Smart-Group

Wrocław

Opinie o Smart-Group

karmle

ziomeczki, czy oni dalej chcą zatrudnić w Krakowie telemarketerów dla Orange? interesują mnie właśnie takie zlecenia od nich. mam doświadczenie nha słuchawce u i innego operatora sieci komórkowej i zastanawia mnie czy to wpłynęłoby na moje zarobki jakoś tutaj

Ona

Smart Consulting-oferują pracę dla doradców, a na rozmowie okazuje się, że gdy nie ma się 5 lat doświadczenia (i jest się osobą przed 30 "o nie ugruntowanych poglądach")oferują płatny staż w wymiarze 3 dni w tygodniu za 300 zł brutto...Także nie polecam, szkoda czasu...Myślałam, że poważna firma i oferta a tu na spotkaniu taka niespodzianka

M

Paranoja! Właściciele jeżdżą najnowszym Volvo a w firmie brakuje pieniędzy na ogrzewanie i wynagrodzenia. Jak ktoś się upomina o wypłate to wynajduja błędy i kaza oddawac ze swojej kieszeni..

han

ostatnio były duże zwolnienia w firmie, kilka osób też odeszło. Jakby to powiedzieć: chyba nie najlepiej się dzieje w państwie Duńskim.

Zostaw opinię o Smart-Group - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart-Group