy ty jeździsz w dajan bo u nas nikt już nie narzeka po podpisaniu umów na przewozy sytuacja zmieniła się diametralnie jesteśmy nr 1 w 3 mieście i dalej idziemy do przodu u nas nie czekasz na zlecenie tyle co u konkurencji

Zarząd

Pozyskanie dużej ilości klientów skutkuje przyjęciem dużej ilości kierowców dajan nr 1 3 miescie

Zarząd

Przylot P Jensena nastąpi 5 02 2021 prosimy o wyjazd samochodów typu vip bo tylko one będą brane do obsługi P Jensena i delegacji wszyscy kierowcy vip dostaną specjalne karty wjazdowe

Kierowcy Dajan
@Zarząd

Szykujemy już taczki na Zaząd i P.Jensena ile tych taczek ma być ile liczy osób ta delegacja. Zawiesimy ich na Srebrzysko Szpital Psychiatryczny.

Darek
@Kierowcy Dajan

Zawiesimy ich co za błędy a ciebie zawieziemy do szkółki na powtórkę człowieku nie rób wstydu

@Darek

Szefo zadzi :)

Klient

Kiedy można się spodziewać szefa kampanię reklamowej P. Jensa gundensena

@Klient

P Jens odwiedzi nas wraz z ruszeniem kampani Eko styl myślę że będzie to styczeń jest dużo spraw do pozałatwiania jednak nic to nie zmieni Dajan nr 1 w 3 miescie

@Zarząd

Nic nie będzie zadnej kampani.. Kłamstwo wymyślone przez Zarzàd.

@Kierowca

Kłamstwa to są wypisywane o braku zleceń zleceń jest dużo w tych trudnych czasach ale nikomu nie chce się poczekać na kampanie dajan vip nr 1 w 3 mieście

Jacek
@Zarząd

To fakt tragedi niema jak piszą nie zadowoleni ale skoro im tak źle furtka otwarta a nie płakać na forum dajan w porównaniu z innymi korporacjami stoi bardzo dobrze i uważam że po kampani Eko styl jeszcze się wzmocni

@Zarząd

Zaząd Was nikt nie traktuje poważnie. Pośmiewisko nr 1 w 3miescie. Vip chcecie rozkręcić hahaha, zróbcie zdjecie mercedesa na tle rozpadającej j budu czyli biura. Tylko z kąt wezniecie mercedesa :)))

@Jacek

Ja już skorzystałam z tej furtki. I co prosiliście mnie bym wrócił bo wszyscy odchodzą i nie ma pieniedz z składek.

@Były kierowca

Nikogo nie prosiliśmy w dziale rekrutacji jest ogromna ilość podań ale zostaną wybrani najlepsi by jeździć w korporacji nr 1 w 3 mieście

Zenon
@Zarząd

Czeakam na kurs 2.45minut i wy piszecie o rekrutacji?!

@Zenon

Musimy zwiększyć ilość kierowców po kampani Eko styl nie możemy pozwolić sobie żeby klienci czekali na taxi max 10 minut a przejmujemy cały rynek trojmiejski

Dajan
@Zarząd

Ja czeksm teraz na kurs 3 godziy. A Zarząd pisze że klient nie może czekać nie dłużej niż 10minut.

Hahahaj
@Zarząd

'' Nie możemy sobie pozwolić żeby klienci czekali na taxi max 10 min'' coś źle sformułowane to zdanie... Ale możemy pozwolić na to by czekali 3h hah

@Hahahaj

Piszesz głupoty dajan to nie autertologia która zaćmiła trojmiasto tylko Korporacja nr 1 w 3 mieście

@Klient

Tak się doczekasz jak kursów. Początek pracy 23.00 i do 4.06 tylko 1 kurs za 12 zł Dajan już upadł.

Autertologia?!

Co to za słowo?!?!

@Autertologia?!

Właśnie co to za słowo dajan to już najpotężniejsza firma w 3 mieście a ty masz problem ze słowami. Nam są potrzebni kierowcy ze znajomością języków a nie analfabeci

Prezes ma

Prezes ma merasia ????

Zarząd namber łan. Dzisiaj miałem 500 obrotu i wiozłem między innymi Hansa Klosa i Jamesa Bonda

@24

To super aby tak dalej dajan nr 1 w 3 mieście

Zarząd

Na czas przyjazdu P jensa gundensena zostaną wytypowani kierowcy typu vip do obsługi P jensa

Pisząc takie bzdury widac
@Zarząd

Za. Kogo macie kierowców, za (usunięte przez administratora) ale mając taki zarząd czego się spodziewalem

@Pisząc takie bzdury widac

Dajan w obecnej chwili jest nr 1 w 3 mieście i długo się to nie zmieni

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Dajan Taxi - Gdańsk

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Dajan Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 109 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stowarzyszenie Dajan Taxi
1.6/5 Na podstawie 102 ocen.

Stowarzyszenie Dajan Taxi