Opinie o Panel Serwis Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Panel Serwis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panel Serwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panel Serwis Sp. z o.o. w Kalisz

regionalny

Nie polecam współpracy z firmą. Prezes reprezentuje sobą poziom poniżej zera. Ciekawe kiedy rodzina, która założyła tę firmę się obudzi i zobaczy, że facet niszczy im dorobek życia. Śmieszne pieniądze za bycie kierownikiem regionalnym (15 obiektów! za 3tysiące). Żart i żenada.

Violetta Z

Bylam pracownikiem w Leroy Merlin w Świdnicy niestety ale bylam zmuszona odejść poczulam sie oszukana złożona mi propozycja bycia brygadzistka byla zachecajaca ale obiecane wynagodzenie nie stety nie ma na koncie do obecnej chwili

@Violetta Z

Dziękujemy za informację. W celu wyjaśnienia zgłoszonej przez Panią uwagi prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem w Kaliszu.

Energa Kalisz

Panel powraca po roku z powrotem dzięki przetargu który wybrali .

@Energa Kalisz

Cieszymy się, że po przerwie wracamy do współpracy z Energą. Wszystkich chętnych do pracy w Panel Serwis zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Kaliszu.

Wiecie, czy Panel Serwis Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

A jakie stanowisko w Panel jest stanowiskiem zdalnym?

@Michał

W przypadku gdy zaistnieje potrzeba pracy zdalnej wówczas w zależności od stanowiska jest udostępniany niezbędny sprzęt do wykonywania swoich obowiązków.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Panel Serwis Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
Czas do sądu

Czy ktoś jeszcze został (usunięte przez administratora) przez Panel i nie zostało mu wypłacone całe wynagrodzenie?

Adam pracownik

Do Pana Waldka starasz się ile możesz wczoraj się dowiedziałem ze jesteś kolejnym kierownikiem jedną nogą za firmą, szkoda twojego poświęcenia ,Pan Cor... nie lubi jak mu się ktoś stawia na twoje miejsce już szukają kolejnego bar..

Pracownik panel
@Adam pracownik

Jakiego Pana Waldka? Skąd taki

Grażyna

Wiesz, mimo wszystko na forum publicznym obowiązuje ochrona danych osobowych - staraj się o tym pamiętać. Nadmieniłeś, że w Panel Serwis zatrudniane są osoby, które mają problem z alkoholem. To jak takie osoby dają sobie radę w pracy?

Kinia
@Grażyna

Przecież to wiadomo że zatrudniają tam pijaczków-których broni brygadzistka- dno,dno i jeszcze raz (usunięte przez administratora) -stanowczo nie polecam pracy w Panel Pucuś Dziada !

Anżej z Kalisza

Oj prawda. Kiedyś panel to była porządna firma. Więcej, nie znaczy lepiej a teraz co nowy obiekt, to kolejna wfffffftopa hahaha Od kiedy jest Pan Cork vel Zator ???????????? to z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Wszystkich kierowników pracujących tam lata usunął bo… albo znali się bardziej niż On, albo pyskowali a to nie jest miłe widziane by stawiać się Prezesowi Kiedy właściciele otworzą oczy że na pastwę losu wystawili dorobek swojego życia? Szkoda. Bardzo szkoda

Oburzony
@Anżej z Kalisza

Ludzie czy naprawdę nie rozumiecie że jeśli ktoś jest na takim stanowisku to ma kwalifikacje i nie będzie szkodził firmie.Napewno ma jakiś plan .

Anżej
@Oburzony

Plan….? Ma plan - doprowadzić firmę do upadłości chyba A kwalifikacje jakie?

Oburzony
@Anżej

Prezesem w firmie nie zostaje osoba z ulicy.Takie szczęście miał Nikodem Dyzma.

Anżej z Kalisza
@Oburzony

Hihihihi chyba jednak pan oburzony wie lepiej ;) albo jest w firmie również wpisany w KRS Prezesem Zostaje osoba która ma znajomosci Bez wiedzy i szacunku do ludzi

Pomorze

Drodzy administratorzy GoWork, czy umowa o dzieło za regularne sprzątanie jest legalna? Nie powinna być wtedy umowa zlecenie? Takie umowy proponuje firma Panel Serwis co mogę udowodnić, pozdrawiam.

Mrok
@Pomorze

Witam Umowa o Dzieło jest nie Legalna można iść do Inspekcji Pracy to Firma dostanie Ogromną karę.

Mrok
@Pomorze

Umowa O Dzieło to Umowa nie Legalna i firma bazuje na tym, trzeba zgłosić to do Inspekcji Pracy. Ponieważ dalej będzie tak się śliskać, i zarabiać na Ludziach.

@Mrok

Ja tez mam umowe o dzielo malo tego zwolnili mnie dlatego ze poszlam o 13 do domu bo musialam bo to bylo pilne gdy powiedzialam dyrektorowi ten powiedzial dowidzenia

Jadzia

Ludzie przecież zatrudniając się wiecie na jaką umowę!!! A jeśli chodzi o kierowników to szkoda że nie piszecie w jakim mieście . Pisząc swoje opinie zapominacie że nie każdy jest przysłowiową świną.Nasz nowy kierownik Pan K. jest naprawdę ok..Oby został na stałe.

Kadry
@Pomorze

Tak. Umowa o dzięki jest wtedy gdy coś się tworzy. W sprzątaniu nawet śmieci nie tworzymy tylko inni. Nie misę być działa. Jedynie zlecenie na dany zakres prac

Czy ktoś może mi powiedzieć jak się pracuje w tej firmie?Atmosfera,kasa ,warunki.

Magnes
@Zainteresowany

Trzeba spróbować by to przeżyć Cyrk na kółkach!!!!! a prezes z poznania nie zna się na niczym ale wie wszystko najlepiej

GOSIA
@Zainteresowany

(usunięte przez administratora) robią dwie umowy jedna z ZUS drogą spółkę bez zus kradną godziny nakazują pracować po kilkanaście godzin a czasem po 8 godzinach pracy iść na nockę zależy jaki obiekt prn Prezes bazuję na ludziach a sobie kieszeń napelnia (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy

Wojtek i inni pracownicy
@Zainteresowany

Nie polecam. Chyba, że Chcesz nabawić się nerwicy i wrzodów żołądka. Poszukaj porządnej firmy, bo ta jeszcze trochę i upadnie. Taki nowy zarząd firmy. Omijaj szerokim łukiem ta pseudo firmę. Dobrze radzę.

Evelona Rekruterka
@Zainteresowany

Musisz spróbować by zobaczyć i się przekonać. Dział rekrutacji - poziom zero A poziom rozmowy z „prezesem” - minus 8 Jak znasz się na branży i handlu, walnij dwoma/trzema tekstami a zobaczysz

Do wielkiego Pana korek wszędzie gdzie masz obiekty za nie długo je stracisz robię ci reklamę w innych firmaj jakich pracowałam będą starać się przejąć twoje obiekty ,spokój walizki jedz wypocznij póki masz jeszcze za co ,no i jakąś terapię u psychiatry by ci się przydało, ludzie czytajcie opinie zanim będziecie chcieli pracować dla tego Pana korka on okrada każdego oszukuję umowami co to za umowa 154 godz z zus powyżej 154 godz robi pseudo spółka zeby nie opłacać całego zus to jest nie zgodne z prawem

Szteffen
@Anonim

Ale to nie jest trudne Wystarczy zapewnić regularnie kontrole i zaopiekowanie się Klientem. Pan Cork jak zaczyna się (usunięte przez administratora) na obiekcie chowa głowę w piasek i wysyła innych, bo sam się boi i nie ma wiedzy by odpowiedzieć na zarzuty klienta

Kowalska

I ja mam nagrania jak prowadziłam rozmowę w sprawię umowy to pani z biura była zamotana pewne sprawy wymknęły jej się z pod kontroli, Corek rób porządek jak najszybciej bo wejdą ci w papiery dopiero zaczniesz tam sr... zmień umowy wiesz dokładnie to co robisz jest nie zgodne z prawem 2 umowy na których ty zarabiasz a ludzie biedni zapier . Na ciebie

Szukająca pracy

Czy firma poszukuje obecnie pracowników do sprzedaży, przedstawicieli handlowych? Jesli tak, to może ktoś poinformowany, w paru zdaniach opisze warunki pracy, narzędzia pracy itp. Z góry dziękuje.

Jar gar
@Szukająca pracy

Szukają notorycznie i znaleźć nie mogą. Bo jak zachęcić kogoś do jeżdżenia po całej Polsce za 3 tysie malutkim samochodem bez mocy? No i 3 tys ale tylko minimum na umowę o prace

Poznaniak
@Szukająca pracy

nie polecam. Szkoda nerwów i zdrowia. Dopóki będzie tam rządził pan K. nie ma szans na normalną pracę. Facet ma chyba jakieś zaburzenia psychiczne. Na niczym się nie zna, utopi tą firmę.

B.....

Ja to bym nadała nową nazwę (usunięte przez administratora) serwis, Pan korek to fakt ma coś z psychiką nie tak ,

Wojtek i inni pracownicy

Wiemy który to ten Śmieszny Cork czy jak mu tam. To (usunięte przez administratora) Prezesów, wziął się za czystki w firmie i obcięcia, a sklepy padają jak muchy, ludzie się zwalniają na potęgę, nie ma kierowników dobrych, bo tych najlepszych pozwalniał. Przyjął jakas p. Agnieszkę na Dolny Śląsk, Masakra jedna wielka z tą pseuda kierownik, nikt nie chce dla Niej pracowac i każdy ma w (usunięte przez administratora) Nie kompetentna ta pani jest, co ona robi jako kierownik???? Gdzie wy macie wszyscy oczy i mózg, aby takie coś zatrudniać. Cork jedz na ryby, a prowadzenie firmy oddaj p. Mariuszowi lub Mikołajowi, do Pięt im nie dorastasz, każdy się z Ciebie Śmieje.

maxs

widzisz owszem zastanawiam się czy firma jest solidna i czy oferuje umowę o pracę przynajmniej na rok oczywiście opłaca składki . Obecnie szukam pracy bo jestem bezrobotnym na zasiłku ale wiadomo za siłek się kiedyś skończy .

@maxs

Umowa o pracę jak sobie na malujesz unikaj tej firmy z dala nawet zlecenia nie dostaniesz

@Anonim

to nieprawda umowe daja tylko zalezy na ile maja podpisana umowe przetargu w miejscu kturym sie sprzata

Jadzia
@ja

Umowa o prace dostaniesz jak masz grupe i to przynajmnie 2

GOSIA
@maxs

Nie licz na umowę o pracę ,dostaniesz jak bedziesz miał grupę ta firma to (usunięte przez administratora) okradaja ludzi śmieciowe umowy jedna pod nazwą Panel serwis dorga to grupa panel serwis a dlaczego tak by ludzie nie płacić zus firma juz została podana do właściwych organów ścigania, pan prezes jak i kordynator danego obiektu chcę szybko sobie kieszenie nabchac ,ludzie (usunięte przez administratora)po kilkanaście godzin na zmianę jak odmówisz to lecisz z pracy

Beata
@Anonim

Naprawdę firma nie oferuje umowy o pracę? To w takim razie jaka jest umowa? I daj znać proszę, na jaki okres. Każdy pracodawca musi zaoferować swojemu pracownikowi jakąś umowę. Jeśli są jakieś problemy, to chciałabym wiedzieć.

Poznań

Pani kierownik z galerii mm sama (usunięte przez administratora)firmę z papieru, płynów i worków ale lepiej zgonić na kogoś że ten ktoś jest (usunięte przez administratora) a ona niewinna jak baranek, sama obgaduje i umie to robić doskonale ale jak ty byś coś jej zwrucil uwagę to wielka obraza nie polecam tam chodzić do pracy bo ona przyjmuje a potem zwalnia, tylko jej córeczki się uczymia bo gdyby nie były jej córkami to by były zwolnione a że są córkami to przecież ich nie zwolni tyle jak chodzi o Poznań

Rafcio

Pracuje ktoś firmie panel serwis w Nysie ogłosił upadłość a czekam sam na rozprawie

@Rafcio

Jak upadłość w Nysie? Przecież firma jest z Kalisza. Pewnie schodzą z obiektu - rozwiązali umowę?

Rafcio
@Paweł

Wiem że z Kalisza ale mieli u nas obiekt po 3 mięs wywalili tą firmę trzeba być prawdziwy desperat by tu pracować wiedza ci którzy byli w tej firmie ci którzy tu nie byli radio bym szerokim łukiem to omijać ja osobiście czekam na rozprawę w sądzie mi zalegają z kasa

osoba

Firma Panel byla ok ale panie kture siedza w biurze to niemaja pojecia o prowadzeniu dokumentów i nieumia odpowiedziec na pytanie jakie sie im zadaje niepotrafia sprawdzic list obecnosci i twierdza ze jest ok

osoba

Panel Serwis jest ok ale zale moze w jakim regionie kraju i pod jakim kierownikiem bo w biurze sama nerwówka i zaduzo nieumiom odpowiedziec na pytania dlaczego komus został urlop zaległy to twierdza ze jest wykozystany i jeszcze nadmiar.

B....

(usunięte przez administratora)-TAK POTRZEBUJĄ DO PRACY ....PRACOWNICY SAMI UCIEKAJĄ.....WESOŁO NIE JEST!

Zostaw merytoryczną opinię o Panel Serwis Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panel Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panel Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panel Serwis Sp. z o.o.