Opinie o Spomasz – Wronki Grupa SEPI w Wronki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Spomasz – Wronki Grupa SEPI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spomasz – Wronki Grupa SEPI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spomasz – Wronki Grupa SEPI w Wronki

Mar32

Pracuje w spomaszu parę ładnych lat i juz wiele widziała, ale ostatni rok czy dwa to naprawdę duże zmiany, nowy wlaściciel / prezes, widac ze są pieniądze i że firma się zmienia. Dużo zamówień fajna ekipa - jest milo :)

Potwierdzam

...
@Mar32

Może i zmiany są ale najważniejsze i tak nie zostało zmienione mianowicie jeśli chodzi o zarządzanie produkcją(pracownikami) zero dyscypliny podejście mam wy....e 8h i za 5 14 czekac pod drzwiami na odbicie karty.

Wuja
@Mar32

Faktycznie robi się miło. Widać że z nowym właścicielem firma trafia na dobre tory mimo że zamówienia od właściciela to może 5% całości roboty

tadek
@Mar32

Witam, chciałem o coś podpytać. Bardzo proszę o maila wiadomość na kreostal22@o2.pl

?

Czy nadgodziny są płatne, extra płatne czy wydawane w wolnym?

Spom
@?

Płatne, rozliczane co miesiąc

Janek
@?

Płatne :)

Magdalena
@Janek

Super, że można liczyć na zapłatę za nadgodziny. Niektóre firmy uważają, że to sprawa pracownika, że np. nie wyrobił się w określonym czasie i za nie nie dopłacają. A czy wspomniane nadgodziny zdarzają się często i są przymusowe czy może dobrowolnie można je sobie dobierać?

Excet

Witam. Widziałem, że firma poszukuje technologa. Chciałbym spytać jak atmosfera w biurze, jak ogólnie praca? Na jakie zarobki może liczyć technolog z niezbyt dużym doświadczeniem? W jakich godzinach pracuje technologia? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Spom
@Excet

Atmosfera bardzo dobra, technolog pracuje 8 h i do 9 powinien się wstawić w pracy. Zarobki kwesta indywidualna do ustalenia

Kolo

Około 3.5 tys netto na start

@Kolo

Rozumiem, że to stawka na start dla kogoś, kto wcześniej widział obróbkę tylko na slajdach w Poznańskim CW? :)

Kongo

Z poznańskim CV to nawet 5tys możesz dostać

@Kongo

To szału nie ma. Takie stawki w Nowym Tomyślu/Poznaniu były 7 lat temu :)

Excet
@Paweł

Tak, w poprzedniej firmie zajmowałem się obróbką metali, ale cięciem, gięciem itd. Z obróbką skrawaniem jeszcze nie miałem do czynienia i stąd moje wątpliwości, czy w ogóle mam szansę w tej firmie jako Technolog.

Wronki

to Wronki a nie Poznań..

Ciekawe
@Wronki

Czyli lokalizacja ma wpływ na to, że o ponad połowę obcina się wynagrodzenie specjalisty? Nic tylko otwierać firmę w Lusówku Busówku na wsi i prowadzić biznes. Panie jak chcesz Pan zarobić, to jedź do Warszawy - myślenie rodem z PRL.

Andrew
@Excet

Akurat w spomasz cięcia i gięcia nie ma. Próbuj...potrzebują młodych, chętnych do pracy i zaangażowanych... wielu rzeczy mogą nauczyć

Zsedr
@Ciekawe

czyli w Warszawie i Lusówki są te same zarobki, bo koszty życia są te same, tak? Gospodarka i ekonomia się kłania...

bardzo ciekawe
@Ciekawe

to oczywiste że lokalizacja ma wpływ na pensje .. W Poznaniu gdzie masz masę firm produkcyjnych mają duży problem z pracownikami i musza płacić dużo więcej niż najniższa krajowa jedyny minus to że nie mieszkając we Wronkach stracisz co najmniej 2 h na dojazdy do Poznania w dwie strony

Janek
@Excet

Atmosfera fajna, normalni ludzie :) Zarobki zależą od doświadczenia, a godziny 7-15

zarobki

Witam, jak wyglądają zarobki na stanowisku operator obrabiarek?

Czy po rozmowie w Spomasz – Wronki Grupa SEPI rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
kk,

A jaki masz zawód?

kot
@kk,

Prosze o odp.Dlaczego taak?Póżniej powiem o zawodzie.

Sławek o
@kk,

Jestem po technikum zwierzęcym ???? . Mam 2 krowy i buhaja na utrzymaniu .

ziomal
@Sławek o

Osoba która to napisała jest zwykłą zawistną szmatą , takie osoby psują tylko atmosferę w firmie...powodzenia

Szcz
@Sławek o

Sławek O? Z tego co zdążyłem się zorientować, bardzo dobry majsterktóry zna sie na robocie jak mało kto.ma duże poszanowanie na samej górze...jak powie, tak jest...

ManIn

Jestem tutaj od niedawna bo nie cały rok - ale polecam - jak na Wronki to praca urozmaicona, normalna atmosfera bez nękania pracownika - zarobki są ok.

moder

W internecie jest kilka ogłoszeń o pracę i zastaawiam sie czy zlozyc papiery. zastanawia mnie jednak jak pracodawca dba o pracwnikow i gosci w dobie koronawirusa. bezpieczne bedzie pojscie tam na rozmowe, czy rozmowy sa online?

Hejko
@moder

Mają świra na punkcie bezpieczeństwa pracowników

Czy w firmie Spomasz – Wronki Grupa SEPI są regularne szkolenia pracownicze?

mac

tak

Adele

Są. I te obowiązkowe wymagane przez przepisy i te dobrowolne, żeby podnieść kfalifikacje. Nawet i studia pidyplomowe finansuja więc to na plus!

szkolenie
@Adele

za finansowanie podyplomówek wymagają podpisania lojalek ?

Samson
@szkolenie

To raczej standard w każdej firmie, która uczestniczy w rozwoju swoich pracowników.

Kongo
@Samson

W ilu firmach pracowałeś że mówisz że standardem jest podpisanie lojalnościówki?

Jaka jest kultura pracy w Spomasz – Wronki Grupa SEPI? Obowiązuje typowy dress code?

Kazimierz

Tak, dodatkowo każdy pracownik umysłowy zobowiązany jest do posiadania najnowszego modelu AMG o poj. min. 6.3l w celach reprezentatywnych.

Fart

Na brak zamówień nie narzekają

Norbert
@Fart

I co? Cały czas tak jest? Czy już źródełko wyschło? Pewnie też kiblujom tak jak wiekszosc firm z okolicy!!

@Norbert

Mylisz się, firma ma się bardzo dobrze, potwierdzone zamówienia na maszyny i urządzenia są już na I kwartał 2021

Czy Spomasz – Wronki Grupa SEPI praktykuje "luźne piątki"?

ARCYBISKUP

Czy to prawda ze w firmie owej pracuje sie krzemieniami ?

Ryszard
@ARCYBISKUP

Walnij sobie w czaszkę czlowieku

Max91

Hej ludziska, ja pracuje od niedawna i podoba mi się praca - polecam tym co chcą mieć normalnie a nie ciagle poganianie

Alan

Nic lepszego nie znajdziecie w okolicy. Szukałem i tu mi się podoba. :-)

adam
@Alan

to akurat prawda - nie ma wariactwa i gnębienia

Daniel

Bardzo dobra firma i pracodawca. Do pracy idzie się z przyjemnością, ogólnie polecam pracę w firmie.

Rezoo
@Daniel

A najwazniejsze jest to że inne firmy już marudzą o spowolnieniu A tu ciągle na pełen gaz i końca nie wydać

Covid
@Rezoo

Spowolnienie dopiero zobaczycie. Jeszcze jedziecie na wcześniejszych zamówieniach a potem zacznie się problem - tak samo jak w całym przemysle.

As
@Covid

Jesteś pewny że w całym przemyśle? W spożywczym dużo mniej? Spomasz kiedyś robił glownie sprzet na wiertnie i taki krach na giełdzie ropy to ich walił na kolana... chyba z tych kolan wstali już i są niezależni... zobaczymy... siłę firmy poznaje się jak umieją przejść przez gorsze czasy

PO

Praca wykonywana jak 50 lat temu. Ludzie którzy żądzą poprostu nie potrafią... Hamstwo... No i ogólnie zero organizacji pracy

@PO

Pracujesz czy pracowałeś w tej firmie? Bo to są brednie, nic takiego się nie dzieje, ludzie zawsze tobie pomogą bez względu na sytuację

PO
@Alojzy

Pracowałem

Madzia

@iOS a jaka na siebie trzeba wziąć odpowiedzialność ?

Gerard

Jakie oferują zarobki na stanowisku konstruktor?

iOS
@Gerard

Jak na odpowiedzialność, którą bierzesz na siebie, to kiepskie. Szukaj czegoś w Czarnkowie/Poznaniu, tam płacą lepiej.

Gerard
@iOS

Ale to minimum (czyt. 6 brutto) płacą? W Czarnkowie proponują 7500, ale wiadomo dojazdy itd. wolałbym na miejscu.

odp
@Gerard

Oferują w zależności od umiejętności...jak wszędzie. Za sam dyplom się nie płaci. Złóż CV i się przekonasz - to nic nie kosztuje. A konstruktorów z tego co wiem to potrzebują i będą potrzebować.

Luki
@odp

Skoro za dyplom sie nie placi to czemu nie przyjma kogos z lapanki na to stanowisko? Albo lepiej malpy, koszty spadna do zaopatrzenia w banany :) mogliby podac konkretne widelki

Stefcia
@Luki

Tutaj mają Ci te widełki podać czy przesłać pocztą na adres prywatny? Niewiele firm podaje publicznie widełki , szczególnie na stanowiska biurowe. Skoro jesteś konstruktorem, to jaki masz problem w tym żeby się zgłosić i pójść na rozmowę?

Luki
@Stefcia

W ogłoszeniu, ponieważ nie żyjemy już w czasach ciemnogrodu i transparentny pracodawca informuje o takich podstawowych rzeczach. Ja już sobie odpuściłem ofertę, także dzięki za odzew.

Gabriela

Zainteresowałam się ostatnio pracą w Spomasz. Czy przyjmują osoby bez doświadczenia? Napiszcie, jeśli coś wiecie, dzięki.

Wuja
@Gabriela

Coraz wiecej nowych osób się pojawia, jest bardzo dużo uczniów na produkcji. Widać że stawiają na powiększanie kadry więc próbuj...

Filip

Czy istnieją wolne wakaty w tej firmie w tej chwili?

@Filip

Tak, poszukujemy specjalistów do spraw serwisu oraz konstruktorów oraz do kontroli jakości. Jak również na produkcję

Enot
@Filip

oprócz tego spawaczy, ślusarzy i operatorów...

Spawacz

Jaka jest stawka dla spawacza, ktory umie na Tig/Mig oraz Mag?

to
@Spawacz

Wszystko przecież zależy co oznacza "umie". Jak dobrze umie to stawka wyższa a jak słabo umie to stawka niższa. Pokaż co Ty umiesz i wtedy pytaj o stawkę. Przyjdź, pokaż, pytaj...

Zostaw merytoryczną opinię o Spomasz – Wronki Grupa SEPI - Wronki

• Jak się pracuje w Spomasz – Wronki Grupa SEPI?

Zobacz opinie na temat firmy Spomasz – Wronki Grupa SEPI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spomasz – Wronki Grupa SEPI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spomasz – Wronki Grupa SEPI
2.8/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Powstańców Wielkopolskich 23
    64-510 Wronki