Opinie o STILL POLSKA w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STILL POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w STILL POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż wózków magazynowych i wyposażenia magazynu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STILL POLSKA w Poznań

ania

10 lat temu firma marzeń i z super załogą. dzisiaj banda nieudaczników i nic więcej. brak kompetencji przełożonych i jakiejkolwiek odpowiedzialności w podejmowaniu decyzji i kierowaniu ludźmi.

PL
@ania

Zgadzam się z powyższa opinią. Robią wszystko żeby ludziom mniej płacić, co chwile reorganizują prace i kadrę zarządzająca. Kto mądrzejszy już się zwolnił i cieszy się świętym spokojem...

MałaZołza
@ania

Ale ma być lepiej. Widziałam ostatnio prezesa na szkoleniu "i ty zostaniesz Napoleonem - czyli po trupach do potęgi". Wystarczy poczekać na wdrożenie nowej wiedzy. Byle nie zapomnieć o PDCA ;)

Witam. Jakie życie w Still ma przedstawiciel handlowy?

Mati
@Zainteresowany

Podpinam pytanie

Julita

@jeszcze tu pracujący serwisant, w takim razie napisz ile obecnie osób pracuje w firmie? Still jest bardzo znaną firmą z pewnością mogą sobie pozwolić na zatrudnia dodatkowe pracowników? Jaki dział najbardziej jest godny polecenia? Twoja odpowiedź z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób poszukujących obecnie pracy, zainteresowanie na forum jest duże.

yo

Pytanko: ile należałoby zaproponować na rozmowie na stanowisko DH podstawy, żeby się nie skrzywdzić i żeby było rozsądnie?

Kindly help me

Dear Madam Kindly advice me what I do for work permit job Thanks Sanjay Datta UAE +971-506246332 Honored Sir Help me find any appropriate positions, please. If you provide me a job, I'd like to come over with a visit visa. I need your offer Later for visa application I am fully committed to working with your organization. kindly assist me, I appreciate you Yours sincerely Sanjay Datta UAE Honored Sir/Madam It was great getting to know you. Please get in touch with the client for a later offer and a work permit based on my resume and previous experience as a storekeeper/accountant. In Abu Dhabi, United Arab Emirates, I submitted an application. You can either submit all required papers on your own for the Ambassy Interview or myself use VSF Global for Visa Application Center. Dealing with United Arab Emirates for the past ten years I hold a Bachelor of Commerce (B.com Graduate 1984 from Calcutta University and a one-year trade diploma in front office operation & hotel accounting (IHMCTAN) in India, where I work as a storekeeper/finance administrator. 20 years' experience as an accountant I'm ready to go right away. Could you please assist me I currently don't have anyone besides you. Regards and thanks Sanjay Datta United Arab Emirates +971-506246332 Watsup-0588314249

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
jeszcze tu pracujący serwisant

zarobki zaczęły być dobre, jak zaczęło ubywać ludzi na rynku pracy. czyli od paru lat. pierwsze 5 lat to była finansowa tragedia. przynajmniej dla zatrudnionych z głoszenia. poza tym typowa polska firma. typowa korporacja. czyli: małe poszanowanie pracownika, słupki, tabele, wyniki, oszczędności, gps, szybciej, więcej, wiśta wio... od czasu kryzysu telewizyjnego mnożą się różnego rodzaju etaty specjalistów różnej maści. czyli nic nietypowego w naszym kraju. no i też jak wszędzie, rewelacyjnie ma się tylko jakaś grupa ludzi o bliżej nieokreślonych koneksjach. no i też jak wszędzie, dobry pracownik powinien być dobrym lizusem i powinien pochlebiać górze. niekoniecznie ma być fachowcem. czyli nie ma co narzekać i nie ma też co wychwalać pod niebiosa. warto potwierdzić opinie poprzedników, że te coraz bardziej nasilające się zmiany na gorsze, to prawda. Autodestrukcja trwa. Jeśli masz ochotę do roboty oraz łeb na karku, to nie tu. zastanawiam się nad ewakuacją.

kiko

to wcale nie ejst mało, w sumie to niby od czego zalezy stawka wynagrodzenia? widzialem,ze suzakja też Magazynierow i ztsaniwam sie ile mi moga zaproponowac z 3 letnim dosaiwadczeniem?

Podobno szukają Manadżer Regionu ds.. serwisu - Łódź. wie ktoś dlaczego ? poprzedni awansował, odszedł ? Warto aplikować na to stanowisko ? czy praca 24h na dobę ?

WK
@Piotr

Został zwolniony ! Zarobki na tym stanowisku są w granicach 6000 brutto. Technicy z 7 letnim stażem mają więcej.. a staży technicy to dużo więcej. Odpowiedzialność duża, wymagania jeszcze większe i grupka ludzi do ogarnięcia... żenada. Ostatnio zwolnił się również Menadżer z Warszawy i poszedł do konkurencji (Toyota).

tata

Mama, znasz się w ogóle na wózkach widłowych? Menadżer Regionu ds. Serwisu w tej firmie to zdecydowanie stanowisko dla mężczyzny.

zibi
@tata

Dajcie sobie już spokój z pracą w firmie Still. W zeszłym tygodniu zlikwidowali stanowiska dwóch dyrektorów serwisu. Jeden się zwolnił, a drugi przyjął funkcję szczebel niżej - właśnie Manadżer Regionu ds.. serwisu. Tam nikt nie zna dnia, ani godziny. Nie liczą się z ludźmi w ogóle!

Piko

DH - podstawa 3k pln netto Premia zależy od wielu składników przy założeniu ze sprzedajesz 2-4 tys Jak dużo sprzedajesz np 10-15 szt czołowych wózków może być i 10k pln plus Jak nie sprzedajesz to 3k postawy i tyle... Ale nie myślcie ze się samo sprzedaje...

nowa

Hej, mam pytanie, mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi odpowiedzieć :) dzisiaj byłam na rozmowie w sprawie pracy w tej właśnie firmie na stanowisko pomocy biurowej. Tylko jest to praca przez agencje pracy i tam własnie miałam rozmowę.. po czym popołudniu kobieta zadzwoniła, że już od piątku mogę przyjść do pracy. zarobki to 19 brutto na 1h. mam się czego bać? ktoś już pracował na tym stanowisku?

Jeremy

Jakie podstawy brutto oferują na stanowisku PH/Doradcy Handlowego? Premie są rzędu kilku czy kilkunastu %?

prak

Witam, mam pytanie, wysłałem ostatnio CV na stanowisko technik serwisu. Dzięki tej stronie wiem już ile mniej więcej zarabia się w tej firmie i że dbają o pracowników, ale jestem ciekaw tak jak użytkownik TECHNIK czy w tej firmie istnieje jakiś system premiowy(oczywiście np za zangażowanie) ponieważ takie coś jak premia działa przynajmniej na mnie bardzo motywująco. Czy ktoś jest w stanie mi na to pytanie odpowiedzieć? Nie chodzi mi ile się dostaje tylko czy w ogóle a jak tak czy są to premie bardziej okazyjne(święta) czy za osiągane wyniki. Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Technik

Rozumiem że wysokie wynagrodzenie jest kwestią względną, ale bardziej chodzi mi tu o konkretne liczby, czy np jest to 3 tys 3,5 tys czy 4 tys na start ? bo w tych granicach oscylują średnie wynagrodzenia dla techników w innych firmach.

Technik

Jestem zainteresowany stanowiskiem TECHNIK SERWISU. Jakie wynagrodzenie proponują na tym stanowisku? Zdarzają się premie?

ktoś inny

Jak to jest z premiami? ciężko je dostać? są jakieś dodatki finansowe na stanowisku TECHNIK SERWISU?

AS

Jakie wynagrodzenia oferują na stanowisku technik serwisu?

Było minęło

Jest jak wszędzie. Jak pracowałem w 2008 to też mi koledzy mówili, że kiedyś było lepiej, zapewne w 2020 też ktoś na tym forum napisze, że w 2015 to było super. W każdej firmie handlowej trzeba zap... żeby zarobić tak jest także w STILLu. Dyrektorzy też są różni, od kilku lat Ci sami i myślę, że relacje z pracownikami zależą od zgodności charakterów. Dzisiaj GPSy są w prawie każdej firmie handlowej wg zasady ufaj ale sprawdzaj i niech to nikogo nie dziwi bo było kiedyś kilku chłopaków, którzy oficjalnie mówili, że w STILLu nie muszą premii dostawać bo wystarczy im tylko Octavia, telefon i 2,5 klocka na łapę. Odradzam osobom, które nie są zorganizowane bo naprawdę trudno jest pogodzić robotę, rodzinę i znaleźć czas dla siebie (to jest w głównej mierze powód frustracji, wypalenia a w konsekwencji konfliktów z szefostwem). O tym, że jest to jednak firma w której można pracować świadczą serwisanci i handlowcy, którzy pracują w STILLu blisko 10 lat. Przy okazji pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników.

psz

Źle się tam dzieje.. takiej rotacji jak przez ostatni rok to nigdy nie było... sami najlepsi ludzie odeszli... żenada..

wz

Jak ktoś szuka pracy, żeby zdobyć doświadczenie to jako były pracownik STILL polecam... musi się tylko liczyć z tabelkami, wykresami, raportami, gps, kontrolą, premią która jest wypłacana z dużym opóźnieniem, bezpodstawnym zabieraniem premii, zwiększaniem planów, zmniejszaniem zarobków, co chwilę sterowaniem i wymyślaniem... wszystko w imię tego, żeby dyrektorzy mieli lepsze auta, a pracownicy podwładni coraz gorsze... 2014 rok był najlepszym w historii Still pod względem handlowym jak i serwisu... w nagrodę pracownikom zabrano premie, zmieniono tak wszystko, że finalnie mniej zarabiają... technikom też co chwilę zmieniają zasady premiowania tylko po ty by coraz mniej dostawali... nigdy już firma się tak nie rozwinie jak to było w 2014 r... wiadomo, że wózki mają dobre więc jakoś się to będzie kręcić.. natomiast widzę to mrocznie... coraz większa konkurencja i nie dostosowanie się do rynku...

Więc ja muszę wypowiedzieć trochę inne zdanie. Jakiś czas już minął od momentu kiedy nie pracuję w STILL. Musze powiedzieć że to byłą złą decyzja o odejściu. Trzeba było pracować, a może trochę za mało pracowałem ..... No cóż dyrektor czasami ok a czasami nie ok, ale trzeba zrozumieć to firma handlowa liczą sie wyniki i dyrektorzy też mają ciśnienie z góry a to sie niestety przekłada na to co sie na dole dzieje. Jak jest dobrze to dobrze a jak gorzej to się wszyscy zaczynają przyglądać. Czy jeśli dostałbym propozycję powrotu czy bym wrócił?? najprawdopodobniej tak. KAsa była dobra, na czas, samochód służbowy, nie było surowej kontroli prywatnych kilometrów. Z perspektywy czasu uważam że to dobra fimra, a wszędzie trzeba pracować. Firm z super przyjazną atmosferą to jest bardzo mało a do reszty trzeba poprostu przywyknąć i traktować to jako pracę. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o STILL POLSKA - Poznań

• Jak się pracuje w STILL POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy STILL POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STILL POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STILL POLSKA?

Kandydaci do pracy w STILL POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STILL POLSKA