Opinie o Spomasz – Wronki Grupa SEPI w Wronki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Spomasz – Wronki Grupa SEPI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spomasz – Wronki Grupa SEPI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spomasz – Wronki Grupa SEPI w Wronki

Kornel Nowy wpis

Zauważyłem, że mogę aplikować na stanowisko Konstruktor / Design Engineer. Niestety ostatnie dni, by słać CV. A kilku kluczowych danych mi brakuje. Co mianowicie według nich może oznaczać stwierdzenie o atrakcyjnych warunkach wynagrodzenia, zależnych od posiadanego doświadczenia? Słowem, ile maks można uzyskać, choćby się miało ponad 10 lat doświadczenia?

ZM Nowy wpis

Czy u was rekrutacje na produkcję to fikcja jak jak ciągle szukacie na te same stanowiska 3 lata? albo i dlużej

Jakie narzędzia pracy zapewnia Spomasz – Wronki Grupa SEPI? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Mikolaj

Mam zamiar złożyć papiery na produkcję ale mam parę pytań: Na jaką stawkę można liczyć na start na dziale produkcji? Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy? Czy jest się docenianym przez pracodawcę?

@Mikolaj

Bardziej szukają spawaczy z, doświadczeniem.

Julia
@Marcin

Jakie minimum doświadczenie trzeba mieć żeby się dostać? Tak się składa że brat szuka pracy, ale dopiero rok siedzi w zawodzie. Jest umowa o prace na tym stanowisku?

@Julia

Jest umowa o prace . Trudno powiedzieć czym się sugerują o przyjęciu kandydata

Julia
@Marcin

Ok, rozumiem. A umowa o pracę na czas nieokreślony jest możliwa po jakimś krótkim czasie? Czy po kilku latach raczej?

Bob Nowy wpis
@Julia

Myślę ze po trzech miesiącach próbnych. Nie musi miec doświadczenia i nic umiec,wystarczy że zna angielski albo niemiecki. Rozrzut stawek jest ogromny. Sa tacy co nic dobrze nie robia i maja po 30 zl brutto a i tacy co (usunięte przez administratora) i maja najniższa

Czy po rozmowie w Spomasz – Wronki Grupa SEPI rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Yogi

Czy może się ktoś wypowiedzieć nt pracy w dziale konstrukcyjnym? Jaka atmosfera pracy?

Pra

Firma która zmienia się w (usunięte przez administratora) Tak na oko 1:1 produkcja ,biuro. Gdzie trzeba zarobic na lingmenagera który łazi jak (usunięte przez administratora) i wiesza kartke z której jest dumny jak by zbawil firme. A byłbym zapomniał o asystentkach których coraz wiecej, bo w biurach jest tyle roboty ze nie moga przerobic z kopiowaniem rysunków i procesów tech. Smiech na sali

@Pra

Nie 1:1 bo już dawno jest więcej umysłowych niż fizycznych

Tom

Czy ogólnie firma przyjmuje do pracy na produkcje?

Patryk
@Tom

Ogólnie trudno powiedzieć oferty pracy są dłuższy czas a czy przyjmują nie wiadomo

Pra
@Tom

Nie, firma przyjmuje tylko łazików do biór i asystentki.

wredny

jestescie załosni pan pilny i pan krzykacz panowie od czystej roboty !!!!! nie zmuszamy ale jak nie wyrzucamy !!!!!!!!! to znaczy zapraszam płaca godna głupka a wymagania baranów

Ciekawy
@wredny

Nic nie zrozumiałem z twojej wypowiedzi,wez wytlumacz o co.chodzi to sie pośmiejemy

Gabi
@wredny

Możesz coś więcej napisać?

Jajko

Witam. W jakich zawodach kształtują się u was uczniowie w tym roku?

Janek
@Jajko

Z tego co wiem to sami śluszlarze i tokarze

jan
@Janek

uczą spawaczy, ślusarzy i operatorów maszyn...chyba jest nowy warsztat dla uczniów do nauki

Lol
@jan

Gdzie jest ten warsztat? Konkretnie w którym miejscu ?

Mariusz.B

Pracowalem kiedys w tej firmie. Ogolnie spoko. Slyszalem że srawki tez troszkę poszły do góry i jakies dodatki tez są... To za ucznia np , programowanie itp. / inne. Jedna z ostatnich w miare spoko firm w regionie. Towarzystwo różne- jak w kazdym zakladzie. Bhp przestrzegane na kazdym stopniu. Maszyny w roznym stanie ale rozwijają swoj park maszynowy

@Mariusz.B

Nie wiesz ile te stawki podnieśli? Bo przydałby się info ile można wyciągnąć na początek. Ty ile zarabiałeś?

@Stefan

mi 30%- jestem zadowolony

@Anonim

No to całkiem spoko. Jakbym się zatrudnił na staż to jest szansa że po nim zostanę na stałe, bo widziałem ze biorą też uczniów.

Mariusz. B
@Stefan

Jak się zwalniałem w 2018 to miałem bodajże 16.50zl brutto. Teraz to chyba dwadzieścia pare jakoś jest. Zależy od stanowiska, stażu pracy itp. Złożyć papiery i skoczyć na rozmowę o pracę. Wronieckie stawki możesz pewnie uzyskać ale zawsze można coś wywalczyć bo to nie duzakoorporacja dla której jesteś typowym zerem, liczbą czyt : Amica, Samsung. Tu łatwiej o urlop bo ludzie wyżej postawieni są bardziej wyrozumiali.

Teresa
@Mariusz. B

To ty na jakim stanowisku tyle miałeś?

Piter

Ja nie wiem kto, pisze te pozytywy o tej firmie. Chyba ci tam u góry. (usunięte przez administratora) tak jak był tak jest. Płace śmieszne, brak młodych pracowników bo kto za te drobne przyjdzie, a starzy odchodzą na emeryturę. Cieszę się że tam już nie pracuje.

Borys
@Piter

Niestety ale piszesz prawdę , starym pracownikom sie podoba bo chcą dotrwać do emerytury , a co do młodych pracowników to masz racje kto będzie tu pracował jak na taśmie dostaje się minimum 22zl

@Borys

To stawka brutto? Są do tego jakieś premie, żeby więcej zarobić? Np. za wydajność?

Jarek
@Piter

Racja komentarze piszą pracownicy biurowi. Zobaczcie ile ofert mają pracy mają wolnych i brak chętnych nikt nie chce tam przyjść dlaczego???

@Jarek

Wiesz może kogo szukają jak jest tyle wolnych stanowisk? Bo w necie nie widziałem żadnych ofert. Przydałoby mi się info bo właśnie szukam pracy :)

Kobra

Witam jak wygląda sytuacja w miejscu pracy ? Na jakie zarobki można liczyć? Chodzi mi o dział produkcji

Kilo

Dzień dobry czy ktoś może z państwa wie czy spomasz szuka praktykantów w zawodzie ślusarz i elektryk ?

Bebol
@Kilo

Tak szuka

Yoopi

Dobry, Widziałem, że szukają do pracy w Kontroli Jakości. Na jakie zarobki można liczyć jeśli się ma doświadczenie? Jak wygląda tam praca w kontroli?

Uzupełniacz
@Yoopi

Jeszcze bym uzupełnił pytanie jaki obowiązuje dress code? Czy może firma zapewnia ubranie robocze dla kontrolera?

Dabi
@Yoopi

Firma zapewnia ubrania, jak również można pracować w swoim stroju. Praca w KJ polega na pomiarach detali, półfabrykatow oraz materiałów wchodzących do firmy, wykonywanie protokołów oraz dokumentacji jakościowej. Wzorcowaniu narzędzi pomiarowych oraz obsługi maszyny pomiarowej. Ostatnie 2 punkty oczywiście po szkoleniach. Zarobki ustosunkowane od kwalifikacji oraz doświadczenia

Natan

Czy projektanci mają możliwość wykonywania pracy zdalnie po wdrożeniu? Firma wygląda ciekawie tylko daleko do Was. Jakie produkty teraz rozwijacie konstrukcyjnie? Przeprowadzacie obliczenia MES?

pity
@Natan

tu już nie ma projektowania kolego, firma idzie w innym kierunku... a szkoda, że trzeba zaczynać się rozglądać za czymś innym, ale niestety takie realia

Mory
@pity

a co z pracą na stanowisku konstruktora ?

Memo

Chciałbym złożyć cv do tej firmy na dział produkcji czy mógłby ktoś odpowiedzieć na kilka pytań Jak wygląda atmosfera w owej firmie? Od jakiej stawki zaczynają się płace i czy jest jakiś co miesięczny system premiowania oraz czy zarządzanie firmą jest dobrze kierowane. Z góry dziękuję pozdrawiam

Grupa już czeka tylko dać info

Juziu

Ze świadczeń dodatkowych to dodatkowa kasa na święta wielkanocy i gwiazdkę, dofinansowywane wycieczki nad morze lub w góry, zajęcia sportowe ( najczęściej krengle) i pare razy do roku dofinansowane są zawody dla wędkarzy...trochę tego jest... niby nieduże sprawy ale zawsze coś

Zyga

Wiadomo coś czy poszukują do kontroli jakości, czy na technologa czy warto aplikować? Jaka atmosfera, Czy trzeba mieć wyższe wykształcenie na start czy średnie wystarczy?

Spom
@Zyga

Firma aktualnie poszukuje osoby na stanowisko kontrolera jakości, atmosfera bardzo fajna przyjecialska wręcz, zapraszamy

Zyga
@Spom

@Spom dzieki za info. Szkoda, że nie szukają technologa.

Spom
@Zyga

Również szukają, na stronie internetowej w zakładce praca, są wszystkie aktualne oferty

@Zyga

Jeszcze niedawno szukali...próbuj i składaj papiery...a nóż

Bernard

Dajcie sobie spokój z tą firmą... Ona dmnie doprowadzala do flustracji az musialem wycieraczkami rzucać.

Logopeda
@Bernard

Tak dłuo rzucałeś aż ciebie wyrzucili xd

@Logopeda

No i dobrze ze ktoś przejrzał na oczy. Ten facet to była pomyłka! Pod koniec to już tylko pod górkę wszystkim robił myśląc że jest niezniszczalny

Zostaw merytoryczną opinię o Spomasz – Wronki Grupa SEPI - Wronki

• Jak się pracuje w Spomasz – Wronki Grupa SEPI?

Zobacz opinie na temat firmy Spomasz – Wronki Grupa SEPI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spomasz – Wronki Grupa SEPI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spomasz – Wronki Grupa SEPI
2.8/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Powstańców Wielkopolskich 23
    64-510 Wronki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042