Spomasz – Wronki Grupa SEPI

Wronki

Spomasz – Wronki Grupa SEPI

Opinie o Spomasz – Wronki Grupa SEPI

Artur

Witam wszystkich. Chciałbym sie zatrudnic do tego zakladu bo widziałem ogłoszenia w gazecie ale zalezy mi na dowiedzeniu sie pewnych podstawowych bardzo istotnych dla mnie rzeczy. Moze ktos mi powiedzieć na temat stawki brutto mniej więcej na start. Posiadam uprawnienia na wozek widłowy , szescioletnie doświadczenie na tokarce numerycznej poziomej . Jest możliwość godzin nadliczbowych i czy ktos zmusza do nadgodzin bo gdzieś wcześniej pisało o tym tu . Zaloga jest w porządku? Park maszynowy jes stary czy nowy? Pytam tutaj bo ogółem ogłoszenia widzę troche już są w prasie. Moze ktos mi szerzej wypowie sie o temacie tego zakładu bo nie chcialbym wdepnac w minę . Pozdrawiam Artur.

Git
@Artur 13.04.2018 21:19

Nadgodzin praktycznie brak stawki to 15zl brutto zaloga jak zaloga

Artut
@Git 18.04.2018 09:37

No to słabo. Myślałem ze jako firma z tak wieloletnią tradycją na rynku lepiej płacą specjalistom.

@Artur 13.04.2018 21:19

Artur, złóż papiery, idź na rozmowę i się wszystkiego dowiesz. tutaj siedzą same marudy od których i tak niewiele się dowiesz - zastanawiające jest to że marudzą a nadal tam pracują...czyli jednak pewnie nie jest tam tak źle

Ktos
@Git 18.04.2018 09:37

15 brutto? to chyba jesteś uczniem po szkole zaraz. Doświadczeni pracownicy zarabiają dużo więcej - nadgodzin jest wiele, tylko trzeba chcieć pracować i można nawet w soboty robić.

Artur o
@pracownik 29.04.2018 00:08

We wronkach wszyscy podobnie płacą więc nie mam gdzie iść.

Wasyl
@Artur o 17.05.2018 17:32

ARTUR. Byłeś na rozmowie? Co Ci zaproponowali? Chce też złożyć papiery bo w tym koreanskim kołchozie już nie daje rady .. daj znać czy jest sens

Nikt
@Ktos 02.05.2018 00:05

No tak jak ktoś nie ma domu, bliskich, psa czy nawet kota to jest układ wspaniały.

Hyuie
@Ktos 02.05.2018 00:05

To przyjdz i pracuj za tyle ciekawe czy dostaniesz 15zl brak premii nic 0 robol zostabie w tej firmie robolem

sołtys

Zakład leży . nadgodzin brak . Nawet pastę i mydło zabrali. Prezes obstawia się chłopczykami których wali na dekiel.Zero pojęcia o pracy nie wspominając o rządzeniu. Nie polecam tu pracy.

@sołtys 31.10.2018 07:21

Naprawdę tak źle oceniasz pracę w Spomasz? Może jednak są jakieś plusy pracy w tej firmie? Czy pracodawca oferuje pracownikom możliwość rozwoju poprzez organizowanie kursów i szkoleń? Tak zapewnia na swojej stronie internetowej.

Cwelk

brak premii jakichkolwiek to śmiech na sali zeby tacy fachowcy którzy tylko sie stresuja przy tej dokładnej pracy nie mieli nic nawet dobrej stawki to wstyd .. niech ludzie otorza wkoncu oczy wszedzie wokół stawki jakies normalne 20zł+ a nie śmieszne 15zł i masz sie cieszysz ze masz robote !! (usunięte przez administratora)TO NIE KOMUNA żeby tyle zarabiać . Nie Pozdrawiam.

jarek
@Cwelk 17.10.2018 11:08

Hmm to gdzie np takie stawki we Wronkach???

@Cwelk 17.10.2018 11:08

Pracujesz obecnie w Spomasz? Napisałeś, że pracodawca nie oferuje premii finansowych, a czy można liczyć na dodatki pozapłacowe do podstawowego wynagrodzenia? Rozumiem, że nie jesteś usatysfakcjonowany proponowanym wynagrodzeniem. Jak ocenisz atmosferę pracy w Spomasz?

Nikt

Po zmiane właściciela jest tylko gorzej. Wielkie oczekiwania. Zarobki bez jeb.. nadgodzin marne, pracuje tu i nie polecam. Praca dokładną a maszyny trupy. Premi brak, żadnych dodatków do wypłaty z tytułu braku l4 itp. Po za tym bilans pracowników umysłowych do fizycznych 1:1 i trzeba na nich zarobić

Gabriela

@Wronek, długo pracujesz w Spomasz – Wronki Grupa SEPI? Na jakim stanowisku pracujesz? Jestem ciekawa czy po za podstawowym wynagrodzeniem pracodawca oferuje dodatki pozapłacowe lub premie finansowe. Twoja odpowiedź na pewno będzie pomocna dla innych użytkowników. @znajomy, jeśli pracujesz w Spomasz to wyraź proszę opinię o pracy w tym miejscu. Dodatkowe informacje o atmosferze pracy czy warunkach zatrudnienia będą cennymi danymi dla osób, które zaglądają na forum.

Marek

Jak ktos pracuje dłużej i da sie poznac z dobrej strony to z pewnościa nie narzeka na zarobki!!

znajomy
@Marek 23.08.2018 10:13

od 15 zl bruto

sajsung

A premie miesięczne czy kwartalne u was są i na,święta czy tylko zwykła wypłata z kilkoma nadgodzinami?

sajsung

To ile tak na dzień dobry stawki u was,sie zaczynają u operatorów?

Wronek

Witam.Jak na Spomasz 15 zl brutto przy takiej pracy precyzyjnej no i materiały o niemałych gabarytach do obróbki mechanicznej cnc to mała stawka. Fakt we Wronkach wszedzie tak płacą.

Gabriela

@Nyrus, widzę, że dysponujesz informacjami dotyczącymi warunków zatrudnienia w Spomasz – Wronki Grupa SEPI. Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to mógłbyś krótko opisać swoje doświadczenie wynikające ze współpracy z tą firmą? Pod jakimi względami, Twoim zdaniem, warto ubiegać się o pracę u tego pracodawcy?

pracownik?

Podobno jest nowy właściciel?? Prawda to? Duńczycy czy Szwajcarzy kupili Spomasz. ma być dużo nowych zamówień i szukają ludzi...będę obserwował poczynania tej firmy bo może będzie ciekawa alternatywa do pracy będzie...chyba troche bardziej ambitna robota niz na tasmie w kuchenkach

Szerszeń z tramwaju
@pracownik? 24.05.2018 20:24

Masz rację Jakub. Ciekawe czy jakieś konkretne podwyżki dadzą

Nyrus
@pracownik? 24.05.2018 20:24

Tylko ze na tasmie masz lepsze zarobki niz w tej firmie..

Gabriela

@Szerszeń z tramwaju, czy coś wiadomo więcej w kwestii ewentualnych podwyżek w Spomasz – Wronki Grupa SEPI, o których wspomniałeś w swoim ostatnim wpisie na tym forum? Ta informacja z pewnością będzie ważna dla innych użytkowników forum rozważających zatrudnienie w tej firmie.

Luzak

Ja pracuję tu od samej szkoly zawodowej okolo 15lat i mam nawet 20zl zl brutto, a premi jak niema. Mają wy..na nas.

Okula
@Luzak 17.05.2018 17:37

Szukaja ludzi do pracy na slusarke maszyny itp a place sa smieszne jak na taśmę... nie polecam i armosfera grobowa i ten szerszeń

Anek
@Luzak 17.05.2018 17:37

No to z nadgodzinami i sobotami pewnie z 3500zl na rękę wyciagasz na czysto! A tu ktoś narzekał na pensje... ludzie maja chyba wygurowane rządania

Luzak
@Anek 25.05.2018 16:00

Nie siedzę nadgodzin bo chcę miec życie prywatne. Nie sama pracą człowiek żyje. Chciałbym zmienić pracę ale wszędzie daja podobne pieniądze to mnie właśnie zniechęca

chyba nie
@Anek 25.05.2018 16:00

kto ma 20zł ten ma wiekszosc ma stawki o 4zł mniejsze .. i pomimo ze jebiesz po 12h to 3 tys zł ciezko wyciągnąć jest .. ale cóz takie zycie jak to mówia ale do czasu na spokojnie sie poszuka czegos innego bo tutaj to tylko koledzy trzymaja mnie.

Gabriela

@Luzak, 15 lat zatrudnienia w jednym miejscu to imponujący wynik. Możesz z innymi użytkownikami podzielić się swoim całym doświadczeniem wynikającym z Twojej współpracy z Spomasz – Wronki Grupa SEPI? Jak osobiście, bazując na czasie spędzonym w tej firmie, oceniasz tego pracodawcę? Proszę Cię o pozostawienie wypowiedzi na ten temat.

Gabriela

@pracownik, a Ty? Jakie masz zdanie na temat pracy w Spomasz – Wronki Grupa SEPI? Zachęcam do dodawania swojej opinii! @Ktos, rozumiem, że pracujesz w Spomasz – Wronki Grupa SEPI. Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Spomasz – Wronki Grupa SEPI i chciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy na forum?

Gabriela

@Artur, widziałam, że byłeś zainteresowany podjęciem pracy w Spomasz – Wronki Grupa SEPI. Zdecydowałeś się aplikować czy jednak zrezygnowałeś? @Git, po Twoim komentarzu wnoszę, że pracujesz w tym miejscu. Co jeszcze możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Jak oceniasz warunki przez niego oferowane na tle innych firm z branży?

Gabriela

@Onnnn, a jak oceniasz atrakcyjność tego pracodawcy pod względem dodatkowych benefitów, szkoleń, na które może są wysyłani pracownicy? Jest coś takiego w Spomasz – Wronki Grupa SEPI? @Art, a jakie możliwości rozwoju stwarzane są pracownikom? Możesz napisać coś na ten temat? @Irek 2, to już od ludzi zależy, a nie od pracodawcy :) Może warto po prostu szczerze porozmawiać?

Onnnn

Hmm premia jest? Ciekawe ze tylko dla biurowych caly czas... Gdzie tu sprawiedliwość? Dlaczego fizyczny ma zawsze gorzej niz umyslowy ( siedzący na WP) ? W tym zakładzie powinno byc placone ,,szkodliwe,, za wspolprace z pewnymi osobami. Dziwi mnie tylko ze ta mlodziez siedzi jeszxze w tym zakładzie bo przeciez tam pieniedzy niema praktycznie zadnych jak na ten fach. Jesli nie siedzisz caly miesiac po 12 to g... Zarobisz. Moze z 1800-1900zl

Art
@Onnnn 21.02.2018 09:05

z tego co wiem firma nie utrudnia rozwoju, także nie trzeba pracować fizycznie do emerytury

Irek
@Onnnn 21.02.2018 09:05

Wszystko jest okey tylko żeby ludzie nie byli takimi hu...i to by było całkiem wporządku.

Irek 2
@Irek 27.02.2018 19:49

Co niektórzy zachowują sie jak by pozjadali wszystkie rozumy

Wreszcie jest premia. Widac ze cos dobrego zaczyna sie dziac. Duzo pracy, duzo zlecen, mozliwosc brania nadgodzin. Oby tak dalej. jak ktos chce i sie angazuje to ma dobrze w spomaszu.

Nyrus
@123 04.09.2017 16:13

Dobrze ma chyba jak podpi.erdoli kolege z stanowiska obok, albo wchodzi analnie tam gdzie trzeba

Komisarz W

Potrzebuja fachowców itd. Gdyby jeszcze dobrze płacili.. stawki godzinowe są śmieszne , podobnie ludzie zarabiaja jak Ukraińcy w okolicznej firmie. Tam przynajmniej sie postawili co dało rezultat taki ze każdy dostal podwyżkę,takze nie czarujcie się stawki sa na niskim poziomie .

Krt

Irek zapotrzebowanie na fachowców jest cały czas. Firma powoli wymienia zespół, stawia na młodych specjalistów. Zaczynając od produkcji, poprzez serwis, technologię, sprzedaż, konstrukcję.

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

chujjjawisz

Nie ma co narzekać ! Przynajmniej przyzwolenie na alko jest ???? może nie dla wszystkich ale to kwestia przyzwyczajenia kierownictwa ????

@chujjjawisz 04.12.2017 09:23

Przyzwolenie jest tylko dla nie licznych :D

Władymir Putin

Jakaś robota jest tylko pewnie wszyscy nie mają aż tyle zajęć lecz spokojnie gdy tylko zbliży się zima to ,,kierownik od spraw tytoniowych i uprzykrzania człowiekowi życia,, zacznie wysyłać na przymusowe zimowe urlopy. No tak premia była w końcu! pracownicy otrzymali od 200-400zł netto i muszą sobie tą bagatelną sumę rozłożyć na kolejne 2 lata bez premii :) Ciekawe kto takie pozytywne komenty pisze na tym forum ........... Czyżby ludzie BB?

inżynier

Czy ktoś generalnie mógłby opisać pokrótce na czym właściwie polega problem tej firmy? Ciągle coś się słyszy złego, ale nigdy żadnych konkretów.

Myster BB

Premia miała byc w czerwcu ale oczywiscie niema. Tłumaczenie kogoś z wyżej postawionych: robią wyliczenia pieniędzy a pewnie dzieci w przedszkolu szybciej to wyliczylyby . Chodzi o to żeby na maxa przeciągnąć dodatki. Premii juz nie było ponad rok jak nie dwa.

AU

a są jakieś zwolnienia albo obniżki wynagrodzeń ?

Op
@AU 19.06.2017 21:46

Tak są podwyżki ale tylko dla tych najbardziej docenionych...

@AU 19.06.2017 21:46

Pracujesz tam ? To na co sie pytasz takie głupoty ?

Obserwator
@Op 28.06.2017 20:20

Żeby być docenionym trzeba pracować a nie kawy spijać i fajki po kiblach palić ????????

goga

motywacja załogi beznadziejna, płace jedne z najniższych na lokalnym rynku, organizacja oraz planowanie produkcji nie istnieje, młody Prezes z wiedzą techniczną lecz z brakiem doświadczenia w zarządzaniu firmą, do tego należy dodać ciężki okres jeżeli chodzi o zamówienia......czy może być gorzej?

Ko
@goga 12.06.2017 14:50

Gorzej chyba byc nie moze...

Goofie
@goga 12.06.2017 14:50

Ciezki okres jeśli chodzi o zamówienia? To Ty gościu chyba w innej firmie pracujesz...dawno nie było tyle

spawacz

Nie ma zysku nie ma premii, firma płaci tyle ile musi żeby utrzymać pracowników

Yet

Przykre jest też to że nie ma premi...

Zostaw opinię o Spomasz – Wronki Grupa SEPI - Wronki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spomasz – Wronki Grupa SEPI