Opinie o "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA w Piła

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA w Piła

roro

przysłali mi umowe na udostępnienie działki pod światłowód. W umowie jest tyle praw które sobie rezerwują na minimum 15 lat ze zastanawiam się czy po podpisaniu umowy nieruchomość dalej jest moją własnością czy juz mam emigrować. Za PRL-u lepiej traktowano własność prywatną

secret mouse blunt

internet robi ice cream dla jamnika ;]

Masny M borodo

No uguem jak to sje muwi internet kiepski zrywa polqczenie bardzo czensto pinguje itp cale te a kolega ma swiatlo wud i siurek demba staneli dla jego jak to sje muwi szkoda rze ja nie moge miec jak to sje muwi swiatlo wud dla jego Nie pozdrawjam Masny M borodo

Asta-Syf

Ten dostawca to jakiś (usunięte przez administratora) żart, a sam internet to (usunięte przez administratora) nieporozumienie. Średnio raz na tydzień jest awaria w połączeniu, nikt nie próbuje tego nawet w czas naprawić. Nie polecam nikomu oraz współczuje wszystkim, którzy korzystają z internetu od Asta(usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Kierowca ciężarówki
Profesjonalny kierowca
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG
Okok

Jak dla mnie wszystko okej, internet śmiga po WiFi a na kablu to już w ogóle. Ping ok 10-20.(usunięte przez administratora)

Grazka
@Okok

Tez nie mam problemów, wszędzie się znajdą marudy..

anonimowy

ten internet to jest masakra..ping w grach jest niesamowicie wysoki z czego mam pakiet 100mb/s. nie polecam

Dobra (usunięte przez administratora) z astanetu (usunięte przez administratora) się i tyle juz 6 awaria w tym miesiącu i musze całe dnie ciagnac na kablu bo jesteście tak niedojebani umysłowo ze nawet nie sprobojecie tego naprawić tylko macie w to (usunięte przez administratora) życzę wam bankructwa i żebyście nigdy juz nie istnieli

DB

Z internetu u tych (usunięte przez administratora) już dawno zrezygnowałem Zostawiłem sobie tylko telewizję ale z telewizji też rezygnuję Nie dość że nic kompletnie nie ma to jak już coś jest to nagle sygnału nie ma Totalna porażka nikomu nie polecam

AstanetTOgowno

Asta net ty zbawienie moje że mi utrudniasz z netem połączenie gdy się ze światem połączyć chce grzecznie ty mi utrudniasz bardzo serdecznie 1/10 Słaby internet, wystrzeliwuje do 10 tysięcy Pingu jak rakieta i jak gram w lola to mam lagi, dupne serwery

teparka
@AstanetTOgowno

nie jest tak przynajmniej u mnie mieszkam na obrzezach miasta i mam stale okolo 20 pingu spada do 10 w minecrafcie naprzyklad jedyny minus to ze nie ma zmiennego ip jak dostanie s ie ddosa to neta nie ma jakis czas a tak to super

Piote

Najgorszy internet jaki miałem, myślałem że zmieniając dostawcę będę zadowolony a tu zonk Internet wyłączany przynajmniej raz w tygodniu i to w godzinach kiedy jest potrzebny. nie polecam 1/10

JD asta

Najgorszy internet który miałem.

MarekR

Kupili sieć internetowa w Szamocinie od S&K Krajewski Safon. Sprzedajacy proponowal Astanet w @ . Posluchalem i stwierdziłem iż skorzystam z ich usług. Telefonicznie się załatwi wszystko. A i tutaj się konczy bajka. Miałem 120mb/s w S&K a w Astanet miałem mieć 400mb/s ale miałem mieć.Technicy tak mnie podłączył że nie mam nic .Podobno router zły i nie ma wi-fi. Tylko co miałem przez 4 lata wS&K .Teraz nie wiem co to było. Nigdy nie kupuj usługi w Astanet bo na pewno będziesz miał gorzej .Nie narzekaj szanuj co masz .Ubolewam że S&K sprzedało się.

Maciej
@MarekR

Witam,jak się sprawuje internet od asta net u Pana? Jest już ok? Mi też proponują podpisanie umowy, szkoda ,że s&k się sprzedało. Jestem z Szamocina także.

Konrad
@Maciej

Ja przepisałem umowę w promocji z HBO. Wszystko śmiga bez problemu ????

Rovder

Wykupilismy jeden z najwyższych przesyłów sieciwych, a tu nagle niespodzianka w postaci ciągłego zaniku Internetu... Brawo, myślałem, że jeżeli płacisz to oczekujesz czegokolwiek... To może jak nie ma Internetu to nie będę płacił, a jak będzie to doknam wpłaty? Jak robi to asta, która pobiera całość za nic w Pile.

Internet jest do bana 40pingu jak nie więcej i co chwile mają awarie i nie działa sieć przez pół dnia

Stempel

W czasie koronawirusa firma bezczelnie nie informując o przedłużeniu umowy przedłuża podnosząc cenę o 20 zł. i za co. Niby nominalnie je 150 mb internetu a w weekend nie idzie korzystać z internetu. Wzięli dotację a mimo to wciąż im mało. A teraz nawet żerują na chorobie.

Kama

W październiku 2019 roku podpisaliśmy umowę z Asta że do 29.02.2020 połączą nam net wszyscy sąsiedzi już mają A u nas się okazało że musimy poczekać bo o nas zapomnieli.Pytam ile mamy jeszcze czekać to mi odpowiadają jeszcze troszeczke.Od stycznia jestem bez Internetu. Sprawę składam do prawnika

napiszcie co nowego w Asta-Net? Czy to prawda że wylądowało w Asta dwóch spadochroniarzy z Evio? jak atmosfera w dziale sprzedaży? Jakie są wynagrodzenia, bonusy i formy zatrudnienia w Asta? Czy są obecnie rekrutacje?

Byłypracownik
@Tomek

Tak to prawda,i zmiany sa drastyczne :)

Dziewczyny jaki styl panuje w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA?

Byłypracownik

Zalezy gdzie trafisz do jakiegp działu. Wiekszosc jest falszywych osob ktore czekaja na Twoj błąd aby pokazac go calej firmie. A druga wiekszosc wspina sie po szczeblach kariery przez niektóre elementy swojego ciala.

Jan

A ja od miesiąca czekam na włączenie sygnału.Panowie zamontowali terminal plus dekoder i do dnia dzisiejszego tj. 03.08.2029. nic ciemność.Co kilka dni mnie zwodzą że już nie długo nastąpi włączenie sygnału.To jest NONSENS szanowna ASTA -NET. Dwa tygodnie jestem bez internetu bo rozwiązałem umowę z poprzednim dostawcą internetu bo ASTA -NET obiecała internet z TV i niestety nie dotrzymała umowy jaka by nie była .Znaczy to że muszę rozwiązać umowę z nie wywiązania się przez ASTA-NET.

Witold
@Jan

Minęło już trochę czasu od Twojego wpisu, dlatego chciałbym zweryfikować, czy udało Ci się w końcu załatwić tę sprawę? Napisz, proszę, czy masz już sygnał niezbędny do prawidłowego korzystania z internetu oraz tv.

Jan
@Witold

No napiszę tak od dnia 31.08.2019 mam już upragnioną od dawna moc internetu i tv od ASTA ogólnie jestem bardzo zadowolony,ale zawiedziony jestem podejściem TV ASTA do samego programu TV ASTA ponieważ był to dla mnie bardzo oczekiwany program a tu okazuje się że jest to program ciągłych powtórek okolicznych miejscowości a o samej pile to jak by kot nie dokończę dalej,ileż to dni w tygodniu można to samo oglądać.co robi zespół odpowiedzialny za ten program stwierdzam że prawie nic.Ok. to by było z zadowolenia z posiadania tych słodkości jaka jest ASTA szanowni potencjalni nabywcy słodkości internetu światłowodowego za opatrzcie się w pierwszej kolejności o sprzęt do tej usługi internetowej aby nie było rozczarowania z korzystania mega szybkiego internetu:podstawa karta sieciowa nowej generacji 1GB bo na starej karcie się zawiedziecie i oczywiście bardzo dobrej jakości kabli przesyłowych jak i dobrego komputera stare antki się nie nadają niestety przekonałem się na tym osobiście i musiałem bardzo mocno zmodernizować mój sprzęt.Ogólnie jest ocena jest pozytywna.Polecam

Dzidka

To nie forum firmy tylko pracownicze więc lepiej wysyłać na adres firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA - Piła

• Jak się pracuje w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA?

"ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA
2.9/5 Na podstawie 55 ocen.

"ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA