Spomasz – Wronki Grupa SEPI

Wronki

Opinie o Spomasz – Wronki Grupa SEPI

Onnnn

Hmm premia jest? Ciekawe ze tylko dla biurowych caly czas... Gdzie tu sprawiedliwość? Dlaczego fizyczny ma zawsze gorzej niz umyslowy ( siedzący na WP) ? W tym zakładzie powinno byc placone ,,szkodliwe,, za wspolprace z pewnymi osobami. Dziwi mnie tylko ze ta mlodziez siedzi jeszxze w tym zakładzie bo przeciez tam pieniedzy niema praktycznie zadnych jak na ten fach. Jesli nie siedzisz caly miesiac po 12 to g... Zarobisz. Moze z 1800-1900zl

Wreszcie jest premia. Widac ze cos dobrego zaczyna sie dziac. Duzo pracy, duzo zlecen, mozliwosc brania nadgodzin. Oby tak dalej. jak ktos chce i sie angazuje to ma dobrze w spomaszu.

Nyrus
@123 04.09.2017 16:13

Dobrze ma chyba jak podpi.erdoli kolege z stanowiska obok, albo wchodzi analnie tam gdzie trzeba

Komisarz W

Potrzebuja fachowców itd. Gdyby jeszcze dobrze płacili.. stawki godzinowe są śmieszne , podobnie ludzie zarabiaja jak Ukraińcy w okolicznej firmie. Tam przynajmniej sie postawili co dało rezultat taki ze każdy dostal podwyżkę,takze nie czarujcie się stawki sa na niskim poziomie .

Szukasz pracy?

Krt

Irek zapotrzebowanie na fachowców jest cały czas. Firma powoli wymienia zespół, stawia na młodych specjalistów. Zaczynając od produkcji, poprzez serwis, technologię, sprzedaż, konstrukcję.

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

chujjjawisz

Nie ma co narzekać ! Przynajmniej przyzwolenie na alko jest ???? może nie dla wszystkich ale to kwestia przyzwyczajenia kierownictwa ????

@chujjjawisz 04.12.2017 09:23

Przyzwolenie jest tylko dla nie licznych :D

Władymir Putin

Jakaś robota jest tylko pewnie wszyscy nie mają aż tyle zajęć lecz spokojnie gdy tylko zbliży się zima to ,,kierownik od spraw tytoniowych i uprzykrzania człowiekowi życia,, zacznie wysyłać na przymusowe zimowe urlopy. No tak premia była w końcu! pracownicy otrzymali od 200-400zł netto i muszą sobie tą bagatelną sumę rozłożyć na kolejne 2 lata bez premii :) Ciekawe kto takie pozytywne komenty pisze na tym forum ........... Czyżby ludzie BB?

inżynier

Czy ktoś generalnie mógłby opisać pokrótce na czym właściwie polega problem tej firmy? Ciągle coś się słyszy złego, ale nigdy żadnych konkretów.

Myster BB

Premia miała byc w czerwcu ale oczywiscie niema. Tłumaczenie kogoś z wyżej postawionych: robią wyliczenia pieniędzy a pewnie dzieci w przedszkolu szybciej to wyliczylyby . Chodzi o to żeby na maxa przeciągnąć dodatki. Premii juz nie było ponad rok jak nie dwa.

AU

a są jakieś zwolnienia albo obniżki wynagrodzeń ?

@AU 19.06.2017 21:46

Pracujesz tam ? To na co sie pytasz takie głupoty ?

Obserwator
@Op 28.06.2017 20:20

Żeby być docenionym trzeba pracować a nie kawy spijać i fajki po kiblach palić ????????

goga

motywacja załogi beznadziejna, płace jedne z najniższych na lokalnym rynku, organizacja oraz planowanie produkcji nie istnieje, młody Prezes z wiedzą techniczną lecz z brakiem doświadczenia w zarządzaniu firmą, do tego należy dodać ciężki okres jeżeli chodzi o zamówienia......czy może być gorzej?

Ko
@goga 12.06.2017 14:50

Gorzej chyba byc nie moze...

Goofie
@goga 12.06.2017 14:50

Ciezki okres jeśli chodzi o zamówienia? To Ty gościu chyba w innej firmie pracujesz...dawno nie było tyle

spawacz

Nie ma zysku nie ma premii, firma płaci tyle ile musi żeby utrzymać pracowników

Yet

Przykre jest też to że nie ma premi...

abcd

niestety w Spomaszu nie ma produkcji ciagłej więc wystaczy że w jednym miesiącu jest mniej zamówień i jest problem

AMC

Ten kryzys to chyba trwa już drugi rok... zobaczymy w jakim kierunku to dalej pójdzie

@AMC 04.03.2017 16:09

Przy takim podejściu prezesa szału nie będzie.

Bob

Firma przechodzi kryzys. Wprowadzono ruchomy czas pracy,pracować jak najdłużej i nie płacić. Prezes z zarządem nie widzą tego,że coraz więcej ludzi odchodzi z produkcji czy to na emeryturę czy też się zwalnia a nikogo nie przyjęto w zastępstwie. W związku z tym produkcja się nie wyrabia. Natomiast do biur przyjmowane są dziewczynki i chlopcy przechodzajacy się po hali lub dolewające wody do czajnika bo tylko takie posiadają kompetencje.. Gdzie tu logika?

Ccc

System premiowania został stworzony w taki sposób aby szeregowy pracownik nigdy nie zobaczył tych pieniędzy.. Kierownik BB ma swój świat. Zmusza ludzi do robienia nadgodzin

:PPP
@Ccc 24.02.2017 10:41

Jak zmusza? przecież nic na siłe....

:PPP
@Ccc 24.02.2017 10:41

Jak zmusza? przecież nic na siłe....

Haha

Kompletny chaos. Tylko czekać na kłódkę na bramie.

bgvj
@Haha 20.12.2016 13:00

czemu tak uwzasz?

OPTYMISTA

Z dowiadczenia wiem ze zarobki w tej firmie zaczynaj sie od 1800z brutto a nie NETTO!!! NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKADZIE

@OPTYMISTA 06.07.2016 13:21

Optymista,widocznie masz małe doświadczenie.

kk,

A jaki masz zawód?

kot
@kk, 01.11.2014 23:28

Prosze o odp.Dlaczego taak?Póżniej powiem o zawodzie.

cd

Taak

kot
@cd 22.10.2014 22:52

Dlaczego taak?Prosze o wiecej info.

wronek

Czyli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy tak?Czy warto się zatrudnić?Proszę o info.

Muchomorek

Pracuję w tej firmie i powiem szczerze iż pensje głodowe a wymagania wysokie. Stres itd. Osobiscie niepolecam.

Zostaw opinię o Spomasz – Wronki Grupa SEPI - Wronki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spomasz – Wronki Grupa SEPI