Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Butlins w Bognor Regis

Jarek

Jak można załatwić sobie taka pracę? Co z językiem, w jakim stopniu trzeba znać?

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Butlins?

biorą jak leci Nowy wpis
@Pytanie

Jeżeli jesteś nie karany, masz znośny angielski i ładnie się uśmiechasz to Cię wezmą.

Robol Nowy wpis

Obecnie w Butlinsie cały czas brakuje ludzi firma zbankrutowała w 2020 roku i została wykupiona przez Amerykanów ale to i tak nic nie zmieniło. W Butlinsie zawsze było nędzne zarządzenie i wsparcie menadżerów oraz dla menadżerów, firma nadganiała braki masą taniej siły roboczej ze wschodu. Obecnie firma bazuję głównie na Anglikach, którzy nie dają się wykorzystywać za minimalną krajową i są po prostu leniwi. Na dzień dzisiejszy nikomu nie polecam tego miejsca brak premii, czy wyniki w pracy, brak godnie płatnych nadgodzin nawet obecnie kawa i herbata jest płatna dla pracowników. Jeżeli ktoś jest zdesperowany albo szuka czegoś na krótki okres to okay.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Butlins odbywa się również w języku angielskim?

No nie. Nowy wpis

Po rosyjsku.

Jak długo czekaliście na odzew z Butlins? Oddzwaniają zawsze?

GHz
@Pytanie

Jak będą cie potrzebować to oddzwonia ,teraz będą brać wszystkich jak leci

Jakie wartości są cenione w Butlins?

tyran
@Pytanie

Pracuj za minimalną i się uśmiechaj :).

Ten
@Pytanie

W Butlins masz (usunięte przez administratora),sluchac jakichs malo rozgarnietych leam leaderow,usmiechac sie do gosci. Teraz rekrutacja trwa na calego,szukaja do wszystkich departamentow...moze znajdo desperatow

Jarek

Ppp
@Jarek

Jezyk komunikatywny,aplikowac przez strone I tyle

@Jarek

ostatnio troche podniesli poprzeczke bo i trening trwa dluzej. nie musisz mowic plynnie ale tak zeby rozumiec co do ciebie mowia i sie w dogadac

Franciszek
@basia

A mogłabyś napisać coś na temat zarobków w firmie Butlins? Przede wszystkim interesuje mnie poziom stawki początkowej dla nowo zatrudnionej osoby oraz czy obowiązują ewentualne świadczenia dodatkowe. Myślę, że to na tyle ważna kwestia, że informacje na ten temat powinny być aktualizowane.

@Franciszek

stawka dla team membera to minimalna krajowa w danym roku, nie ma zadnych dodatkowych swiadczen oprocz jakichs tam nagrod za rozne konkursy pracownicze ktorych jest sporo

Edyta
@basia

Basia, a jaka jest szansa na wygranie takiego konkursu? Czy każdy z pracowników może w ten sposób spróbować uzyskać dodatkowe pieniądze? Zastanawiam się jeszcze jak wygląda kwestia pozostałych benefitów - czy firma Butlins oferuje swoim pracownikom możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia medycznego lub kartę sportową?

@Edyta

Spora, tzn głównie chodzi o naklejki które zbiera się na swoim identyfikatorze. Jeśli dobrze pracujesz, starasz się, goście coś o Tobie wspomną etc to twój menadżer daje ci te naklejki. Jedna karta = 10 naklejek = 10funtów. Pozytywny "feedback" od gościa raz w miesiącu i możesz zakręcic sobie kołem fortuny haha. Do wygrania rzeczy typu darmowy obiad dla 2, alkohol, płatny dzień wolny itp.. śmieszne to jest, ale w sumie to miłe. Raz na kwartał(chyba?) jest team survey, gdzie możesz napisać wszystko co ci się w pracy podoba, co nie i co można by zmienić, za najlepsze wypowiedzi są jakieś tam nagrody pieniężne. Pracownik roku wygrywa chyba 1 albo 2000funtow. Oprócz tego każdy departament ma swoje jakieś tam konkursy. Bary mają jakieś tam nagrody za najlepszą sprzedaż, sklepy mają swoje, housekeeping ma za wyrobione dobre ratio i scory. Za sam fakt pracowania w Bourne Leisure masz różne zniżki w wielu sklepach, albo np. w ryanair. No ogólnie jest tego bardzo dużo.. Ja na każdy swój pobyt w butlinsie patrzę jak na życie na studiach, tylko że zamiast na zajęcia chodzi się do pracy. Jeśli chodzi o ubezpieczenie medyczne to nie wiem, ale chyba nie. Karte sportową nie, ale możesz korzystać z basenu za darmo. Oferują własny pension sheme.

Bylemtam
@Jarek

Teraz szukaja ludzi do wszystkich departamentow ,bo po lockdownie polowa ludzi im uciekla do innej lepszej pracy ,jak nie podniosa stawki za godzine i nie poprawia warunkow pracy to nie znajda chetnych ha,ha,ha....spieszcie sie bo sezon sie zaczyna!!!

pOlaczek

Podstawy pod logiem Butlins's kryją się trzy ośrodki. Minehead, Skegnes i Bognor Regis. Plus same ośrodki nalezą do większej spółki hotelowej, która ma wiele ośrodków w całej Anglii. Sam Butlin's to zamknięty ośrodek hotelowy, z restauracjami i licznymi atrakcjami ( wesołe miasteczko, automaty do góry, sceny na których organizuję sie występy dla gości, basen itp.) mniejsza o to czy są wartę tych pieniędzy. Główny target to rodziny z dziecimi, raczej biedota lub klasa średnia. Można również spotkać, wiele osób z chorobami jak (usunięte przez administratora) inwalidzi i inne. Podejżewam, że ośrodek ma dodatacje z tamtejszej służby zdrowia. Poziom intelektualny gości nie powala, dzieciaki rozpieszczone robią wszędzię bałagan, często tak zwani chorzy są na wyższym poziomie. Praca - jedyne dwa warunki znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym i możliwość wyjazdu. Płaca- Minimalna kraojowa minus około funta za zakwaterowanie, nadgodziny płątnę ekstra funta po przekroczeniu 39 godzin. Godziny - niestety mało często po za sezonem nie dobór zagwarantowanych około 30 Jest to przykry aspekt tego miejsca, że niestet nowo przyjezdny nie wie, że aby zdobyć godziny będzie musiał wyjść z siebie i szukać ich po całym ośrodku. W skrócie chodzisz gdzie się da i kiedy się da co często, wyklucza zaplanowanie czego kolwiek i poświęcenia czasu sobie. Często bywa tak, że dostaniesz wiadomość od menadżera z możliością nadgodzin bo ktoś nawalił. Wtedy twój plan, zostaje przełożony i chodzis rozregulowany. Kogo szukają? - Ludzię potrzebni są do pracy wszędzie szczególnie, kompletuje sie pracowników przed sezonem, sprzątaczki, ludzie do restauracji, kelnerzy , kucharze, ogrodnicy, itp... Plusem jest to że firmie można spróbować sił w róznych, miejscach pracy. Jeżeli pójdziesz na ratownika nie ma problemu, wyrobią ci kurs, nie umiesz gotować nie szkodzi możesz iść na kuchnie ( i radź se :) ). Zakwaterowanie - firma przeważnie jest w stanie zagwarantować zakwaterowanie w Bognor są trzy ośrodki mieszkaniowe, dwa po za jeden na terenie ośrodka. Nazwijmy te ośrodki A, B i C. A i B są na zewnątrz opiszmy je. A B- własny pokój z 2 łózkami czyli jeżeli nie masz kogoś ze sobą to CI dokwaterują. A- 20 minut drogi do pracy B -7 minut , A- własna łazienka i prysznic B - wspólna łazienka i prysznic na około 3 do czterech pokoi. A B wspólna kuchnia na około 3- 4 pokoi . lokal C na terenie samego ośrodku, własny pokoj ale wspolna lazienka i pryszni oraz kuchnia. Jak się pracuje? Ogólnie zła organizacja, często niedobór wyposazeniu dziwne zasady ktore czesto same sobie zaprzeczają . Ludzie jak to ludzie zalezy gdzie trafisz, jednak nie najgorzej fakt, że jest duża rotaja ludzi odświeża atmosfere. Mendażerstwo jest słabę, często nie wpisują godzin zapominają o twoich spawach ogólnie słabo. Jednak też myślę, że jest to spowodowane słabymi płatnościami i ogólnie złym system zarządzania. Ośrodek w miejscach nowoczesny a w innych konstrukcje pamietaja lata 70 ( przeciekające dachy, grzyb na ścianie, ciągle łatana konstrukcja). Na pewno w samej pracy nie ma co się starać. Często pracownicy ze wschodu są wykorzystywani, ponieważ flegmatyczni Anglicy sa zbyt leniwi lub głupi aby wykonać najprostrzą pracę. Przykładowo mycię, zamiatanie podłogi. Twoje wysiłki nie zostaną docenione i wynagrodzone. NIby rozdają naklejki gdzie jedna naklejka to 1 funt. Jednak jeżeli się nie upomnisz to raczej nic nie dostaniesz. Czy warto pojechać? Pomimo wszystko myślę, że tak. Można poznać wiele interesuących osób . Jakieś pieniadzę zawsze się odłozy, jest możliwośc podszkolenia języka angielskiego. Co ważne duża ilość polaków, ułatwia komunikacje póżniej jeżeli się nie staramy to niestety język angielski się cofa, Dużym plusem jest zakwaterowanie, teoretycznie w każdej chwili można wyjechać bez utraty kałcji itp. Dzięki takeimu miejscu można, zarobić pierwsze pieniądze na start w anglii lub po prostu zobaczyć jak wygląda anglia i samemu odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcę tu zostać? Przyjazd tu może też być motywacją, aby zacząc się uczczyć aby wyrwać się z tego miejsca. Jeżeli chesz zwiedzić Anglie i coś przy okazji zarobić, mała liczba godzin Ci to zapewni. Jednak jezeli chcesz coś zarobić to lepiej przyjedź gdzieś w Czerwcu i wyjedź w Październiku. Kariera: Jako że butlins to część większej spółki, to tak można w jakiś sposob sie wybić i dostać do pracy biurowej. Czy na jakieś lepiej płatne, prestiżowe stanowisko. Jednak Słuchając ludzi i widząc ten Bałagan nie wiem czy warto się starać.

pOlaczek
@pOlaczek

Zapomniałem dodać. Trzeba pilnować godzin, wszystko należy notować i robić screenshot (y) ekranu. Pracodawca ewidentnie (usunięte przez administratora) pracowników przy wypłacie.

Dagmara

Czy ktoś wie czy trzeba pracować w weekendy ?

W
@Dagmara

W sezonie pracuje sie non stop

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Butlins? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Ja
@Pytanie

Nie ma dodatkowo płatnych nadgodzin

Krzysiek

Ze swojego doswiadczenia moge opisac prace w Butlinsie w Minehead, w ktorym pracowalem blisko pol roku. Wszystkim, ktorzy sie wahaja badz maja watpliwosci czy aplikowac smialo zachecam. Z opowiesci slyszalem, ze w dwoch pozostalych hotelach jest roznie natomiast wszystkie opinie odnosily sie do tego, ze ze wszystkich Butlinsow ten w Minehead jest najlepszy jak chodzi o jakosc pracy oraz warunki i oczywiscie dodatkowym atutem jest piekna okolica pod nosem. Praca sama w sobie jest ok natomiast minusem (dla niektorych) moze byc roznorodnosc zmian godzin pracy oraz funkcji (w przypadku braku godzin w przydzielonym miejscu istnieje mozliwosc podjecia pracy w innych miejscach w zaleznosci od potrzeb zarowno swoich jak i pracodawcy). Smialo moge polecic prace jako pierwszy wyjazd za granice dla wszystkich.

opo
@Krzysiek

Na pierwszy raz można jechać wszedzie w Angli,do każdej pracy,szczególnie za najniższą krajową którą to oferuje Butlins,a takowej nie brakuje nigdzie.

Rr
@opo

No i w Butlins najnizsza krajowa jest zawsze ,bez względu na to czy robisz nadgodziny,czy pracujesz w sobotę,niedziele,czy w nocy

Krzysiek

edward

Nie polecam. Bardzo mało godzin - w Polsce zarobisz więcej... W dodatku atmosfera niemiła, jak w1984 Orwella

edward
@edward

mam na myśli Skegness - depresyjne i brzydkie miasteczko; gdzieś na zapomnianym (usunięte przez administratora)na wschodzie Anglii

bba

pracowlismy,juz nie pracujemy

Gold

Praca w Butlinsie Skegness... NIE POLECAM ! Praca za najniższą krajową, kontrakt tylko na 30h tygodniowo. W pracy dominują Węgrzy ( którzy uważają sie za lepszych) brak szacunku do ludzi ze strony biura. Praca ciężka... Bardzo szybkie tempo pracy, zero wsparcia od przełożonego... Nie miła i nerwowa atmosfera. Nadgodziny płatne taką samą stawke jak podstawowa. Po przepracowanych 39h masz wyższa stawkę o 1£. Zakwaterowanie 49£ tygodniowo za pokój, w którym jest grzyb, pleśn a dach jest z azbestu. Zakaz gotowania, posiadania piekarnika, kuchenki elektrycznej i świeczek ( w regulaminie jest lista z 20-podpunktami czego nie można mieć) zakaz spędzenia czasu ze znajomymi przed domem. Cisza nocna o 23... Bardzo często ochrona przychodzi ( no chyba ze jest sie Anglikiem to można wszystko) W każdej chwili do pokoju może wejść osoba sprawdzająca alarmy , gaśnice. Szefowa zakwaterowania wchodzi do pokojów, sprawdza porządek, sprawdza twoje osobiste rzeczy.

kris

Zarobki to minimalna krajowa oczywiscie dla dorosłych,dla młodocianuch mniej,praca ciężka,duzo stresu a teraz to juz koniec sezonu wiec i pracy nie ma dużo i nie bedzie az do wiosny

NK

Zarobki to najniższa krajowa,niewiele da sie odłożyc ,w Polsce można zarobić wiecej,praca cieżka,wyzysk,stres,to tak w skrócie

NN

Przy najniższej stawce za godzine i dosc wysokich kosztach utrzymania ,praca w Angli przestaje sie opłacac,ludzie stad uciekaja do Niemiec ,Holandii,czy Norwegii a i w Polsce pracy nie brakuje

Anita

Pewnie jest dobrze i dlatego rzadko tu piszecie.

Hani

wieczna impreza i cienkie zarobki ale to dobry punkt zachaczenia jak jesteś w Anglii pierwszy raz.

Zainteresowany

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Czy rekrutacja jet trudna?

Man
@Zainteresowany

Prosta musisz wejsc na strone i aplikowac na dzial ktory Cie interesuje zostawiasz maila i pozniej umawiasz sie na rozmowe. Co do pracy to ogolnie polecam jak nie jestes typem nieroba, ktory na sama mysl o pravy jest juz zmeczony to warto aplikowac. Jak to w pracy raz jej wiecej raz mniej ale jest wiecej plusow przynajmniej jak dla mnie. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Butlins - Bognor Regis

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Butlins?

Zobacz opinie na temat firmy Butlins tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Butlins?

Kandydaci do pracy w Butlins napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.