Opinie o Barfoots w Chichester

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Barfoots. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Barfoots o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barfoots w Chichester

Pajak Nowy wpis

Pracowałam prawie dwa lata. Praca fizyczna ,ale zarobić można. Szef Barfoots i angielscy manager powinni stanąć na linkach i popracować przez miesiąc i zobaczyć jak Polacy traktują nowych pracowników. Jak to wygląda . Polacy pracują tam parę lat i całe rodziny niektórzy są polskimi weizer a ich znajomi wszystko robią aby wyeliminować konkurencję,więc ludzie odchodzą i źle piszą o Barfoots.Tak jest na kukurydzy ,dobrze pracujesz ale nie należysz do polskiej kliki to trzeba taką osobę zniechęcić do pracy. O pomocy nowym nie ma mowy. (usunięte przez administratora)Osoby z agencji były bardzo w porządku. Pracowałeś dobrze praca była . Powinni pracowników przerzucać z działu na dział to by te układy się skoczyły. Dobrze wspominam pracowników z agencji (usunięte przez administratora) i wszystkich weizerow polskich i angielskich z wszystkich działów. Pracowałam na kukurydzy a na dorobki chodziłam na wszystkie działy. (usunięte przez administratora) Zarobić można jak ktoś chce pracować. Praca fizyczna ale nie było tak źle.

Aneta Nowy wpis
@Pajak

Czyli atmosfera słaba... ? A napiszesz coś może o noclegach? Firma pomaga to ogarnąć? Czy samemu trzeba sobie to załatwić?

Pati Nowy wpis
@Pajak

Dokładnie tak jak piszesz wajzerzy masakra a szczególnie (usunięte przez administratora) ze shiftu b trzepia się o wszystko ,i drze tą (usunięte przez administratora) na wszystkich, nie jedna dziewczyna wychodziła z płaczem jak by nie ona to by się lepiej pracowało nie polecam shiftu b.

Czy w Barfoots wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Mxxxx Nowy wpis

Dla ludzi którzy przepracowali na kontrakcie minimum rok karty do sklepów John Lewis i Waitrose o łącznej wartości 50 £. Rok temu były o wartości 100 £.

Mxxxx

Ja pracuję w Barfoots ponad 6 lat i mam dużo doświadczeń w tej pracy. Zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Myślę że osoby które napisały negatywne opinie, pracowały w Barfoots za pośrednictwem agencji. Piszę tak ponieważ dawniej pracowałam przez agencję i wiem że oni traktowali i w dalszym ciągu traktują ludzi jak rzeczy. Pracownik nie ma nic do powiedzenia. Biuro Barfoots nie ma o tym pojęcia. Widzę tą różnicę pracując na kontakcie z Barfoots. Firma chroni ludzi . Uważam że Anglicy są w porządku, są bardzo mili. Nawet znam kilku. Cieszę się że pracuję w tej firmie ale oczywiście na kontrakcie.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Barfoots?

Firma barfoots swoich pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) a ty chcesz wyjazdy i imprezy, firma tak sknerzy i żałuje na wszystko,dziwi mnie to że tam jeszcze ludzie pracują.

Brałeś udział w rekrutacji do Barfoots. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Barfoots?

nick

4 dni pracy po 12 godzin w tym 3 przerwy po 30min 4 dni wolnego

Zgadzam się z przedmówcami do pewnego stopnia. Wymagania na liniach produkcyjnych są wyżyłowane, ale z drugiej strony pokażcie mi gdzie nie są. Jeżeli chodzi o zachętę do pracy do są roczne bonusy za performance, cycle to work scheme, teraz będzie jeszcze możliwość karnetu na silownie w lepszej cenie oczywiście jeżeli pracujesz dla Bob a nie agencji. Ludziom nigdy nie dogodzisz wiadomo niestety nie wszyscy to rozumieją. Jestem ciekaw ile osób którzy twierdza ze traktują cie jak przedmioty itp zgłosiło to do HR? zgadzam się pracodawca nie jest idealny i nigdy nie będzie ale jest stały i pewny wypłaty są zawsze na czas nigdy nie ma jakiś niespodzianek typu a księgowa zapomniala. Oczywiście jeżeli ktoś przyjeżdża do UK bez doświadczenia i języka tylko z wymaganiami żeby zarabiać 40 k na rok za picie kawy to nie jest miejsce dla niego. PS dla przedmówcy odnośnie listeri. Listeria występuje normalnie w każdej z tego typu fabryk z uwagi na warunki tam panujące (wilgotnośc temperatura) jednakże tylko na podłogach i ściekach i to ludzie swoimi genialnymi pomysłami (ostrzenie obieraczek o podłogę itd) i swoją powalająca higiena osobista (nie mycie rąk po toalecie to najmniejszy kaliber) rozsiewają to wszędzie i wchadzac na hi care nie myjąc rąk mówią że (usunięte przez administratora) Także każdy kij ma dwa konce

Jeżeli chodzi o zachętę do pracy do są roczne bonusy za performance, cycle to work scheme, teraz będzie jeszcze możliwość karnetu na silownie w lepszej cenie oczywiście jeżeli pracujesz dla Bob a nie agencji (usunięte przez administratora) 5 LAT TAM (usunięte przez administratora) I zadnego bonusa na oczy nie widzialem. NIEMAM POJECIA KTO TAKIE BZDURY WYPISUJE

Procownik

Widzisz a ja pracuje od 6 lat i mam co roku

To macie jakieś premie roczne ? Jaka była w zeszłym roku?

Procownik
@Adam

Zależy od twojego stanowiska i wyniku na rocznym podsumowaniu Ale zakres jest między 0 a 10 procent

Magellan

Pamiętacie co tam się działo w 2004? To nie narzekajcie na to co jest teraz! ????????????

Natalia

Widzę , że w firmie chyba nie dzieje się za dobrze ? Są jakieś przyjęcia ?

Czy pracodawca Barfoots motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Luki

żadnej motywacji, wręcz przeciwnie nie ty to następny

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma pomaga nowym w nauce języka czy to już trzeba we własnym zakresie zrobić?

Jaka agencja otwiera konta bankowe w Barfoots Of Botley????

Kuba

Pracowałem na barfoots' prawie rok czasu. Praca ewidentnie nie dla opierd*laczy, tutaj w ch*ja się nie powali jak to się mówi, trzeba robić wszystko ultra szybko, visiorzy i inni patrzą się na ręce, ale wszystko do przyzwyczajenia. Zauważyłem, że niektórym ta praca mózg wyżarła, potrafią rozmawiać tylko i wyłącznie o pracy, dla niektórych zwykłych ludzi pracujących na linkach bardziej zależy na Twojej szybkości niż dla menadżera, na prawdę. Byłem już na wszystkich działach i najgorsze towarzystwo było na pack-off'ie na shift B. Tragedia, wózkowi czują się jakby boga za nogi złapali albo coś, hehe,a tak na prawdę do niczego się nie nadają, a są tam tylko dla tego bo nikt nie chce tam pracować. A najciężej było na siennie na paternatach lub ziemniakach, ooo tam jak ktoś nie jest harpaganem to raczej nie będzie miłe doświadczenie. Ogółem nie ma TRAGEDII, ale też nie jest dobrze. 3.5/10.

Stella

Jeśli dobra firma jest dla kogoś złym miejscem to zupełnie nie potrafię zrozumieć o co chodzi?

bognorowo
@Stella

JAK BY BYŁA DOBRĄ ''firmą'' (no można tak powiedzieć dlatego pisze z małej litery bo to...... ) to by tyle złych postów nie było chyba mi sie wydje

Antoni
@bognorowo

Każdy ma prawo do własnej opinii o pracodawcy bez względu, czy jest ona pozytywna, czy negatywna. Najważniejsze, żeby była konstruktywna i wnosiła coś merytorycznego do wątku. A jakie Ty masz znanie o pracodawcy i warunkach pracy tam panujących? Czy są jakieś aspekty, które Ci odpowiadają, a może chciałbyś coś zmienić w funkcjonowaniu firmy Barfoots?

LINIJKAPUSSY

Nie jest tak strasznie jak ludzie pisza. Unikajcie tylko sienny na shifcie B, bo skill (usunięte przez administratora)czuje sie jakby byl co najmniej visorem. Ale widac ze chlopaczka w szkole gnebili i teraz sie wyzywa na ludziach. No i menaga Tomus linijka wystrzelony jak rakieta czepiajacy sie o nie zapiecie guziczka albo minutowe spoznienie. Ruda tez lata ostro wystrzelona, ale o niej pisano juz wczesniej jak czytalem. Reszta dzialow jak najbardziej ok, wiadomo zimno i dlugi czas pracy ale jak na takie warunki sie zgadzasz to spoko.

Niezalezny
@LINIJKAPUSSY

Jeśli wymogi zakładu zakładają że masz mieć zapiete guziki to nie jest wymysl Menagera tylko standardów danego miejsca.Jesli w szkole się spóźniłem miałem spóźnienie więc nie rozumiem o co chodzi z tym że osoba odpowiedzialna za wydajność produkcji zwraca ci uwagę o przyjście później niż powinno się. Co do Skilla zgadzam się w 100% mogę tylko powiedzieć Zapomniał Wół jak cieleciem był. Miejsce podobne do wielu w okolicy. Opinia ma być uczciwa a nie ukazywać twoje niezadowolenie z tego że nie umiesz się przystosować a twoja chęć do pracy jest bądź była zerowa. Jest tam wiele osób których staz pracy jest wieloletni i ciągle pracują. Więc chyba nie jest tak źle.

@Niezalezny

Ciekawe co za (usunięte przez administratora)to pisał jak piszesz o tym (usunięte przez administratora) to znaczy ze jestes (usunięte przez administratora) jak każda tam żądząca osoba a do takich osób nie ma sie szacunku a na szacun trzeba sobie zasłużyc

Dr jack

Dziadostwo, (usunięte przez administratora)

Czarek

Pracowalem na shift b w sierpniu, totalna masakra, ludzie (usunięte przez administratora) z samych wiosek, zlodzieje i (usunięte przez administratora), kierownik jak w (usunięte przez administratora), ludzie tam pracujacy w wiekoszci musza miec zerowy szacunek do siebie, niepolecam.

Iwona

@Ktos, czy wiesz coś w temacie aktualnego rozwoju firmy Barfoots? A może posiadasz informacje na temat nowych rekrutacji? Podziel się z nami w tym wątku nowymi informacjami, będą one bardzo pomocne dla wszystkich osób interesujących się pracą w tej firmie.

Miro

Jeśli takie warunki podano w ofercie to nie miejcie pretensji!

Iwona

@King Julian, a jak oceniasz warunki pracy? Firma Barfoots oferuję jakiegoś typu dodatki do pensji? Premie są możliwe gdy ktoś dobrze pracuje? Będzie nam niezwykle miło za Twoją kolejną wypowiedz w tym wątku!

king Julian
@Iwona

Warunki pracy - to głównie praca w obniżonej temperaturze około 12 stopni. Dodatkowo dochodzi hałas pracujących wiatraków. Ponadto zależy też od stanowiska, inne warunki są przy przerobie kukurydzy a inne przy szparagach. Praca monotonna 11 godzin w wymuszonej pozycji, na stojąco. O dodatkach nie ma mowy a tym bardziej o premiach. jest tylko goła stawka. Jeśli ktoś dobrze pracuje np. robi ponad 1500 tacek na zmianę ma szansę dostać się na pracę extra czyli dodatkowe dni pracy w tygodniu (obowiązkowe są 4). A po 40 godzinach pracy, każda następna zaliczana jest jako nadgodziny - czyli lepiej płatna. I to całe dodatki i premie.

Ktos
@king Julian

Zalezy na jakim dziala jestes.... Na nie ktorych temp jest bliska 2-3 stopni.... Buty noszone po Kims bo kalosze na nie ktorych dzialach sie nosi

Zostaw merytoryczną opinię o Barfoots - Chichester

• Jak się pracuje w Barfoots?

Zobacz opinie na temat firmy Barfoots tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barfoots?

Barfoots