Opinie o Impel Airport Services w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Airport Services. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Airport Services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Airport Services w Poznań

kosmo

Ameryki nie odkryłeś,siedzimy w tym fachu 15 lat,Pozas jest porządną firmą,zarząd gra z nami zawsze w otwarte karty i o wszystkim nas na bieżąco informuje,a wasza wiedza pochodzi ze spotkań z zarządem? Jakoś nie wyglądają na ludzi ,którzy liczą się z pracownikiem.

buahaha - 2011-07-13 09:38:13 uciekali w poplochu :) szkoda ze biuro jest czynne 24h :) 24h??? to rozumiem że po ciemku siedzicie przy zamkniętych drzwiach?

zuzia - 2011-07-13 09:41:51 tak tablica portowa... obslugiwana przez kogo... POZAS :) ktory wykazuje sie wysoka kompetencja oraz znajomoscia tematu , i nawet nie potrafi wbic wiadomosci na tablice :) ... jak jesteście tacy mądrzy to po co przyłazicie i prosicie o komunikaty ??!!! ruszyć dupy i samemu robic jak sie nie podoba

aaaa

no to należało sie zapytac pilota dlaczego wyjął kluczyki ze stacyjki :D

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Airport Services, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
pleban

leciałam niedawno liniami lotniczymi yes i samolot po wypchnieciu ze stanowiska zgas całkowicie a firma która go obsługiwała znikneła i pojawila sie po jakims czasie jaksie okazało po powrocie był to pozas ,,,,,,,,niewiem o co w tym chodzi ale kazdy popełnia bledy nawet taki POZAS

Pozas inicjatorem wpółpracy...? Kogo Ty chcesz oszukać? Chyba samego siebie... Już Wasz prezes przed samym wejściem Impela na Ławicę nakazał swoim pracownikom utrudniać życie konkurencji jak tylko się da; na szczęście pracowników w Pozasie, którzy stosują się do w/w zaleceń prezesa nie było wielu (choć i tak potrafili nieźle uprzykrzyć życie), a tych, którzy się w takie złośliwości bawili też jest już mniej; dobrze, że ludzie mają zdrowy rozsądek; jeśli chodzi o wypowiedź nt. tego, do czego dąży Impel, to jasne, że niedobrze byłoby gdyby miało się to wszystko skończyć wyeliminowaniem Pozasu, bo równałoby się to po prostu powrotowi do monopolu; póki jest konkurencja - sytuacja jest zdrowa, a linie lotnicze mają prawo wybierać innego handlera, jeśli proponuje im lepsze stawki; zgadzam się z tezą, że początkowe błędy Impela (bardzo często wyolbrzymiane przez Pozas do rangi tragedii, albo przypisywane mu w sprzeczności z faktami) wkrótce się skończą i coraz ciężej będzie je wytykać...; co zatem powinien zrobić Pozas? Zamiast bezsensownej gadaniny jaki to zły jest Impel, Pozas powinien zastanowić się nad swoją strategią i uratowania przynajmniej części linii, które obsługuje, bo gdy Impel przejmie kolejną linię (np. tego WizzAira, o którym już cała Ławica mówi), to nikt nie uwierzy już, że znowu prezesi się dogadali i takie tam...; Impel chce przejąć jak najwięcej i trudno mu się dziwić, a Pozas wszystko bierzę jako grę o sumie zerowej i panicznie się boi że zaraz go nie będzie; jak jest konkurencja, to trzeba się trochę wysilić, a nie traktować siebie jako ofiarę "zmowy" na najwyższych szczeblach; Impel i Pozas: TAK; sam Impel, albo sam Pozas: NIE...

nick

Niech każdy mówi we własnym imieniu bo ja wstydziłbym się powiedzieć,że pracuję w firmie Impel, zresztą nie za takie głodowe stawki, na forum nie nie ma żadnej pozytywnej opinii o tej firmie, przynajmniej ja takiej nie znalazłem.

Witam

Szkoda tylko ze szef pozasu do konca kryl wiadomosci na temat utraty LOT-u , co do waszego przejscia do Impela , a kot powiedzial ze wogole jest dla was miejsce ?? to co kolejne , lufa i wizzair :) jakie to smutne :)

Jestem byłym pracownikiem Impela, nie oszukujmy się, cudów to oni nie płacą, słabiuto jak cholera

niech sie Pan fotograf cieszy ze nie uszkodzil powaznie samolotu jadac bez uprawnien bo by sie do konca zycia nie wyplacil...

a ty Zuzia to taka niemota jesteś,że nie wiesz,a że tablica sama nie wie co ma napisać,jeżeli gapcie z Impela nie przekażą odpowednich informacji.

xxx

Impelowcy,nie cieszcie sie z tego ze zabieracie nam loty,faktycznie bedziemy przechodzic do waszej firmy,ale to wtedy wasi pracodawcy wam podziekuja.Jestescie gorzej przeszkoleni niz my ,nie macie rowniez zadnego doswiadczenia.Wiec nie macie takze powodow by cieszyc sie z tego ze dostaliscie Lot.

za to pracownicy POZAS sa totalnym przeciwienstwem :) elita - i co z tego skoro zostana na bruku ... a firma sie rozwija :)

witam

a to pracowales w impelu ze wiesz ?? co do sciagania pracownikow... w kazdym porcie dziala to tak samo ... tygodniowe szkolenia a po wdrozeniu nadzow :) pozdrawiam i gratuluje wiedzy .

zuzia

buahaha

uciekali w poplochu :) szkoda ze biuro jest czynne 24h :)

buahaha

totalna bzdura - tyle w temacie

Dobra odpowiedz z ta firma krzak

aaaa

Faktem jest że pracownicy z Impela to chyba śpią tam u siebie w kanciapce bo co rusz te same twarze wychodzą o 20 a zaczynają o 4 rano!!! Ludzie kto sie na takie coś godzi ??!!!

nie rozmawiajmy o niedociagnieciach w pracy, nieudolnosci co niektorych pracownikow. kazda firma handlingowa ma prawo operowac w porcie. skandalem jest sposob w jaki wszedl na Lawice Impel. prawda jest taka ze firma Impel ma powiazania z Panem [usunięte przez moderatora]. maja wiec zielone swiatlo, wszyscy maja odgorny przykaz zeby im nie utrudniac a wrecz ulatwiac. jak inaczej wytlumaczyc fakt ze pracownicy obsluguja sprzet lotniskowy bez wymaganych uprawnien, ze samoloty byly wypychane niecertyfikowanymi urzadzeniami... nastepny w kolejce jest SOL, bo rzad podpisal niedawno ustawe ze kazad firma ochroniarska moze ochraniac lotniska. takze niedlugo bedzie to robic Impel... Polska... ps. pozdrowienia dla Panow z Impela ktorzy wyciagali gowienka z Entera i sie nimi oblali :)

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Airport Services - Poznań

Impel Airport Services