Opinie o Stowarzyszenie Dajan Taxi w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Dajan Taxi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Dajan Taxi o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Dajan Taxi w Gdańsk

Horacy

Nie jest tak źle jak piszecie niewiem jak to robicie żeby w 10 g zarobić 100 zł

@Horacy

Faktycznie jest to dziwne 10 g 100 zł przecierz ruch w miarę jest pozyskaliśmy dużo nowych klientów reklama poszła trzeba trochę czasu i cierpliwości

Kierowca Dajan
@Zarząd

Ale Zarząd kłamie. Nie ma zadnych nowych klientów i nie było zadnej reklamy. Trzeba mieć tupet by tak kłamać.

Kierowca Dajan
@Horacy

Od 20.00 do teraz czyli 02.30 czyli 6.5 godziny 3 kursy i 53 zł utargu. Zaznaczam że jest piątkowa noc. Więc tak to wygląda w Dajanie.

@Kierowca Dajan

Sami wiecie piątki nie zawsze bywają kolorowe

Bialy
@Zarząd

Taxi to loteria raz lepiej raz gorzej ale w dajanie zarobisz najwięcej 8 lat tu latam

@Bialy

Ponury żart. Albo się pomyliłeś. Dajan to jedna z najgorszych kotporacji stowarzyszeń taxi w Gdansku. Pisałem o tym przed odejsciem z dajan i co wiem jest jeszcze gorzej. Dziś jeżdżąc w nocy nie widziałem żadnej taxi Dajan to o czym świadczy.

Taki
@Kierowca Dajan

Chyba na Matarni stałeś i nie chciałeś zlecenia z giełdy zabrać bo za daleki dojazd i czailes się na zlecenie z lotniska :)

Mag

Dajan w porównaniu z innymi korporacjami nie wygląda tak źle wszędzie jest lipa

Odradzam. Zła motporacja.

Piladajan

Dajan musi przyjąć więcej kierowców reklama poszła ruch jest tylko niema komu jeździć

Dajan musi mieć konkretnego
@Piladajan

Dajan musi mieć konkretnego zarządzajacego, mającego jakiekolwiek pojęcie,

@Piladajan

Jaka reklama ??? Zadnej reklsmy nie było i nie ma kursów. Dlatdgo już odeszłem

@Dajan musi mieć konkretnego

No nają jak widać (usunięte przez administratora) że są zlecenia i zapotrzebowanie na kierowców jest. Przyszed wrzesień i bieda w 8 godzi 100zł jest cięzko zarobić. Zarząd w dajanie do zmiany. Nie potrafią zdobyć klientów. Nikt nie zamawis u nas taxi.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stowarzyszenie Dajan Taxi? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Gjb

Panowie zatrudniłem się dzisiaj czy lepiej jeździć noc czy dzień słyszałem że dniówki są lepsze na bazie można wyciagnac ok 300 zł w 10 g

@Gjb

W sezonie to możliwe , sle teraz to licz na 100 zł.

Były kierowca

Nie ma kasy z składek i Paweł namawia do wstąpienia do dajana, walczycie o przetrwanie. Załosne co robicie. To jest oszukiwanie kierowców. Nie dajcie się nabrać dajan stoi bo brak zleceń.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Najwyższej jakości

Ola

29 .06 zamówiłam taxi na na 30.06, godz. 16.30; godz. 16.20 otrzymuję wiadomość, że nie mają wolnego kierowcy????

Nie ma komu jezdzic
@Ola

Ciężko pracować z nieobecnymi kierowcami

Szef każe zlecenia przyjmować
@Ola

To przyjmuja... A że nie ma komu zrealizowac... To już inna bajka... Cała filozofia zarzadzajacego

@Nie ma komu jezdzic

Bo nikomy sìę nie chce czakać 3 godziny na kurs. Ale płete z Twojej j strony piękna.

Zarząd

Reklama jest w mediach w najbliższym czasie będą banery reklamowe

@Ola

Jezdziłem 2 miesiàce i odeszłem mało kursów w porównaniu z konkurencja. Stowarzyszenie dajan jest w opłakanym stanie, na krawendzi bankructwa.(usunięte przez administratora)

@Były kierowca

I dobrze zarabiaj w konkurencji te kokosy

Hahaha
@Zarząd

Gdzie ta reklama dokładnie, nie ma pieniędzy w kasie bo brakuje kierowców płacących składki... A na reklame jest?!?!

Zarzad
@Hahaha

Kasa na reklamę jest

@Hahaha

Nie było reklamy i nie będzie. Wciskaja kity juź nikomy tu nie wierze. Dlatego odchodze.

Zarzad
@Kierowca

Chyba do komfortu bo tylko tam się nadajesz płakać nikt nie będzie na Twoje miejsce jest 10 chętnych

Pila

Powinni wprowadzić dyżury z powrotem za dużo zleceń a kierowców brak

Daro
@Pila

Może dyżurów nie ale przyjąć większą ilość kierowców a z tego co wiem chętni są bo tracimy klientów przez długie dojazdy i czas oczekiwania a taxi

Zyga

I jak panowie aut brakuje giełda pełna a niema komu jeździć wszyscy na urlopach a we wrześniu płacz jaki to prezes zły i centrala

Nik
@Zyga

Reklama poszła ruch jest to kierowców niema norma

Kierowca

Ja od września odchodze do innej korporacji. Dajan to już niestety tonie. Chociaż to nigdy nie był Tytanik, lecz Barka. Już nie ma szans by było lepiej.

Janek

Wczoraj jeździłem 9 godzin 240 zł dziś 11 godzin 315 zł to chyba tragedia niema jak piszecie

@Janek

Ja mam podobne utargi raz lepiej raz gorzej ale jak ktoś Wyjeżdża na 3 godziny i zarobi 80 zł to później płaczę

Kierowca Dajana
@Janek

To proszę napisz o jakiej porze jezdziłeś Bo ja w około 10 godziń mam około 100 zł

@Kierowca Dajana

Trzeba jeździć od rana a zresztą jak to taxi powtarzalności w utargach nie ma raz jest lepiej o świcie raz po zmroku ale napewno godzin trzeba w samochodzie spędzić dużo

@Kierowca Dajana

100 zł w 10 g to lepiej zakończ przygodę z taxi niedługo będą truskawki więcej zarobisz przy zbiorze więcej powodzeni

@Kierowca Dajana

Ewentualnie na ogórki auta nie dobijasz paliwa nie tankujesz, a zarobisz więcej niż 100 zl

kierowca
@Janek

W innych korporacjach zarobisz 3 x więcej. Dziwie się że jeszcze w dajanie jezdzą kierowcy. Macie lepszą opcjie to wybierajcie.

Kaziu
@kierowca

To świetnie w dajanie średnio w 10 g mam 250 zł to powiedz, mi gdzie zarobię 3 razy więcej to wychodzi ok 750 pewnie w Neptunie albo Asie

@kierowca

W której korporacji takie kokosy są? Jakiś bajkopisarz jesteś!!! W Asie podobnie jak w Dajanie z tą różnicą że As jeździ troszkę więcej w nocy ale dni bywają lepsze w Dajanie a Hallo Neptun itp teraz to mają tragedię totalną także gdzie te 3×więcej jest ?

Przemek

Jezdzi to na wyrost. Dajan w nocy zero kursów. Nie pisz bzdur że masz w dzień 250zł. No może jak jesteś z rodzinki to dostajesz pod stołem.

Jest się czym chwalić
@Kaziu

10 kursów po 25 zł brawo,

Tak dobrze ze Kierowcy odchodz

Dajan szuka kierowców... Bo dużo odeszlo, i nie ma komu placic do kasy... Wolę odejść I jeździć prywatnie, bynajmniej sam sobie jestem szefem, a nie daje się robić w konia przez szefa który jest na nieodpowiednim stanowisku.

Zibi
@Tak dobrze ze Kierowcy odchodz

To będziesz szefem pod galerią baltycka ja porozdawalem numery klientom prywatnie i zlecenia mnie nie praktycznie nie interesują z bazy jak większość kierowców a tobie życzę powodzenia

Przez takich jak ty
@Zibi

Przez takich jak Ty firma pada, nie ma komu jezdzic... To po co jeździsz w stowarzyszeniu...?!

Kazik
@Przez takich jak ty

Jeździ po to aby rozdać trochę swoich numerów ale to kiedyś wyjdzie i więcej już jeździć nie będzie a w dzisiejszych czasach pasażerowie wcale tak chętnie nie dzwonią "prywatnie" tylko do korporacji

Zibi
@Kazik

To czekaj na zlecenia z bazy naiwniaku i narzekaj dalej

Karol
@Kazik

Co wyjdzie ja też porozdawalem numery bo liczyć na zlecenia z bazy to faktycznie dniowka 150 zł a tak się jakoś kręci

Korporacja?!
@Kazik

Do korporacji może dzwonią, ale nie do Dajana... Korporacja, stowarzyszenie to dwie odrębne organizacje... Dajan korporacja nigdy nie był i nie będzie

Rafik
@Tak dobrze ze Kierowcy odchodz

Kto ci odszedł jak na razie są Przyjęcia i wszyscy zadowoleni tylko takie bufony jak ty narzekają idź do komfortu czy asa to zobaczysz jakie tam są kkokosy

Dajan kierowca

W dajan dniówka około 100zł . Bzdur nie wypisujecie .

F1
@Dajan kierowca

Liczone od klienta

Skrajne opinie by naganiać
@F1

Skrajne opinie by naganiać kierowców prawda jest taka że nie ma komu jezdzic, jest źle, i będzie jeszcze gorzej

@Skrajne opinie by naganiać

Klan rodzinnych rozwalił dajan. Prezes co nie umnie otworzyć meila. Dyspozytorki nie nadające się na to stanowisko. Brak reklamy. Siedziba firmy strach wejść bo moze spaść konstrukcja na głowe. Itd moźna wymieniać wszystkie czyniki że dajan upada. A mogło być dobrze.

@Były kierowca

Właśnie przez takich jak ty co wiecznie marudzą i narzekają taka jest taxi my jako zrzeszenie i tak sobie dobrze radzimy a tobie kolego jak nie pasuje to się nie udzielaj bo szybko zakończysz kariere

Robert
@Były kierowca

Zarząd musi podnieść składkę i zrobić więcej reklamy jedyne wyjście

Bolo
@Robert

Jeżeli to coś pomoże to większość kierowców jest za podniesieniem

Zarząd

Dajan jako Korporacja ma się bardzo dobrze sytuacja finansowa ustabilizowana klienci zadowoleni z pracy kierowców i Pan na bazie firmy zaczynają współpracować więc niema co narzekać tylko jeździć

Y
@Zarząd

Narzekają a i tak jeżdżą jak im tak źle niech idą do asa są Przyjęcia

A to ciekawe
@Zarząd

Po tym komentarzu się usmialem

Y
@A to ciekawe

A z czego tu się śmiać zawijaj wrotki i dowidzenia do asa tam są kokosy

Robert
@Zarząd

Od 20.10 do teraz czyli 00.45 mam jeden kurs. I ja nie jestem zadowolony, klienci pewnie też bo nie dzwonią. Więc (usunięte przez administratora) wypisujesz niby jak się poprawiło.

Daniel
@Y

Dajan ledwo co zipie. Grozi mu upadek. Mało zleceń. Barak wali się na głowe. Kierowcy uciekajà. Ja sam w czerwcy ide do innej korpo.

Lech
@Robert

Pewnie w Baninie stałeś wystarczy trochę chęci i nie jest tak źle jak piszesz

Z

Antek właśnie przez takich jak ty firma kuleje bo zamiast jeździć i brać zlecenia z giełdy piszesz jakieś bzdury a klienci to czytają chcesz żebyśmy mieli opinie na mieście jak as

Dajan kierowca

Nie ma szans by zarabiać dobrze w Dajan. Złe zarządzanie przede wszystkim. Dyspozytoki nie nadają się na tym stanowisku. Powiązania rodzinne. Kursy idą bokiem wiadomo rodzina. Kierowcy odchodzą do innych korpo , mniej składek powoduje brakiem kasy by utrzymać ten bałagan. Jest już tak zle ze proszą byłych kierowców o powrót do Dajana. Smutna zeczywistość. Dajan przegrał z inny korporacjami.

Kierowca

W dajanie lipa bo kierowcy od razu jak zaczęła się epidemia to przestali płacić składki , pozawieszali działalności to jak ma być dobrze ? Ja płacę składkę , jeżdżę dzień w dzień po 10 godzin i po miesiącu epidemii wychodzę na tym lepiej niż normalnie . Pracuje tu banda leni i nierobów którzy tylko narzekają .

Taxi
@Kierowca

Chyba nieco Ciebie ponioslo ze stwierdzeniem ze jest lepiej jak przed epidemia!!!! Tez pracuje caly czas place skladke bez opóźnień ale jednak utargi robilem zdecydowanie lepsze w poprzednich miesiacach. Cos tam jerzdze ale takiego szału jak piszesz to nie ma!!!

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Stowarzyszenie Dajan Taxi. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Rozwój...od lat zacofani

Rządzący nie ogarniaja, stowarzyszenie w ktorym nie ma co spodziewać się rozwoju skoro zarząd od lat nie ma pojęcia o rynku taxi

Notar

Jak rozmawiam z kolegami z innych korpo to dajan ma się całkiem dobrze i wydaje mi się że prezes nie najgorszy skoro jeszcze jeździmy

Lewy
@Notar

Myślę że prezes dajana zasługuje na nagrodę Nobla ze tak świetnie sobie radzi brawo prezesie

@Notar

Co ty wypiszujesz dajan to upadajace stowarzyszenie dziadków. Jak na taxi jezdzić to nie w dajanie.

Kierowca

To już jest koniec niema już nic.

@Kierowca

Generalnie to już jest koniec TAXI

Pil

To do pracy rodacy

Przemek

Koniec dajana. Na taksówce zarobisz tylko trzeba wiedzieć gdzie iść.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Dajan Taxi - Gdańsk

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Dajan Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 109 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stowarzyszenie Dajan Taxi
1.6/5 Na podstawie 102 ocen.

Stowarzyszenie Dajan Taxi